Skocz do zawartości

Zdjęcie

"Rolnik szuka żony"

6655 odpowiedzi na ten temat

#4441 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 18 maj 2015 - 19:46

"Rolnik szuka żony"

sugierujesz ze jak ktos jest sam to tylko dlatego ze widzi pieniądze na pierwszym miejscu? oj upraszczasz i obrażasz singli

Kolega ma zastanawiający tok myślenia . W pierwszej części swojej wypowiedzi napisałam ogólnie o ludzkiej mentalności . Ani słowem nie wspomniałam, że single tylko tak mają  . 

W drugiej części odniosłam się do nowej edycji programu ''Rolnik szuka żony '' ,a dokładniej do rolniczki Ani ,która chce dzięki programowi znaleźć tego jedynego . Śmię  twierdzić ,że jeszcze się taki nie urodził ....ale będzie rozpoznawalna ,jak Adaś celebryta .  ;)   A taki  z niego olbrzym o gołębim  sercu był .....tylko czar prysł jak się wygadał do mikrofonu ''a po co mi żona '' . :rolleyes:      Tak jak pisałam ,to telewizyjne badziewie . Ludzie naprawdę szukający miłości , omijają takie programy . Ci co mają parcie na szkło ,właśnie do tego  lgną .  

Edytowany przez Meg5, 18 maj 2015 - 19:48.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
"Rolnik szuka żony" Dzisiaj, 19:56
  •  

#4442 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 821 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja ,nowe technologie ,sztuki walk :-) ,czytanie książek ,pływanie ,komputery,wycieczki ,zdrowe odżywianie ,taniec ,gotowanie ,fotografia ,majsterkowanie .

Napisany 20 maj 2015 - 16:39

"Rolnik szuka żony"

Meg masz rację i to w całej wypowiedzi .Ania mi również nie przypadł ado gustu :) .Pozdrawiam serdecznie wszystkich szukających miłości ;) .

I love salsa

#4443 Share Ate

Ate

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów

Napisany 25 maj 2015 - 08:37

"Rolnik szuka żony"

Kolega ma zastanawiający tok myślenia . W pierwszej części swojej wypowiedzi napisałam ogólnie o ludzkiej mentalności . Ani słowem nie wspomniałam, że single tylko tak mają  . 

W drugiej części odniosłam się do nowej edycji programu ''Rolnik szuka żony '' ,a dokładniej do rolniczki Ani ,która chce dzięki programowi znaleźć tego jedynego . Śmię  twierdzić ,że jeszcze się taki nie urodził ....ale będzie rozpoznawalna ,jak Adaś celebryta .  ;)   A taki  z niego olbrzym o gołębim  sercu był .....tylko czar prysł jak się wygadał do mikrofonu ''a po co mi żona '' . :rolleyes:      Tak jak pisałam ,to telewizyjne badziewie . Ludzie naprawdę szukający miłości , omijają takie programy . Ci co mają parcie na szkło ,właśnie do tego  lgną .  

Adaś po występie w programie "durnie skaczą do wody" dostał propozycję pracy w programie o odchudzaniu jako główny prowadzący... W TVP...

#4444 Share Damiano30

Damiano30

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 03 czerwiec 2015 - 21:51

"Rolnik szuka żony"

te wszystkie programy typu rolnik szuka zony chlopaki do wziecia  to jest  tylko wysmiewisko z rolnikow mlodziezy pochodzacych ze wsi ale prawda jest inna w miescie duzo wiecej jest singli jak w malych miescowosciach

#4445 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 821 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja ,nowe technologie ,sztuki walk :-) ,czytanie książek ,pływanie ,komputery,wycieczki ,zdrowe odżywianie ,taniec ,gotowanie ,fotografia ,majsterkowanie .

Napisany 05 czerwiec 2015 - 20:52

"Rolnik szuka żony"

Na co komu szukać dziewczyny ,czy żony w telewizji na oczach całej Polski .Ja poszukałem sobie sam wspaniałą dziewczynę z Kujaw :D

Edytowany przez RafaKdziela, 05 czerwiec 2015 - 20:53.

I love salsa

#4446 Share Pajej

Pajej

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów

Napisany 05 czerwiec 2015 - 21:07

"Rolnik szuka żony"

ale dumny z siebie :P

Rolnik z powołania :-)

#4447 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 821 postów

Napisany 05 czerwiec 2015 - 21:58

"Rolnik szuka żony"

A jak ,bo jest z czego ;)

I love salsa

#4448 Share artur125

artur125

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 316 postów

Napisany 05 czerwiec 2015 - 23:42

"Rolnik szuka żony"

Na co komu szukać dziewczyny ,czy żony w telewizji na oczach całej Polski .Ja poszukałem sobie sam wspaniałą dziewczynę z Kujaw :D

no no, super

pochwal się :D

#4449 Share Ate

Ate

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów

Napisany 06 czerwiec 2015 - 09:49

"Rolnik szuka żony"

Kujawianki to wspaniałe dziewczyny ;)

#4450 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 06 czerwiec 2015 - 13:35

"Rolnik szuka żony"

Ate to już wiemy gdzie Rafał zawitał:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4451 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 821 postów

Napisany 06 czerwiec 2015 - 21:31

"Rolnik szuka żony"

Powiem wam ,że to był czysty przypadek ,że spotkałem tak wspaniałą dziewczynę .Znamy się ledwo kilka dni ,ale to są wspaniałe chwile i oboje wiemy ,że nie zmarnujemy tej szansy .Z obojga stron padły już wielkie słowa ,tak więc szykujcie prezenty ;)

I love salsa

#4452 Share artur125

artur125

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 316 postów

Napisany 06 czerwiec 2015 - 21:50

"Rolnik szuka żony"

kilka dni i wielkie słowa :o

#4453 Share lukbold

lukbold

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2231 postów

Napisany 06 czerwiec 2015 - 22:23

"Rolnik szuka żony"

noooo chyba ktoś tu życia nie zna, że się tak na zapas cieszy... weź się raz z nią pokłóć i dojdźcie do porozumienia..... wtedy wszystko się okaże ile prawdy w tych wielkich słowach... no ale powodzenia

#4454 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2504 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 06 czerwiec 2015 - 22:37

"Rolnik szuka żony"

młody jest i nie wie co mówi ha ha ha

wielkie słowa po kilku dniach to wielkie rozczarowanie po kilku tygodniach

Edytowany przez daremw, 06 czerwiec 2015 - 22:38.

#4455 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 821 postów

Napisany 06 czerwiec 2015 - 22:43

"Rolnik szuka żony"

Koledzy ja miałem dwie narzeczone ,to wiem jak ten chleb się je .W każdym razie  ,co będę wiele mówił .Dziewczyna jest wspaniała mi też niczego nie brakuje i chcemy razem budować nasze szczęście .Ja mam swoją jedną złotą zasadę ,jak ktoś mi kłamie prosto w oczy ,to nie ważne kim jest może już się pakować .Tak było do tej pory .A teraz mam nadzieję ,że będzie inaczej ,Szczegółów nie zdradzam .

I love salsa

#4456 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 07 czerwiec 2015 - 03:56

"Rolnik szuka żony"

Ludzie a może to miłość od pierwszego wejrzenia morze to właśnie to skąd mamy wiedzieć hm, moi dziadkowie po miesiącu od poznania pobrali się i 59 lat razem, w każdym razie ja życzę szczęścia i wytrwałości w postanowienach i uczuciach w końcu nie wszyscy chyba tacy są że w jednej chwili mówią kocham a w drugiej spadaj na drzewo;)

#4457 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 821 postów

Napisany 07 czerwiec 2015 - 08:22

"Rolnik szuka żony"

Kolego

zetorlublin7341 BINGO ;)

I love salsa

#4458 Share Ate

Ate

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów

Napisany 08 czerwiec 2015 - 15:48

"Rolnik szuka żony"

Powiem wam ,że to był czysty przypadek ,że spotkałem tak wspaniałą dziewczynę .Znamy się ledwo kilka dni ,ale to są wspaniałe chwile i oboje wiemy ,że nie zmarnujemy tej szansy .Z obojga stron padły już wielkie słowa ,tak więc szykujcie prezenty ;)

Gratuluję, że się udało :) Czasami człowiek ma szczęście i po kilku minutach rozmowy wie że trafił ta "tą właściwą osobę". Czasami życie płata nam takie figle, ale niektórzy koledzy nie potrafią tego zrozumieć :) Powodzenia :)

#4459 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2504 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 08 czerwiec 2015 - 17:38

"Rolnik szuka żony"

niektórzy koledzy może nie żyją marzeniami i są realistami, w tych czasach miłość od pierwszego wejrzenia i późniejsze szczęśliwe życie to raczej już bajka z 1001 nocy ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4460 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 954 postów

Napisany 08 czerwiec 2015 - 20:09

"Rolnik szuka żony"

@daremw dobrze napisał, takie słowa po kilku dniach znajomości, a za miesiąc będziesz mówił po co mi to było, choć oczywiście szczęścia życzę na nowej drodze życia