Skocz do zawartości

Zdjęcie

"Rolnik szuka żony"

6670 odpowiedzi na ten temat

#4941 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 822 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja ,nowe technologie ,sztuki walk :-) ,czytanie książek ,pływanie ,komputery,wycieczki ,zdrowe odżywianie ,taniec ,gotowanie ,fotografia ,majsterkowanie .

Napisany 01 listopad 2015 - 23:05

"Rolnik szuka żony"

Eugeniusz ma przynajmniej wesoło w domu .Żeby nie te kamery to też bym się zgłosił ;)

I love salsa

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
"Rolnik szuka żony" Dzisiaj, 07:37
  •  

#4942 Share miglanc88

miglanc88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów
  • Zainteresowania:akwarystyka,wędkarstwo ,sporty walki

Napisany 01 listopad 2015 - 23:11

"Rolnik szuka żony" Tylko nie mów, że chciałbyś być na miejscu Eugeniusza. Haha:-)

#4943 Share krychu

krychu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 890 postów

Napisany 01 listopad 2015 - 23:20

"Rolnik szuka żony" Dziś widziałem urywek, powiedzicie mi co to za żyrafa jest u tego najstarszego uczestnika? Jeszcze nie spotkałem się z kobietą która ma tak długą szyję. Dziewczyna co jeździła w classie z tym młodszym wysokim uczestnikiem jak ma na imię?

#4944 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 822 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja ,nowe technologie ,sztuki walk :-) ,czytanie książek ,pływanie ,komputery,wycieczki ,zdrowe odżywianie ,taniec ,gotowanie ,fotografia ,majsterkowanie .

Napisany 01 listopad 2015 - 23:40

"Rolnik szuka żony"

Ciągnikiem kierowała Ania .Miglanc to mnie nie zrozumiałeś pisałem o kamerach ,że wszędzie nosa wtykają .Bez nich ,było by oki .Ale taki program ,że szukają sensacji .

I love salsa

#4945 Share miglanc88

miglanc88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów
  • Zainteresowania:akwarystyka,wędkarstwo ,sporty walki

Napisany 01 listopad 2015 - 23:56

"Rolnik szuka żony" Wiem dokładnie o co ci chodziło, poprostu nie mogłem się powstrzymać he he. Sorki. ...

#4946 Share Xawier

Xawier

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 651 postów

Napisany 02 listopad 2015 - 06:01

"Rolnik szuka żony"

Wg mnie program  zszedł na psy.... U Grzegorza jakoś dziwnie mi zabrzmiało jak powiedział że jeszcze jednej kamery mu brakuje  w... kuchni! Widać tam jest miejsce Ani i niech nie myśli stamtąd wychodzić. Rafał sam nie wie czego chce. Robert już wybrał i wg mnie całe szczęście że nie Krystynę. Ania albo nie chce się otworzyć przed kamerami albo udawała trochę z Mariuszem, takie odnoszę wrażenie. Stasia wyraźnie zniesmaczona że musiała słuchać muzyki klasycznej. Eugeniusz wybierze tą jak to ktoś wyżej powiedział "żyrafę".

#4947 Share jaco25

jaco25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 736 postów
  • Zainteresowania:Sport,Rolnictwo,Muzyka

Napisany 02 listopad 2015 - 08:14

"Rolnik szuka żony"

Moim zdaniem jak program ma iść w tym kierunku, to niech w ogóle zaniechają kręcenia. Nie dość że do programu wzięli samych ,,biednych" co ciągnik warty tyle co dwie nowe bmw-ce to podwórka jak u lekarzy i prawników. Teraz zastanawia mnie po co tak zakłamywać opinie publiczną, przecież czymś takim tylko Nam rolnikom szkodzą, bo jeśli dojdzie do jakiegoś strajku to żadna grupa Nas nie poprze bo powiedzą ,, Pazerny rolnik ma ciągniki warte dwóch nowych aut dom jak u lekarza, więc po co ten zachłannik przyszedł tu strajkować". Daj Boże wszystkim na wsi takiego dostatku ale póki co tak ma może co 5 rolnik i to nie w każdym województwie. Potem dzięki temu programowi, żeby Nam nikt nie zarzucił pazerności bo jest powiedzenie ,,jak Cie widzą tak Cię piszą".

Sprzedam kombajn zbożowy EPPLE MOBIL 940 cena do negocjacji. POLECAM :)

#4948 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 02 listopad 2015 - 10:17

"Rolnik szuka żony" Program schodzi na psy a na tvn szykuje się nowy cyrk tyle że nie o rolnikach lecz ogólnie, ma się chyba nazywać my dwoje, jeszcze za dwa latka i każda tv rozrywkowa będzie miała taki program niby do łączenia par

#4949 Share piotr30piotr

piotr30piotr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 280 postów

Napisany 02 listopad 2015 - 10:58

"Rolnik szuka żony"

każdy rolnik pewnie chciałby zobaczyć więcej wsi w programie, ale to tv nastawione na zysk i pokazują co oni uznają za stosowne  , program zrobił się przewidywalny jakiś taki reżyserowany i niebawem zbliży się do poziomu programów typu trudne sprawy.

powiem że na postać Eugeniusza patrzyłem sceptycznie w momencie jak go zaprezentowali zapewne z racji jego wieku , ale musze przyznać że jest to sympatyczny i kulturalny facet, Grzegorz , Robert także oceniam pozytywnie , fajne gospodarki widać że znają się na swojej robocie .

#4950 Share lulak

lulak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów

Napisany 02 listopad 2015 - 11:03

"Rolnik szuka żony" Oglądając wczorajszy odcinek zastanowiła mnie jedna rzecz. Grzegorz jadąc ciągnikiem ze swą wybranką prezentował piękną zieloną pszenice, natomiast we wcześniejszym odcinku kosił zboże gdy były u niego jeszcze trzy kandydatki. Czyli w żniwa były trzy dziewczyny, a ok. miesiąc wcześniej już tylko jedna. Nie wydaje Wam się to troszkę dziwne ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4951 Share Tomi3312

Tomi3312

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 02 listopad 2015 - 11:29

"Rolnik szuka żony"

Oglądając wczorajszy odcinek zastanowiła mnie jedna rzecz. Grzegorz jadąc ciągnikiem ze swą wybranką prezentował piękną zieloną pszenice, natomiast we wcześniejszym odcinku kosił zboże gdy były u niego jeszcze trzy kandydatki. Czyli w żniwa były trzy dziewczyny, a ok. miesiąc wcześniej już tylko jedna. Nie wydaje Wam się to troszkę dziwne ?

Dobrze mówisz. To jest ciekawe.

#4952 Share oniak

oniak

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów
  • Zainteresowania:wszechstronne :)

Napisany 02 listopad 2015 - 11:36

"Rolnik szuka żony"

Dobrze mówisz. To jest ciekawe.

magia TV .... 

. Rafał sam nie wie czego chce.

co racja to racja... poszedł po rozgłos do programu ?

#4953 Share Pajej

Pajej

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1067 postów

Napisany 02 listopad 2015 - 11:45

"Rolnik szuka żony"

Wg mnie program  zszedł na psy.... U Grzegorza jakoś dziwnie mi zabrzmiało jak powiedział że jeszcze jednej kamery mu brakuje  w... kuchni! Widać tam jest miejsce Ani i niech nie myśli stamtąd wychodzić. Rafał sam nie wie czego chce. Robert już wybrał i wg mnie całe szczęście że nie Krystynę. Ania albo nie chce się otworzyć przed kamerami albo udawała trochę z Mariuszem, takie odnoszę wrażenie. Stasia wyraźnie zniesmaczona że musiała słuchać muzyki klasycznej. Eugeniusz wybierze tą jak to ktoś wyżej powiedział "żyrafę".

co do Grzeska to kiedys przy pługu jak jej sie pytał czy podoba jej sie ta praca to ona mówiła ze nie, ze woli do kuchni wiec skoro sama siebie tam widzi to w czym problem???

Rolnik z powołania :-)

#4954 Share michal1993

michal1993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1677 postów
  • Zainteresowania:KPK Komurun Team

Napisany 02 listopad 2015 - 12:11

"Rolnik szuka żony"

Właśnie to samo miałem napisać, sama mówiła, że lubi gotować, więc raczej to miało być na + ;)

Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

#4955 Share Grzeslav100

Grzeslav100

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 02 listopad 2015 - 12:46

"Rolnik szuka żony"

To może ja się uruchomię bo wydaje mi się , że będę w temacie :) Od od środka : 

Nie wiem na ile zielona była ta pszenica , ale nie doszukujcie się tutaj teorii spiskowych. Bo takie by nie przeszły...Po co mieli by robić takie kombinacje? Nie wiem kogo była ta pszenica , ale wiem tyle ze już 21 lipca zacząłem kosić swoja pszenica - bardzo wczesna odmiana Norin. W tym samym momencie odmiana Zeppelin wyglądała całkiem ładnie - tzn. była jeszcze zielona. Kto miał u siebie w gospodarstwie te odmiany wie o czym mowie. Wiec pierwsza pszenica schodziła mi z pola 21 lipca. A kończyłem kosić jakoś po 10 sierpnia - Zeppelina. W tym temacie nie mam nic więcej do powiedzenia :) 

Co do mojego teksu , gdzie mówiłem do ani ze zamontuje jej kamerę w kuchni - to był żart. A sytuacja wygląda tak ze bardzo lubimy sobie dogryzać, albo ironicznie żartować. I faktycznie nie każdy może nas zrozumieć. Poza tym Ania sama powiedziała ze lubi gotować , że chce założyć rodzinę, zajmować się dziećmi. I wyobraźcie sobie ze jest może być przy tym też szczęśliwa :) Nie ukrywam ze mi to odpowiada, ale nigdy w życiu niczego bym jej nie nakazał. To jej wola jak chce żyć :) 

