Skocz do zawartości

Zdjęcie

"Rolnik szuka żony"

6675 odpowiedzi na ten temat

#4641 Share Magda_86

Magda_86

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 143 postów

Napisany 24 wrzesień 2015 - 02:38

"Rolnik szuka żony" A może wiecie jak nazywa się ta Agnieszka od Roberta. Pochodzi z moich okolic bo mieszka około 7 km ale nie znam nazwiska.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
"Rolnik szuka żony" Dzisiaj, 11:28
  •  

#4642 Share Ate

Ate

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów

Napisany 24 wrzesień 2015 - 18:13

"Rolnik szuka żony"

Olga  jest z Mołdawii pięknego kraju płynącego wspaniałym winem :) .Widzę kolego ,że pamięć masz dobrą ;)

Olga

27-letnia Olga pochodzi z Mołdawii, gdzie ukończyła studia ekonomiczne. Do Polski przyjechała w poszukiwaniu lepszego szczęścia i lepszego życia. Prowadzi aktywny styl życia: biega, lubi jeździć na rowerze, uczęszcza na zajęcia z crossfitu i zumby. Wieczorami lubi obejrzeć dobry film lub poczytać książkę. Jej wielką pasją jest również gotowanie (szczególnie deserów) i podróżowanie. Poszukuje mężczyzny z którym mogłaby czasem pomilczeć, czasem się pośmiać a kiedy trzeba razem skoczyć w ogień.

i obie z zagranicy szukają jelenia co będzie je utrzymywał. Takie jest moje zdanie :)

#4643 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2192 postów

Napisany 24 wrzesień 2015 - 19:51

"Rolnik szuka żony"

Czasami ta "obca " szukająca szczęścia jest bardziej wrażliwa i wierna niż niejedna Polka ale to moje zdanie ,wszystko zależy od osoby i jej charakteru ,oraz od tego co w los w życiu jej podarował .

#4644 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 824 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja ,nowe technologie ,sztuki walk :-) ,czytanie książek ,pływanie ,komputery,wycieczki ,zdrowe odżywianie ,taniec ,gotowanie ,fotografia ,majsterkowanie .

Napisany 24 wrzesień 2015 - 21:12

"Rolnik szuka żony"

Ja już pisałem wcześniej na temat dziewczyn i ludzi ze wschodu .Miąłem przyjemność spotkać ich na swojej drodze i zawsze pozytywnie byłem zaskoczony .Ludzie ze wschodu są życzliwi i bardzo pomocni .Ja powiem tak chętnie bym tą Krystynę ściągnął do siebie :-).Ate to jest sprawa Roberta kogo wybierze...Tobie nic nie ubędzie  .A niestety Polki są bardzo roszczeniowe i fochowate .. po za małymi wyjątkami .Ja szukam kobiety do tańca i różańca :-)Wolał bym to pierwsze ,bo świetnie się czuję na parkiecie :-).

Edytowany przez RafaKdziela, 24 wrzesień 2015 - 21:14.

I love salsa

#4645 Share Linka

Linka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów
  • Zainteresowania:Rośliny

Napisany 24 wrzesień 2015 - 21:54

"Rolnik szuka żony"

dokładnie tak, nie oceniajmy ludzi bo na wschodzie jak i w Polsce są porządne dziewczyny i te o lzejszych obyczajach.

#4646 Share konteno

konteno

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 222 postów
  • Zainteresowania:różne

Napisany 27 wrzesień 2015 - 21:23

"Rolnik szuka żony"

ojciec roberta to dobrze palnął : ma czym oddychać  :P

no i co to za jd stał u tego starego piernika koło rozrzutnika unii? bo fake na całego , wszystko nowe , lśni i się świeci jak psu ...

#4647 Share TOME11

TOME11

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 218 postów

Napisany 27 wrzesień 2015 - 21:28

"Rolnik szuka żony"

ojciec roberta to dobrze palnął : ma czym oddychać  :P

no i co to za jd stał u tego starego piernika koło rozrzutnika unii? bo fake na całego , wszystko nowe , lśni i się świeci jak psu ...

u dziadka ściema jak nic i tak troszkę mnie dziwi, że w praktycznie każdej chacie jest odpacykowane jak nie wiadomo co, może jakiś sposób wynagrodzenia za wizerunek? :D

#4648 Share lukbold

lukbold

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2256 postów

Napisany 27 wrzesień 2015 - 21:34

"Rolnik szuka żony"

no chyba skończyły sie czasy, że w starej chacie mieszkamy więc czemu Cie dziwią wille na wsi? To, że jakąś kase dostają na przygotowanie pokoi to nic nowego... u tego młodego te płyty OSB fajnie wyglądaja :D

#4649 Share marcin103122

marcin103122

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Zainteresowania:Siłownia , muzyka, sport

Napisany 27 wrzesień 2015 - 21:37

"Rolnik szuka żony"

mieszkania odpicowane ale te nowe maszyny tylko u Eugeniusza, ciekawe czy któryś znalazł żonę bo z tych profili co znalazłeś to nic nie można wywnioskować?

Jestem

#4650 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 824 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja ,nowe technologie ,sztuki walk :-) ,czytanie książek ,pływanie ,komputery,wycieczki ,zdrowe odżywianie ,taniec ,gotowanie ,fotografia ,majsterkowanie .

Napisany 27 wrzesień 2015 - 21:40

"Rolnik szuka żony"

Też jestem ciekaw ,czy komuś z programu się uda pomyśle i zostanie ze swoją połówką .Na chwilą obezną bardzo pozytywnie oceniam Grzegorza i Roberta mają wielkie szanse i mój imiennik też .

I love salsa

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4651 Share Max1987

Max1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 205 postów
  • Zainteresowania:Takie jak wszystkich tutaj:-) Jak co to GG 8883245 :)

Napisany 27 wrzesień 2015 - 21:41

"Rolnik szuka żony"

Nie przesadzajcie moze rozrzutnik nowy ale jelen stary był postawili i nic wiecej ale uwazam ze teraz lepiej im to wychodzi zdecydowanie i spodziewam sie ze grzesiek jakas wyrwie i bedzie slub oraz robert:) Rafik niezle sie przejoł:) a u Anki ten najmłodszy troszke za spokojny był, A u Eugeniusza to ta bystra moze go do grobu wpedzic:)

#4652 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 27 wrzesień 2015 - 21:44

"Rolnik szuka żony"

po tym odcinku... lipa się zapowiada

#4653 Share tomrolnik

tomrolnik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 810 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, motoryzacja,

Napisany 27 wrzesień 2015 - 21:52

"Rolnik szuka żony" ten rozrzutnik u genka to tylko reklama pewnie sponsor sobie zażyczył

#4654 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 27 wrzesień 2015 - 21:55

"Rolnik szuka żony"

Gospodarstwo Eugeniusza odnalazłem na  mapach google.

Z rozrzutnikiem to ściema. Widać że nowy a poza tym jak on ma kilka owiec to na co mu taki rozrzutnik by był potrzebny. JD też mu podstawili.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#4655 Share Linka

Linka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów
  • Zainteresowania:Rośliny

Napisany 27 wrzesień 2015 - 21:59

"Rolnik szuka żony"

tam zaraz podstawili... może ma. Dzisiaj wieś to nie konie z wozem ani nie konny pług.

#4656 Share jaroWM

jaroWM

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 500 postów

Napisany 27 wrzesień 2015 - 22:06

"Rolnik szuka żony"

ta, ma...

2 panów, co do Anny przyjechało - potrafili zachować się i kwiaty mieli dla niej i dla mamy. młody z pustą ręką, natomiast podkreślał, że on jedyny na wsi mieszka...

#4657 Share Mattti

Mattti

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 319 postów
  • Zainteresowania:Polityka, Rolnictwo, Patriotyzm

Napisany 27 wrzesień 2015 - 22:15

"Rolnik szuka żony"

Cytując wikipedię:

Wiesław Godzic w wywiadzie w Gazecie Wyborczej zauważył, że program podkreśla stereotypy damsko-męskie (mężczyzna decyduje o wyborze kobiety; matka nie chce oddać syna w ręce innych kobiet)[7]. Natomiast Magdalena Środa zarzuca programowi propagowanie traktowania kobiet jako siły roboczej do prac, którymi rolnik gardzi[8].

Jednak lewactwo ma bardziej naje**ne w bani niż myślałem...  :lol: 

Bóg, Honor, Ojczyzna!

#4658 Share TOME11

TOME11

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 218 postów

Napisany 27 wrzesień 2015 - 22:38

"Rolnik szuka żony"

Cytując wikipedię:

Wiesław Godzic w wywiadzie w Gazecie Wyborczej zauważył, że program podkreśla stereotypy damsko-męskie (mężczyzna decyduje o wyborze kobiety; matka nie chce oddać syna w ręce innych kobiet)[7]. Natomiast Magdalena Środa zarzuca programowi propagowanie traktowania kobiet jako siły roboczej do prac, którymi rolnik gardzi[8].

Jednak lewactwo ma bardziej naje**ne w bani niż myślałem...  :lol: 

widać, że i do wikipedii lewackie aparatczyki się dorwały, temat środy już tu przerabialiśmy dość mocno i o dziwo nawet tutaj miała swoich sojuszników, nie licznych to nie licznych ale jednak

nie zapominajcie o jednym Panie i Panowie:

634823084269907731.jpeg

#4659 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3193 postów

Napisany 28 wrzesień 2015 - 07:15

"Rolnik szuka żony" Wypowiedzi rodziców, były lekko reżyserowane, albo sami starali się wzbogacać swój zasób słów. 3 razy padło słowo aczkolwiek. Wiem, że to nic nadzwyczajnego, ale w codziennej mowie niemal niesłyszane. Ojciec Rafała ładnie podsumował pierwszą w kapeluszu. "Gdzie " to" się do gospodarki nadaje".

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4660 Share Ate

Ate

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów

Napisany 28 wrzesień 2015 - 09:17

"Rolnik szuka żony"

Thomas2135  I dobrze powiedział. "d*pą świeci i się stroi więc krów ci nie wydoi" :P