Skocz do zawartości

Zdjęcie

"Rolnik szuka żony"

6660 odpowiedzi na ten temat

#4021 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 luty 2015 - 19:54

"Rolnik szuka żony"

Hehe No od czasu do czasu chyba można wypić, nie mówię a żeby schlać się jak"świnia" ale tak kulturalnie do towarzystwa to czemu nie ?:P

A poza tym każdy ma inne poglądy na dany temat :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
"Rolnik szuka żony" Dzisiaj, 15:31
  •  

#4022 Share oniak

oniak

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów
  • Zainteresowania:wszechstronne :)

Napisany 12 luty 2015 - 20:39

"Rolnik szuka żony"

czy dobrze widziałem jakąś reklamę "celebrity splash"  i występuje ten gruby Adam? 

Hehe No od czasu do czasu chyba można wypić, nie mówię a żeby schlać się jak"świnia" ale tak kulturalnie do towarzystwa to czemu nie ? :P

nie widzę problemu :) kulturalnie zawsze :) 

#4023 Share konteno

konteno

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 222 postów
  • Zainteresowania:różne

Napisany 12 luty 2015 - 22:03

"Rolnik szuka żony"

Hehe No od czasu do czasu chyba można wypić, nie mówię a żeby schlać się jak"świnia" ale tak kulturalnie do towarzystwa to czemu nie ? :P

żeby to chociaż tak się dało , u mnie w rodzinie są tacy "co u kogoś drzazge w oku widzą nie zauważając u siebie belki" czyli mogę zjeby dostać od pijaka za wypicie niewielkich ilości alkoholu

#4024 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 luty 2015 - 22:07

"Rolnik szuka żony"

konteo Ludzie bywają różnie nie należy brać wszystkiego do serca od razu.

#4025 Share oniak

oniak

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów
  • Zainteresowania:wszechstronne :)

Napisany 13 luty 2015 - 16:19

"Rolnik szuka żony"

konteo Ludzie bywają różnie nie należy brać wszystkiego do serca od razu.

może jest wrażliwy i tyle , nie po każdym takie ględzenie spływa jak deszcz ... 

#4026 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 13 luty 2015 - 18:32

"Rolnik szuka żony"

Może tak a może nie... Każdy z nas jest inny, niestety nie znamy mysli innych ...

#4027 Share konteno

konteno

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 222 postów

Napisany 13 luty 2015 - 18:38

"Rolnik szuka żony"

tam nic z tego nie biorę  ani do serca ani do głowy bo szkoda nerwów, stary chce pić to niech pije ale niech przy okazji się gospodarzy bez mojej pomocy

znajomi dziwnie na mnie patrzą kiedy odmawiam wspólnego picia z nimi i nie wróżą żebym się ze społeczeństwem dogadywał w życiu będąc abstynentem

Edytowany przez konteno, 13 luty 2015 - 18:38.

#4028 Share Piotr3p

Piotr3p

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 13 luty 2015 - 22:42

"Rolnik szuka żony"

@konteno- raz na ruski rok każdy może sobie wypić, nie ma nic w tym że ktoś jest alkoholikiem lub coś... dziś zostałem sołtysem, niezłą imprezkę ludziom zrobiłem  :D

#4029 Share MalaMalwi

MalaMalwi

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 63 postów

Napisany 13 luty 2015 - 22:53

"Rolnik szuka żony" Gratulacje: )

#4030 Share Piotr3p

Piotr3p

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 13 luty 2015 - 23:09

"Rolnik szuka żony"

@MalaMalwi- dziękuje ślicznie :) Żeby tylko zdrowie pozwoliło na "sołtysowanie" a będzie dobrze. 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4031 Share konteno

konteno

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 222 postów

Napisany 13 luty 2015 - 23:43

"Rolnik szuka żony"

... raz na ruski rok każdy może sobie wypić...

ale mnie to boli i wk***ia jak ojciec alkoholik wytyka mi takie jednorazowe wyskoki więc kłade lache na alkohol

#4032 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 14 luty 2015 - 00:31

"Rolnik szuka żony"

ale to jego wybór, ie możemy się mu mówić co i jak, ja szanuję jego zdanie i każdy powinien, dla mnie jest normalnym człowiekiem.

#4033 Share artur125

artur125

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 318 postów

Napisany 14 luty 2015 - 01:35

"Rolnik szuka żony"

ale mnie to boli i wk***ia jak ojciec alkoholik wytyka mi takie jednorazowe wyskoki więc kłade lache na alkohol

Ja tam podziwiam abstynentów,tak trzymaj :) A jak coś Cię tak bardzo zdenerwuje to w jaki sposób rozładowujesz napięcie?

A jak mi się zdażyło,że przez 6 tygodni prawie dzień w dzień(wieczorami) piliśmy,to jestem alkoholikiem? :ph34r:

#4034 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 14 luty 2015 - 06:06

"Rolnik szuka żony"

Gratulacje: )

bo ja wiem czy jest czego gratulować... u mnie chętnych na sołtysa brakuje, jest jeden którego wybrano już sporo lat temu (jakoś nie wyrywa się na kolejne kadencje) a innych chętnych najzwyczajniej brak a wioska duża.

#4035 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 14 luty 2015 - 13:13

"Rolnik szuka żony"

artur hm, w myśl obowiązujących norm społecznych mógł byś być odebrany jako taka osoba, bo wiesz jak nie którzy mówią, lampka wina dla zdrowia czy kieliszek wodki przed snem nie wydaje mi się zbrodnią a wręcz osoby z genetycznym obciążeniem które polega na odkładaniu złogów i tworzeniu się zakrzepów w żyłach powinny wypić jakiś alkochol, oczywiście normalne ilości. Nie moje słowa a lekarzy można poczytać na necie. Ja tam raczę się wieczorkami kieliszeczkiem śliwowicy:)

#4036 Share biedroneczka

biedroneczka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów
  • Zainteresowania:Sporty konne, szeroko pojęte życie

Napisany 14 luty 2015 - 13:48

"Rolnik szuka żony" [quote name="artur125" post="1518674" timestamp="1423874139"]

Ja tam podziwiam abstynentów,tak trzymaj :) A jak coś Cię tak bardzo zdenerwuje to w jaki sposób rozładowujesz napięcie?
A jak mi się zdażyło,że przez 6 tygodni prawie dzień w dzień(wieczorami) piliśmy,to jestem alkoholikiem?
[quote name="artur125" post="1515208" timestamp="1423529898"]
Trudno się z Tobą nie zgodzic, tylko wyobraz sobie,że życie to nie bajka.......Nie każdy ma pracę po 8 godzin na miejscu, żeby co dzień się spotkac z dziewczyną.Tak mnie zaciekawił ten post,że postanowiłem opowiedziec swoją historię :lol: kończe technikum super będe zarabiał pierwsza praca jak na 20letnią osobę bdb płatna tylko trzeba zapierniczac 12-14godz ale co tam kasa będzie :lol: .Kasa jest tylko nie ma jej kiedy wydac, a z dziewczyną spotykałem się tylko jak miałem siłe i w niedziele :lol: (dobre no nie).Wezwanie do odbycia zsw spoko będzie fajnie........................ :lol: .Wracam z wp do poprzedniej robotyi dalej zapierniczam pewnego dnia zdaje sobie sprawe,że to nie ma sensu zwalniam się, siedze sobie w domu i pomagam przy gospodarce spoko tylko niema słowa le pracy dla rodziców mnie i młodszego brata.Dobra mam znajomości zostaje przyjety do zakładu za 1300 na ręke :lol: praca ciężka nie jest no ale 8godz i do domu 5min jakoś leci nagle tata wpada na genialny plan: on na rente strukturalną ja na młodego rolnika,super wszystkie wymogi spełniamy niemoże się nie udac, no i udaje się(sory memory muszę sie zwolnic),znowu pomagam na gospodarce i robie sobie na czarno, chba najlepszy okres w moim życiu, bo poznaje Agate poprostu bajka, no ale przychodzi pismo z arimr o skróceniu obowiązkowego ubezpieczenia z 3lat na okres 12 m-cy.Dobra nie bede zapierniczał po 14godz ani za 1300 trzeba poszukac czegoś lekkiego i dobrze płatnego szybka decyzja policja czy wojsko,padło na wojsko spoko najbliższa jednostka to tylko 100km :lol: (tylko okazało się aż).Praca,słuzby+szkolenia miarka się przebrała Agata nie wytrzymuje :mellow: no i poszło w pizdu.............. :lol: czas mija brat na studia, mama po operacji, tata sam nie daje rady trza kończyc kariere i wracac na gospodarke i tak od stycznia sobie myśle co poszło nie tak ;)
A tak powracając do Twojego postu "życie to nie bajka" , niestety ale dzisiaj pieniądz rządzi światem.Ja liczyłem się tylko z rodzicami i rodzeństwem, no ale moj błąd...............[/quote]
To wszystko, to słowa @artura, @artur- już mnie nic nie dziwi, czemu gospodarka Ci nie idzie, a dziewczyna Cię zostawiła....

Edytowany przez biedroneczka, 14 luty 2015 - 13:57.

#4037 Share artur125

artur125

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 318 postów

Napisany 15 luty 2015 - 02:43

"Rolnik szuka żony"

Ciekawi mnie w jaki sposób doszłaś do tego,że gospodarka mi nie idzie :o (odpukac w niemalowane,ale gospodarka ma się bardzo dobrze :lol: ).Połączyłaś dwa moje posty, i domyślasz się dlaczego rozstałem się z dziewczyną :P .Domyślam się co pomyślałaś ale rozczaruje Cię jesteś w błędzie.........

artur hm, w myśl obowiązujących norm społecznych mógł byś być odebrany jako taka osoba, bo wiesz jak nie którzy mówią, lampka wina dla zdrowia czy kieliszek wodki przed snem nie wydaje mi się zbrodnią a wręcz osoby z genetycznym obciążeniem które polega na odkładaniu złogów i tworzeniu się zakrzepów w żyłach powinny wypić jakiś alkochol, oczywiście normalne ilości. Nie moje słowa a lekarzy można poczytać na necie. Ja tam raczę się wieczorkami kieliszeczkiem śliwowicy:)

są miejsca gdzie normy społeczne nie obowiązują :lol: Ty z małopolski to pewnie śliwowice Łącką popijasz. Śliwowica troche mocna ale czego się nie robi dla zdrowia...

post biedroneczki wisi tu od wczoraj 13.48 i nikt nie pofatygował się żeby mnie bronic ;) myślałem,że mnie lubicie :lol:

Edytowany przez artur125, 15 luty 2015 - 02:50.

#4038 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 15 luty 2015 - 06:55

"Rolnik szuka żony"

czekaliśmy na twoją ripostę ;) poza tym nikt nie chciał komentować takiej bzdury ha ha

#4039 Share Xawier

Xawier

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 15 luty 2015 - 08:46

"Rolnik szuka żony"

Mnie ciekawe co kryje się pod określeniem "co poszło nie tak"? Żałujesz, że zostałeś/wróciłeś na gospodarkę? Żałujesz, że pozwoliłeś jej odejść? Czy żałujesz, że tak późno zainteresowałeś się na poważnie gospodarką? Gdzie tkwi Twój błąd?

Edytowany przez Xawier, 15 luty 2015 - 08:50.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4040 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 15 luty 2015 - 08:59

"Rolnik szuka żony"

xawier ale tak bo mnie ciekawi, masz  wpisaną lokalizacje pomorskie, podkarpackie, to dwa odległe końce Polski sa, co cię tak rozrzuciło po kraju