Kogo wybrali do programu to wola producenta. Mogli sobie kombinować z mniejszymi lub większymi gospodarkami. Ale wybrali nas. I ja osobiście nie szedł bym tak daleko w ta stronę ze mając 100 ha pola i trochę sprzętu - jestem złym człowiekiem bo jak trzeba będzie strajkować to ludzie powiedzą ze oni kasę maja. Dwa przykłady rolników z moich okolic - maja ok 20-30 ha a kupili Classy za 600 tys. Na usługi. Kto im zabroni? Za tym stoją kredyty i tyle.Sam mam ich bardzo dużo...ale jakoś się kreci. A temat tego co mam - moi rodzice zaczynali od 7 ha. Tato powiększył gospodarstwo, założył firmę transportową i firmę która ładuje buraki cukrowe, stracił na tym zdrowie - ciężka pracą. Ja kontynuuje to co on zaczął. I mam nadzieje ze moje dzieci zrobią to samo :) Nie jestem specjalnie tajemniczy bo tajemnic nie lubię. 

Co tam jeszcze - program jest przewidywalny? Tym bardziej ze była już pierwsza edycja :) Poza tym to jest program na licencji...formuła MUSI być taka sama jak w innych krajach. Dużo się nie wykombinuje. Ale zwroty akcji jeszcze będą - dla tych co lubią emocje ;) 

Pozdro Grzesiek

#4956 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1490 postów

Napisany 02 listopad 2015 - 13:10

"Rolnik szuka żony"

Oglądając wczorajszy odcinek zastanowiła mnie jedna rzecz. Grzegorz jadąc ciągnikiem ze swą wybranką prezentował piękną zieloną pszenice, natomiast we wcześniejszym odcinku kosił zboże gdy były u niego jeszcze trzy kandydatki. Czyli w żniwa były trzy dziewczyny, a ok. miesiąc wcześniej już tylko jedna. Nie wydaje Wam się to troszkę dziwne ?

To proste pozostałe dwie musiały się jeszcze w żniwa pofatygować aby ten odcinek nakręcić a że wybrał tą to musiał być ten z zielonym zbożem podobnie u Eugeniusza do dziś myślicie że wszystkie trzy są pewnie nakręcili to w jednej seri aby zbytnio starszych ludzi nie męczyć ;)

#4957 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2853 postów

Napisany 02 listopad 2015 - 13:15

"Rolnik szuka żony"

Tylko ci z miastowi nie rozumieją że gospodarstwa ,,pławiące się w bogactwie,, w większości maja zaciągnięte kredyty na owe bogactwo, nie mogą pojąć także że nie są to zbędne luksusy a tylko narzędzia pracy generujące zysk. Po za tym nie mogą sobie tego nawet wyobrazić tych kwot, gdyż jedyny kredyt który zaciągają to hipoteczny 20 letni na bagatela kwotę 600 tys by zakupić właśnie luksusy jakim jest mieszkanie które nie generuje zysku, a tak samo z czasem traci na wartości.

W rozmowie z takim delikwentem próbującym mi wytłumaczyć że do dziś dnia powinniśmy pracować 30 - 40 letnimi ursusami, zadaje mu pytanie czy firmy budowlane dalej kopia ostrówkami i odwożą kamazami? Choć i tak rzadko kiedy dociera że gospodarstwo w dzisiejszych czasach to nić innego jak zwykła firma, czy to budowlana, czy transportowa a może handlowa.

Co do zielonej pszenicy a wcześniej żniw, faktycznie dziwnie to wygląda... Może Grzegorz część gospodarstwa ma na śląsku, a część na warmi. ;)

#4958 Share Xawier

Xawier

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 651 postów

Napisany 02 listopad 2015 - 14:03

"Rolnik szuka żony"

co do Grzeska to kiedys przy pługu jak jej sie pytał czy podoba jej sie ta praca to ona mówiła ze nie, ze woli do kuchni wiec skoro sama siebie tam widzi to w czym problem???

Grzesiek wyjaśnił już o co mu chodziło. Ja to zrozumiałem, że zamontuje Ani kamerę w kuchni żeby widzieć czy ona z niej nie uciekła a tu się okazuje że będzie wiedział kiedy obiad na stole czeka :P

#4959 Share Linka

Linka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów
  • Zainteresowania:Rośliny

Napisany 02 listopad 2015 - 15:23

"Rolnik szuka żony"

Jak kobieta chce gotować to wam źle, jak nie chce gotowac to też źle..... to co musi robić żona rolnika?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4960 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 960 postów

Napisany 02 listopad 2015 - 15:34