Skocz do zawartości

Zdjęcie

"Rolnik szuka żony"

6655 odpowiedzi na ten temat

#341 Share Bogdan-BP

Bogdan-BP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, majsterkowanie

Napisany 06 lipiec 2014 - 11:30

"Rolnik szuka żony" ale jezdza kombajnami i nawet zadowolone sa, ze czasem kopara opada ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
"Rolnik szuka żony" Dzisiaj, 01:18
  •  

#342 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 lipiec 2014 - 14:28

"Rolnik szuka żony" Taki program jest zrobiony dla publiki ,dużej oglądalności.Ten kto nie zna wiejskich realiów.na wsi,w dużym gospodarstwie,czy też małym również,małżonkowie muszą zapier... ramię w ramię,jeśli gospodarstwo ma przynosić dochód.Innej opcji zwyczajnie nie ma.Nie pracują w gospodarstwie tylko Ci,którzy,na wsi mieszkają,ale poza miniaturowym areałem zasadniczo gospodarstwa nie mają.A utrzymują się z innej pracy.Wątpię by tacy gospodarze wzięli wytapetowaną lale ,co czyści paznokcie,i w miarę możliwości może zaparzyć zupkę z torebki .ale jak to bywa happy end wszystko zakończy się swoimi pięknymi ideałami. Ale nie ma co Wiesław mi się podoba :D

#343 Share Bogdan-BP

Bogdan-BP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów

Napisany 07 lipiec 2014 - 18:29

"Rolnik szuka żony" teraz to chyba wszedzie trzeba zapitalac w pocie czola chyba, ze ma sie ''plecy''

#344 Share 14tija14

14tija14

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 24 lipiec 2014 - 12:23

"Rolnik szuka żony" ale w gospodarstwie szczególnie trzeba ciężko pracować, bo zwierzęta niedziel i świąt nie uznają :D

#345 Share Bogdan-BP

Bogdan-BP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów

Napisany 24 lipiec 2014 - 17:20

"Rolnik szuka żony" wlasnie, tylko nie wszyscy o tym chca pamietac

#346 Share konteno

konteno

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 222 postów
  • Zainteresowania:różne

Napisany 03 sierpień 2014 - 15:00

"Rolnik szuka żony"

@kontento piszesz „ na wieś kobietka chciała się takiego traktora,czy kombajnu obsługi nauczyć i wio w pole do roboty " i jeszcze naprawy maszyn mogła by robić a ty byś mógł
w tym czasie iść z kolegami chlać pod sklepem :D
chcąc z na wsi z chłopem żyć to trzeba się przyuczyć " to ty musisz nauczyć sie życia i walczyć z gnojem jak młody żołnierz bo kobieta nie będzie latała wokół ciebie i płaszczyła sie
przed tobą na twojch ha bo nie wiadomo kim ty jesteś :D

nie wiadomo kim jestem bo próżno mnie szukać w okolicznych klubach, dyskotekach pubach czy w pobliży sklepów monopolowych
kolegów nie mam bo większość chłopaków we wsi należy do OSP i pije dużo więcej ode mnie ( czasem siedzą do późna w nocy w remizie ,chlają, rozrabiają , w nocy zdejmują bramy we wsi, mam dość alkoholu bo poprzednie pokolenie piło dużo więcej niż powinno a na młodszym pokoleniu się to źle odbija a z gnojem no cóż muszę sam walczyć widłami (ojciec bierze do tego pijaków spod sklepu a sam wtenczas butelki nosi ) znajomy sprzedawał trola (troszkę wypracowany ale cena zachęcająca) chciałem ojca na to namówić bo to nie majątek (koło4tysi) a z płyty gnojowej czy głębokiej ściółki wywali gnój to nie zgodził się a gruba kasa poszła w mało wszechstronny traktor

#347 Share Bogdan-BP

Bogdan-BP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów

Napisany 03 sierpień 2014 - 15:22

"Rolnik szuka żony" z tymi najemnikami to jest czasem urwanie głowy i ne tylko

#348 Share Kasia22

Kasia22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 501 postów
  • Zainteresowania:Zwierzęta
    Rolnictwo
    Muzyka:D

Napisany 03 sierpień 2014 - 15:25

"Rolnik szuka żony"

nie wiadomo kim jestem bo próżno mnie szukać w okolicznych klubach, dyskotekach pubach czy w pobliży sklepów monopolowych
kolegów nie mam bo większość chłopaków we wsi należy do OSP i pije dużo więcej ode mnie ( czasem siedzą do późna w nocy w remizie ,chlają, rozrabiają , w nocy zdejmują bramy we wsi, mam dość alkoholu bo poprzednie pokolenie piło dużo więcej niż powinno a na młodszym pokoleniu się to źle odbija a z gnojem no cóż muszę sam walczyć widłami (ojciec bierze do tego pijaków spod sklepu a sam wtenczas butelki nosi ) znajomy sprzedawał trola (troszkę wypracowany ale cena zachęcająca) chciałem ojca na to namówić bo to nie majątek (koło4tysi) a z płyty gnojowej czy głębokiej ściółki wywali gnój to nie zgodził się a gruba kasa poszła w mało wszechstronny traktor

No tak,młodzi myślą że jak piją, czy palą to są fajniejsi, a nie zdają sobie sprawy jakie to niesie za Sobą konsekwencje;)

Wez mnie na tydzien do Siebie :D
Już ja Ci pomogę z obornikiem :D
Mam wprawę :D
i Jeszcze Tatusia do pomocy zachęcimy :D

#349 Share rolstudent

rolstudent

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2148 postów
  • Zainteresowania:Hodowla bydła mlecznego :)
    Nowoczesne techniki uprawy

Napisany 03 sierpień 2014 - 15:57

"Rolnik szuka żony" Konteno wez Ty chlopie czasem obal ta flache ze znajomymi. Człowiek potrzebuje grupy. Znajomych przyjaciół. Jak sie tak od wszystkiego odcina to znaczy ze coś nie halo. A jak nie masz z kim wypić to ja zapraszam. Jakas imprezę sie zrobi.

#350 Share Kasia22

Kasia22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 501 postów
    Rolnictwo

Napisany 03 sierpień 2014 - 16:55

"Rolnik szuka żony" Łukasz to ja się wpraszam na imprezę :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#351 Share biala513

biala513

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów

Napisany 03 sierpień 2014 - 18:21

"Rolnik szuka żony" Jak Kasia to i ja :P

#352 Share Kasia22

Kasia22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 501 postów
    Rolnictwo

Napisany 03 sierpień 2014 - 18:22

"Rolnik szuka żony" Zwłaszcza że my z Białą w ostatni tydzień sierpnia podbijamy wasze strony :D

#353 Share biala513

biala513

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów

Napisany 03 sierpień 2014 - 18:26

"Rolnik szuka żony" Katarzyno musimy dobrze się zaopatrzyć :D :D :D

#354 Share rolstudent

rolstudent

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2148 postów
  • Zainteresowania:Hodowla bydła mlecznego :)
    Nowoczesne techniki uprawy

Napisany 03 sierpień 2014 - 18:48

"Rolnik szuka żony" Po co sie zaopatrzyć. Ja mam pomysl pewien. Tylko musze to jeszcze w domu omówić.

#355 Share konteno

konteno

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 222 postów
  • Zainteresowania:różne

Napisany 03 sierpień 2014 - 19:13

"Rolnik szuka żony" @Bogdan-BP
szkoda tylko że gospodarz przy poczęstunku po robocie lubi się zniżyć do ich poziomu :(
@Kasia22
jeszcze tak nisko nie upadłem aby moi goście (tym bardziej kobiety) pracowałyby u mnie przy gnoju , choć nieraz się zdarzyło że jak byłem w technikum lub na uczelni i ojca nie było w domu lub był trochę % to matka musiała parę taczek gnoju wywieźć od krów , mowa raczej o głębokiej ściółce i "płytach gnojowych" , z płyty kiedyś ładował znajomy ładowarką teleskopową (siatkę na rozrzutniku pogiął wyśmienicie) a na drugi dzień już nic nie pamiętał a na głębokiej ściółce to jest problem bo z pół metra dobrze zdeptanego przez byki trzeba widłować,
a z resztą dom jest dość mały i nie ma łóżek dla gości więc noclegi u mnie raczej niemożliwe
@rolstudent
w zeszłym roku latem znajomy poczęstował mnie piwem to ze 2 godzin dochodziłem do siebie (trochę kreciło się w głowie)
w tym czasie zaczepiałem wózek z hederem rekorda do mf235 (z hukiem je*nął dyszlem o ziemię) więc alkoholu w pracy unikam
kilka lat temu u tego samego gościa pomagałem przy QQ ("kolacja" po robocie trwała do 2 w nocy a wracając 2 kilometry pieszo do domu w pionie trzymał mnie rower którym przyjechałem a podczas powrotu prowadziłem obok) a ojciec od czasu do czasu to mi wypomina
na nocne imprezowanie też nie jeżdżę bo rodzice czasem martwią się kiedy późno wracałem ze szkoły

#356 Share pastereczka

pastereczka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 120 postów

Napisany 03 sierpień 2014 - 19:45

"Rolnik szuka żony" Kasia i Biała jeśli można to jadę z wami

#357 Share Kasia22

Kasia22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 501 postów
    Rolnictwo

Napisany 03 sierpień 2014 - 20:56

"Rolnik szuka żony" Pastereczka Jesteśmy za tym ;)
Kieruje wiecej info na Wiadomosc prywatną;)

@Bogdan-BP
szkoda tylko że gospodarz przy poczęstunku po robocie lubi się zniżyć do ich poziomu :(
@Kasia22
jeszcze tak nisko nie upadłem aby moi goście (tym bardziej kobiety) pracowałyby u mnie przy gnoju , choć nieraz się zdarzyło że jak byłem w technikum lub na uczelni i ojca nie było w domu lub był trochę % to matka musiała parę taczek gnoju wywieźć od krów , mowa raczej o głębokiej ściółce i "płytach gnojowych" , z płyty kiedyś ładował znajomy ładowarką teleskopową (siatkę na rozrzutniku pogiął wyśmienicie) a na drugi dzień już nic nie pamiętał a na głębokiej ściółce to jest problem bo z pół metra dobrze zdeptanego przez byki trzeba widłować,
a z resztą dom jest dość mały i nie ma łóżek dla gości więc noclegi u mnie raczej niemożliwe
@rolstudent
w zeszłym roku latem znajomy poczęstował mnie piwem to ze 2 godzin dochodziłem do siebie (trochę kreciło się w głowie)
w tym czasie zaczepiałem wózek z hederem rekorda do mf235 (z hukiem je*nął dyszlem o ziemię) więc alkoholu w pracy unikam
kilka lat temu u tego samego gościa pomagałem przy QQ ("kolacja" po robocie trwała do 2 w nocy a wracając 2 kilometry pieszo do domu w pionie trzymał mnie rower którym przyjechałem a podczas powrotu prowadziłem obok) a ojciec od czasu do czasu to mi wypomina
na nocne imprezowanie też nie jeżdżę bo rodzice czasem martwią się kiedy późno wracałem ze szkoły

Na co nam nocleg :D
Bedziemy pracować całą noc :) i balować ;)

Katarzyno musimy dobrze się zaopatrzyć :D :D :D

Kochana zaopatrzymy się jak należy :P

#358 Share Bogdan-BP

Bogdan-BP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów

Napisany 04 sierpień 2014 - 20:31

"Rolnik szuka żony" nocleg do odpoczynku oczywiscie ;)

#359 Share Kasia22

Kasia22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 501 postów
    Rolnictwo

Napisany 04 sierpień 2014 - 20:33

"Rolnik szuka żony" Sianko jest to można odpoczywać :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#360 Share Piotr3p

Piotr3p

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 04 sierpień 2014 - 20:43

"Rolnik szuka żony" @konteno- mnie kiedyś namówiono na dożynki w polu oczywiście po koszeniu bar był na masce ursusa-360 po 30 minutach czas było zbierać się do domu 5 km naginałem pieszo przez żyta w między czasie się w nie zaplątałem tel zgubiłem :lol: a kombajn został na polu. Wuja do teraz się ze mnie śmieje z tamtej akcji :D nigdy więcej...