kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Pajej    231

A Co najpierw czepiłeś się Puszystych Pań, a teraz będziesz się czepiał osób, które noszą okulary ? :huh:

Kasiu od kilku dni prubuje ci wysłac wiadomość i za karzdym razem usuwa sie konwersacja. podaj jakis inny namiar do siebie, (moje PW działa wiec pisz) albo poprostu napisz ze nic chcesz ze mna pisac


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk546    413

Może porozmawiajmy o ramówce. Jak wam się podoba ramówka i na początku piosenka Brzozowskiego?

 

PS. Dziś MŚ w siatce za free w TV także ciężko będzie wybrać coś do oglądania.

Edytowano przez patryk546

Moje wszystkie foty są chronione prawem autorskim!!!
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii i profilu.
...Bo liczy się tylko wynik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landfarmer    3581

Kasiu od kilku dni prubuje ci wysłac wiadomość i za karzdym razem usuwa sie konwersacja. podaj jakis inny namiar do siebie, (moje PW działa wiec pisz) albo poprostu napisz ze nic chcesz ze mna pisac

Odpowiem na Twoje pytanie w ten sposób konwersacja się sama nie usuwa to poprostu Kasia nie chce z Tobą gadać i niema co wnikać wiem z doświadczenia :lol:  :D


Szef wszystkich szefów  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Hahahaha, Kasia dała Ci kosza?          :P       :lol:    nie słuchaj go Pajej, albo ma zapchaną skrzynkę, albo ma wyłączone PW   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

ja po prostu zaczekam niech ona sie wypowie


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Łukasz dokładnie tak jak mówisz brak czasu na to wszystko :P

Już po koszeniu kuku i po zajebistej Wystawie :D

 

Pajej wysłałam Ci wiadomość na pocztę ;)

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

wracając do tematu "rolnik szuka zony" to na poczadku myslałem głupi program głupi ludzie, ale dzis pomyslałem sobie ze przynajmniej maja jasna sytuacje, nie tak jak na imprezkach, gdze jedni tylko ida się bawic inni tylko napić a jeszcze inni szukaja połówki w programie karty sa na stole i to jest plus. minusem sa kamery


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landfarmer    3581

Ale zawsze mozna numery telefonu do tych panienek ogarnąć i sie umówic bez kamer :lol:


Szef wszystkich szefów  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr3p    20

@Pajej- gdy były zapisy do programu to i ja się dla " jaj " zapisałem :D ale dostałem odmowę, ja się kamer nie boje  :lol: AgroShow było udane i spotkanie z bardzo fajną dziewczyną z AF również udane  :) tak trochę zboczę z tematu ale po ile u was 1 ha ziemi ? Bo mi jak sąsiad dzisiaj wycenił to się przeżegnałem...i tak sobie myślę czy tych ludzi u nas nie poje*** :lol: 120 tyś 1 ha 5 klasy ziemi a miejscami 6 NZ ( natychmiast zalesić ) :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Program jak program życie jak życie, dyskoteki nie dyskoteki trzeba mieć raz szczęście i trafić na dwie osoby które zaiskrzą jeżeli jedna będzie miała tylko chęć a druga nie to sobie można kark skręcić nic nie zrobisz, każdy ma czas inny jeden 18 lat drugi 30 a jeszcze inny inaczej takie są realia i życie. Piotrek to gratulację, ode mnie i powodzenia dalej z tą panią z AF :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheMariko12    437

Jednego  z uczestnika to znam z widzenia, chodzi o Adama, mieszka 10 KM od mojej miejscowości , mieszka po sąsiedzku z majstrem który mi remontował dom, przyszła partnerka Adma trochę  będzie zaskoczona życiem w naszej okolicy na podlaskiej ziemi : D  


Nauka--->Praca--->Zabawa--->Długi odpoczynek :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieceofmind    12

W ostatnim odcinku rozwaliły mnie te trzy łóżeczka tak ciasno ustawione dla kandydatek największego z panów. Wygĺądały jak dla krasnali, a owe wybranki to panny słusznej budowy przecież...

Prowadząca...wspaniała aparycja wprost urodziła sie do prowadzenia tego programu, tak się odnajduje jakby panøw znała od x lat...no i te urocze uśmiechy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28698

te łóżka to wydaje mi się że TV im dostarczyło, w odcinku jak je skręcali to było widać że chyba takie same, przynajmniej u dwóch uczestników co wspólne pokoje porobili

zresztą kto ma w domu łóżka typowo dla gości, i w dodatku trzy takie same, i trzyma je rozkręcone

a co do pań to niektóre bardzo miłe, wygadane, ładne, ale niektóre to szkoda gadać: pamiętam jak w drugim odcinku chyba Paweł z jedną rozmawiał, to odpowiadała mu tylko "tak", "yhmm", "no", albo w ostatnim odcinku ta która odpadła (od Adama) to mówiła że wie coś o którejś z konkurentek że potem Adam będzie żałował, widać że to tylko takie gadanie i ludzka zawiść bo ktoś się okazał lepszy od niej

Edytowano przez bratrolnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieceofmind    12

To właśnie ta kandydatka, ktora obiecywała do kamery, że wytnie konkurencję stąd te łzy złości i pomówienia..a co dołóżek masz racĵę Ikea...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj