kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

 

 

Trzeba było pokazac jak sie zmieniło jego zycie a przynajmniej łazienka pod wpływem programu. 

Wiesz co czy Ty naprawdę jesteś tak mało myślący czy udajesz ?  

Jakby nie stworzył choć minimum socjalnego w swoim chlewku ,to by go do programu nie przyjęli . Tak ciężko to pojąć ? Gdzie te kobiety Twoim zdaniem miały się podziać ? 

Do tego  nie mieszka sam jak tu inni ubolewają ,tylko z synem i córką . Ale widać ,że dzieciom jego też tak dobrze . 

Manowska w jednym z odcinków zapytała go jakie  ma wady . Odpowiedział ,że pewien  mądry człowiek powiedział mu, że  o sobie nie mówi się źle .  Ma rację ,nie trzeba o sobie źle mówić ,bo to i tak ludzie widzą . 

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

Chwila, chwila, tu też nikt nie neguje, że gość ma tam bałagan, bo ewidentnie ma i nobilitujące to nie jest... Wierzcie mi, że gdyby nie kobiety to wiele domów wyglądało by dużo mniej atrakcyjnie niż są.  Mi przynajmniej chodziło o to, że tylko po tym co niektórzy oceniają tego człowieka. Właściwie to mi już nawet nie chodziło o ten konkretny przypadek, bo jest on faktycznie dość drastyczny, ale też ogólniej. Wyobraźmy sobie, że taki Zbyszek i Marek mieszkają w mieście i tam randkują. Który z nich zrobił by większe wrażenie jako człowiek, mężczyzna? Chociaż odpowiedzi kobiet nie jestem pewien... Ja to w ogóle mam wrażenie, że wiele kobiet chce się po prostu dobrze zadekować i być całymi dniami rozbawianymi, rozpieszczanymi przez faceta, a obowiązków jak najmniej. Jak do mnie przyjeżdżają jakieś ciotki, czy znajome z miasta to są w szoku, że można mieć tyle obowiązków, pracy, a tak mało czasu na ciągnące się godzinami ploty, kawki, wyjazdy po rodzinach, restauracjach, nie mówiąc już o wakacjach, sanatoriach.  Parę dni nie ma czasu koło nich latać i spie.... same w podskokach ;). Ale są różni ludzie i różne podejścia, wymagania, nawet jeden z tu piszących stwierdził, że kobieta ma dobrze wyglądać , głośno się bzykać..., no nie każdy, miał mozliwość się tak ustawić z kasą w życiu ;). Wiecie, ja kobiecie zasuwać w gospodarstwie też bym nie pozwolił, bo to domena mężczyzny, ale jednak tym domem to mogła by się nieco interesować...ot taka moja fanaberia, bo jako lalka do pobzykania i pokazania się to raczej nie jest mi kobieta potrzebna. Szkoda kasy... ;)

Tak odnośnie tych wszystkich wzajemnych wymagań, to mam wrażenie, że największe mają jednak kobiety i w sumie słusznie bo to jednak meżczyzna powinien być żywicielem rodziny, opiekunem (choć i tu różnie już bywa), ale jak się postawi pewne wymagania (poza wyglądem, i bzykaniem ;) to często warga już drży ;).

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Hej @grego- wreszcie jakiś facet nie gada jak potłuczony macho- bo już zaczynałam się czuć niczym ta radziecka kobieta...pozdrawiam wszystkich macho :P

Edytowano przez aletes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

U części piszących tu panów ,jest bardzo  wąski tok myślenia . Kobieta jak nie chce ,lub krytykuje mało rozgarniętego  mężczyznę ,to zaraz otrzymuje  miano damulki ,coby  w gotowe weszła i tylko korzystała . Nie przyjdzie do głowy takiemu jednemu czy drugiemu ,że może być zupełnie inaczej ,że właśnie kobieta rozgarnięta ,pracowita i zaradna powie takiemu nie ,bo po prostu się nie widzi z kimś takim w życiu .

  

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
parobas    6

Chyba nie sugerujesz takim świętojebliwym, że złamali 6 przykazanie? Faceta zdobyła to przestała się starać. Brzucha nie trzeba wciągać. :D Kiedy miał przybrać jak odcinki toczyły się pewnie na przełomie max kilku tyg.

Hehe, nawet księdzu może się przytrafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

U części piszących tu panów ,jest bardzo  wąski tok myślenia . Kobieta jak nie chce ,lub krytykuje mało rozgarniętego  mężczyznę ,to zaraz otrzymuje  miano damulki ,coby  w gotowe weszła i tylko korzystała . Nie przyjdzie do głowy takiemu jednemu czy drugiemu ,że może być zupełnie inaczej ,że właśnie kobieta rozgarnięta ,pracowita i zaradna powie takiemu nie ,bo po prostu się nie widzi z kimś takim w życiu .

 

A no właśnie, aby dużo wymagać to trzeba i sobą też coś reprezentować, coś mężczyźnie zaoferować i to więcej niż tylko szeroko rozłożone nogi, przynajmniej co niektórym ;). A wiele kobiet właśnie tak do tego podchodzi (jestem piękna to płać i płacz :lol: ), a wielu facetom i to starcza..., a właściwie to wielu sie tylko tym kieruje ;). Zresztą zawyżone wymagania to częsty i znany problem obu stron i tu Mareczek też w tym względzie nie odstaje ;) to fakt, a jakie te kobiety było to nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To macie rozważania....chociaż nie obejrzałam ani jednego odcinka, to napiszę na podstawie tego co przedstawiliście.

Owy bałagan był pewnie wyzwaniem i a la  testem dla kandydatek.

Uważam, że właśnie to jest w tym najfajniejsze, że można coś wspólnie planować i robić a nie przyjść na gotowe, czyli "kochanie ile jesteśmy wstanie przeznaczyć kasiory na remont"...powolutku i do skutku :P

I jak najwięcej robić samemu.....przecież remont jest zwyczajną rzeczą, wystarczy motywacja i chęci.

Ja obecnie robię w oborze, dziś pokleiłam parę pustaków dla moich przyszłych zwierzątek, zaraz idę docinać pod sufitem, tylko że mam niestety tępą piłę i jeden pustak tnę 15minut pewnie. Nie ważne jak długo, ale uskrzydla ta satysfakcja, że jeśli się chce można być w dużym stopniu samowystarczalny.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedroneczka    16

Nie rozumiem osób, które popierają Marka, i niech nikt mi nie wmawia swoich racji, bo to i tak nic nie da. Facet DOBROWOLNIE zgłosił się do programu, wiedział, że chcąc czy nie stanie się osobą medialną. Każdy normalny człowiek spodziewając się wizyty gości nie tylko dokłada starań, żeby dom czy obejście było w czystości, ale przede wszystkim gospodarz/gospodyni starają się być tego miejsca wizytówką. Tutaj gościem jest TV (!!!) a więc i miliony ludzi. Czy taką wielką trudnością jest dla faceta ogolenie się(chyba tylko w jednym odcinku widziałam do ogolonego) ???!!! Występy w brudnych ubraniach, wyplamionych swetrach. Ile kosztują nowe ubrania, jeśli do tej pory ciężko mu było zadbać choć trochę o garderobę ?? Spodnie plus koszulka czy koszula to ok 100 zł (nie muszą przecież być z najwyższych półek) , a wystarczą przecież na wiele razy.
Flejtuch jednak woli pozostać flejtuchem.
I do tego wiele wymagań od kandydatki, od siebie jednak nie wymagając niewiele. ZAWSZE trzeba zacząć może od siebie ?? I w takim samym podejściu do życia wychować też dzieci....ech...
Remontu też nie trzeba zrobić w pół roku całego domu. Można po kolei robić kolejne elementy, pomieszczenia, i jednocześnie zadbać choć trochę już o to, co jest. W rezultacie po np 8-10 latach można wyprowadzić każde zaniedbane obejście cz budynek, ale TRZEBA CHCIEĆ!!!
Ja 11 lat temu przejęłam gospodarstwo, które naprawdę bylo w opłakanym stanie. Ojciec alkoholik postarał się o to przez wiele lat. Dużo rzeczy robiłam sama, choć większość pierwszy raz w życiu. Wspomagałam się znajomymi budowlańcami, internetem i czym tylko się dało. Komputer nie służy mi do tej pory do siedzenia na fb, wklejajac co parę dni nową fryzurę czy bluzkę, ale jakie np proporcje na tynk, albo jak osadzić drzwi. Jestem dumna z siebie , kiedy ktoś chwali, ładny dom czy piękne obejście.
I to jest chyba jakiś cel w życiu , a nie posiadanie 200 ha w bajzlu, grzybie,wszechobecnym syfie.
NIE WAŻNE ILE MASZ, WAŻNA JEST JAKOŚĆ(!!!) TWOJEGO ŻYCIA !!!
A tak pytanie do panów : a wy do jakiej dziewczyny bardziej bylibyście się skłonni przenieść: do czystej, zadbanej, w czystym domu, obejściu, czy do flei, brudasa, niedbalucha, ktoremu nie zależy na żadnych porządkach???k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

Widze ze wszyscy patrza tylko na wygląd zewnetrzny i to głównie domu a nie patrza na to kim kto jest. czyli wychodzi na to ze liczy sie miec a nie byc. Jak czytam niektóre wypowiedzi to ciesze sie że jestem sam


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    432

Kolego @Pajej masz absolutna racje mimo ze mało tu pan pisze to jednak czytajac te wypociny niektórych lepiej samemu sie zestarzec.

