kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Szymi40    1441

Pan Eugeniusz obecnie przebywa w Inowrocławiu w sanatorium i wszystkie kobiety się za nim uganiają :)

 

Jak   to w sanatorium   -norma. :D  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2400

Tak trochę z innej beczki, nie wiem czy już było, ale Paweł Szakiewicz kandyduje na posła z PO, gdyż jak mówi popiera ich politykę. Reklamuje Grene, jęczmień hybrydowy, garnie się do wszystkiego tylko nie do żeniaczki, więc nie wiem jak mają się jego obecne czyny do udziału w programie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2444

ten tytan U Eugeniusza to tylko na pokaz firma mu wstawila jako lokowanie produktu po programie zabrali mu ten sprzęt


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mattti    455

Tak trochę z innej beczki, nie wiem czy już było, ale Paweł Szakiewicz kandyduje na posła z PO, gdyż jak mówi popiera ich politykę. Reklamuje Grene, jęczmień hybrydowy, garnie się do wszystkiego tylko nie do żeniaczki, więc nie wiem jak mają się jego obecne czyny do udziału w programie

Mam nadzieję, że żaden z kandydatów drugiego sezonu nie będzie taką sprzedajną... no wiecie kim :) Pan Grzegorz mówił, że jest tradycjonalistą, więc i może konserwatystą, ale ten młodzik, to nie wiadomo co ma w głowie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Kolego

Mattti co to jest za nalatywanie na uczestnika 2 edycji RSZ ..znasz go ,że już  osądzasz ?.Wiele osób Ciebie nie zna i też to samo może powiedzieć ,że '' nie wie ,co masz w głowie ''

I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaroWM    44

Kamili i Mirelli szkoda - 2 dziewczyny, które najbardziej podobały mi się w tej edycji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fox84    10

U Rafała nie ma się co dziwić że czarna poleciala

Stary te Krystynę powinien pozbyć bo go babsko na starość ustawi jak kapral młodego

U Ani piekniś to też oczywistość
W poprzednim odcinku mnie rozwalił"nie mam tak dużego gospodarstwa więc nie muszę tak wcześnie wstawać"

Grzegorz pozbył wg mnie najfajniejszą

A Robert?
Zagraniczna fajna Ale chcę pracować a było widać że mu zależy żeby zasuwala razem z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOME11    174

U Rafała nie ma się co dziwić że czarna poleciala

 

Stary te Krystynę powinien pozbyć bo go babsko na starość ustawi jak kapral młodego

 

U Ani piekniś to też oczywistość

W poprzednim odcinku mnie rozwalił"nie mam tak dużego gospodarstwa więc nie muszę tak wcześnie wstawać"

 

Grzegorz pozbył wg mnie najfajniejszą

 

A Robert?

Zagraniczna fajna Ale chcę pracować a było widać że mu zależy żeby zasuwala razem z nim

 

no czarna jakoś tak od samego początku lała na wszystko i nic nie udawała

 

no tak żeby nie obrazić go to pizdeusz i tyle, Kubuś też się dzisiaj cyknął zabijania rybki

 

jakiej chciał to się pozbył, może mu jakieś chore diety zaczęła stosować :D

 

łasi się aż nadto, mocno podejrzanie to wygląda, tak samo jak z sypialni w poprzednim odcinku ze sterczącymi sutami wyskoczyła, jak dla mnie pachnie skokiem na kasę ale ofc mogę się mylić

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Co jak co ale Kamila zachowała się uczciwie i powiedziała ,jak jest .Cenię takich uczciwych ludzi .A to ,że się nie starała ,to zostawiam do oceny innym .Robert ładnie sobie pozwala z Krystyną .Sam jestem ciekaw kogo wybierze .Mirelka odpadła może to i dobrze ,bo mam do niej bardzo blisko :) .Reszta oki.


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

jak tam po dzisiejszym? :D 3 niespodziewane wyjebki, ostro :D

 

#sterczące sutki w basenie

 

2 z 3 były oczywistą oczywistością, ale ta co odpadła u Grześka to lekkie zaskoczenie. Czarna na samym początku już wiedziała, że nic z tego. Jak ją wybrał to powiedziała "... do góry nie skaczę z radości...". Młody przypomina mi mojego sąsiada. Klasyczny żeluś, rurkowiec. Niby rodzice mają gospodarstwo, ale on pracą się nie hańbi...


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    752

Ten Łukasz tak się szczycił na początku że jest do przodu bo na wsi mieszka a gorzej jak panienka z miasta masakra. Co do Mirelli to myślałem że Pauline Grzesiek oddeleguje do domu. U Eugeniusza to się śmiałem że wszystkie wywali za te malunki :) Dla mnie za mało tej wsi w tych odcinkach. u Rafała to w ogóle żadnych prac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

U Rafała nie ma się co dziwić że czarna poleciala

 

Stary te Krystynę powinien pozbyć bo go babsko na starość ustawi jak kapral młodego

 

U Ani piekniś to też oczywistość

W poprzednim odcinku mnie rozwalił"nie mam tak dużego gospodarstwa więc nie muszę tak wcześnie wstawać"

 

Grzegorz pozbył wg mnie najfajniejszą

 

A Robert?

Zagraniczna fajna Ale chcę pracować a było widać że mu zależy żeby zasuwala razem z nim

Moim zdaniem to zaczyna sie wyjasniac kto kogo wybierze. 

Rafał tą co spawała

 

Grzegorz ta co wczesniej gotowała a teraz kosiła, bodajże Anie. hasło ze lubi gotować dało jej duży plus. Fajna odrzucił, myślałem ze ona odpadnie w drugiej kolejności, ale jak ktos zauwazył to te diety. głupota byłoby gotowanie dla siebie oddzielnie i oddzielnie dla innych

 

Robert mam nadzieje ze nie wybierze krystyny, jest piekna, ale jakos wioska to nie jej bajka. do niego pasowałaby ta blondyna co ciagnikiem jeździła. moim zdaniem on nie szuka kogos do poocy w gospodarstwie bo sobie sam radzi tylko do prowadzenia domu i wychowywania dzieci. rozumiem go. Jak zonka wraca z pracy a tu jeszcze obiad nie gotowy dzieciaki lekcje itd, kiedy ma miec czas dla męża? powiecie ze mąż powinien przejąć część obowiązków, ale on pracy przy krowach po uszy więc jak jest go stac na utrzymanie zony to woli zeby nie pracowała i można to zrozumieć

 

Ania wybierze tego czarnego,

 

Geniu nie mam pojecia.

Edytowano przez Pajej

Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U Rafała najładniejsza Justyna, spokojna i tak widać stonowana dziewczyna. Na mnie robi najlepsze wrażenie z całej edycji. Kamila widać, że była zadowolona z końca udziału w programie :) Faworytka Marta co już zaczyna być widoczne.

U Anki wywalony Łukasz co było oczywiste od początku. Faworyt Mariusz.

U Grześka ewidentnie Ania najładniejsza i pewna faworytka.

U Roberta Krystyna zdecydowanie najładniejsza, ale widać że scięła go tekstem że chce pracować :), ale i tak przypuszczam, że wygra

U Eugeniusza widać bylo, że gra dobrą minę do złej gry jak zobaczył bramę i drzwi wymalowane jak w przedszkolu :) Najspokojniejsza Liliana i to pewnie ona wygra :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28702

powiem wam że jak spojrzałem na te malunki co u Gienia babki wymalowały to aż mi ciśnienie skoczyło, pewnie jakby nie kamery to by je wszystkie w samochód wsadził i do domu wywiózł, a teraz pewnie chłopina na jesień wszystkie drzwi od garaży musi malować

U Roberta Krystyna z odcinka na odcinek coraz gorzej mi nie pasuje, już po poprzednim odcinku napisałem że ona szuka bogatego męża, ale żeby to bogactwo sam obrabiał

U Grześka Ania jak najbardziej na plus, u Ani Mariusz bez żadnego ale

u Rafała obie dziewczyny ładne zostały, pozazdrościć wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno

... 

Rafał tą co spawała

 

...

no ,się zdziwiłem że będzie spawać , zaimponowała mi bo nie sądzę żeby uczyła się tego na potrzeby programu 

no i ogólnie fajny ma charakterek

zdziwiony jestem wyborem grzeska bo wywalił tą co najlepiej ogarniała tą robotę przy pługach i czaiła o które narzędzia chodziło dla chłopa

Edytowano przez konteno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

aż dziw że pamięta ile tych kredytów... pewno temu panna uciekła bo te 50ha to jest nic mając takie zobowiązania.... nawet na mlekomatach jest 50tys w plecy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj