Skocz do zawartości

Zdjęcie

"Rolnik szuka żony"

6655 odpowiedzi na ten temat

#4701 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3920 postów

Napisany 05 październik 2015 - 18:28

"Rolnik szuka żony"

Zauważcie że symbole kombajnów były "zamglone" bo nie były z logo sponsora programu, nie znaczy że nowy to podstawiony bo przecież kupujemy nowe maszyny.

Motyw z kurą to tak jakbym sam czegoś się brzydził a kazał to robić żonie (uważam że to po części nie jest OK).

Pokazanie wsi jest troszkę naciągane, zgadza się część tak ma ale nie wszyscy (nie znaczy że u innych jest źle) tak jak z tym czyszczeniem ruszt u krów 3 nowe łopaty ekipa nagrywała a Wybierający twierdził że nic o tym nie wiedział że takie rzeczy robią maszyny (ile w naszej okolicy jest takich gospodarstw z takim sprzętem).

Po części obraz jest bogactwa  na wsi, w pierwszej edycji było troszkę realniej jeżeli będzie 3 edycja i poziom spadnie tak jak pomiędzy 1 a 2 to już będzie to kompletne dno.

Część uczestników szuka raczej reklamy swojej osoby niż drugiej połówki.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
"Rolnik szuka żony" Dzisiaj, 15:56
  •  

#4702 Share TOME11

TOME11

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 218 postów

Napisany 05 październik 2015 - 18:46

"Rolnik szuka żony"

widac ze ten kombajn podstawiony, chłopak pierwszy raz nim jechał to nie ma co sie dziwić.

Mnie w tym odcinku rozwaliła jak ten najmłodszy przyniusł kure do oskubania dziewczynom i sam uciekł, bo taki niby delikatny... żal...

to czemu zamiast napisu CLASS 'pod kabiną' były naklejone jakieś 3 kolorowe kropki? czemu napis na hederze był zaklejony?; Rafałek porażka tak jak piszesz :ph34r:

#4703 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3920 postów

Napisany 05 październik 2015 - 19:04

"Rolnik szuka żony"

Bo kombajn był nie od sponsora i jakby była nazwa to była by to darmowa reklama dla Classa.

"Cogito ergo sum"

GG 8872878

#4704 Share lukasx21

lukasx21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1113 postów
  • Zainteresowania:Szkolenie i egzaminowanie kandydatów na kierowców No i grzebanie w glebie trochę też...

Napisany 05 październik 2015 - 19:50

"Rolnik szuka żony"

Żeby chłopak ze wsi trzydziestki nie potrafił odkleszczyć... :P  A tak swoją drogą na moje oko to jemu nie chodzi o znalezienie żony w tym programie a na staniu się rozpoznawalnym, bo ciągnie go do koryta z tego co widać na jego profilu na fejsie B)

Kupię pług 2 skibowy obracany hydraulicznie

Kupię sortownik do ziemniaków remprodex lub samro

Sprzedam sadzarkę do ziemniaków gruse, 2 rzędową przystosowaną do sadzenia kiełkowanych

#4705 Share artur125

artur125

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 318 postów

Napisany 05 październik 2015 - 22:17

"Rolnik szuka żony"

Jestem ze wsi, mam trzydziestke i nie potrafie jej odkleszczyc :D Ale tylko dlatego,że nigdy nie udało mi się jej zakleszczyc ;)

#4706 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2505 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 06 październik 2015 - 07:11

"Rolnik szuka żony" Widocznie nigdy nie pracowałeś nią w pośpiechu, na wypracowanej skrzyni za szybko i mocniej drążkiem machnąć np z 5 na 6 i gotowe. Odblokować to już tylko pozostaje odkręcić drążek z jego obudową odkręcić bo inaczej po prostu się nie da.

#4707 Share lukbold

lukbold

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2239 postów

Napisany 06 październik 2015 - 07:40

"Rolnik szuka żony"

ale przyznacie, że jak Ana dorwała ten drążek biegów to... respekt :D

#4708 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3920 postów

Napisany 06 październik 2015 - 08:01

"Rolnik szuka żony"

Widocznie nigdy nie pracowałeś nią w pośpiechu, na wypracowanej skrzyni za szybko i mocniej drążkiem machnąć np z 5 na 6 i gotowe. Odblokować to już tylko pozostaje odkręcić drążek z jego obudową odkręcić bo inaczej po prostu się nie da.

W poprzedniej  30 to się zdarzało, zaś w aktualnej od pewnie koło 20 lat nic takiego nie miało miejsca, ale bym odblokował.

"Cogito ergo sum"

GG 8872878

#4709 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2505 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 06 październik 2015 - 08:06

"Rolnik szuka żony" No w sumie mój zabytek z 1976 roku :)

#4710 Share jaroWM

jaroWM

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów

Napisany 06 październik 2015 - 08:19

"Rolnik szuka żony"

To jak zdaniem niektórych obraz wsi w programie Chłopaki do wzięcia lepiej odzwierciedla rzeczywistość? Jak ktoś z miasta jest mądry i widzi jak wygląda wieś( ma rodzinę na wsi) to zrozumie, że nie wszedzie jest jak w programie.

w ogóle te "chłopaki do wzięcia" jakieś dziwne są. mam wrażenie, że biorą tam ostatni sort - sam margines... a przygłupy i w mieście są.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4711 Share Pajej

Pajej

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1062 postów

Napisany 06 październik 2015 - 10:30

"Rolnik szuka żony"

to czemu zamiast napisu CLASS 'pod kabiną' były naklejone jakieś 3 kolorowe kropki? czemu napis na hederze był zaklejony?; Rafałek porażka tak jak piszesz :ph34r:

proste zeby mogłobyc logo claasa to tv musiałaby zarobic a tak podstawili chłopakowi na żniwa zapłacili albo i nie, a i tak 99% ludzi ze wsi wie ze to claas. Czyli reklama po taniosci

Rolnik z powołania :-)

#4712 Share Grzeslav100

Grzeslav100

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 06 październik 2015 - 16:12

"Rolnik szuka żony"

Ekipa filmowa wbiła mi się praktycznie na same żniwa. Nie mogłem znaleźć operatora do swojej maszyny. Wiec pogadałem z kilkoma firmami czy na czas zdjęć któraś z firm nie chciała by mi trochę pomoc (moje było paliwo). Wcześniej chciałem kosić swoim sprzętem , no ale ciężko było się rozdwoić. Chociaż swoja droga jestem pod wrażeniem ile tego sprzętu sprzedało się w mojej okolicy ostatniego roku - rolnicy którzy maja po 30-40 ha , kupują kombajny za 600 tys :D oczywiście liczą na usługi bo niby jak to inaczej spłacić. 

Za dużo mówić nie mogę :) Ale z agrofoto korzystam bardzo często, sam się nie udzielam - chociaż dużo czytam. Wymiana doświadczeń lepsza niż nie jedna książka.

Pozdrawiam Grzesiek.

PS: oczywiście przy zbliżającym sie PROWie zachęcam do brania maszyn na testy i testowania ile się tylko da ;)

#4713 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 958 postów

Napisany 06 październik 2015 - 16:39

"Rolnik szuka żony"

tzn. że ty jesteś ten Grzesiek z "Rolnik szuka żony", dobrze zrozumiałem???

choć pewnie i tak nie zdradzisz co będzie dalej...

a w sumie przy okazji to się pochwalę, córcia mi się dziś urodziła

#4714 Share uszak21

uszak21

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 65 postów

Napisany 06 październik 2015 - 16:39

"Rolnik szuka żony"

yyy kolega Grzesiek z programu?;d Bratrolnika gratuluję corki. Każdy facet che miec syna, wiadomo, żeby go zainteresować tym, co sam robi. Ale z drugiej strony, masz taką córę, ochranisz ja, jestes wzorem mężcyzny i ogóle, w przyszłości też marzę o córci :)

Edytowany przez uszak21, 06 październik 2015 - 16:41.

#4715 Share Pajej

Pajej

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1062 postów

Napisany 06 październik 2015 - 17:55

"Rolnik szuka żony"

Ekipa filmowa wbiła mi się praktycznie na same żniwa. Nie mogłem znaleźć operatora do swojej maszyny. Wiec pogadałem z kilkoma firmami czy na czas zdjęć któraś z firm nie chciała by mi trochę pomoc (moje było paliwo). Wcześniej chciałem kosić swoim sprzętem , no ale ciężko było się rozdwoić. Chociaż swoja droga jestem pod wrażeniem ile tego sprzętu sprzedało się w mojej okolicy ostatniego roku - rolnicy którzy maja po 30-40 ha , kupują kombajny za 600 tys :D oczywiście liczą na usługi bo niby jak to inaczej spłacić. 

Za dużo mówić nie mogę :) Ale z agrofoto korzystam bardzo często, sam się nie udzielam - chociaż dużo czytam. Wymiana doświadczeń lepsza niż nie jedna książka.

Pozdrawiam Grzesiek.

PS: oczywiście przy zbliżającym sie PROWie zachęcam do brania maszyn na testy i testowania ile się tylko da ;)

o kolego to jak tylko będziesz mógł cos opowiadac, rozumiem ze po zakończeniu emisji programu, to mam nadzieje ze opowiesz jak wyglada program Rolnik... od kuchni. Ile prawdy jest w tym co widzimy na ekranie  Bo Grzesiek z poprzedniej edycji narzekał troche, jak z nim rozmawiałem na agrotechu ze w ostatnim odcinku przedstawili go w złym swietle.

Podziwiam za odwage wziecia udziału w programie i ujawnienia sie tytaj

Rolnik z powołania :-)

#4716 Share Grzeslav100

Grzeslav100

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 06 październik 2015 - 18:15

"Rolnik szuka żony"

Po zakończeniu emisji będę mógł powiedzieć zdecydowanie więcej jak to wygląda od kuchni. Grześkowi z pierwszej edycji się nie dziwie. Mogą nas przedstawić w takim świetle w jakim chcą. Nie czepiał bym się ich złych intencji...raczej chodzi o to żeby kilka osób ten program oglądnęło :) Jak widać temat się sprzedał , bo kto nie słyszał o tych słynnych awariach przyczep i ciągników. Sam jestem ciekawy jak to wyjdzie w moim przypadku. Jak by nie było - głowa na karku i do przodu ! 

Oczywiście nie odbieram przyjemność komentowania wyborów moich i innych uczestników :) Każdy z nas zgłaszając się tam, musiał się z tym liczyć. 

Jedne opinie dobre, inne złe. A ja i tak najczęściej wychodzę sobie do pracy koło domu albo w pole i robię swoje od rana do wieczora :) A co do innych krzyści które wraz z programem się pojawiają? - pewnie każdy na moim miejscu powiedział by "dajcie mi spokój! nic od was nie chce" :)

Ale to prawda ze zgłosiłem się tam bo akurat skończył mi się długi związek i stwierdziłem - czemu NIE. A później to już poleciało. 

#4717 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 958 postów

Napisany 06 październik 2015 - 18:52

"Rolnik szuka żony"

Grzesiek skoro tak to czekamy na twoje zdanie po zakończeniu emisji, ciekawy jestem co napiszesz

kurde dziwnie tak wiedzieć jak wygląda człowiek siedzący po drugiej stronie komputera, wiedzieć choć trochę o kimś, samemu pozostając anonimowym

a tak przy okazji, gratuluję odwagi ujawniając się tutaj, sądzę że większość osób na twoim miejscu wiedząc o takim temacie zaglądałoby tu bez przerwy, ale się nie ujawniło, masz jaja chłopie, pozdrawiam

Bratrolnika gratuluję corki. Każdy facet che miec syna, wiadomo, żeby go zainteresować tym, co sam robi. Ale z drugiej strony, masz taką córę, ochranisz ja, jestes wzorem mężcyzny i ogóle, w przyszłości też marzę o córci :)

@uszak21 syna już mam, 2 lata już ma

od dziś mogę mówić że mam parkę

dziękuję za życzenia

#4718 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 821 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja ,nowe technologie ,sztuki walk :-) ,czytanie książek ,pływanie ,komputery,wycieczki ,zdrowe odżywianie ,taniec ,gotowanie ,fotografia ,majsterkowanie .

Napisany 06 październik 2015 - 18:52

"Rolnik szuka żony"

Pozdrawiam Grzesiek.

Dobrze piszesz Grześ co do maszyn i Prowu.. ja osobiście i rodzinka kibicujemy między innymi Tobie .Jedna z kandydatek Twoich jest z moich stron Mirella :-) Bardzo sympatyczna dziewczyna :-).

I love salsa

#4719 Share mrc1005

mrc1005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 153 postów

Napisany 06 październik 2015 - 19:56

"Rolnik szuka żony"

@Grzeslav100, Wszystkiego najlepszego ... żeby się dobrze w życiu działo ...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4720 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3177 postów

Napisany 06 październik 2015 - 21:06

"Rolnik szuka żony" Pominę ekonomię zakupu kombajnu na 30 ha. Jeśli już o Mirelli wspomniano to jest bardzo podobna do żony mojego kuzyna. Blondynka, z prostą grzywką i uśmiech taki sam. Na imię ma Malwina. Ciekawe czy Rafał i Robert również mają tu konta?
Co do Grześka to sam pokazał sięw złym świetle. Kto normalny w tym wieku bredzi o zabobonach i urokach?