Skocz do zawartości

Zdjęcie

"Rolnik szuka żony"

6670 odpowiedzi na ten temat

#481 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 13 wrzesień 2014 - 20:05

"Rolnik szuka żony"

To nic tylko pogratulować takich pociech.  Szczerze czasem nawet i Bóg ci nie pomoże jak na sobie nie będziesz polegać więcej nic. Mówisz zaciągniesz kredyt na siebie a nie lepiej żeby młodzi sami sobie jakoś radzili a nie ciągle ty, no chyba że ci to radość sprawi jak coś im ofiarujesz. Ja wiem jedno i to mnie życie nauczyło i nikt mi nie przemówi do rozumu jak ktoś mi coś da to później coś chce w zamian, a jeżeli czegoś sobie sam nie zrobię nie uzyskam nie liczę nigdy na drugiego człowieka, dlatego też mój własny domek jest już na ukończeniu jeszcze tylko ogrzewanie i mogę się przenosić w mój wymarzony kąt :lol:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
"Rolnik szuka żony" Dzisiaj, 08:41
  •  

#482 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 13 wrzesień 2014 - 20:11

"Rolnik szuka żony"

Jak coś przyjdzie zbyt łatwo, to się potem tego nie szanuje, Firefox, Ty będziesz z emerytury spłacać kredyt, a dzieci i tak tego nie docenią.

#483 Share Landfarmer

Landfarmer

Jeden lubi żebra, drugi lubi mostek, a ja lubię schab, bo tam ni

• Members
  • PipPipPip
  • 607 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem

Napisany 13 wrzesień 2014 - 20:16

"Rolnik szuka żony"

Standard ale jeśli sie dzieciom zostawi obciążoną hipotekę to tym bardziej nie bedą

Szef wszystkich szefów  ;)

#484 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 13 wrzesień 2014 - 20:23

"Rolnik szuka żony"

Pomoc owszem, ale na pewno nie wszystko gotowe na tacy bo to błąd.

#485 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2006 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem. Budownictwo, Historia

Napisany 13 wrzesień 2014 - 20:24

"Rolnik szuka żony"

Każdy ma inną definicje pomocy.

#486 Share STANK

STANK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 441 postów

Napisany 13 wrzesień 2014 - 20:41

"Rolnik szuka żony"

tu nie ma reguły na to  czy  jest się rolnikiem czy mieszka w mieście , moja kuzynka 4 lata temu wyszła za mąż zamieszkała u męża i z teściami w mieście po jakimś czasie chciała pójść na swoje wynająć mieszkanie ale mąż powiedział że nie odejdzie od rodziców ona nie chciała tam mieszkać i się rozstali

#487 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 13 wrzesień 2014 - 21:04

"Rolnik szuka żony"

no właśnie nie ma reguły dziś na nic i coraz częściej nieraz i ten cały kompromis wypracować a to dziś podstawa w związku ^^

#488 Share Pajej

Pajej

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1067 postów

Napisany 14 wrzesień 2014 - 09:46

"Rolnik szuka żony"

tu nie ma reguły na to  czy  jest się rolnikiem czy mieszka w mieście , moja kuzynka 4 lata temu wyszła za mąż zamieszkała u męża i z teściami w mieście po jakimś czasie chciała pójść na swoje wynająć mieszkanie ale mąż powiedział że nie odejdzie od rodziców ona nie chciała tam mieszkać i się rozstali

kazdy przypadek jest inny moze rodzice byli w takim wieku ze potrzebowali pomocy. w takiej sytyacji to on miał racje

firefox dzis wieczorem jest mecz o polska francja. "rolnika" mozna jakąs powtorke zobaczyc, a emocje siatkarskie to cos pieknego

Rolnik z powołania :-)

#489 Share STANK

STANK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 441 postów

Napisany 14 wrzesień 2014 - 10:28

"Rolnik szuka żony"

kazdy przypadek jest inny moze rodzice byli w takim wieku ze potrzebowali pomocy. w takiej sytyacji to on miał racje

firefox dzis wieczorem jest mecz o polska francja. "rolnika" mozna jakąs powtorke zobaczyc, a emocje siatkarskie to cos pieknego

wiesz ja w to nie wnikam jak było , ale to nie była taka sytuacja że jego rodzice potrzebowali opieki 

#490 Share 7891Firefox

7891Firefox

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 507 postów
  • Zainteresowania:Hodowla bydła i koni, weterynaria, rolnictwo.

Napisany 14 wrzesień 2014 - 16:03

"Rolnik szuka żony"

to gratuluję domu! u mnie po jutrze przyjeżdza geodeta nabijać słupki pod dom na działce. może do zimy zdążę choć jedno pomieszczenie wykończyć żeby mieszkać, bo jak nie, to ja się wykończę. 

