Skocz do zawartości

Zdjęcie

"Rolnik szuka żony"

6655 odpowiedzi na ten temat

#4581 Share pogromca

pogromca

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 14 wrzesień 2015 - 20:27

"Rolnik szuka żony"

Miałeś w dzieciństwie wodogłowie czy tylko takiego udajesz? A tak na marginesie skoro leżakujesz na oborniku to kobiety do Ciebie lgnął czy nie koniecznie lubią ten zapach?

Edytowany przez kris14, 16 wrzesień 2015 - 21:22.
Pkt. 3.1, ban 7 dni

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
"Rolnik szuka żony" Dzisiaj, 07:48
  •  

#4582 Share bieniek_88

bieniek_88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, survival.

Napisany 14 wrzesień 2015 - 20:34

"Rolnik szuka żony" Nie żółtaczkę i 9/10 w skali apgar. Nie obracaj kota ogonem skoro ci się chce. Leżakowanie na oborniku i zapachy z tego wynikające znasz z autopsji?

P.S.
Gdyby krowy nosiły majtki to byś nigdy pi*dy nie widział. Ciao trollu:-)

Edytowany przez bieniek_88, 14 wrzesień 2015 - 20:50.

#4583 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2504 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 14 wrzesień 2015 - 20:44

"Rolnik szuka żony" Nie zwracaj uwagi pogromca i szmergiel to multikonto, jakoś ostatnio od rejestracji pogromca wspiera szmergla w jego... Nietypowych poglądach. Także szkoda tracić czasu na dyskusję bo zaraz z obu kont będzie jechał ha ha ha

#4584 Share szmergiel

szmergiel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 440 postów

Napisany 14 wrzesień 2015 - 20:45

"Rolnik szuka żony"

Mój imiennik wybrał sobie kandydatki coś czuję ,że dostanie popalić po nosie :P .Natomiast Grzegorz spoko gość i z głową podchodzi do kandydatek .Robert ma bardzo fajną kobietkę z Białorusi .Po pierwszym spotkaniu powiedziała ,że chciała ,by być jego żoną ...nic tylko brać taką kobietę :) Jestem pod wielkim jej wrażeniem .Dodatkowo potrafi gotować i jest skłonna zmienić wiarę .Robert ma swoje przysłowiowe 5 minut .Pozostali uczestnicy tak se .

Kolego ty chyba zartujesz co piszesz o tej bialorusince albo naprawde na glowe upadles jak jestes pod wrazeniem tskiej kobiety co mowi od razu ze chce zostac zona czyjas po 2 min.jak chcesz to rwij ukrainki one dopiero ci od razu powiedzaa co chcesz i jeszcze dobrze pomarszcza.trzeba troche z glowa podchodzic kolego bo tak to moze 15 latek

#4585 Share pogromca

pogromca

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 14 wrzesień 2015 - 20:46

"Rolnik szuka żony"

Obracam to ja tylko panienki.A to co mi się chce to tylko ja wiem.A TopAgrar czytam w skali 10/10 skoro Cię to interesuje.

#4586 Share szmergiel

szmergiel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 440 postów

Napisany 14 wrzesień 2015 - 20:47

"Rolnik szuka żony" Napisz do moda i ci sprawdzi ze niemam multi.nie moj poziom zeby sobie bez sensu multi robic.
Zanim napiszesz cos do mnie daremw glupiego to sobie to najpierw sprawdz.

Edytowany przez szmergiel, 14 wrzesień 2015 - 20:51.

#4587 Share bieniek_88

bieniek_88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 269 postów

Napisany 14 wrzesień 2015 - 20:54

"Rolnik szuka żony" Dzięki darek, nie wiedziałem. I właśnie czemu moderacja się takim zachowaniem nie zajmuje?

#4588 Share solek01

solek01

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 655 postów

Napisany 14 wrzesień 2015 - 20:55

"Rolnik szuka żony"

ta białorusinka mówiła że pracuje w Wa-wie w dużej firmie jako księgowa to po co ona się pcha na wieś. W wawie nie ma jakiegoś chętnego?

Tak to chyba najładniejsza z jego dziewczyn!

#4589 Share Linka

Linka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów
  • Zainteresowania:Rośliny

Napisany 14 wrzesień 2015 - 21:00

"Rolnik szuka żony"

bo praca w firmie to wyścig szczurów... a moze ona chce spokoju na wsi.

#4590 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2504 postów

Napisany 14 wrzesień 2015 - 21:04

"Rolnik szuka żony"

Napisz do moda i ci sprawdzi ze niemam multi.nie moj poziom zeby sobie bez sensu multi robic.
Zanim napiszesz cos do mnie daremw glupiego to sobie to najpierw sprawdz.

Bo ja wiem czy to takie głupie... Albo multikonto albo masz tajemniczego adoratora- co najwyraźniej sprawia ci przyjemność. Wybierz prawidłową opcję.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4591 Share bieniek_88

bieniek_88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 269 postów

Napisany 14 wrzesień 2015 - 21:08

"Rolnik szuka żony" Nie w każdej firmie Linka:) wiem coś o tym bo pochodzę z wawy i wbrew pozorom są ludzie niezastąpieni na niektórych stanowiskach.

#4592 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 821 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja ,nowe technologie ,sztuki walk :-) ,czytanie książek ,pływanie ,komputery,wycieczki ,zdrowe odżywianie ,taniec ,gotowanie ,fotografia ,majsterkowanie .

Napisany 14 wrzesień 2015 - 21:10

"Rolnik szuka żony"

Kolego ty chyba zartujesz co piszesz o tej bialorusince albo naprawde na glowe upadles jak jestes pod wrazeniem tskiej kobiety co mowi od razu ze chce zostac zona czyjas po 2 min.jak chcesz to rwij ukrainki one dopiero ci od razu powiedzaa co chcesz i jeszcze dobrze pomarszcza.trzeba troche z glowa podchodzic kolego bo tak to moze 15 latek

Kolego pomijając ile byków strzeliłeś pisząc te kilka słów ,to powiem Tobie ,że spotkałem Rosjanki na swojej drodze ,a że władam j Rosyjskim  to miałem przyjemność z nimi porozmawiać .Jestem bardzo pozytywnie nastawiony do ludzi ze wschodu .Jeszcze nigdy się na nich nie zawiodłem .Niestety naszym dziewczynom sporo brakuje w kwest podejścia do życia ,jak i zdrowego rozsądku .Pewnie ,że są wyjątki ,ale dziewczyn takich do tańca i różańca jest garstka .Do dzisiaj się przyjaźnie z dziewczyną z Mołdawii ,a ma już swoją rodzinę .Robert wybierze kogo chce w końcu ,to on wybiera .Natomiast kandydatki mojego imiennika 3 są beznadziejne .Jedna z tych fotek ,kolejna bardzo mocno się maluje ,,ciekawe co więcej i ta płacząca też z tego nic nie będzie .Co ja będę Cię uświadamiał ,ale wiedz ,że istnieje miłość od pierwszego spojrzenia .Pozdrawiam .

Edytowany przez RafaKdziela, 14 wrzesień 2015 - 21:11.

I love salsa

#4593 Share tomrolnik

tomrolnik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 810 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, motoryzacja,

Napisany 14 wrzesień 2015 - 21:11

"Rolnik szuka żony" dziki ryja? a odszkodowania bierzecie? :D

#4594 Share szmergiel

szmergiel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 440 postów

Napisany 14 wrzesień 2015 - 21:25

"Rolnik szuka żony"

Bo ja wiem czy to takie głupie... Albo multikonto albo masz tajemniczego adoratora- co najwyraźniej sprawia ci przyjemność. Wybierz prawidłową opcję.

Jeszcze raz ci prosto napisze:zanim napiszesz cos takiego to to sprawdz!zreszta sam juz napisalem i moze dostaniesz odpowiedz od moda i przestaniesz pieprzyc glupoty.co sie przypieprzasz do mnie jak ktos inny z toba gada.ogarnij sie troche czlowieku

#4595 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 821 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja ,nowe technologie ,sztuki walk :-) ,czytanie książek ,pływanie ,komputery,wycieczki ,zdrowe odżywianie ,taniec ,gotowanie ,fotografia ,majsterkowanie .

Napisany 14 wrzesień 2015 - 21:27

"Rolnik szuka żony"

Spokojnie koledzy za chwilę sprawa się wyjaśni :)

I love salsa

#4596 Share marcin1832

marcin1832

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 183 postów

Napisany 14 wrzesień 2015 - 21:35

"Rolnik szuka żony"

Najważniejsze spotkać jedną jedyną :) .Dziewczyn "do tańca i różańca" jest naprawdę niewiele...Takie prawdziwe kobiety z klasą to naprawdę zaszczyt poznać :) Jeśli zaiskrzy to można budować trwały związek :rolleyes: 

#4597 Share bieniek_88

bieniek_88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 269 postów

Napisany 14 wrzesień 2015 - 21:35

"Rolnik szuka żony" Może to być ta sama osoba, ale może mieć też zmienne ip. bądź 2-óch usługodawców neta.

#4598 Share szmergiel

szmergiel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 440 postów

Napisany 14 wrzesień 2015 - 21:43

"Rolnik szuka żony" I co jeszcze wymyslisz zeby sie do mnie dopieprzyc?
Zmienne ip? I co jeszcze bardziej durnego wymyslisz? Kazdy kto robil numery z multi po ip jest wylapany

Edytowany przez szmergiel, 14 wrzesień 2015 - 21:45.

#4599 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2504 postów

Napisany 14 wrzesień 2015 - 21:43

"Rolnik szuka żony"

Jeszcze raz ci prosto napisze:zanim napiszesz cos takiego to to sprawdz!zreszta sam juz napisalem i moze dostaniesz odpowiedz od moda i przestaniesz pieprzyc glupoty.co sie przypieprzasz do mnie jak ktos inny z toba gada.ogarnij sie troche czlowieku

ale spokojnie, już się nie stresuj tak... ja mam internet od trzech dostawców kto tobie zabroni mieć dwóch :) jakoś dziwnie pojawiacie się w jednym temacie jeden po drugim i jak tylko się pojawicie to zaraz zaczynacie na kogoś naskakiwać. przypadek? obaj macie jakieś dziwne poglądy. kolejny przypadek? obaj jak coś piszecie to zaraz kogoś musicie obrażać. jeszcze jeden przypadek? normalnie jak jeden mąż ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4600 Share szmergiel

szmergiel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 440 postów

Napisany 14 wrzesień 2015 - 21:50

"Rolnik szuka żony"

Tyle lat pisze co mam ochote i nadal bede tak robil jako szmergiel.teraz dorabiasz kolejna wersje bo juz sprawdzili i okazalo sie ze to nie ja mam multi wiec sie poprostu odpierxxol odemnie jak juz nawet do pomylki sie nie potrafisz przyznac.i tyle odemnie

Edytowany przez szmergiel, 15 wrzesień 2015 - 17:17.