X

Skocz do zawartości

Zdjęcie

"Rolnik szuka żony"

6670 odpowiedzi na ten temat

#4601 Share Pajej

Pajej

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1065 postów

Napisany 15 wrzesień 2015 - 06:46

"Rolnik szuka żony"

Najważniejsze spotkać jedną jedyną :) .Dziewczyn "do tańca i różańca" jest naprawdę niewiele...Takie prawdziwe kobiety z klasą to naprawdę zaszczyt poznać :) Jeśli zaiskrzy to można budować trwały związek :rolleyes: 

własnie odnosze wrezenie ze Grzesiek ma takie dziewczyny i do tańca i do rózanca, piekne z zasadami szanujace wartości. uogulniam, ale jestem pod wrazeniam tych dziewczyn

Rolnik z powołania :-)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
"Rolnik szuka żony" Dzisiaj, 11:11
  •  

#4602 Share master20002

master20002

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1108 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,piłka nożna, budownictwo,motoryzacja, polityka, zmiany na ziemi

Napisany 15 wrzesień 2015 - 07:35

"Rolnik szuka żony"

Kolego zgłaszaj się do następnej edycji. Fajnie byłoby pooglądać kogoś ze swoich stron. Jasno określisz jakie kandydatki chcesz i znajdziesz "dziołche" do tańca i do różańca.

Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

#4603 Share razor275

razor275

CBŚ

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2171 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , myślistwo , motoryzacja

Napisany 15 wrzesień 2015 - 08:18

"Rolnik szuka żony"

Użytkownik @szmergiel nie posiada żadnego multikonta, to tak dla wiadomości co poniektórych, proszę wracać do tematu.

Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

#4604 Share Linka

Linka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów
  • Zainteresowania:Rośliny

Napisany 15 wrzesień 2015 - 09:09

"Rolnik szuka żony"

grzesiek może i ma dziewczyny do tańca i do różańca ale musicie zwrócić uwagę jaki on sam jest? jasno mówił, że szuka na poważnie, podkreślał jak wazny jest dla niego ślub kościelny i wiara więc o podobnym podejściu do życia zgłosiły się kandydatki. A skoro Rafał na wstepie powiedział, ze w programie szuka przygód to będzie miał przygody.

#4605 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2728 postów
  • Zainteresowania:Wszystko związane z ziemią i jej uprawą

Napisany 15 wrzesień 2015 - 09:40

"Rolnik szuka żony"

Moim zdaniem , poziom uczestników jest śmieszny , 90% ich szuka woła do roboty albo kucharki i sprzątaczki na etat , siara jak nic , ten program pokazuje co co tak naprawde w uczestnikom chodzi , nie wiedziałem ze zwiazek opiera sie na robocie i zarciu i sprzątaniu , nie ukrywam ze jest to ważne ale nie az tak zeby odrazu sie o to wypytywać jak by innych tematow nie było

Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

#4606 Share kabus55

kabus55

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisany 15 wrzesień 2015 - 10:16

"Rolnik szuka żony"

Oczywiście masz racje, bo będą żyli sobie miłością, a po roku rozwód. Ja powiem więcej, sam tytuł tego programu pokazuje o co chodzi, a raczej poważnym ludziom biorącym w nim udział  powinno chodzić. Chyba lepiej od razu postawić sprawę jasno, żeby później nie było nie miło.

#4607 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 960 postów

Napisany 15 wrzesień 2015 - 10:25

"Rolnik szuka żony"

kolega wyżej napisał dobrze, życie to nie jest bajka, lepiej postawić sprawę jasno czego chcę, czego wymagam, a co mogę oferować, a nie opowiadać bajki jak to ci nie będzie ze mną dobrze, a po tygodniu dać widły i obornik kazać wywalać

#4608 Share darek3

darek3

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,motoryzacja

Napisany 15 wrzesień 2015 - 16:31

"Rolnik szuka żony"

dziki ryja? a odszkodowania bierzecie? :D

Też mnie rozwalił ten tekst, nawet Rafał (chyba tak ma na imię ten młody) nie wytrzymał i zaczął się śmiać :lol:

#4609 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 15 wrzesień 2015 - 16:56

"Rolnik szuka żony"

Moim zdaniem , poziom uczestników jest śmieszny , 90% ich szuka woła do roboty albo kucharki i sprzątaczki na etat , siara jak nic , ten program pokazuje co co tak naprawde w uczestnikom chodzi , nie wiedziałem ze zwiazek opiera sie na robocie i zarciu i sprzątaniu , nie ukrywam ze jest to ważne ale nie az tak zeby odrazu sie o to wypytywać jak by innych tematow nie było

Są sprawy mniej istotne i bardziej, jednak zjeść coś dobrego i odpocząć w porządku każdy chyba lubi lecz nie każdy ma na ten dobrobyt czas. Nie wiem dlaczego zaraz podnosi się krzyk o wole do roboty. Byćmoże szukasz/masz księżniczkę której trzeba zatrudnić pomoc do najpotrzebniejszych spraw ale inni wolą konkretną kobietę która czasami weźmie sprawy w swoje ręce a nie tylko leci do męża z tekstem: kochanie ugotuj, posprzątaj jak skończysz żniwo/sianokosy/koszenie kukurydzy i liczę na romantyczny wieczór przy świecach a ja lecę do kosmetyczki.
Na prawdę tego chcesz w życiu? Prawie wszyscy muszą w życiu mieć jakieś zajęcie bo inaczej szybko staniesz się popychadłem i sposobem na zapewnienie kobiecie dostatniego życia a dla niej wielkim poświęceniem stanie się urodzenie dziecka i może jeszcze innej zechcesz za to zapłacić?
Wkurza mnie to całe gadanie o wołach roboczych- bo to już jest paranoja i zwykłe lizusostwo względem kobiet, a Anka z RSZ widać jak reagowała na tego typu panów uległych, piz...atych aż do bólu, taki chcesz być, twój wybór.

#4610 Share miroM1984

miroM1984

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 266 postów

Napisany 15 wrzesień 2015 - 17:26

"Rolnik szuka żony"

panowie celem tego programu nie jest znalezienie zon dla tych kandydatow, celem jest zrobienie show i zarobienie kasy

prawdziwej milosci nie da sie opisac a tym bardziej pokazac w telewizji

piszecie o wolach do roboty czy ze ma sie tylko domem zajmowac itp taka gadka pokazuje ze patrzycie na malzenstwo z boku

w prawdziwym zwiazku nie ma podzialu co kto ma robic to samo wychodzi a dopiero ktos patrzacy z zewnarz powie a ma wola do roboty , albo lalunie co mu kuchie ogarnie, ale ci ktorych wasze komentarze dotycza wcale tak nie mysla jak wam sie wydaje

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4611 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 15 wrzesień 2015 - 17:47

"Rolnik szuka żony" Bo kwestia jest w charakterze. Ktoś nazwie wołem roboczym kobietę dbającą o dom a ja znam takie które mają krowy mleczne i jeszcze własną działalność tyle że z własnej woli i jakoś nie narzekają a przyjdzie taki ... Z boku i powie że kobieta ogarniająca dom robi za woła. Rozejrzyjcie się ludzie bo niektórym wzrok się kończy od razu za czubkiem własnego nosa

#4612 Share Pajej

Pajej

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1065 postów

Napisany 15 wrzesień 2015 - 19:39

"Rolnik szuka żony"

Kolego zgłaszaj się do następnej edycji. Fajnie byłoby pooglądać kogoś ze swoich stron. Jasno określisz jakie kandydatki chcesz i znajdziesz "dziołche" do tańca i do różańca.

kolego widziałes mój dom nie pomieściłbym tylu kandydatek, a i ciagnika nie mam ładnego zielonego :D

#4613 Share Max1987

Max1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 205 postów
  • Zainteresowania:Takie jak wszystkich tutaj:-) Jak co to GG 8883245 :)

