Skocz do zawartości

Zdjęcie

"Rolnik szuka żony"

6655 odpowiedzi na ten temat

#4461 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 08 czerwiec 2015 - 20:10

"Rolnik szuka żony"

Dareczku bo bywa tak że niektórzy wiedzą co chcą od życia, i jeżeli trafią na coś to im pasuje, a niektórzy kręcą noskiem cały czas, hm może wiesz trzeba zaczać bujać w obłokach ja tam polecam fajne uczucie;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
"Rolnik szuka żony" Dzisiaj, 19:17
  •  

#4462 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2504 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 08 czerwiec 2015 - 22:05

"Rolnik szuka żony"

ja wiem czego chcę, mam swoje marzenia ale... marzenia wolę pozostawić w sferze złudzeń i mimo wszystko zachować trochę zdrowego rozsądku chociaż nie zaprzeczę że czasami jest to trudne. podam może na przykład mój wczorajszy wyjazd na mazury, potem w nocy impreza też tam, poznałem dwie dziewczyny koledze bardzo obie się spodobały, jednak gdy mu zwróciłem uwagę na kilka szczegółów w ich zachowaniu... jego zapał ostygł momentalnie. dodam że kolega to taki kochaś który zauracza się (celowo nie używam słowa zakochuje) szybko i pomija wiele szczegółów które bardzo szybko okazują się istotne, a ja na chłodno analizuję o ile jest to możliwe i jestem zdania że lepiej zostać do końca życia samemu niż wybrać nieodpowiednio i w sumie w końcu też zostać samemu (jeśli nie dosłownie to w przenośni) a w dodatku przeżyć wiele rozczarowań i popsuć sobie nerwy.

#4463 Share artur125

artur125

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 318 postów

Napisany 08 czerwiec 2015 - 22:18

"Rolnik szuka żony"

a co to były za szczegóły? bo ideałów przecież niema

#4464 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 821 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja ,nowe technologie ,sztuki walk :-) ,czytanie książek ,pływanie ,komputery,wycieczki ,zdrowe odżywianie ,taniec ,gotowanie ,fotografia ,majsterkowanie .

Napisany 08 czerwiec 2015 - 22:44

"Rolnik szuka żony" daremw No kolego widzę jesteś znawcą kobiet i prześwietlasz je na wylot .Pogratulować .Ja wolę popełnić błąd i mimo wszystko być z wyjątkową osobą .Oczywiście błąd nazywam samo to ,że chcę ,bo kolega daremw szuka ideału .Co by nie pisać ,to zawsze coś może nie pasować .Znam świetny kawał przy okazji ,ale to tyko na priv ;) .

I love salsa

#4465 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2504 postów

Napisany 09 czerwiec 2015 - 06:41

"Rolnik szuka żony"

nie, ja nie szukam ideału a osoby z którą będzie dało się żyć w przyszłości, po dłuższej rozmowie w pewnej części da się człowieka ocenić ale też po tym jak się zachowuje w moim towarzystwie (co mówi a co robi). nie uważam się za znawcę kobiet ale ogólnie jestem w stanie mniej więcej ocenić człowieka (podkreślam że nie w 100%). nie chodzi też o to żeby wszystko pasowało ale o to aby podstawowe cechy, zachowania według jakiegoś wzorca i odpowiadały i nie dyskredytowały osoby w moich oczach. kolega najlepszy też zawsze się dziwi jak to jest że spotyka jakąś dziewczynę (ja wprost mu mówię co myślę) i zzaczyna się z nią spotykać częściej a po jakimś czasie okazuje się z reguły że miałem rację- nie jest to jakiś jednostkowy przypadek.

#4466 Share ursusmaniak

ursusmaniak

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów
  • Zainteresowania:Technika rolnicza, Skutery, Podróże

Napisany 09 czerwiec 2015 - 07:11

"Rolnik szuka żony"

no jak się chłopak zauroczy to przestanie zwracać uwagę na istotne szczegóły!!!

"Humor ala Monthy Python"

#4467 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2504 postów

Napisany 09 czerwiec 2015 - 09:27

"Rolnik szuka żony"

przy zauroczeniu właśnie trzeba najbardziej zwracać uwagę na szczegóły

#4468 Share karol1221

karol1221

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów

Napisany 09 czerwiec 2015 - 15:23

"Rolnik szuka żony"

@daremw 

No prawda ale wiesz jak to jest z zakochaniem sam wiem to na swoim przykładzie.Nie można się poddawać trzeba iśc do przodu a nie cofać się

#4469 Share ursusmaniak

ursusmaniak

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów
  • Zainteresowania:Technika rolnicza, Skutery, Podróże

Napisany 09 czerwiec 2015 - 15:44

"Rolnik szuka żony"

karol1221 co masz na myśli nie poddawać się, bo nie bardzo rozumiem?

A ja przestałem się zauraczać dziewczynami, bo prawdę mówiąc nie ma odrazu czym, nie wyjdą w pierwszej rozmowie jej super hiper mega cechy charakteru a wygląd dziewczyny nieważne jakby była piękna to i tak sprawa nie najważniejsza

Edytowany przez ursusmaniak, 09 czerwiec 2015 - 15:52.

"Humor ala Monthy Python"

#4470 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 821 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja ,nowe technologie ,sztuki walk :-) ,czytanie książek ,pływanie ,komputery,wycieczki ,zdrowe odżywianie ,taniec ,gotowanie ,fotografia ,majsterkowanie .

Napisany 09 czerwiec 2015 - 19:29

"Rolnik szuka żony"

przy zauroczeniu właśnie trzeba najbardziej zwracać uwagę na szczegóły......To znaczy jakie ?.

I love salsa

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4471 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2504 postów

Napisany 10 czerwiec 2015 - 09:01

"Rolnik szuka żony"

takie które mogły by dyskredytować daną osobę przy ewentualnym dalszym życiu, jakie to? sam sobie powinieneś odpowiedzieć bo każdy czego innego oczekuje od drugiej osoby

#4472 Share Ate

Ate

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów

Napisany 10 czerwiec 2015 - 13:42

"Rolnik szuka żony"

przy zauroczeniu właśnie trzeba najbardziej zwracać uwagę na szczegóły......To znaczy jakie ?.

Powiem ci jako kobieta że na zachowanie na pewno. Jeśli dziewczyna jest mało kulturalna (ciągle przeklina, żuje ciągle gume, pokazuje swoją "łatwość", jara się twoim samochodem, i zbytnio się do ciebie zaleca, opowiada jak to się nie napiła na ostatniej imprezie albo że jej "kolo lubi dać komuś po twarzy" itp) uciekaj. Albo leci na kasę albo jest dziewczyną na jedną noc. Wygląd? Każdy ma swój gust. Ale typ pustej, solarnej blachary prawie nikomu się nie podoba. Moim zdaniem facet powinien jeszcze uciekać  gdy spotyka się kilka tygodni z dziewczyną a ona zawsze jest zawsze idealnie zrobiona (makijaż, fryzura, ubrania dobierane cały dzień). Często zdarza się że mężczyzna zobaczy taką bez makijażu i ucieka...

#4473 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 10 czerwiec 2015 - 14:06

"Rolnik szuka żony"

Ate mówisz ucieka hm, na pierwszej randce byliśmy w pizzerii , moja dziewczyna miała makijaż ale nie przesadzony, kiedy umówiliśmy się na drugą randkę okazało się że moje szczęście miał wypadek w pracy, zapalił się gaz ale na wielkie szczęście nie wybuchł, i zamiast randki romantycznej nad rzeką była randka na ostrym dyżurze w szpitalu, moje szczęscie podpięte kablami do rąk ełno kroplówek i w ogóle ogólnie wiadomo jak człowiek wygląda, ale chwała stwórcy że oprócz poparzonej ręki i spalonych brwi nic się większego nie stało, także dziś po 3 mieś bycia razem śmiejemy się z tego że swoją ukochaną widziałem w każdym możliwym wydaniu. A z drugiej strony skoro wy widzicie zaraz że dziewczyna ma wady po 5 minutach rozmowy i w ogóle to radze zostawić rolnictwo a znaleźć robote w wywiadzie tam potrzebują takich ludzi;)

#4474 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 821 postów

Napisany 10 czerwiec 2015 - 14:14

"Rolnik szuka żony"

Kolego

zetorlublin7341 dobrze prawisz o tym wywiadzie ;) .Ja przy swojej dziewczynie widzę same plusy ona nie może się nadziwić ,że jestem na tak i to aż tak.Mamy ze sobą świetny kontakt i co weekend będziemy się spotykać .To nic ,że mieszkamy od siebie spory kawał drogi .Jak się chce to wszystko można :D Ps wspomniane dziewczyny przez koleżankę Ate omijam przez Warszawę ;)

I love salsa

#4475 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2504 postów

Napisany 10 czerwiec 2015 - 14:34

"Rolnik szuka żony"

takich dziewczyn jest pełno i to w dodatku całkowicie nie muszą pasować do opisu Ate, nie muszą to być solarne tlenione blondyny, wprost przeciwnie, coraz częściej są to niby ciche spokojne dziewczyny (nie wytapetowane, nie wymuskane, na pozór na pierwszy rzut oka idealny materiał na żonę), z tym że stwarzają pozory na prawdę ułożonych i całkowicie normalnych dziewczyn . z tym że... często właśnie pozory mylą, sam to wiele razy przerabiałem...  o dziwo takie niby blond blachary ciężej zaciągnąć do łóżka niż taką (niby) spokojną miłą dziewczynę, oczywiście nie jest to żadna regułą a jedynie przykład.  jak popatrzę na swojego kumpla na imprezach to się tyle napatrzyłem że normalnie książkę tylko napisać :lol:

#4476 Share Pajej

Pajej

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1059 postów

Napisany 10 czerwiec 2015 - 15:33

"Rolnik szuka żony"

to napisz takowa ksiązke jak rozpoznac czy dziewczyna jest ok czy sie kamufluje

Rolnik z powołania :-)

#4477 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2504 postów

Napisany 10 czerwiec 2015 - 17:07

"Rolnik szuka żony"

pisarze nie jestem niestety a i czasu aż tyle nie mam :)

#4478 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 10 czerwiec 2015 - 19:20

"Rolnik szuka żony"

Dareczku skoro jest tak dobrze to czemu jest tak źle hm

#4479 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 821 postów

Napisany 11 czerwiec 2015 - 09:10

"Rolnik szuka żony"

Tak właśnie kolego poradnik  zawsze się  przyda ;)

I love salsa

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4480 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 11 czerwiec 2015 - 09:25

"Rolnik szuka żony"

Nie ma takiego poradnika, nie było i nie będzie jedyna słuszna metoda to poznać siebie w niecodziennych sytuacjach, i w ogle dla tego przed ślubem powinno się mieszkac z 2 lata w tedy jak wytrzymacie poznacie się na pewno taka jest prawda, człowiek może się maskować ale nie zawsze i nie tak długo