Skocz do zawartości

Zdjęcie

"Rolnik szuka żony"

6655 odpowiedzi na ten temat

#21 Share kubo123

kubo123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 01 styczeń 2014 - 15:05

"Rolnik szuka żony" to jeden z odcinków niemieckiej edycji tam to się super sprzedaje bo mają już chyba 15 edycji Bauer sucht Frau

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
"Rolnik szuka żony" Dzisiaj, 06:15
  •  

#22 Share maniek20

maniek20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 966 postów

Napisany 01 styczeń 2014 - 15:13

"Rolnik szuka żony" za.....ste ja bardzo chentnie bym sie na to pisał

#23 Share kubo123

kubo123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 01 styczeń 2014 - 18:12

"Rolnik szuka żony" dobra dobra zobaczymy co im wyjdzie jak będzie fajne i druga edycja to się do nich zgłoszę:-)

#24 Share jaffa

jaffa

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 01 styczeń 2014 - 21:11

"Rolnik szuka żony" Jakby dawali tyle co by na nowy ciągnik starczyło to można nawet z siebie głupka zrobić:) Szczególnie jakby rzeczywiście jakieś miastowe dziewczyny przywozili chłopakom na wieś do testowania to to by był niezły kabaret:)

Chłopaki piszecie, że portal w stylu sympatii chcecie zrobić dla rolników ale już coś takiego jest - http://poznajmysie.rolnicy.com/. Nawet ja tam się ogłosiłem ale nawet pies z kulawą nogą się nie odezwie.

#25 Share martinez0019

martinez0019

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 78 postów

Napisany 01 styczeń 2014 - 21:32

"Rolnik szuka żony" Jaffa jeżeli wstawiłeś te zdjęcie z miniaturki które masz na AF to się nie dziw że nikt się nie odzywa, :):)

#26 Share Jacolino

Jacolino

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 65 postów
  • Zainteresowania:Szeroko rozumiana technika rolnicza, systemy wspomagania rolnictwa przez GPS oraz systemy telemetryczne

Napisany 01 styczeń 2014 - 21:51

"Rolnik szuka żony"

Maniek Niby jaka kasa i skąd o tym wiesz?? Oni proponowali wycieczki przygodę itp. fakt głupi byłem że o kasę nie pytałem ale podejrzewam że w naszym pięknym kraju to ze mnie by zrobili takiego głupka że i tak żony bym nie znalazł a szukali przez ODR. Zresztą wiecie ja tam choć nie znoszę komercji lubię zabawę i się pośmiać nawet jak to ma być ze mnie ale bez przesady i z honorem oglądałem w necie wersje zagraniczne i np. w niemczech fajnie to zrobili... ale tam się inaczej postrzega rolników bo tam Bauer to jest ktoś a u nas zaściankowe- miejskie myślenie że to facet co tylko gnojem śmierdzi i nie ma wychowania. Widział ktoś "Chłopaki do wzięcia " ? podejżewam że tak samo to by wyglądało

I tu, o tym zachodnim postrzeganiu rolników się nie zgodzę. Rok temu w gospodarstwie mojego wuja nocowały Niemki, jedna Emerytka druga Nauczycielka. U Wuja po niemiecku nikt nie mówi, więc zawołali mnie za tłumacza. Gdy ludzie się nie znają to o czym tu rozmawiać, podstawowe pytanie ile masz lat, czym się zajmujesz itd... Gdy dowiedziały się, że mam 25 lat, skończyłem studia i planuję zająć się gospodarstwem kolejne pytanie pytanie brzmiało czy mam dziewczynę, która będzie chciała ze mną w ten sposób żyć. I dalej opowiadały jak to jest w Niemczech. Powiem wam, że z tych opowieści wynikło, że młodzi niemieccy rolnicy mają często bardzo duży problem ze znalezieniem żony jak i rolnicy w Polsce. Dalej tłumaczyła, że zawód rolnika w Niemczech jest klasyfikowany jako zawody niechciane- zawody drugiej kategorii. Na podstawie opisanych przeze mnie doświadczeń wynika, że w Niemczech w cale tak różowo nie jest.
Pozdrawiam
Jacek

#27 Share maniek20

maniek20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 966 postów

Napisany 06 styczeń 2014 - 21:32

"Rolnik szuka żony" Co tu taka cisza już może na af by zrobił taki dział

#28 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 07 styczeń 2014 - 05:38

"Rolnik szuka żony" zaraz ja założe rolniczka szuka męża ;)

#29 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 styczeń 2014 - 15:57

"Rolnik szuka żony" szukajcie a znajdziecie :D

#30 Share maniek20

maniek20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 966 postów

Napisany 07 styczeń 2014 - 18:43

"Rolnik szuka żony" izolda789 a szukasz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share kubo123

kubo123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 08 styczeń 2014 - 22:12

"Rolnik szuka żony" Lina jasne - "szukajcie a znajdziecie, proście a będzie wam dane" szukam szukam i nic, proszę a nie dostaje ,także coś tu nie gra hehe

#32 Share mlodyhef

mlodyhef

rolnik postępowy ;)

• Members
  • PipPipPip
  • 799 postów

Napisany 08 styczeń 2014 - 22:30

"Rolnik szuka żony" Ja to dopiero mam przekichane. Kocham dziewczynę, która za żadne skarby nie chce zostać na wsi. Obecnie studiuje w dużym mieście i mówi, że bardzo chciałaby tam zostać na stałe... Nie marzyłem o byciu rolnikiem od dziecka, jakoś to we mnie kilka lat temu zaczęło się układać, że będę tym rolnikiem i tyle. Teraz będzie nowy nabór na Młodego Rolnika. Jak go wezmę, to podejrzewam, że później w mieście będzie już ciężko zamieszkać ze względu na przepisaną na mnie ziemię. I teraz weź tu wybierz... Nie mam pojęcia co robić.

#33 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 styczeń 2014 - 00:05

"Rolnik szuka żony" Zamiłowanie do gospodarki powinieneś mieć we krwi a nie, że coś Ci ostatnio zaczęło się tam układać....bo jak tak to sorry nie obraź się ale wyjdzie du..a a nie gospodarz. Ziemia to najlepszy inwestycja więc nie wiem gdzie tu dylemat a że panna woli miasto i karierę niż Ciebie to chyba potwierdza jej stałość uczucia. Jak ma cię zostawić to zrobi to czy będziesz na wsi czy w mieście....ale póki co życze pomyslności. :)

#34 Share mlodyhef

mlodyhef

rolnik postępowy ;)

• Members
  • PipPipPip
  • 799 postów

Napisany 09 styczeń 2014 - 13:14

"Rolnik szuka żony"

Zamiłowanie do gospodarki powinieneś mieć we krwi a nie, że coś Ci ostatnio zaczęło się tam układać....bo jak tak to sorry nie obraź się ale wyjdzie du..a a nie gospodarz. :)

Do niedawna też mi się tak wydawało, ale jednak u mnie jest taka sytuacja: brat cioteczny od najmłodszych lat interesował się gospodarką i pomagał we wszystkim, a ja miałem rolnictwo gdzieś, pomagałem tylko kiedy mnie do tego zmuszano. Od kilku dobrych lat jest na odwrót, on ani myśli zostawać na gospodarce, a ja nie dość że mam plany rozwojowe z nią związane, chcę żeby ojciec przepisał mi ziemię to jeszcze studiuję Rolnictwo. Nie wiem czy będę dobrym gospodarzem, ale wiem, że chcę takim być :)

Ziemia to najlepszy inwestycja więc nie wiem gdzie tu dylemat a że panna woli miasto i karierę niż Ciebie to chyba potwierdza jej stałość uczucia. Jak ma cię zostawić to zrobi to czy będziesz na wsi czy w mieście....ale póki co życze pomyslności. :)

Masz rację. Mówi, że kocha, ale gdyby tak było nie stawiałaby mnie przed takim wyborem. Jednak w przeciągu tego roku wszystko się wyjaśni. Dzięki za radę.

#35 Share vicia1223

vicia1223

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 661 postów

Napisany 10 styczeń 2014 - 22:49

"Rolnik szuka żony" Bierz gospodarkę :P Stary nie jesteś co byś miał z rozsądku się żenić z jakąś ostateczną panną :) Ja bym tak zrobił i jedną panną sobie gitary nie zawracał :)
wschodni koniec mazowsza.

#36 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 13 styczeń 2014 - 18:38

"Rolnik szuka żony"

izolda789 a szukasz

no ba

#37 Share konteno

konteno

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 222 postów
  • Zainteresowania:różne

Napisany 13 styczeń 2014 - 23:25

"Rolnik szuka żony" Jak moja babka chciała moją ciotkę zeswatać z pewnym mężczyzna którego rodzice już niestety nie żyli to pewien mądry człowiek doradził jej : NIE SZUKAJ H**A DO D**Y :lol:
a to pewnie działa również i w drugą stronę :P

#38 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 14 styczeń 2014 - 12:44

"Rolnik szuka żony" jakże błyskotliwa i cenna wypowiedź, niestety nie za bardzo ją zrozumiałam, pewnie przez to że jestem blondynką farbowaną

#39 Share kubo123

kubo123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 16 styczeń 2014 - 20:44

"Rolnik szuka żony" Kurczę ja choć też nie blondyn , ale też nie kumam. Troszkę widzę że temat który założyłem zmierza w innym kierunku bo miał być na temat programu który produkują "Rolnik szuka żony". Jeżeli chodzi o szukanie to jest założony "dziewczyna na gospodarkę". No ale fakt sam też tej jedynej szukam:-) pewnie gdyby tak nie było to by mnie tv nie odwiedziła;-P

Izolada789 to z jakiego koloru włosów się przefarbowałaś ?? :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 16 styczeń 2014 - 21:13

"Rolnik szuka żony" z ciemnego blondu na jasny bo jak już być blondynką to chociaż nie ciemną :D