Napisany 17 wrzesień 2015 - 10:02

"Rolnik szuka żony"

Szczeze powiem wam ze dzisiaj obejzałem dopiero drugi odcinek i ze przed chłopakami trudne decyzje Szkoda mi tylko Rafała bo zauroczył sie dziewczyna której jakos on nie wpadł w oko i moze sie przejechac ale Grzesiek ma fajne panie;) I nie krytykujmy ich kazdy ma jakies wady wazne ze oni mówia czego oczekuja i co ich interesuje dosc kąkretni sa Zwłaszcza Grzesiu i Robert a Rafała jeszcze nie rozgryzłem.

#4614 Share Pieceofmind

Pieceofmind

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 126 postów

Napisany 18 wrzesień 2015 - 17:55

"Rolnik szuka żony"

Zawsze program nagrywam i mam czas na przemyślenia otóż zauważyłem, że nie przedstawiono rozmów ze wszystkimi kandydatkami.

U Eugeniusza nie pokazano rozmowy z taką rudawą kandydatką w okularach.

U Grzegorza zaś z dziewczyną w upiętych włosach i z wpiętym w nie kwiatkiem.

Tak więc manipulacja na całego, co może przyświecać autorom? Nie wiem...swoją drogą, jeżeli już dana osoba przyjeżdża to należałoby wszystkich traktować identycznie.

#4615 Share Pajej

Pajej

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1065 postów

Napisany 18 wrzesień 2015 - 20:04

"Rolnik szuka żony"

https://www.youtube....iaPoland/videos tu jest więcej i pojawiaja sie nowe filmiki

#4616 Share TOME11

TOME11

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 218 postów

Napisany 20 wrzesień 2015 - 19:24

"Rolnik szuka żony"

u Rafałka to 2 lampucery jak malowane :D Marta bardzo spoko, ta od dzików również, ogólnie ciekawie się zapowiada :)

#4617 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 822 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja ,nowe technologie ,sztuki walk :-) ,czytanie książek ,pływanie ,komputery,wycieczki ,zdrowe odżywianie ,taniec ,gotowanie ,fotografia ,majsterkowanie .

Napisany 20 wrzesień 2015 - 21:39

"Rolnik szuka żony"

Za  tydzień będzie ciekawie w tym programie .Sam jestem ciekaw ,jak kandydatki sprawdzą się na gospodarstwie i co mnie najbardziej ciekawi ,jak poradzą sobie w kuchni :) .W końcu nie na darmo się mówi ,że kuchnia to królestwo kobiet .

I love salsa

#4618 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3180 postów

Napisany 20 wrzesień 2015 - 21:41

"Rolnik szuka żony" Co tak cicho? Wszyscy zbierają myśli po dzisiejszym odcinku? Nie mam zamiaru się rozpisywać i oceniać. O co w ogóle chodzi Rafałowi? Wybrał skrajnie różne dziewczyny i odrzucił tę z ładnymi ustami, która sama chciała zrezygnować po tym jak ją olał. Wydawała się fajna.

#4619 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 822 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja ,nowe technologie ,sztuki walk :-) ,czytanie książek ,pływanie ,komputery,wycieczki ,zdrowe odżywianie ,taniec ,gotowanie ,fotografia ,majsterkowanie .

Napisany 20 wrzesień 2015 - 21:52

"Rolnik szuka żony"

Mój imiennik ,co chwila coś wywija .Sam nie wiem ,co jemu chodzi po głowie .Jestem wręcz pewien ,że nic z tego u niego nie wypali.

I love salsa

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4620 Share Brounter

Brounter

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 391 postów

Napisany 20 wrzesień 2015 - 22:00

"Rolnik szuka żony"

Co do tego Rafała to sam też nie wiem o co mu chodziło z tą jedną dziewczyną. Bardziej mu zależało na zrobieniu dzbanuszka o ładnych kształtach niż bliższemu zapoznaniu z kandydatką. Kamera bardzo ładnie uchwyciła jego zażenowanie