Skocz do zawartości

Zdjęcie

"Rolnik szuka żony"

6655 odpowiedzi na ten temat

#4741 Share Fox84

Fox84

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów
  • Zainteresowania:filozofia, historia, ciekawostki naukowe, gotowanie i oczywiście hodowla świnek

Napisany 11 październik 2015 - 21:52

"Rolnik szuka żony" U Rafała nie ma się co dziwić że czarna poleciala

Stary te Krystynę powinien pozbyć bo go babsko na starość ustawi jak kapral młodego

U Ani piekniś to też oczywistość
W poprzednim odcinku mnie rozwalił"nie mam tak dużego gospodarstwa więc nie muszę tak wcześnie wstawać"

Grzegorz pozbył wg mnie najfajniejszą

A Robert?
Zagraniczna fajna Ale chcę pracować a było widać że mu zależy żeby zasuwala razem z nim

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
"Rolnik szuka żony" Dzisiaj, 23:05
  •  

#4742 Share TOME11

TOME11

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 218 postów

Napisany 11 październik 2015 - 22:05

"Rolnik szuka żony"

U Rafała nie ma się co dziwić że czarna poleciala

Stary te Krystynę powinien pozbyć bo go babsko na starość ustawi jak kapral młodego

W poprzednim odcinku mnie rozwalił"nie mam tak dużego gospodarstwa więc nie muszę tak wcześnie wstawać"

A Robert?
Zagraniczna fajna Ale chcę pracować a było widać że mu zależy żeby zasuwala razem z nim

no czarna jakoś tak od samego początku lała na wszystko i nic nie udawała

no tak żeby nie obrazić go to pizdeusz i tyle, Kubuś też się dzisiaj cyknął zabijania rybki

jakiej chciał to się pozbył, może mu jakieś chore diety zaczęła stosować :D

łasi się aż nadto, mocno podejrzanie to wygląda, tak samo jak z sypialni w poprzednim odcinku ze sterczącymi sutami wyskoczyła, jak dla mnie pachnie skokiem na kasę ale ofc mogę się mylić

#4743 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 821 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja ,nowe technologie ,sztuki walk :-) ,czytanie książek ,pływanie ,komputery,wycieczki ,zdrowe odżywianie ,taniec ,gotowanie ,fotografia ,majsterkowanie .

Napisany 11 październik 2015 - 22:13

"Rolnik szuka żony"

Co jak co ale Kamila zachowała się uczciwie i powiedziała ,jak jest .Cenię takich uczciwych ludzi .A to ,że się nie starała ,to zostawiam do oceny innym .Robert ładnie sobie pozwala z Krystyną .Sam jestem ciekaw kogo wybierze .Mirelka odpadła może to i dobrze ,bo mam do niej bardzo blisko :) .Reszta oki.

I love salsa

#4744 Share master20002

master20002

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1106 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,piłka nożna, budownictwo,motoryzacja, polityka, zmiany na ziemi

Napisany 12 październik 2015 - 07:08

"Rolnik szuka żony"

jak tam po dzisiejszym? :D 3 niespodziewane wyjebki, ostro :D

#sterczące sutki w basenie

2 z 3 były oczywistą oczywistością, ale ta co odpadła u Grześka to lekkie zaskoczenie. Czarna na samym początku już wiedziała, że nic z tego. Jak ją wybrał to powiedziała "... do góry nie skaczę z radości...". Młody przypomina mi mojego sąsiada. Klasyczny żeluś, rurkowiec. Niby rodzice mają gospodarstwo, ale on pracą się nie hańbi...

Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

#4745 Share uszak21

uszak21

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 65 postów

Napisany 12 październik 2015 - 08:16

"Rolnik szuka żony"

Gdzie obejrzeć wczorajszy odcinek?:)

#4746 Share ChiquitaB

ChiquitaB

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1885 postów

Napisany 12 październik 2015 - 08:34

"Rolnik szuka żony"

Ten Łukasz tak się szczycił na początku że jest do przodu bo na wsi mieszka a gorzej jak panienka z miasta masakra. Co do Mirelli to myślałem że Pauline Grzesiek oddeleguje do domu. U Eugeniusza to się śmiałem że wszystkie wywali za te malunki :) Dla mnie za mało tej wsi w tych odcinkach. u Rafała to w ogóle żadnych prac

#4747 Share Pajej

Pajej

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1061 postów

Napisany 12 październik 2015 - 08:56

"Rolnik szuka żony"

U Rafała nie ma się co dziwić że czarna poleciala

A Robert?

Moim zdaniem to zaczyna sie wyjasniac kto kogo wybierze. 

Rafał tą co spawała

Grzegorz ta co wczesniej gotowała a teraz kosiła, bodajże Anie. hasło ze lubi gotować dało jej duży plus. Fajna odrzucił, myślałem ze ona odpadnie w drugiej kolejności, ale jak ktos zauwazył to te diety. głupota byłoby gotowanie dla siebie oddzielnie i oddzielnie dla innych

Robert mam nadzieje ze nie wybierze krystyny, jest piekna, ale jakos wioska to nie jej bajka. do niego pasowałaby ta blondyna co ciagnikiem jeździła. moim zdaniem on nie szuka kogos do poocy w gospodarstwie bo sobie sam radzi tylko do prowadzenia domu i wychowywania dzieci. rozumiem go. Jak zonka wraca z pracy a tu jeszcze obiad nie gotowy dzieciaki lekcje itd, kiedy ma miec czas dla męża? powiecie ze mąż powinien przejąć część obowiązków, ale on pracy przy krowach po uszy więc jak jest go stac na utrzymanie zony to woli zeby nie pracowała i można to zrozumieć

Ania wybierze tego czarnego,

Geniu nie mam pojecia.

Edytowany przez Pajej, 12 październik 2015 - 09:03.

Rolnik z powołania :-)

#4748 Share Krzysiek5121

Krzysiek5121

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 12 październik 2015 - 09:31

"Rolnik szuka żony"

U Rafała najładniejsza Justyna, spokojna i tak widać stonowana dziewczyna. Na mnie robi najlepsze wrażenie z całej edycji. Kamila widać, że była zadowolona z końca udziału w programie :) Faworytka Marta co już zaczyna być widoczne.

U Anki wywalony Łukasz co było oczywiste od początku. Faworyt Mariusz.

U Grześka ewidentnie Ania najładniejsza i pewna faworytka.

U Roberta Krystyna zdecydowanie najładniejsza, ale widać że scięła go tekstem że chce pracować :), ale i tak przypuszczam, że wygra

U Eugeniusza widać bylo, że gra dobrą minę do złej gry jak zobaczył bramę i drzwi wymalowane jak w przedszkolu :) Najspokojniejsza Liliana i to pewnie ona wygra :)

#4749 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 954 postów

Napisany 12 październik 2015 - 12:13

"Rolnik szuka żony"

powiem wam że jak spojrzałem na te malunki co u Gienia babki wymalowały to aż mi ciśnienie skoczyło, pewnie jakby nie kamery to by je wszystkie w samochód wsadził i do domu wywiózł, a teraz pewnie chłopina na jesień wszystkie drzwi od garaży musi malować

U Roberta Krystyna z odcinka na odcinek coraz gorzej mi nie pasuje, już po poprzednim odcinku napisałem że ona szuka bogatego męża, ale żeby to bogactwo sam obrabiał

U Grześka Ania jak najbardziej na plus, u Ani Mariusz bez żadnego ale

u Rafała obie dziewczyny ładne zostały, pozazdrościć wyboru

#4750 Share konteno

konteno

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 222 postów
  • Zainteresowania:różne

Napisany 12 październik 2015 - 21:19

"Rolnik szuka żony"

... 

Rafał tą co spawała

...

no ,się zdziwiłem że będzie spawać , zaimponowała mi bo nie sądzę żeby uczyła się tego na potrzeby programu 

no i ogólnie fajny ma charakterek

zdziwiony jestem wyborem grzeska bo wywalił tą co najlepiej ogarniała tą robotę przy pługach i czaiła o które narzędzia chodziło dla chłopa

Edytowany przez konteno, 12 październik 2015 - 21:20.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4751 Share marcin1832

marcin1832

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 183 postów

Napisany 12 październik 2015 - 23:50

"Rolnik szuka żony"

Pawełek za PO?też mi rolnik,zobaczcie jaki majątek ma(tzn.podał w ośwaidczeniu majątkowym radnego)

http://bip.warmia.ma...atkowe_Radnych/

Dobrze,że dorabia wv reklamach to na raty kredytu ma...a zadłużenie prawie jak Kopaczowa...

#4752 Share lukbold

lukbold

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2235 postów

Napisany 12 październik 2015 - 23:59

"Rolnik szuka żony" aż dziw że pamięta ile tych kredytów... pewno temu panna uciekła bo te 50ha to jest nic mając takie zobowiązania.... nawet na mlekomatach jest 50tys w plecy?

#4753 Share marcin1832

marcin1832

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 183 postów

Napisany 13 październik 2015 - 00:03

"Rolnik szuka żony"

Kibicuje w najnowszej edycji Grześkowi i Ani,są naturalni niczego nie udawają i iskrzy :)  :wub: !!!

#4754 Share Magda_86

Magda_86

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 143 postów

Napisany 13 październik 2015 - 06:16

"Rolnik szuka żony" O kurczę ponad 1,5 mln kredytów ma.

#4755 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2504 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 13 październik 2015 - 07:03

"Rolnik szuka żony"

na początku też myślałem że "tylko" tyle jednak pod pozycją 6 jest liczba 6-cio cyfrowa, gdzie początkowo póki się nie przyjrzałem myślałem że jest 60000 zł  no ale pomyliłem się :) czyli na moje oko zdrowo ponad 2 mln zł kredytu, powodzenia w szukaniu żony xD

#4756 Share Pajej

Pajej

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1061 postów

Napisany 13 październik 2015 - 07:04

"Rolnik szuka żony"

zdziwiony jestem wyborem grzeska bo wywalił tą co najlepiej ogarniała tą robotę przy pługach i czaiła o które narzędzia chodziło dla chłopa

moze woli kobiety w kuchni niz w garażu 

Rolnik z powołania :-)

#4757 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3175 postów

Napisany 13 październik 2015 - 08:00

"Rolnik szuka żony" Nie 50 ha a 120 z dzierżawami. Pod koniec pierwszej edycji już po oświadczeniu majątkowym radnego wpadły mu dzierżawy. Nie widziałem obecnego zeznania a co nie ma ich już?

#4758 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3919 postów

Napisany 13 październik 2015 - 08:19

"Rolnik szuka żony"

Pawełek za PO?też mi rolnik,zobaczcie jaki majątek ma(tzn.podał w ośwaidczeniu majątkowym radnego)

http://bip.warmia.ma...atkowe_Radnych/

Dobrze,że dorabia wv reklamach to na raty kredytu ma...a zadłużenie prawie jak Kopaczowa...

Każdy 1 ha obciążony jest prawie kredytem 40 000 zł (ciekawe ile u nich 1 ha cenią?).

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

#4759 Share Szymi40

Szymi40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1287 postów

Napisany 13 październik 2015 - 08:31

"Rolnik szuka żony"

O kurczę ponad 1,5 mln kredytów ma.

Dlatego  startuje do  sejmu  - wtedy  z  minusa  zrobił-by  się  plus.  :)  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4760 Share lukbold

lukbold

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2235 postów

Napisany 13 październik 2015 - 08:32

"Rolnik szuka żony"

I jeszcze mu ta koparko-ładowarka była potrzebna... 307tys kredytu. Nie wiem jak na Warmii ale na śląsku przy stawkach 70-80zł/h trzeba by nie wysiadac z takiej maszyny żeby się splaciła jako tako... no cóż... pewno temu osiwiał