A po drugie to warto powiedziec ze panie maja teraz mode mówienia pięknych chaseł np nie najwazniejszy jest wyglad tylko charakter, kocha sie sercem nie oczami itd a tez ze pieniadze nie sa najwazniejsze, niewazne gdzie byle z toba i inne tegi typu bajeczki które czesto słyszymy a ja w swoim zyciu moze z 4-5 dziewczyn znam co maja takie podejscie do zycia ale to osoby skrome a nie wyniosłe

Zatem drogie panie warto sie przyznac ze liczy sie i wyglad i charakter kasa jest wazna no i najlepiej jakby kapała z nieba a facet miał zawsze i na wszytsko czas a no i ładny dom i furka najlepiej z 4 pierscieniami na masce

Z własnego doswiadczenia powiem ze łatwiej znalezc faceta w miescie co poleci na ładna buzie i szeroko rozłozone nogi niz na wsi bo widze za takie zwiazki na wsi szybko sie rozpadaja no bo w sumie po co komu taka kobieta co oferuje tylko wyglad i sex ?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Posłuchaj Drogi Panie ,nim coś zrozumiesz dużo jeszcze wody upłynie .  Wielki znawca kobiet się znalazł  :lol:  Zresztą swój ciągnie do swego i nic nie poradzę ,że takie kobiety przyciągasz o których się tu rozpisujesz .  :rolleyes:

Piszemy tu o uczestnikach programu ''Rolnik szuka żony '' i Twoje wywody '' kopanego w d*pę '' nikogo nie interesują ,a o takich kobietach  ,jak piszących tu w temacie możesz tylko pomarzyć ,bo jak napisałam wyżej ,swój ciągnie do swego .  

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

Posłuchaj Drogi Panie ,nim coś zrozumiesz dużo jeszcze wody upłynie .  Wielki znawca kobiet się znalazł  :lol:  Zresztą swój ciągnie do swego i nic nie poradzę ,że takie kobiety przyciągasz o których się tu rozpisujesz .  :rolleyes:

Piszemy tu o uczestnikach programu ''Rolnik szuka żony '' i Twoje wywody '' kopanego w d*pę '' nikogo nie interesują ,a o takich kobietach  ,jak piszących tu w temacie możesz tylko pomarzyć ,bo jak napisałam wyżej ,swój ciągnie do swego .  

 

w tej wypowiedzi doskonale widac ja jakim jestes poziomie. Żal mi Ciebie


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STANK    15

Ciekawe  czy   chociaż  pogłaskał... ;)

 

 chyba tylko Halinkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedroneczka    16

Popieracie się sami- męska solidarność, czy aprobujecie sposób życia Marka, bo sami jesteście do niego podobni- Wasza sprawa.
Mówicie, że nie tylko wygląd zewnętrzny jest ważny - dobrze- powiedzcie mi więc, w czym przejawia się ta wielka inteligencja i jakiś niebywały styl bycia Marką, bo ja, i myślę że nie tylko ja, nic szczególnego nie widzę. Facet jest przeciętnym człowiekiem, ani w jakiś wyjątkowy sposób się nie wypowiada, nie wysławia. Wręcz przeciwnie, czesto na zadawane pytania nie wie, co odpowiedzieć. W końcu odpowiada zdawkowo i ogólnikowo. Odpowiedzi : no zobaczymy, czas pokaże, przyśmiewanie się , gdy nie wiadomo, co rzec, nie jest dla mnie żadnym wyczynem zasługującym na jakąkolwiek gloryfikację.
A to, że jest po przejściach, co z tego. Dziś połowa ludzi w jego wieku lub młodszych jest po przejściach, mniejszych lub większych. Również ja.
I ten, co mądry nie będzie ciągle w każdej nadarzającej się okazji robił z siebie ofiary, nie użalał się, jak to go życie pokrzywdziło, tylko będzie darł to życie pazurami jak lew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1257

:)

Jestem szczerze zdziwiony i rozczarowany Niektórymi wypowiedziami.

Nigdy nie odważyłbym się oceniać kogoś, kogo w ogóle nie znam. Nie znam jego problemów, radości, pojęcia nie mam, co mu w głowie siedzi. Czy ów brudas i niechluj, czy może w którymś momencie życia motywację i marzenia z jakichś powodów zatracił. Ilu z Was zna rzeczonego osobiście i wie, że wie?

Kiedy byłem małym chłopcem, uwielbiałem westerny. Jakżeż zaskoczony byłem, kiedy okazało się, że dzikozachodnie miasteczka frontem zachwycające, z tyłu żerdzie podpierają....

Biedroneczko...prócz lwa, są jeszcze: wodnik, strzelec, panna, waga i wiele innych. Nie każdy z pazurów słynie.

PozdrawiaM.


You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    432

Popieracie się sami- męska solidarność, czy aprobujecie sposób życia Marka, bo sami jesteście do niego podobni- Wasza sprawa.

Mówicie, że nie tylko wygląd zewnętrzny jest ważny - dobrze- powiedzcie mi więc, w czym przejawia się ta wielka inteligencja i jakiś niebywały styl bycia Marką, bo ja, i myślę że nie tylko ja, nic szczególnego nie widzę. Facet jest przeciętnym człowiekiem, ani w jakiś wyjątkowy sposób się nie wypowiada, nie wysławia. Wręcz przeciwnie, czesto na zadawane pytania nie wie, co odpowiedzieć. W końcu odpowiada zdawkowo i ogólnikowo. Odpowiedzi : no zobaczymy, czas pokaże, przyśmiewanie się , gdy nie wiadomo, co rzec, nie jest dla mnie żadnym wyczynem zasługującym na jakąkolwiek gloryfikację.

A to, że jest po przejściach, co z tego. Dziś połowa ludzi w jego wieku lub młodszych jest po przejściach, mniejszych lub większych. Również ja.

I ten, co mądry nie będzie ciągle w każdej nadarzającej się okazji robił z siebie ofiary, nie użalał się, jak to go życie pokrzywdziło, tylko będzie darł to życie pazurami jak lew.

 

A nie pomyslałas ze moze odpowiada tak zeby było ok dla telewizji i nadawało sie do pokazania w TV ??

Ja gdybym był na jego miejscu i miałbym odpowiadac szczerze to co mysle na niektóre zenujace pytania to zapewniam cie ze by tego nie pokazali w TV a po 2 nikt nie wie co sie dzieje poza kamerami zazwyczaj sa 2 zdania pokazane i na tym koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedroneczka    16

@bezbarwny - w życiu albo przyjmujesz rolę ofiary, albo drapieżnika (czytaj lwa) . Jaką rolę przyjął Marek nikomu nie trzeba wyjaśniać.
Dla mnie wszystko w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BoskiElwaro    155

a co was to gówno obchodzi,ma syf to jego sprawa i nie ważne ile ma tego pola,tak mu pasuje to tak sobie żyje że poszedł z tym do tv jego rzecz,będzie miał wene to zrobi porządek a jak nie to nie zrobi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptaszyna    170

Najlepsze jego motto; "przewróciło się niech leży", widać żyje gościu bez napinki B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

Jestem szczerze zdziwiony i rozczarowany Niektórymi wypowiedziami.

Nigdy nie odważyłbym się oceniać kogoś, kogo w ogóle nie znam. Nie znam jego problemów, radości, pojęcia nie mam, co mu w głowie siedzi. Czy ów brudas i niechluj, czy może w którymś momencie życia motywację i marzenia z jakichś powodów zatracił. Ilu z Was zna rzeczonego osobiście i wie, że wie?

Ty może i byś się nie odważył ,ale jak widzisz inni mają odwagę ...Takie życie i wierz mi każdy ( tak 99 % ;) ) ocenia ,tylko wydaje mu  się że nie . 

Ów rzeczony też ocenił mimo że nie znał ,kwitując ''nie jest żadną pięknością ''. Co za inteligencja  :rolleyes:

Co mają marzenia i motywacja do życia w syfie ? Chyba depresji nie złapał ,skoro postanowił się ''pochwalić ''na cały kraj swoim istnieniem ? 

Wiem ,że wiem ,że jak widzę takich ludzi w tv jestem za cenzurą .  

 

 

Kiedy byłem małym chłopcem, uwielbiałem westerny. Jakżeż zaskoczony byłem, kiedy okazało się, że dzikozachodnie miasteczka frontem zachwycające, z tyłu żerdzie podpierają....

Tu trafiłeś w sedno sprawy ...dziki zachód bez wątpienia .  :D

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1257

Pojęcia nie mam, co za piękność przy inteligencji swojej, wszechobecnym syfem ogarniętej, czelność na całą Polskę miał pochwalić, ponieważ zwyczajnie czasu mi na takie sensacje szkoda.

Ps.

Cieszę się, że w zdrowiu i humorem tryskającą na tym ziemskim dzikim zachodzie...upsss...padole, Cię widzę.

PozdrawiaM ;) .


You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj