kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Xawier    222

Nie przepuścił tylko go nie zaprosili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

ale Grzesiek sie przyznał ze nie wszystkie maszyny były jego a w tv ktos idzie w zaparte ze wszystkie sa uczestników


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koks    40

Stasiu to prawdziwy gigant mieszka 15km odemnie czesto go widuje w narzędziaku on jest taki luzak !,a bajerant i dziwi mnie że niema żadnej laseczki .

Ten NH co wtedy był to go kupił?

 

@Pajej Niby tak, ale znowu trochę ciężko tłumaczyć w tv w kilka sekund o co chodziło z maszynami demo, na jakich zasadach były użyczane. Miasto i tak odebrało by to po swojemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

A co mieli powiedzieć?? Reżyser tak kazał powiedzieć to powiedzieli.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinWA    2

Tyle, że o ile dobrze pamiętam to pytanie brzmiało: Czy rolnicy otrzymują od sponsorów traktory i inne maszyny w prezencie? A na to odpowiedź jest oczywista i zgodna z prawdą, że nie. Koniec programu i maszynki wracają tam skąd przyjechały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Otrzymują je jako reklamę, a dana firma sponsoruje powstanie programu.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oniak    404

ale Grzesiek sie przyznał ze nie wszystkie maszyny były jego a w tv ktos idzie w zaparte ze wszystkie sa uczestników

jak już kiedyś pisałem magia TV - przekaz poszedł i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nic dodać ,nic ująć ... :P   https://www.youtube.com/watch?v=LBiNRmKRCwQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Może ktoś to już wrzucał, ale ja natknąłem się na to przed chwilą.

 

http://www.strefaagro.nowiny24.pl/artykul/lukasz-z-podkarpacia-jednak-znalazl-milosc-w-programie-rolnik-szuka-zony


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno

ale że Adam Pokraśko przepuścił okazję poznania Anny... a nóż widelec mógłby być początek czegoś wspaniałego.

taaaa.   drugie celebrity splash w jego wykonaniu czyli skok na bombę do stawu rybnego , już na samą myśl robi mi się szkoda rybek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

RafaKdziela raz się żyję :P


Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Tak to jest bardzo prawdopodobne .Jak jej zaserwuję moje danie ulubione to pewnie już będzie chciała zostać :D


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrewk    154

Majac 38 lat jeszcze czegos sie boisz :D ?


„Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie zajrzałem do internetu”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Wszystko ładnie pięknie i zza monitora komputera ,czy siedząc przed tv jest luz tu się zgodzę .Ale ,jak pomyślę sobie ,że mogę wystąpić w tv przed całą Polską to piszę swoje realne odczucia ,że stres się pojawia .Oglądaliście zapewne już odcinki RSZ i wielu kandydatom ,czy kandydatce udzielał się stres .Czyż nie prawda ?

Po krótkim namyśle zdecydowałem się przystąpić do naboru .Skoro redakcji tak pasuje moja osoba .Jak będę w tytułowej 5 -tce to oki .A jak się nie uda to nie będę żałował ,że spróbowałem :-) .A nóż coś z tego będzie dobrego :-)

Edytowano przez RafaKdziela

I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A ta pani: [galleryimg=615836] ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj