Skocz do zawartości

Zdjęcie

"Rolnik szuka żony"

6670 odpowiedzi na ten temat

#3641 Share miglanc88

miglanc88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów
  • Zainteresowania:akwarystyka,wędkarstwo ,sporty walki

Napisany 09 styczeń 2015 - 13:20

"Rolnik szuka żony"

tylko widzisz malorolniczka  nie każdemu takie kreowanie swojego wizerunku wyjdzie na dobre xd..

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
"Rolnik szuka żony" Dzisiaj, 17:00
  •  

#3642 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 09 styczeń 2015 - 13:34

"Rolnik szuka żony"

Mnie osobiście zawsze imponowała dziewczyna która życia się nie boji która umie sie odszczeknąć jak trzeba która potrafi żyć, matko szczęście moje że na taka trafiłem he he,  i powiem wam tyle z całego serca życze wam ludziska znalezienia waszej drugiej połówki i szukajcie wszędzie gdzie się da na każdy możliwy sposób, a nie czekajcie bo na cud bo on nie przyjdzie sam, szkoda się kłócić i tyle program RSŻ jaki był taki był, chociaż podobno jednemu się udało ale było minęło i tyle, to samo nie ma co się kłócić ale porozmawiac fajnie zawsze można bo w tym złego nic nie ma:)

#3643 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 09 styczeń 2015 - 17:03

"Rolnik szuka żony"

Kiedyś już pisałam brak tych co kiedyś udzielali się na tym forum,kolega wyżej sam pamięta było o wiele spokojniej, to Ja sama zazwyczaj prowokowałam z bananem,,

#3644 Share malorolniczka

malorolniczka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 09 styczeń 2015 - 17:11

"Rolnik szuka żony"

O i już wiadomo jakie kobiety lubi zetorlublin7341 :)

z tym, że już ma swoją ukochaną

miglanc88 Ano właśnie:)

#3645 Share biedroneczka

biedroneczka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów
  • Zainteresowania:Sporty konne, szeroko pojęte życie

Napisany 09 styczeń 2015 - 17:33

"Rolnik szuka żony" @MaciejBoryna - weź mi zacytuj, gdzie ja napisałam, że potrzeba mi wymiaru Twojego ku***a ???
Zaśmiałam się tylko odnośnie grubości portfela spowodowanej ilością kart, poza mną wiele osób żartowało z tego , ale Ty żeś się tylko mnie upier***ił jak bąk końskiej du*y..!!!
Facetów we filcakach nie mam żadnego powodu się wstydzić, a ja nigdy ich nie mówiłam, i raczej nosić nie będę, wiec pisz fakty, a nie pleciesz, co Ci ślina na język przyniesie....!!!
A Ty, zanim byś się odwrócił, to trzy razy bym Cię obskoczyła....
A teraz najważniejsze, cwaniaczku z Koziej Wólki : zarzucasz mi , że mam gówno nie robotę przy chomikach ? Powiedz mi jedynie , jakich osiągnięć w swojej gospodarce dokonałeś ? Czy wyhodowałeś jakieś zboże czy zwierzaka, który byłby np najlepszy choćby województwie ? Jeżeli mówi Ci coś nazwa Polski Koń Zimnkrwisty, to sprawdź sobie w google, jak wielkie i ciężkie są to konie. A co powiesz na to , że OGIERY Z MOJEJ HODOWLI KILKAKROTNIE ZOSTAŁY CZEMPIONAMI na aukcjach, a inne w pozycjach do 4, źrebięta również , a np źrebak został kilka razy czempionem źrebiąt , i został ogłoszony jesienią superczempionem źrebiąt Warmii i Mazur? Podobnie klacze.
I co powiesz na to, że tylko JA SAMA je przygotowuję, od zera uczę do zaprzęgu(kilka razy pierwsze miej!!!ce za najlepiej zdaną próbę zaprzęgową przez ogiera) ?
Nagrody za najlepsze przygotowanie koni do aukcji.
Powiem Ci jeszcze jedno-sama robie w polu i sama wożę swoje konie, nieraz po ponad 300 -400 km w jedną.
Sama też się nimi zajmuję. Oczywiście nie musisz mi wierzyć, bo to i tak dla Ciebie na dziś za dużo.
Następnym razem, jak o czyms napiszesz, to zastanów się ,czy masz chociaż pojęcie o pojęciu, bo wg mnie w d*pie byłeś i gówno widziałeś bo tej pory........!!!
WSZYSTKO NA TEN TEMAT !!!

#3646 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 09 styczeń 2015 - 17:41

"Rolnik szuka żony"

ale macie problemy... na całego, parę dni tu nie zaglądałem a tu normalnie argentyńska telenowela w polskim wydaniu ;)

#3647 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 09 styczeń 2015 - 17:54

"Rolnik szuka żony"

Darus musisz częściej zaglądać :)

#3648 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 09 styczeń 2015 - 17:57

"Rolnik szuka żony"

czasu brakuje wiecznie, coraz bardziej zabiegany a ostatnie dni to już całkiem były koszmarne... chyba zbyt wiele czasu poświęcam pracy

#3649 Share mapo

mapo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 09 styczeń 2015 - 18:37

"Rolnik szuka żony"

Skąd w ludziach tyle złości?

Masz rację iż ten  program ośmieszył rolnika,to było robione pod publikę,jak to mówią ...za pieniądze  ksiądz się modli,

Nie zgodzę się z tobą. To nie program ośmieszył rolnika, tylko występujący tam rolnicy sami siebie ośmieszyli (jednak nie wszyscy) i to im można podziękować za ewentualne postrzeganie rolników.

#3650 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 09 styczeń 2015 - 18:47

"Rolnik szuka żony"

Do  progeamu dobrano paru nieudaczników a na lidera zwerbowano Pawła (celebryte) który wczesniej zaibtniał w ogólnopolskim konkursie rolniczym

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3651 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 09 styczeń 2015 - 19:33

"Rolnik szuka żony"

@mapo a kto wykreował rolników w ten a nie inny sposób TV my nie mamy nic do tego, chyba że Ty sama masz dojście to zrób coś  by następna edycja nie wyszła aż tak  kompromitująca dla wsi piszę dla ogół bo mowa o nas a nie o jednostkach .

#3652 Share mapo

mapo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 09 styczeń 2015 - 19:54

"Rolnik szuka żony"

wozak: czyli twierdzisz, że producenci kazali im się zachowywać tak, a nie inaczej? Tamci rolnicy pokazywali się tak, jak chcieli się pokazać...

A co do następnej edycji, to myślę, że jednak będzie lepsza. Przynajmniej mam taką nadzieję.

Oglądaliście "Wiadomości"? Komornik zabrał rolnikowi ciągnik za długi jego sąsiada, a następnie sprzedał do komisu za mniej niż połowę jego wartości.

Kolejne potwierdzenie, że Polska to kraj absurdu.

#3653 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 822 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja ,nowe technologie ,sztuki walk :-) ,czytanie książek ,pływanie ,komputery,wycieczki ,zdrowe odżywianie ,taniec ,gotowanie ,fotografia ,majsterkowanie .

Napisany 09 styczeń 2015 - 19:59

"Rolnik szuka żony"

Wczoraj nadawali reportaż o rolniku ,co to komornik zabrał ciągnik jemu za długi sąsiada .Goś płakał przed kamerą .Ja bym nie dał za nic swojego ciągnika i sprawę załatwił inaczej ;).Ten komornik sprzedał Belarusa za 45 tys .Nie mogę się nadziwić ,że Policja nic nie zrobiła .

Edytowany przez RafaKdziela, 09 styczeń 2015 - 20:06.

I love salsa

#3654 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 09 styczeń 2015 - 20:07

"Rolnik szuka żony"

@mapo Ja uważam iż to było grane dla publiki , znasz jakiegoś rolnika który by w ten a nie inny sposób postąpił z kobietą,wątpię. A co do reportażu z komornikiem w tle... każdy z nas może to odebrać w inny sposób ,Ja uważam iż to była prowokacja .

#3655 Share mapo

mapo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 09 styczeń 2015 - 20:12

"Rolnik szuka żony"

RafaKdziela: to może mówimy o tym samym, z tym, że ja widziałam to w "Wiadomościach", a ty w tym reportażu...

A wiesz, co jest śmieszne? Że ten komornik mógł wziąć ciągnik zgodnie z prawem, o ile istnieje przypuszczenie, że zadłużony sąsiad korzystał z tego ciągnika. Także uważajcie komu pożyczacie swoje sprzęty...

wozak: ja wcale nie twierdzę, że program nie był reżyserowany. Był, co sama wcześniej pisałam. A co do zachowań tamtych panów, akurat jestem w stanie uwierzyć, że mogli się tak zachować (ale wcale nie dlatego, że są rolnikami). Są ludzie i parapety...

#3656 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 09 styczeń 2015 - 20:20

"Rolnik szuka żony"

Z tym ciagnikiem to nie takie proste bo rolnicy byli spokrewnieni 

w reportazu było tez widac jakie maja obejscia 

#3657 Share mapo

mapo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 09 styczeń 2015 - 20:23

"Rolnik szuka żony"

W "Wiadomościach" nic o spokrewnieniu nie mówili...

#3658 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 09 styczeń 2015 - 20:31

"Rolnik szuka żony"

Szwagry

jakos mi ciagnik za 100 tys nie pasował do obejscia   co innego za płotkiem

jak jest naprawde to nie nam rozpatrywac

#3659 Share mapo

mapo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 09 styczeń 2015 - 20:35

"Rolnik szuka żony"

Reportażu nie widziałam, więc nie będę się na ten temat wypowiadała, ale zdaje się, że o tym samym mowa, bo kwoty się zgadzają.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3660 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 09 styczeń 2015 - 20:42

"Rolnik szuka żony"

Widziałem oba programy

A w telewizji przedstawiaja jak pasuje do załozen programu tak samo w rolnik szuka żony