Skocz do zawartości

Zdjęcie

"Rolnik szuka żony"

6675 odpowiedzi na ten temat

#4841 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2863 postów

Napisany 21 październik 2015 - 23:17

"Rolnik szuka żony"

Albo ten z pod Wrocławia ma inne nazwisko niż jak podają jego ojciec, brat prowadzi usługi transportowe. Ojciec z innym nazwiskiem i matka mają spółkę. W jednym odcinku był nr. domu pokazany. Wystarczyło wklepać adres z tym nr. w google.

A i od pierona przyczep na geoportalu jest jak na polu stoją. :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
"Rolnik szuka żony" Dzisiaj, 05:48
  •  

#4842 Share Grzeslav100

Grzeslav100

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 22 październik 2015 - 07:06

"Rolnik szuka żony"

Albo ten z pod Wrocławia ma inne nazwisko niż jak podają jego ojciec, brat prowadzi usługi transportowe. Ojciec z innym nazwiskiem i matka mają spółkę. W jednym odcinku był nr. domu pokazany. Wystarczyło wklepać adres z tym nr. w google.

A i od pierona przyczep na geoportalu jest jak na polu stoją. :D

Ten z pod Wrocławia nie ma innego nazwiska niż jego ojciec. Mój brak prowadzi usługi transportowe - ma 4 auta, rodzice maja 3 auta, wujek ma 3. Więc zawsze trochę aut po podwórku się kręci ;) A "ojciec z innym nazwiskiem" to mój drugi wujek z którym moi rodzice maja spółkę( konkretnie jest to na moja mamę). Ładujemy buraki cukrowe , mamy dwie "mysze". Tak to mniej więcej u mnie wygląda.

Część informacji mogę zdradzić ale bez szczegółów , ponieważ jestem zobowiązany umowa do siedzenia cicho ;)

Co do plotek o których mówiliście - gdy tylko ruszył program już takie krążyły u mnie na wiosce. Z tym ze wtedy była wersja ze jestem z długonogą blondynka.No cóż - z tego co widzę każdy na fb może sobie założyć fikcyjny profil i napisać CO KOLWIEK. Później to CO KOLWIEK idzie dalej i powstają ładne ploteczki :) Mój pierwszy komentarz do tego piszę tutaj, bo jak zauważyłem komentowanie takich spraw robi jeszcze większy szum. A jak się bronię to przecież jestem winny tak? Wiec kończy się na tym ze biorę na klatę i robię swoje :D

Pozdrawiam Grzesiek 

#4843 Share MalaMalwi

MalaMalwi

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 63 postów

Napisany 22 październik 2015 - 08:53

"Rolnik szuka żony"

Oczywiście jak zwykle ktoś musi być zbyt dociekliwy :) Najpierw zobaczcie co macie u siebie i swój bałagan posprzątajcie:) 

#4844 Share tomektroszynski

tomektroszynski

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 196 postów

Napisany 22 październik 2015 - 10:36

"Rolnik szuka żony"

Wybaczcie, ale jakim to trzeba być pustakiem, żeby sprawdzać ludzi na geoportalach, google maps, fb i innych wynalazkach... i liczyć im przyczepy na polach, szkoda słów...

#4845 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2863 postów

Napisany 22 październik 2015 - 11:22

"Rolnik szuka żony"

Tomektroszyński wypraszam sobie obraźliwe docinki, gdyż ja nikogo nie obrażam. Nawiązałem do tego że w dzisiejszych czasach posiadając jedną informację na temat danej osoby możemy dowiedzieć się wiele więcej. Nie zauważyłeś emotionki :D wskazującej że sam się śmieję z tego co piszę i podbijam żartobliwy poprzedni wpis mówiący o forumowym śledztwie? Jeśli faktycznie tego nie wyłapałeś to może siebie nazwij tym niechlubnym rzeczownikiem.  

A na geoportalu sprawdzałem bo Grzegorz, tak?? ten Pan ma na imię Grzegorz wynika z tego co tu czytam stwierdził że całe gospodarstwo jest za domem. Chodziło o ziemię rolną i z ciekawości chciałem zobaczyć jak wygląda 100 ha w jednym kawałku. I akurat chyba w tym odcinku był pokazany nr. domu bo innych nie oglądałem. Jak się okazało mówił raczej w przenośni bo takiej powierzchni akurat tam nie ma, lub nie w jednym kawałku. Tyle wiem że na dolnym śląsku, jadąc w kierunku Czech takie widoki są często spotykane i jeśli kogoś to interesuje, to tak, zazdroszczę tamtejszym rolnikom że mają możliwość gospodarzyć na normalnych polach a nie jak my na wschodzie kawałeczki po 5 ha to już ogromne działki.

Grzeslav100 o ile Ty to Ty to pewnie masz rację bo szczególnie nie zagłębiałem się w imiona z TV oraz KRS i być może coś pokręciłem. Nie musisz się bronić bo mnie to tyle interesi z kim macie spółki i jakie. Mówię w żartach bardzie to pisałem niż serio.

Skoro już tu się odezwałeś to powiedz nam czy odnoszę dobre wrażenie że każdy z odcinków jest w 100 % wyreżyserowany, no może nie mówią wam którą macie wybrać, ale gdzie pójść, co robić to chyba już tak? Oraz drugie pytanie. Po co oni przyciągają wam te nowe maszyny. Kombajn jest Twój (nie wnikam jaki jeszcze masz, bo patrząc po gospodarstwie może masz dużo większego i jak niektórzy powiedzą o co mi chodzi dużo droższego lexiona) ale ewidentnie było widać nówka nie używany, rozrzutnik u tego drugiego pana to samo, gdzieś w necie widziałem jakiś urywek to u tego najmłodszego pana jakiś JD serii 7R widać nic nie używany. Jak domniemywam nie udzielisz odpowiedzi w ogóle, lub prawdziwej ale zapytać można, a nóż się uda.

Chodzi mi o to że ten program wygląda na to że nie ma nic wspólnego z prawdą. Jest zwykłą reklamą, steyerów, clasów, JD syngent itp.

#4846 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3930 postów

Napisany 22 październik 2015 - 14:36

"Rolnik szuka żony"

Uczestnicy są po części dziwni gdyż chcieli by aby w ich kierunku leciały same pozytywy, ale tak się nie da (każdy chciałby słyszeć na swój temat pozytywy ale życie toczy nam inne scenariusze).

Tak na marginesie z poprzedniej edycji też na forum odzywał się Grzesio (nawet osobiście na GG zebrałem za innego użytkownika posty "wiązkę").

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

#4847 Share RolKac

RolKac

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów
  • Zainteresowania:Moim pierwszym zainteresowaniem jest rolnictwo, drugim motoryzacja a trzecim jest wędkarstwo.

Napisany 22 październik 2015 - 16:07

"Rolnik szuka żony"

jestem ciekaw czy te maszyny które u nich stoją te wszysktie nówki czy oni je dostali czy za nie płacą czy jak to jest może coś ktoś wie???

#4848 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 962 postów

Napisany 22 październik 2015 - 16:15

"Rolnik szuka żony"

tak, dostali, w nagrodę za odwagę że się w TV pokazali i się nie bali

sponsor-reklamodawca wstawia maszyny jako żywą reklamę, a po nagraniach zabiera

#4849 Share Pajej

Pajej

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1069 postów

Napisany 22 październik 2015 - 16:37

"Rolnik szuka żony"

Ekipa filmowa wbiła mi się praktycznie na same żniwa. Nie mogłem znaleźć operatora do swojej maszyny. Wiec pogadałem z kilkoma firmami czy na czas zdjęć któraś z firm nie chciała by mi trochę pomoc (moje było paliwo). Wcześniej chciałem kosić swoim sprzętem , no ale ciężko było się rozdwoić. Chociaż swoja droga jestem pod wrażeniem ile tego sprzętu sprzedało się w mojej okolicy ostatniego roku - rolnicy którzy maja po 30-40 ha , kupują kombajny za 600 tys :D oczywiście liczą na usługi bo niby jak to inaczej spłacić. 

Za dużo mówić nie mogę :) Ale z agrofoto korzystam bardzo często, sam się nie udzielam - chociaż dużo czytam. Wymiana doświadczeń lepsza niż nie jedna książka.

Pozdrawiam Grzesiek.

PS: oczywiście przy zbliżającym sie PROWie zachęcam do brania maszyn na testy i testowania ile się tylko da ;)

zanim bedziecie cos pisac to trochę poczytajcie bo Grzegorz juz pisał jak sprawa wygląda z kombajnem.

Ogólnie to go podziwiam ze tu sie ujawnia. życze mu szczęscia z Anią i obfitych plonów

Rolnik z powołania :-)

#4850 Share Grzeslav100

Grzeslav100

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 22 październik 2015 - 17:37

"Rolnik szuka żony"

A na geoportalu sprawdzałem bo Grzegorz, tak?? ten Pan ma na imię Grzegorz wynika z tego co tu czytam stwierdził że całe gospodarstwo jest za domem. Chodziło o ziemię rolną i z ciekawości chciałem zobaczyć jak wygląda 100 ha w jednym kawałku. I akurat chyba w tym odcinku był pokazany nr. domu bo innych nie oglądałem. Jak się okazało mówił raczej w przenośni bo takiej powierzchni akurat tam nie ma, lub nie w jednym kawałku. Tyle wiem że na dolnym śląsku, jadąc w kierunku Czech takie widoki są często spotykane i jeśli kogoś to interesuje, to tak, zazdroszczę tamtejszym rolnikom że mają możliwość gospodarzyć na normalnych polach a nie jak my na wschodzie kawałeczki po 5 ha to już ogromne działki.

Grzeslav100 o ile Ty to Ty to pewnie masz rację bo szczególnie nie zagłębiałem się w imiona z TV oraz KRS i być może coś pokręciłem. Nie musisz się bronić bo mnie to tyle interesi z kim macie spółki i jakie. Mówię w żartach bardzie to pisałem niż serio.

Skoro już tu się odezwałeś to powiedz nam czy odnoszę dobre wrażenie że każdy z odcinków jest w 100 % wyreżyserowany, no może nie mówią wam którą macie wybrać, ale gdzie pójść, co robić to chyba już tak? Oraz drugie pytanie. Po co oni przyciągają wam te nowe maszyny. Kombajn jest Twój (nie wnikam jaki jeszcze masz, bo patrząc po gospodarstwie może masz dużo większego i jak niektórzy powiedzą o co mi chodzi dużo droższego lexiona) ale ewidentnie było widać nówka nie używany, rozrzutnik u tego drugiego pana to samo, gdzieś w necie widziałem jakiś urywek to u tego najmłodszego pana jakiś JD serii 7R widać nic nie używany. Jak domniemywam nie udzielisz odpowiedzi w ogóle, lub prawdziwej ale zapytać można, a nóż się uda.

Chodzi mi o to że ten program wygląda na to że nie ma nic wspólnego z prawdą. Jest zwykłą reklamą, steyerów, clasów, JD syngent itp.

Całe moje gospodarstwo to 100ha (od 30 arow do 13ha kawałki). Każdy program potrzebuje reżysera. Z boku wydaje że stoi ktoś z kamerą cały dzień i zagląda co my tam robimy. Ale z reżyserka wygląda to mniej więcej tak jak mówisz. To jest program na licencji...robi go firma na zlecenie TVP. Jakieś standardy muszą być zachowane. Oczywiście dialogi i wybory to nasza sprawa. Chociaż aktorem nie jestem, przed kamera właśnie sie dowiedziałem tez nie czuje się najlepiej. I tak szczerze , nie zamierzałem być w tym programie małpka która robi wszystko co jej się powie...tylko po to zeby zrobić fajna oglądalność - która notabene jest bez tego ;) Głównym celem bylo poznanie kogoś fajnego, bez względu na to jak nudny bym tam wyszedł ;) Co do maszyn pisałem już o tym kilka postów wcześniej.

Uczestnicy są po części dziwni gdyż chcieli by aby w ich kierunku leciały same pozytywy, ale tak się nie da (każdy chciałby słyszeć na swój temat pozytywy ale życie toczy nam inne scenariusze).

Tak na marginesie z poprzedniej edycji też na forum odzywał się Grzesio (nawet osobiście na GG zebrałem za innego użytkownika posty "wiązkę").

Wkładasz nam w usta coś czego nikt z nas nie powiedział kolego :) Komentuj jak chcesz. Pozytywnie czy negatywnie, to aż takiego dużego znaczenia nie ma. Ja robię póki co to co robiłem dotychczas i tyle w temacie :) Czy będę miał jakieś profity z tytułu programu? Zapewne tak (firmy chemiczne,maszynowe,reklama). Kto chce być na moim miejscu - zapewne będzie 3 edycja ;)

jestem ciekaw czy te maszyny które u nich stoją te wszystkie nówki czy oni je dostali czy za nie płacą czy jak to jest może coś ktoś wie???

O tym pisałem już wcześniej :) Na program trzeba spojrzeć jak na produkt który ktoś chce sprzedać. W sumie to nawet nie chce mi się tłumaczyć dlaczego pojawiają się te wszystkie maszyny i loga :) Nie wiadomo o co chodzi? Chodzi o pieniądze. 

Pozdro :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4851 Share Szymi40

Szymi40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1287 postów

Napisany 22 październik 2015 - 17:44

"Rolnik szuka żony"

Oj  Grzesiu  nie  zdradzaj  szczegółów  bo jeszcze  chlapniesz  słówko  za  dużo   i  trza   będzie  karę  zapłacić.....   :ph34r:    z  drugiej  strony  fajnie tak  poplotkować. ;)

#4852 Share michal1993

michal1993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1677 postów
  • Zainteresowania:KPK Komurun Team

Napisany 22 październik 2015 - 17:48

"Rolnik szuka żony"

@szymi40 daj spokój, kolega na pewno dobrze wie co może napisać a czego nie.

Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

#4853 Share MalaMalwi

MalaMalwi

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 63 postów

Napisany 22 październik 2015 - 17:50

"Rolnik szuka żony"

Może dzięki temu, że Grzegorz zdradził kilka szczegółów niektóre osoby się zastanowią zanim napiszą jakieś głupoty na jego temat :)

#4854 Share Pajej

Pajej

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1069 postów

Napisany 22 październik 2015 - 17:51

"Rolnik szuka żony"

fajnie jest wiedziec jak to wygląda z drugiej strony ekranu. Grzesiek nie zostawiaj tego tematu, jeszcze wiele niewiadomych zostało. 

#4855 Share Szymi40

Szymi40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1287 postów

Napisany 22 październik 2015 - 17:56

"Rolnik szuka żony"

A   ja  się  zakochałem  w  głosie  Ani... :wub:   nawet  mi się w  nocy  przyśnił. :)

#4856 Share lukasx21

lukasx21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1115 postów
  • Zainteresowania:Szkolenie i egzaminowanie kandydatów na kierowców No i grzebanie w glebie trochę też...

Napisany 22 październik 2015 - 18:28

"Rolnik szuka żony"

pewnie ci się śniło ,że razem kleiliście samolot... ;)

Kupię pług 2 skibowy obracany hydraulicznie

Kupię sortownik do ziemniaków remprodex lub samro

Sprzedam sadzarkę do ziemniaków gruse, 2 rzędową przystosowaną do sadzenia kiełkowanych

#4857 Share jakobek

jakobek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów

Napisany 22 październik 2015 - 20:08

"Rolnik szuka żony"

Zawistne komentarze kto ile ma, kogo wykorzystał itp odstraszą wielu przyszłych kandydatów do trzeciej edycji RSŻ. Pochwale sie swoim snem przed wczoraj śniło mi się że u Grześka był pokaz maszyn rolniczych coś w tym stylu i znalazłem w trawie przed wojenne złotówki wielkości nakrętki od dużego słoika :D Pewnie wyśmiejecie mnie, dziewczyna nie mogła przestać się śmiać jak jej to powiedziałem

#4858 Share Pajej

Pajej

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1069 postów

Napisany 22 październik 2015 - 20:27

"Rolnik szuka żony"

mnie odstraszaja domy uczestników, bo z czym ja do ludzi :) Własnie moze Grzesiek nam powie czy tv daje jakies pieniądze na remont, bo u wszystkich uczestników, a przynajmniej u wiekszosci widac ze domy sa specjalnie przygotowane na dziewczyny

#4859 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 823 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja ,nowe technologie ,sztuki walk :-) ,czytanie książek ,pływanie ,komputery,wycieczki ,zdrowe odżywianie ,taniec ,gotowanie ,fotografia ,majsterkowanie .

Napisany 22 październik 2015 - 21:30

"Rolnik szuka żony"

Pajej kolego zapisuj się na co czekasz .Często wspominasz o domu .Wystarczy ,żeby był ład i tyle .Napisz do TV a nóż się Tobie trafi i się dostaniesz do programu .

I love salsa

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4860 Share koks

koks

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,ciągniki MF

Napisany 23 październik 2015 - 04:55

"Rolnik szuka żony" W niedziele nie będzie programu, bo wybory.