kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
master20002    228

Cześć :) Pewnie wiele osób skomentuje ten post negatywnie ale cóż mi szkodzi spróbować w końcu nikt mnie tu nie zna i palcami wytykać mnie nie będą ;p Do rzeczy.... Szukam chłopaka... rolnika ... najlepiej hodowce bydła.... A tak serio za niecałe pół roku mam wesele koleżanki i samej nie pasuje iść ;) Więc chłopak by się przydał najlepiej z hektarami gdyż zawsze marzyłam o dużej farmie ;) Tylko oczywiście nie taki zacofany rolnik który nie wie co to airmaxy i rayban-y i jeździ starym golfem ale taki który potrafi się odnaleźć w dzisiejszym świecie :) Ktoś powie że szukam księcia z bajki, lecę na kasę itp ale wole nie tracić czasu na pisanie z kimś kto mnie nie będzie interesował więc piszę od razu o co mi chodzi i kogo szukam :) coś o mnie.... Miła, bezpośrednia 25 letnia dziewczyna pracująca mieszkająca na wsi i zajmująca się niewielkim ok 4 ha gospodarstwem (oczywiście z niewielką ale zawsze hodowlą bydła ;)). Zainteresowanych proszę o pisanie prywatnych wiadomości.

Dodam jeszcze że jestem z woj świętokrzyskiego, co nie znaczy że nie mogę poznać kogoś z dalszych woj jeśli by tylko chciał przyjechać na jakieś spotkanie.

ps Raczej potencjalny kandydat do pisania powinien być w miarę szczupły ;) sory ale nie lubię misiów chyba że pluszowe ;)

 

No i nie zawiedziesz się z tą krytyką. Pamiętaj, że nie szata zdobi człowieka i popieram kolegów wyżej. Airmaxy są wyznacznikiem statusu społecznego? Mówią kim on jest? Ani to ładne, ani wygodne... Ale ale czekaj, to jest modne... Skoro jesteś taka modna, to czy gdyby wszyscy skakali do studni też byś skoczyła??? Co to są te Yebany??? Wujek google podratował bo nie miałem pojęcia. I co, jestem gorszy od tych co wiedzą??? Nie mogę takich ludzi. Nadmieniam, że jestem żonaty i skończyłem studia techniczne na renomowanej uczelni. Żonki nie zamieniłbym na żadną inna. W tym temacie jestem bardziej obserwatorem, ale taki post wielu chyba ruszył... Ma być w miarę szczupły tzn ile ma wynosić jego BMI? W Twojej okolicy nie ma kandydatów, że już ratujesz się internetami? A mówią, że to faceci nie mogą znaleźć nikogo na wsi... A może są powody o których ewentualny kandydat powinien wiedzieć? Z takim podejściem nie znajdziesz nikogo wartościowego, tylko ewentualnie jakiegoś bawidamka, który jak tylko dostanie to czego będzie chciał ucieknie do następnej. Powodzenia... 

 

 


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    432

No i nie zawiedziesz się z tą krytyką. Pamiętaj, że nie szata zdobi człowieka i popieram kolegów wyżej. Airmaxy są wyznacznikiem statusu społecznego? Mówią kim on jest? Ani to ładne, ani wygodne... Ale ale czekaj, to jest modne... Skoro jesteś taka modna, to czy gdyby wszyscy skakali do studni też byś skoczyła??? Co to są te Yebany??? Wujek google podratował bo nie miałem pojęcia. I co, jestem gorszy od tych co wiedzą??? Nie mogę takich ludzi. Nadmieniam, że jestem żonaty i skończyłem studia techniczne na renomowanej uczelni. Żonki nie zamieniłbym na żadną inna. W tym temacie jestem bardziej obserwatorem, ale taki post wielu chyba ruszył... Ma być w miarę szczupły tzn ile ma wynosić jego BMI? W Twojej okolicy nie ma kandydatów, że już ratujesz się internetami? A mówią, że to faceci nie mogą znaleźć nikogo na wsi... A może są powody o których ewentualny kandydat powinien wiedzieć? Z takim podejściem nie znajdziesz nikogo wartościowego, tylko ewentualnie jakiegoś bawidamka, który jak tylko dostanie to czego będzie chciał ucieknie do następnej. Powodzenia... 

 

 

 

Kolego popieram w 100% co ci powiem wiecej ze ja mimo ze jestem młody to nie wierze w to ze ktos u siebie ni emoze znalezc faceta dziewczyny sobie zawsze musi byc jakis powod szkoda ze czesto dowiadujemy sie o tym za pózno

I powiemsam ze bardzo trudno znalezc wartosciowa dziewczyne bo wiekszosc reprezentuje podejscie jak wyzej kolezanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ate    36

Jak widzę posty blachar to aż mnie krew zalewa. "Szukam bogatego robola, który będzie dawał mi kasę i woził BMW". Dziewczyno! Weź się do roboty i sama wydawaj swoje pieniądze. Jak dla mnie jedyna opcją twojego związku z bogatym rolnikiem powinno być wykorzystywanie cię seksualne w zamian za kieszonkowe (przepraszam za obelgę ale innej sytuacji nie widzę) czyli typowy sponsoring.

