Skocz do zawartości

Zdjęcie

"Rolnik szuka żony"

6660 odpowiedzi na ten temat

#4041 Share mrc1005

mrc1005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 153 postów

Napisany 15 luty 2015 - 17:28

"Rolnik szuka żony"

czy dobrze widziałem jakąś reklamę "celebrity splash"  i występuje ten gruby Adam? 

nie widzę problemu :) kulturalnie zawsze :)

Tak dobrze widziałeś ...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
"Rolnik szuka żony" Dzisiaj, 16:10
  •  

#4042 Share Xawier

Xawier

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 15 luty 2015 - 20:57

"Rolnik szuka żony"

A no Zetorlublin wiesz jak to jest :P podkarpacke jest fajne;)

#4043 Share artur125

artur125

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 318 postów

Napisany 15 luty 2015 - 23:35

"Rolnik szuka żony"

Mnie ciekawe co kryje się pod określeniem "co poszło nie tak"? Żałujesz, że zostałeś/wróciłeś na gospodarkę? Żałujesz, że pozwoliłeś jej odejść? Czy żałujesz, że tak późno zainteresowałeś się na poważnie gospodarką? Gdzie tkwi Twój błąd?

co poszło nie tak?mam prawie wszystko co chciałem, a nie czuje się nadzwyczajnie szczęśliwy

#4044 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 960 postów

Napisany 16 luty 2015 - 07:43

"Rolnik szuka żony"

ostatnio czytałem ze do programu "Rolnik szuka żony 2" zgłosiło się już 1500 chętnych, w tym kobiety

#4045 Share Xawier

Xawier

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 16 luty 2015 - 07:52

"Rolnik szuka żony"

co poszło nie tak?mam prawie wszystko co chciałem, a nie czuje się nadzwyczajnie szczęśliwy

Sam napisałeś, że się zastanawiasz co poszło nie tak więc rozwiń to bardziej tym bardziej, że piszesz, że masz prawie wszystko czego chcesz więc czego Ci brakuje?

#4046 Share artur125

artur125

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 318 postów

Napisany 17 luty 2015 - 00:20

"Rolnik szuka żony"

Xawier ale Ty mnie męczysz(gnębisz trudnymi) pytaniami :P Stajesz przed wyborem,podejmujesz na obecny czas najwłaściwszą decyzję a po czasie zastanawiasz sie czy faktycznie była właściwa.Czego mi brakuje..........adrenaliny,wariatów,ciągłej zmiany otoczenia i czasami Agaty

#4047 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 17 luty 2015 - 01:03

"Rolnik szuka żony"

artur jak ci brakuje adrenaliny kupsobie granat odbezpiecz go i włóż do spodni i biegaj tak szybko żeby wyleciał nogawka, mówię ci adrenalinka że szok, co do Agaty hm recepta jedna trzeba znaleźć druga ;) Siostra ma na drugie Agata jak chcesz dam ci namiary;)  Pozbył bym się jej w końcu z domu he he:)

#4048 Share Xawier

Xawier

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 17 luty 2015 - 12:32

"Rolnik szuka żony"

Nie męczę :P też tak mam, że z czasem się człowiek zastanawia nad podjętą decyzją ale ja póki co nie narzekam na swoje decyzje a i z drugiej strony nie wiadomo  co by była jakbyśmy inną decyzję podjęli. Trzeba się trzymać raz podjętej decyzji i nie rozmyślać później nad nią.

#4049 Share MacManus

MacManus

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 17 luty 2015 - 12:55

"Rolnik szuka żony"

(...),to jestem alkoholikiem? :ph34r:

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem  :P  :lol: 

Odnośnie tematu głównego ciekawe jakie panie się zgłosiły  :rolleyes: Z tego co zostało potwierdzone to w programie mają być 2.

#4050 Share konteno

konteno

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 222 postów
  • Zainteresowania:różne

Napisany 17 luty 2015 - 15:30

"Rolnik szuka żony"

może któreś z AF? tylko jaki chłop chce dziś w przystępy iść?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4051 Share rycerz

rycerz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów
  • Zainteresowania:żyto po życie przez całe życie

Napisany 17 luty 2015 - 18:55

"Rolnik szuka żony" przyszłość to hektary i hodowla:)

#4052 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 luty 2015 - 21:58

"Rolnik szuka żony"

Tak powiadasz drogi kolego rycerz ?

Myślę iż masz trochę racji ale nie do końca... Jeżeli nie będzie popytu przykładowo na mleko, nastąpi nad produkcja a tym samym cena będzie spadać do takiego momentu iż wyprodukowanie owego surowca przewyższy koszty produkcji tym samym nie bedzie to opłacalne. Mali gospodarze do 20 sztuk zginą chociaż i duże gospodarstwa nie będą mały pewnej sytuacji zwłaszcza gdy jeszcze jest do spłaceni kredyt. 

A więc same hektary oraz hodowla to nie wszystko trzeba mieć łeb na karku  i kalkulować wielokrotnie dane inwestycjie.

#4053 Share black_shadow

black_shadow

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 154 postów

Napisany 17 luty 2015 - 22:18

"Rolnik szuka żony"

:D  nie tylko łeb @maghdaleno0812 ...czasem szyja jest równie ważna :P

#4054 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 luty 2015 - 22:40

"Rolnik szuka żony"

Hehe no przecież napisałam kolego że na karku ;p

#4055 Share artur125

artur125

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 318 postów

Napisany 18 luty 2015 - 00:04

"Rolnik szuka żony"

artur jak ci brakuje adrenaliny kupsobie granat odbezpiecz go i włóż do spodni i biegaj tak szybko żeby wyleciał nogawka, mówię ci adrenalinka że szok, co do Agaty hm recepta jedna trzeba znaleźć druga ;) Siostra ma na drugie Agata jak chcesz dam ci namiary;)  Pozbył bym się jej w końcu z domu he he:)

Jak mi zabawa z granatem nie wyjdzie, to mnie Twoja siostra nie zechce :lol: A dlaczego jej nie ma na af?

Odnośnie tematu głównego ciekawe jakie panie się zgłosiły  :rolleyes: Z tego co zostało potwierdzone to w programie mają być 2.

o to przynajmniej ciekawie będzie,a kiedy ten "nowy sezon"?

może któreś z AF? tylko jaki chłop chce dziś w przystępy iść?

co znaczy w przystępy iśc? (bo u mnie się nie używa takiego słowa)

#4056 Share rycerz

rycerz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów
  • Zainteresowania:żyto po życie przez całe życie

Napisany 18 luty 2015 - 00:19

"Rolnik szuka żony" Ty ją też nie wiem?:)ale że tak dodam do góry swoją odpowiec ,powiem tak wystarczy rok w plecy dla nawet największych co moja kredyty i są na coś nastawieni rok ceny naprawdę po kosztach to pół gospodarek zniknie,

#4057 Share konteno

konteno

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 222 postów
  • Zainteresowania:różne

Napisany 18 luty 2015 - 00:36

"Rolnik szuka żony"

co znaczy w przystępy iśc? (bo u mnie się nie używa takiego słowa)

nazywa się tak na sytuację kiedy to mąż po ślubie przeprowadza się do zony i jej rodziców,

tak czy siak nie ma wyjścia , trzeba będzie chyba kiedyś się ożenić z pewną dziewczyną z sąsiedniej wioski

kilka lat młodsza ale niestety urodą nie grzeszy , choć czego się nie zrobiłoby dla trzykrotnego powiększenia gospodarstwa

a dziewczyna rezolutna , u znajomego potrafi cały dzień przesiedzieć z boku w kabinie na kombajnie czy sieczkarni, czasem na polu pomoże w jakiejś naprawie , w mechanizacji jest bystra i szybko się uczy

ktos kiedyś wspomniał ze uroda z czasem przeminie a hektary zostaną

tylko szkoda jak tej urody za młodu nie ma to i się nie chce na niektóre dziewuchy patrzeć

#4058 Share artur125

artur125

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 318 postów

Napisany 18 luty 2015 - 00:59

"Rolnik szuka żony"

no to faktycznie się opłaca :lol:

Ty chyba za dużo czasu spędzasz z starymi ludzmi,bo pogląd na sprawe istnie z ciemnogrodu :lol:

no chyba,że żartu nie załapałem(ale tak zabawnego postu dawno nie było) :lol:

rozwaliłeś mi nadgarstki :lol:  :lol:  :lol:

Edytowany przez artur125, 18 luty 2015 - 01:01.

#4059 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 18 luty 2015 - 06:43

"Rolnik szuka żony"

starsi mówią dobrze ;) jeden mi powiedział raz: żeń się z bogatą ładna być nie musi ale na ładne to ty chociaż będziesz miał pieniądze :)

to tak śmiechem żartem ale mój kolega jeszcze 40-stki nie ma i podobnie wziął sobie taką powiedzmy przeciętną i teraz ma bardzo poukładane życie (2 dzieci) i też od niego usłyszałem: podstawa to się bogato ożenić- tak powiedział z perspektywy czasu.

sam nie posłuchałem bo wcale się nie ożeniłem, chociaż miałem okazję: dziewczyna starsza ode mnie, z wyglądu też przeciętna (ale nie powiem że już brzydka), zgrabna, domem umiała się zająć jak trzeba (ech jak dobrze gotowała), zakochana no i na pewno nie biedna ale mi czegoś zabrakowało... także z tym żenieniem się z bogatą może i coś jest. sam spotykam się z opiniami że z reguły (oczywiście wyjątki są) jak taka która raczej biedna jest to jak poczuje pieniądze to zaczyna zalatywać wielką damą, koledzy pracujący gdzieś na warsztatach, wulkanizacja itp to najwięcej takich przypadków podają. sami mówią że facet to pół biedy ale takie nowobogackie kobiety zazwyczaj sprawiają dużo problemów i co to nie one, kogoś mają za nic- sam też takie przypadki zaobserwowałem i cóż pozostaje mi stwierdzić że takie sytuacje są nagminne.

gość parę wsi dalej  obrabiający ziemię przy mnie podobnie sam przed ślubem stwierdził że ładna to ona nie jest ale taka gospodarna i w sumie z tego powodu mu się spodobała, w tej chwili już dorosłe dzieci i dalej sobie w zgodzie i spokojnie żyją.

także ciężko powiedzieć że mniej urodziwa to nie warta zachodu, reguły żadnej nie ma. poza tym wszystko też jest kwestią przyzwyczajenia, jak sie z kimś zaczyna więcej czasu spędzać to w końcu przestaje się zwracać na pewne mankamenty, mam też kolegę który normalnie (przepraszam że tak muszę powiedzieć) ożenił się z koszmarnie brzydką dziewczyną, a jemu zdecydowanie nic nie brakuje i zdecydowanie powyżej przeciętnej jeśli chodzi o wygląd jak i o charakter.

także czasami może okazać się że charakterem i sposobem bycia można "ukryć" nawet duże braki w wyglądzie, a jak kto robi i jak potraktuje to co napisałem... każdy a swój rozum.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4060 Share Westa

Westa

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów
  • Zainteresowania:ogród, kwiaty, rośliny

Napisany 18 luty 2015 - 07:26

"Rolnik szuka żony"

Panowie, co za herezje głosicie :) O tej żeniaczce dla hektarów to tak na poważnie?

Nie o urodę chodzi, bo wyobrażam sobie, że te co nazywacie "przeciętnymi", to po prostu ładne dziewczyny, ale nie z okładek (w życiu nie ma photoshopa, są jedynie kilogramy makijażu, które z czasem i tak nie pomogą).

Na gospodarce i w małżeństwie idzie przede wszystkim o charakter, osobowość, wartości jakimi się dziewczyna i facet kierują. 

Ożenisz się bogato z zołzą, albo sam nie dasz jej wystarczająco miłości to się rozwiedzie, hektary pójdą z powrotem i tyle z tego będzie.

Także odświeżam stary pogląd o małżeństwie z miłości :). I kropka.