Skocz do zawartości

Zdjęcie

"Rolnik szuka żony"

6669 odpowiedzi na ten temat

#4801 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 960 postów

Napisany 19 październik 2015 - 13:46

"Rolnik szuka żony"

a tak przy okazji napiszę że Gienek zabrał babcie do muzeum w Sromowie, niedaleko mnie, do wsi rodzinnej mojej bratowej B)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
"Rolnik szuka żony" Dzisiaj, 09:55
  •  

#4802 Share knoro93

knoro93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1457 postów

Napisany 19 październik 2015 - 15:03

"Rolnik szuka żony"

Na miejscu Rafała brałbym Marte super dziewczyna świetnie sie dogadują. Justyna troche do  niego nie pasuje. To że Rafał zachowuje się jak zachowuje mówi o czym mówi wcale o nim źle nie świadczy. Jest młody nie ma żony ani dzieci i może sobie rozmawiać na jakie tematy chce. Będzie miał tyle lat co Eugeniusz to bedzie miał troche inne podejście do świata. Każdy jest taki jaki jest dziewczyny widziały jacy są poszczególni panowie jeśli by sie nie podobali to by nie pisały do nich wiec żałosne są komentarze typu że Rafał gadał o transformers... 

#4803 Share lukbold

lukbold

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2244 postów

Napisany 19 październik 2015 - 15:21

"Rolnik szuka żony"

wiesz ale 15 lat to Rafalek nie ma żeby pociskać takie pierdoły. gimanzjum skończył pare lat temu... zresztą wyraz twarzy tej Justyny dał wyraźnie do zrozumienia co o nim myśli

#4804 Share jonek98

jonek98

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 534 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze,motoryzacja,muza,piłka nożna itp

Napisany 19 październik 2015 - 15:36

"Rolnik szuka żony"

Jak dla mnie Gienek jest najbardziej pozytywną osobą w tym programie.Liliana do niego pasuje najbardziej gdyż jest spokojna i poukładana nie to co pyskata Krystyna która we wszystko się wtrąca.Ja na na jego miejscu dawno bym jej podziękował bo z taką "babą" się normalnie żyć nie da.Podgrywa wielką panią co już w tym wieku nie przystoi.Rafał się ośmieszył totalnie taka ładna dziewczyna u boku a ten nawija o transformersach zresztą pokazana mina  Justyny powiedziała o tym wszystko.Co teraz pokaże jej kolekcję samochodzików ?.A Anka nie szuka pewnie męża tylko frajera z pieniędzmi bo w każdym odcinku tylko wykorzystuje facetów wiem że robota nie ciężka ale widać że szuka faceta "pod pantofla"

Edytowany przez jonek98, 19 październik 2015 - 15:40.

#4805 Share solek01

solek01

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 658 postów

Napisany 19 październik 2015 - 17:47

"Rolnik szuka żony"

ciekawe czy z tego typu programów w szczególności przychodzi mi na myśl "Randka w ciemno" uchowało się jakieś małżeństwo?

#4806 Share Piechu

Piechu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 317 postów

Napisany 19 październik 2015 - 18:20

"Rolnik szuka żony"

Rafał dał czadu Dziewczyna ładnie się ubrała i przygotowała na randkę a ten do lasu o transformerach gada.Chłopak zachowuje się jak by miał 17 lat a nie 27. Szkoda tych dziewczyn widać że fajne   itd.   a chłopak zgłosił się tylko do zabawy i żeby się pokazać w TV

#4807 Share STANK

STANK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 441 postów

Napisany 19 październik 2015 - 18:24

"Rolnik szuka żony"

Rafałek myślał że mu pyknie z Kamilą , sam mówił że jest numerem 1 , ale mu nie pykło , i teraz dylemat ma bo ciężki wybór , Justyna powinna go olać bo się nią nie interesował od początku , pomylił ją nawet z Martą , w którymś odcinku , a teraz dowalił jeszcze bardziej , nawet gdy jechali porozmawiać to niby wygadany a nic nie mówił jakby mowę stracił dopiero Justyna zaczęła że chciałeś porozmawiać ,a Marta założyła już sukienkę z napisem dobra żona czy coś takiego teraz tylko Rafał powinien uklęknąć i powiedzieć będziesz moją żoną a Marta by odpowiedziała ja chcę , a Rafał akurat szuka żony  , chciał się pobawić przeżyć pewnie przygodę

nie wydaje mi się żeby Anka wykorzystywała facetów , mówiła że szuka faceta do siebie , więc pewnie chce ich przetestować co są warci i czy dadzą radę , Kuba się nie nada , jest handlowcem ,to  lovelas  myśli że jak będzie przejazdem to wpadnie do Ani czasami przywiezie worek prezentów i to wystarczy ,

Gienek jest pozytywną osobą spokojny zdystansowany bez emocji , ale Robert taki poczciwy gość też wydaje się , Grzesiek podobnie , Ania też  , Rafałek pogubił się tylko z tym pykaniem , kogo sobie wybiorą to ich sprawa jest my jesteśmy tylko kibicami

#4808 Share jonek98

jonek98

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 534 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze,motoryzacja,muza,piłka nożna itp

Napisany 19 październik 2015 - 19:16

"Rolnik szuka żony"

@Stank http://film.onet.pl/...programu/xgj7j0 Przecztyaj pod artykułem post użytkownika @znajomy.W tym co pisze może być prawda bo może ma  wywaloną chatę i samochody.Ale na podwórku już tak różowo nie jest dachy kryte enternitem itp.Z tych ryb może czasami jakiś lepszy pieniądz się trafi,bo z jednej krowy nie wyżyje.Nie chodzi mi o to że ma syf czy coś ale to jest nie współmierne do tego domu.Ona wygląda na kobietę która lubi rządzić i to twardą ręką

#4809 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 960 postów

Napisany 19 październik 2015 - 19:40

"Rolnik szuka żony"

oj czepiacie się tego Rafała, ja jestem w jego wieku i też bajki oglądam... z dwójką swoich dzieci B)

#4810 Share artur125

artur125

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 318 postów

Napisany 19 październik 2015 - 19:42

"Rolnik szuka żony"

w którym odcinku było o transformersach, bo nie pamiętam tej akcji

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4811 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 960 postów

Napisany 19 październik 2015 - 19:44

"Rolnik szuka żony"

w ostatnim, wczorajszym

#4812 Share lukbold

lukbold

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2244 postów

Napisany 19 październik 2015 - 19:49

"Rolnik szuka żony"

mam nadzieje, że ze znajomymi o tych transformersach nie rozmawiasz :P

#4813 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 960 postów

Napisany 19 październik 2015 - 19:52

"Rolnik szuka żony"

do mnie pytanie??? jeśli tak to odpowiadam: transformersów nie oglądam, jesteśmy na etapie krecika, i Bolka i Lolka :D

#4814 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2188 postów

Napisany 19 październik 2015 - 19:55

"Rolnik szuka żony"

:P Dobre

#4815 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3925 postów

Napisany 19 październik 2015 - 20:02

"Rolnik szuka żony"

do mnie pytanie??? jeśli tak to odpowiadam: transformersów nie oglądam, jesteśmy na etapie krecika, i Bolka i Lolka :D

Etap normalnych bajek, każdy rodzic ma ten etap Sąsiedzi też są fajni.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

#4816 Share TOME11

TOME11

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 218 postów

Napisany 19 październik 2015 - 20:27

"Rolnik szuka żony"

~znajomy : CZy wy wszyscy na glowę upadliście z tymi komentarzami , znam ją doskonale . Szkoda ,że nie widzieliscie jej posiadłosci zanim oskubała goscia z kasy . To on jej wszystko wystawił a potem dała mu kopa zresztą nie byl to pierwszy i ostatni koleś . U niej nie ma milości tylko kasa się liczy . Pomyslcie skad ona to wszystko ma , przecież nie z tej jednej krowy i tych rybek . Nie takie gospodarstwa widuję po 50 czy sto krów i tak nie ma jak u niej . Zaplecze gospodarstwa , stare komórki swiadczą jak tam było wczesniej . Ma parcie na szkło pusta wieśniara,szkoda tylko tego Mariusza bo ona jego wybierze i juz wybrala bo widuje ich razem . Nie bądźcie naiwni i naprawdę nie macie do czego się ślinić.

83%

nie jestem pewien ale czy w tym temacie ktoś czegoś podobnego nie pisał od razu jak pojawił się 2 sezon?

#4817 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 822 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja ,nowe technologie ,sztuki walk :-) ,czytanie książek ,pływanie ,komputery,wycieczki ,zdrowe odżywianie ,taniec ,gotowanie ,fotografia ,majsterkowanie .

Napisany 19 październik 2015 - 20:51

"Rolnik szuka żony"

Tak Tomek też to czytałem i była tak informacja na temat Ani z Rsz nr 2 .Widać coś musi być na rzeczy ,bo opis zabudowań się zgadza .Widać ,że Ania jest obliczalna .

I love salsa

#4818 Share STANK

STANK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 441 postów

Napisany 19 październik 2015 - 21:16

"Rolnik szuka żony"

jonek98 może to jakiś znajomy zawistny i ją obsmarował , ja nie wiem to tylko jakiś wpis anonimowy , nie znam Ani ale robi pozytywne wrażenie , zresztą przecież to ci goście pisali do niej ,więc oni lecą na nią , ona nie leciała na ich kasę bo chyba w listach nie podali ile mają zer na kącie , a  że ma ładny dom to jeszcze o niczym nie świadczy , że niby zgłosiła się do rolnik szuka żony bo leci na kasiastych facetów

#4819 Share lukbold

lukbold

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2244 postów

Napisany 19 październik 2015 - 21:21

"Rolnik szuka żony"

tak sobie to tłumacz.... z niczego nie ma nic a skądś te wille ma (wujek w ameryce czy oskubany kasiasty gościu bardziej prawdopodobny?)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4820 Share kuba55

kuba55

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 147 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo , robienie zdjec

Napisany 19 październik 2015 - 22:03

"Rolnik szuka żony"

no dokladnie z tego gospodarstwa niby jej nie ma zadnych przychodow przeciez  , a kasa  na merca skad musiala byc 

coraz gorzej