To nic tylko pogratulować takich pociech.  Szczerze czasem nawet i Bóg ci nie pomoże jak na sobie nie będziesz polegać więcej nic. Mówisz zaciągniesz kredyt na siebie a nie lepiej żeby młodzi sami sobie jakoś radzili a nie ciągle ty, no chyba że ci to radość sprawi jak coś im ofiarujesz. Ja wiem jedno i to mnie życie nauczyło i nikt mi nie przemówi do rozumu jak ktoś mi coś da to później coś chce w zamian, a jeżeli czegoś sobie sam nie zrobię nie uzyskam nie liczę nigdy na drugiego człowieka, dlatego też mój własny domek jest już na ukończeniu jeszcze tylko ogrzewanie i mogę się przenosić w mój wymarzony kąt :lol:

Może i macie rację, ja sama do wszystkiego doszłam sama. jestem jak osioł uparta i nigdy nie pozwalam sobie pomagać. Kiedyś jak było się młokosem to kasa dawana od ojców lekko szła. A jak pojechałam na truskawki i pierwszy raz zarobiłam kase swoją ciężką harówą, to zaczęłam myśleć na co je konkretnie wydać. Tu się z Wami zgodzę. swięta prawda. 

Jak coś przyjdzie zbyt łatwo, to się potem tego nie szanuje, Firefox, Ty będziesz z emerytury spłacać kredyt, a dzieci i tak tego nie docenią.

aaa pomysle, jak się wyrobie z obrzadkiem to czemu nie, Perła zakupiona i czeka  :D

[...]

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#491 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 14 wrzesień 2014 - 18:27

"Rolnik szuka żony"

Mnie życie wzięło na głęboką wodę jak miałem 16 lat i ojciez zachorował byłem, gówniarzem a trzeba było sobie dać radę nie było przeproś wiem jak bym w tedy się poddał nie doszedł bym do tego co mam już. Dziękuję za gratulacje, ja się spiołęm i dwa lata i wymarzona chatka gotowa jest jeszcze ocieplić muszę i mogę odbiór szykować i wsio ostateczne. :D

#492 Share Landfarmer

Landfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 607 postów

Napisany 14 wrzesień 2014 - 19:31

"Rolnik szuka żony"

No widzicie to wam tylko pozazdrościć uporu w dążeniu do własnych marzeń i celów

#493 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3183 postów

Napisany 14 wrzesień 2014 - 19:41

"Rolnik szuka żony"

Ktoś mi streści na jutro dzisiejszy odcinek, bo nie dam rady dosiedzieć. O 3 rano pobudka a po powrocie z Szepietowa jestem zmęczony, bo nie lubię jeździć w dłuższe trasy. Warto było czekać i oglądać kolejne odcinki?

#494 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 14 wrzesień 2014 - 19:43

"Rolnik szuka żony"

nie wiem czy dam radę mnie tak dziś wybujało w energy landzie że zaraz idę spać :D

#495 Share Landfarmer

Landfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 607 postów

Napisany 14 wrzesień 2014 - 21:44

"Rolnik szuka żony"

Krótko mówiąc to była relacja ze spotkania z każdą kobitką a potem panowie dokonali wyboru które z pań przeszły dalej

#496 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 14 wrzesień 2014 - 21:50

"Rolnik szuka żony"

Szczerze powiem tyle spotkania ok niektóre panie bardzo i ładne i fajne ale jedno mnie denerwuje to właśnie eliminowanie trochę dziwne i tyle, skąd może wiedzieć po paru minutach rozmowy czy to nie ona była. Większość panów a zwłaszcza ten jeden powybierał sobie w oparciu o urodę więcej nic, skąd mógł wiedzieć jaka jest mentalnie po 10 minutach spotkania, jak już takie coś chcieli robić trzeba było się z każdą chociaż tydzień spotkać i porozmawiać wyrobić sobie zdanie :huh: B)

#497 Share Landfarmer

Landfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 607 postów

Napisany 14 wrzesień 2014 - 21:54

"Rolnik szuka żony"

Niestety nikt o tym nie pomyslał

#498 Share glicer

glicer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 14 wrzesień 2014 - 23:16

"Rolnik szuka żony"

coś takiego już było w TV,kiedyś,jakis pustak z disco poolo pokazywał swe koncerty,i stado owiec za nim biegało

#499 Share Taurus83

Taurus83

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1161 postów
  • Zainteresowania:RWD

Napisany 15 wrzesień 2014 - 07:16

"Rolnik szuka żony"

Szczerze powiem tyle spotkania ok niektóre panie bardzo i ładne i fajne ale jedno mnie denerwuje to właśnie eliminowanie trochę dziwne i tyle, skąd może wiedzieć po paru minutach rozmowy czy to nie ona była. Większość panów a zwłaszcza ten jeden powybierał sobie w oparciu o urodę więcej nic, skąd mógł wiedzieć jaka jest mentalnie po 10 minutach spotkania, jak już takie coś chcieli robić trzeba było się z każdą chociaż tydzień spotkać i porozmawiać wyrobić sobie zdanie :huh: B)

na a po czym miał wybrać? wiadomo że po wyglądzie. taka nasza natura(ludzi). teraz czas na charakter 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#500 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 960 postów

Napisany 15 wrzesień 2014 - 07:45

"Rolnik szuka żony"

niektóre z tych kobitek ładne, miłe i widać że mądre, ale niektóre to szkoda gadać...