Jeśli chcesz mieć mężczyznę rolnika to przynajmniej z MIŁOŚCI. Ale jest jedno ale, rolnik lenia za żonę nie weźmie. O tipsikach, solarce i kosmetyczce zapomnij. No chyba, że krowy wydoisz i wtedy pojedziesz :lol:

Dlaczego nie potrafię zrozumieć kobiet lecących na kasę? Czy tylko kobiety z gospodarstw mają wyższe wartości niż majątek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Piosenka-komentarz dla rozładowania emocji B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STANK    15

Był zdzichu był zbychu i ja  około północy przy wódeczce  skleciliśmy taką oto pioseneczkę , posłuchajcie ludzie opowieści tej o korjop co szuka chłopca rolnika rolnika co za dwieście tysi ma  ciągnika , najlepiej hodowcę , hodowcę  co ma oborę jak hala w Broniszach targowa  , airmaxy,airmaxy  obowiązkowe bo czasu tracić nie może , rayban-y , rayban-y dla szpanu i vieśwagen , vieśwagen nie ma startu , musi być jakieś czadowe auto , bez dachu bez dachu żeby na weselu nie było obciachu  ,mam  25 wiosen i szukam chłopca rolnika   co za dwieście tysi ma ciągnika , hektarów kupę a w dolinie w dolinie farmę aż po ukrainę , tylko czy książę z bajki zechce zechce blachareczkę  być może jeśli zgubi airmaxa , mało rolni nie piszcie nie piszcie bo szans nie mieli byście , tylko chudzinki ,chudzinki  maja szanse u tej dziewczynki  ,szukam chłopca rolnika  co za dwieście tysi ma ciągnika , a czas umyka  i kandydatów jakoś nie przybywa  , nie o  miłość tutaj chodzi lecz,o kasę i wygody , szukam chłopca rolnika , szukam chłopca rolnika który umie złapać nie tylko za rogi byka , airmaxy airmaxy , ostatni krzyk mody  zawsze można  zamienić na wygodny bucik filcowy  ,  na tym kończy się opowieść ta o korjop która leży w truskawkach i marzy o chłopcu w airmaxach , szukam chłopca rolnika , szukam chłopca rolnika .

c.d.n 

Edytowano przez STANK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOME11    174

Cześć :) Pewnie wiele osób skomentuje ten post negatywnie ale cóż mi szkodzi spróbować w końcu nikt mnie tu nie zna i palcami wytykać mnie nie będą ;p Do rzeczy.... Szukam chłopaka... rolnika ... najlepiej hodowce bydła.... A tak serio za niecałe pół roku mam wesele koleżanki i samej nie pasuje iść ;) Więc chłopak by się przydał najlepiej z hektarami gdyż zawsze marzyłam o dużej farmie ;) Tylko oczywiście nie taki zacofany rolnik który nie wie co to airmaxy i rayban-y i jeździ starym golfem ale taki który potrafi się odnaleźć w dzisiejszym świecie :) Ktoś powie że szukam księcia z bajki, lecę na kasę itp ale wole nie tracić czasu na pisanie z kimś kto mnie nie będzie interesował więc piszę od razu o co mi chodzi i kogo szukam :) coś o mnie.... Miła, bezpośrednia 25 letnia dziewczyna pracująca mieszkająca na wsi i zajmująca się niewielkim ok 4 ha gospodarstwem (oczywiście z niewielką ale zawsze hodowlą bydła ;)). Zainteresowanych proszę o pisanie prywatnych wiadomości.

Dodam jeszcze że jestem z woj świętokrzyskiego, co nie znaczy że nie mogę poznać kogoś z dalszych woj jeśli by tylko chciał przyjechać na jakieś spotkanie.

ps Raczej potencjalny kandydat do pisania powinien być w miarę szczupły ;) sory ale nie lubię misiów chyba że pluszowe ;)

 

 

cccda1f6d4c996fa3dfbc7e86291dbc1.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wioskowy    3

Gadał przez 6 minut o tych mieszaninach a co do czego to powiedział tylko że nie mieszać fosforu z siarczanem magnezu.Dla kogo był ten wykład ,chyba dla tych ptaszków co tam śpiewały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

w opisie podał kolejność mieszania, ale inna niz "mój" producent mikroelementów który kilka razy powtarzał zeby sie trzymac kolejnośći.

Wersja Grzeska: 

Kolejność mieszania środków : 

1.Kondycjonery, środki przeciw pienieniu się
2.Siarczan magnezu , mocznik
3.Mikroelementy
4.WP , WG , SC , CS , OD , DC , SE , EW , EC/EG , SL , SP/SG/SX , 
5.Oleje , adiuwanty , pomocnicze formulacje

 

Wersja dostawcy mikro:

Kolejność mieszania komponentów w zbiorniku opryskiwacza: woda + bor (w przypadku roślin borolubnych) + ewentualnie mocznik + pestycydy (fungicydy, insektycydy) + regulatory wzrostu + siarczan magnezu + „Grinlist max” i pozostałe nawozy mikroelementowe.

 

Jeszcze inni mówia ze siarczan dodajemy zaraz po moczniku


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

Wszystko jest w zasięgu ręki. Mówisz i masz:środa 15 czerwca TVP 2 ,12.30 (na dobre i na złe. )11. 50 (barwy szczęścia) a o 16 (m jak miłość. )

Edytowano przez miglanc88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    458

Pokazówka pokazówką, niech tylko jeden z uczestników znajdzie swoją drugą połówkę to już będzie dobrze. Wiadomo, część zgłasza się do programu dla rozgłosu a część jednak szuka swojego szczęścia.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj