Skocz do zawartości

Zdjęcie

"Rolnik szuka żony"

6655 odpowiedzi na ten temat

#361 Share Bogdan-BP

Bogdan-BP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, majsterkowanie

Napisany 06 sierpień 2014 - 19:44

"Rolnik szuka żony" ale jest co wspominac ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
"Rolnik szuka żony" Dzisiaj, 00:02
  •  

#362 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2504 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 08 sierpień 2014 - 10:37

"Rolnik szuka żony" wspominienia to jedna z najlepszych rzeczy, tego nikt nam nie odbierze (chyba że alkohol he he) także w życiu wszystkiego trzeba spróbować bo na starość będzie za późno. kontento łukasz dobrze mowi, ze znajomymi trzeba się co jakiś czas spotkać. jak wypijesz raz na jakiś czas to nie znaczy że już alkoholikiem się stajesz, czasami można powiedzieć że na dziś kończysz picie bo praca, dziękujesz za imprezę, fajnie było się spotkać itp. ludzie wtedy trochę inaczej cię traktują, odcinanie się od świata bo piją też nie jest dobre.

#363 Share Bogdan-BP

Bogdan-BP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów

Napisany 13 sierpień 2014 - 20:30

"Rolnik szuka żony" zgadza sie, wszystko jest dla ludzi, tylko z głowa i umiarem

#364 Share glicer

glicer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 04 wrzesień 2014 - 05:26

"Rolnik szuka żony" no to ruszamy na grzyby,gospodara chyba się nie rozleci :)

#365 Share piotrwysocki

piotrwysocki

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 04 wrzesień 2014 - 10:00

"Rolnik szuka żony" Zajomy miał taką sytuację, ale się nie zgodził. Takie programy nastawione są na kompromitacje uczestników

#366 Share Adamoos

Adamoos

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 04 wrzesień 2014 - 11:17

"Rolnik szuka żony"

Zajomy miał taką sytuację, ale się nie zgodził. Takie programy nastawione są na kompromitacje uczestników

Tu się zgodzę. Szkoda mi troche tych którzy będą występować w tym programie, bo zapewne ludzie bedą mieli z nich śmiech.

#367 Share Ate

Ate

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów

Napisany 04 wrzesień 2014 - 14:54

"Rolnik szuka żony" To tak samo jakby ktoś ze wsi poszedł na operację plastyczną do "sekretów chirurgii". Ale nie chodzi mi tu o jakieś poważne mankamenty, ale np. kobieta ubzdurała by sobie że ma za małe usta albo tyłek i wstrzykiwali by jej botoks itp. Ludzie umarli by ze śmiechu z niej.

#368 Share patryk546

patryk546

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 123 postów
  • Lokalizacja:I płyną spacerkiem, Patrząc w nieba lazur, Przez jeziora knieje, I Warmii i Mazur (...)
  • Zainteresowania:Fotografia, Muzyka, Maszyny, Modele i dużo więcej.

Napisany 05 wrzesień 2014 - 20:16

"Rolnik szuka żony" Hej

Pierwszy odc już w niedziele o 21:30 w TV. Z tego co mówiono w TV latem to supportować ma ten program ta piosenka Rafała Brzozowskiego https://www.youtube....?v=NZfd9faqDjg. Supportować czyli puszczana na początku programu. Ktoś tam z AF będzie?
Moje wszystkie foty są chronione prawem autorskim!!!
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii i profilu.
...Bo liczy się tylko wynik...

#369 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3175 postów

Napisany 05 wrzesień 2014 - 21:02

"Rolnik szuka żony" Ate nie oglądam tego programu regularnie bo to te same dziadostwo reżyserowane jaka cała reszta produkcji tefałenu,ale przypadkiem trafiłem właśnie na przypadek kobiety. Żona rolnika, posiadają gospodarstwo mleczne. Usuwała żylaki, bo strasznie wstydzi się przed mężem pokazać za to rozbieranie się przed kilkunastoma tysiącami widzów jakoś już jej wstydu nie sprawiło.

#370 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 05 wrzesień 2014 - 21:47

"Rolnik szuka żony" A ja nie sądzę żeby ten program był pośmiewiskiem z rolników... liczy się dobra zabawa a nie ciągłe myslenie "co ludzie powiedzą..." jeżeli osoba reprezentuje sobą pewne wartości i kulturę to świetnie zaprezentuje się w tv więcwszystko jest dla ludzi a na kolejną edycję sama startuję ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#371 Share Bogdan-BP

Bogdan-BP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów

Napisany 06 wrzesień 2014 - 19:47

"Rolnik szuka żony" powodzenia i milej zabawy, daj znac kiiedy startujesz

#372 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 06 wrzesień 2014 - 19:49

"Rolnik szuka żony" Lina to ja się zgłaszam na wybranka :D

#373 Share patryk546

patryk546

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 123 postów
  • Lokalizacja:I płyną spacerkiem, Patrząc w nieba lazur, Przez jeziora knieje, I Warmii i Mazur (...)
  • Zainteresowania:Fotografia, Muzyka, Maszyny, Modele i dużo więcej.

Napisany 07 wrzesień 2014 - 11:11

"Rolnik szuka żony" chyba "cuś" takiego bedzie. Jak dla mnie program oklepany.....
Moje wszystkie foty są chronione prawem autorskim!!!
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii i profilu.
...Bo liczy się tylko wynik...

#374 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3175 postów

Napisany 07 wrzesień 2014 - 21:30

"Rolnik szuka żony" No i co sądzicie po pierwszym odcinku. Nie oglądałem pilotażowego odcinka a program wydawał mi się być kpiną. Dziś przypadkiem trafiłem na ten program i ku mojemu zdziwieniu zaciekawił mnie. Prowadzony jest kulturalnie, spokojnie a sami uczestnicy wydają się być "normalnymi" facetami", kulturalni, mądrzy nie bojący się okazywać uczuć ani mówić co myślą. Na koniec jednak nie spodobały mi się zapowiedzi kolejnych odcinków i sama formuła spotkań. Wszystkie razem, niektóre z miną rozczarowania. Kobiety jakby traktowane przedmiotowo i wybieranie tej lepszej. Być może się mylę i swoje zdanie tworzę o kilka ujęć wyrwanych z kontekstu. Lepiej byłoby, gdyby wybór być ograniczony do 3 max 4 dziewczyn. Na tę chwilę nikt nie powinien śmiać się z ich udziału w programie, że się ośmieszyli, itp

#375 Share Tomazi3p

Tomazi3p

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 837 postów

Napisany 07 wrzesień 2014 - 21:56

"Rolnik szuka żony" Co do spotkań to powinny one być z każdą z osobna, a tak to wygląda jak poli-randka. Póki co program zapowiada się ciekawie

#376 Share kubo123

kubo123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 07 wrzesień 2014 - 22:23

"Rolnik szuka żony" Szału listów nie dostali... Swoją drogą ciągle się zastanawiam jakbym wypadł w tym programie jeślibym jednak podpisał z nimi umowę, ale pewnie w gminie całej by sobie bekę kręcili... No ale dzisiejszy odcinek nawet był ciekawy i przyjemny, ciekawe jak dalej będzie (może rzeczywiście tak jak mi obiecywali że chcą pokazać rolnictwo w dobrym świetle, nowoczesne i bez stereotypów)

Edytowany przez kubo123, 07 wrzesień 2014 - 22:25.

#377 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2504 postów

Napisany 07 wrzesień 2014 - 22:56

"Rolnik szuka żony" chwilę zerknąłem (przerwa reklamowa na innym kanale)... szału nie ma, trafiłem na tego grubcia (imienia nie pamiętam stąd to określenie), utkwiło mi najbardziej w pamięci to jak prezenterka pytała o zboże a powiedział że pszenica- a ja normalnie byłem pewien że to żyto, ale może się nie przyjrzałem. ogólnie do niego napisały desperatki, w większości chyba z dziećmi, szukające chyba nie tyle miłości a głównie dachu nad głową i utrzymania- taka moja opinia, trochę to nieładnie wyglądało...

#378 Share Bogdan-BP

Bogdan-BP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów

Napisany 08 wrzesień 2014 - 06:45

"Rolnik szuka żony" jak na poczatku to zawsze ciekawie a pozniej to zobaczymy, czy desperatki? po przejsciach? nie wiem

#379 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 08 wrzesień 2014 - 07:19

"Rolnik szuka żony" A mnie się spodobało moze wreszcie kobiety i inne zobaczą że rolnictwo to nie jest jakiś kosmiczny zawód a rolnik to nieraz facet 100razy lepszy niż gość z miasta, co do programu bardzo fajny naprawdę może forma randek źle zrobiona ale ogólnie ujdzie, mówicie też desperatki tylko widzicie jak one pisały w listach zycie je bardzo doświadczyło nieraz nawet okrutnie, to nie można się dziwić ze nie próbują a nóż widelec może się uda nie oglądałem całego ale spodobał mi się ten gość co ma synka, widać że facet ułożony i w ogóle. Ja tam kibicuję programowi bo zapowiada się fajnie, w każdym razie żeby gościom się powiodło bo niektórzy zasługują :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#380 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2504 postów

Napisany 08 wrzesień 2014 - 07:53

"Rolnik szuka żony" fakt że ten z dzieckiem widać że ogarnięty gość, widziałem tylko ułamek części poświęconej jemu ale wrażenie wywarł na prawdę dobre.

co do doświadczonych kobiet... czemu od razu nie szukały odpowiednich facetów, znam też wiele (około 90%) przypadków "doświadczonych przez życie kobiet" które same zostawiały mężów i to porządnych facetów a potem robiły z siebie niewiniątka poszkodowane przez tyrana, pijaka (który raz w tygodniu piwo 1 wypije)...
dzieci nawet matki się boją i chcą z ojcem zostać- takie znam w większości biedne samotne matki...