kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kubo123    2

Szału listów nie dostali... Swoją drogą ciągle się zastanawiam jakbym wypadł w tym programie jeślibym jednak podpisał z nimi umowę, ale pewnie w gminie całej by sobie bekę kręcili... No ale dzisiejszy odcinek nawet był ciekawy i przyjemny, ciekawe jak dalej będzie (może rzeczywiście tak jak mi obiecywali że chcą pokazać rolnictwo w dobrym świetle, nowoczesne i bez stereotypów)

Edytowano przez kubo123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

chwilę zerknąłem (przerwa reklamowa na innym kanale)... szału nie ma, trafiłem na tego grubcia (imienia nie pamiętam stąd to określenie), utkwiło mi najbardziej w pamięci to jak prezenterka pytała o zboże a powiedział że pszenica- a ja normalnie byłem pewien że to żyto, ale może się nie przyjrzałem. ogólnie do niego napisały desperatki, w większości chyba z dziećmi, szukające chyba nie tyle miłości a głównie dachu nad głową i utrzymania- taka moja opinia, trochę to nieładnie wyglądało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A mnie się spodobało moze wreszcie kobiety i inne zobaczą że rolnictwo to nie jest jakiś kosmiczny zawód a rolnik to nieraz facet 100razy lepszy niż gość z miasta, co do programu bardzo fajny naprawdę może forma randek źle zrobiona ale ogólnie ujdzie, mówicie też desperatki tylko widzicie jak one pisały w listach zycie je bardzo doświadczyło nieraz nawet okrutnie, to nie można się dziwić ze nie próbują a nóż widelec może się uda nie oglądałem całego ale spodobał mi się ten gość co ma synka, widać że facet ułożony i w ogóle. Ja tam kibicuję programowi bo zapowiada się fajnie, w każdym razie żeby gościom się powiodło bo niektórzy zasługują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

fakt że ten z dzieckiem widać że ogarnięty gość, widziałem tylko ułamek części poświęconej jemu ale wrażenie wywarł na prawdę dobre.

 

co do doświadczonych kobiet... czemu od razu nie szukały odpowiednich facetów, znam też wiele (około 90%) przypadków "doświadczonych przez życie kobiet" które same zostawiały mężów i to porządnych facetów a potem robiły z siebie niewiniątka poszkodowane przez tyrana, pijaka (który raz w tygodniu piwo 1 wypije)...

dzieci nawet matki się boją i chcą z ojcem zostać- takie znam w większości biedne samotne matki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wozak    2

Ale mimo wszystko pokazują rolników i problem iż mało która dziewczyna chce być na wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaroWM    44

nie można uogólniać - zarówno część bab, jak i facetów nie nadaje się do życia...

 

ogólnie dziewczyny są w gorszej sytuacji, bo jak taka przekroczy 35 lat już nie przebiera w kandydatach, tylko często stara się łapać już kogokolwiek, a nie ma za bardzo gdzie ich poznać.

 

najlepsze wrażenie zrobiło na mnie 3 najmłodszych kandydatów (moja subiektywna ocena).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

Nie oglądałem,chyba już przed emisją skreśliłem go,wolałem pograć w siatke.Nie akceptuje upubliczniania tak szerokiej prywatności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pastereczka    0

Program oglądałam, wczorajszy odcinek ciekawy. nie przepuszczę kolejnego

 

Chyba już się starzeję, kilka krotnie miałam łzy w oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesmaly    701

A ja bym tam obejrzal ale jak to na wsi jak jeszcze pracoje to ciezko mam znalesc czas na tv bo wole przy cycku polezec hehe ale z tego co czytam to program ciekawy i nie mowcie ze kobiety na wsi czy faceci maja problem ze znalezieniem polowki jak sie chce to zawsze mozna znalesc naprzyklad w lodowce lub barku a jak ktos che lezec i pachniec lub ksiecia z bajki na ruzowym osiolku to sorry tak sie nie da bo ja znam to ze strony facetow i wszyscy chca miec piekna i bogata zone a kto bedzie kochal brzytka i biedna powiem to ze strony meza panowie zenic sie co macie miec lepiej niz ja choc czasem mam ochote sie rozwiesc ale nie zamiezam zmieniac mojego brzydala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28742

pięć linijek tekstu i żadnego znaku interpunkcyjnego, i w dodatku same brednie... gratuluję @grzesmaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja pierniczę ja nie wiem o co caman wyszło na to jakby grześ miał rozdwojenie jaźni, a dlaczego mam nie znaleźć sobie kobiety która mi się podoba co. To nie zadne wyrywanie prywatności normalny program, ja popieram teraz panie zobaczą jak jest na wsi a facet rolnik ni gryzie a jest nieraz bardziej za***istym partnerem niż gość z miasta. :lol:

Edytowano przez zetorlublin7341

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pastereczka    0

Tomku zgadzam się z tobą w 100% rolnik jest o wiele lepszy niż facet z miasta.

 

Wrócę jeszcze do programu. Współczuję paniom, które się tam pojawią .w zapowiedzi nast programu pokazali że będzie ''casting.

Nie chciałabym aby wszyscy wiedzieli że dostałam kosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28742

sądzę że pochodzenie (wieś/miasto) nie ma tu za wiele do rzeczy jeśli chodzi o wybór partnera/partnerki, wiele osób boi się pracy na roli, a jeśli wiadomo że partner/partnerka zostanie na gospodarce, to normalne że w większym lub mniejszym stopniu trzeba będzie jej pomóc. Ja osobiście nie wyobrażam sobie sytuacji że mąż pracuje na roli, od świtu do zmierzchu, a żona odbębni 8 godzin, przyjeżdża do domu, i siedzi przed telewizorem. Nie mówię że trzeba przyjechać z pracy, przebrać się i od razu lecieć do obory/na pole, ale gdy jest natłok prac (żniwa, siew, itp.) wtedy każda para rąk jest przydatna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Bo to akurat głupio rozwiązali taką formę mogli by mieć normalne spotkania i dowiedzieć się o sobie w tedy by wybrał a tak to takie odrzucanie kogoś na siłę trochę nie łądnie, moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28742

myślisz że rolnik ma czas spotkać się z 20-30 osobami, z każdą oddzielnie??? przecież na takie spotkanie trzeba się przygotować, niejednokrotnie dojechać dużą ilość kilometrów, i takie spotkanie przecież nie będzie trwać 1 godzinę, tylko minimum parę godzin, nawet cały dzień, wybiera przecież sobie ewentualną przyszłą żonę a nie nową parę butów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

Zetorlublin-pogdybajmy,kiedys powstanie program-rolniczka szuka meza.Zakładam ze startujesz i już w pierwszej fazie odpadasz.Przez rokcała wies (od dzieciaka po dziadka)po prostu nagrywa się z Ciebie. Jeśli tak Tobie zależy na obliczu wsi,zastanow się czy np. u Ciebie w gospodarstwie jest podobnie jak u chłopakow którzy biorą udział w tym programie?Moze po prostu jest to częściowo fałszywy obraz!?Nie wiesz co to prywatność?Gratuluje Twej partnerce takiego chłopa.Hmmm,ale chyba już wcześniej pisałem o Twoim płytkim mysleniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

obraz jest na 100% zafałszowany i typowo pod kamerkę-wszystko musi ładnie wyglądać jak to w tv. pewnie w czasie nagrywania programu ktoś dobrze zapiep..a bo gospodarz zajęty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

czy wam płacą za rejestrację na tym rolniku? wykupcie gdzieś reklamę zamiast spamować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Już zbanowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wozak    2

Ważne by każdy nawet i w tym programie, znalazł odpowiednią kandydatkę na żonę. I nawet nie jeden z was by chciał mieć rzetelną dziewczynę a w póżniejszym czasie żonę :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

każdy by chciał ale życie pokaże co nam wyjdzie.

 

PS: dzięki Elektrotechnik za usunięcie chwasta :)

Edytowano przez daremw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Glicer kolego ani ci nic nigdy nie mówiłem ani nic a ty do mnie zaraz takie słowa mówisz nie wiem jak u ciebie jest ani nie wiem jak żyjesz kolego ale słowa o moim płytkim myśleniu z twoich ust uważam za bezpodstawne, prezentuję poglądy inne niż ty do twojej osoby nic nie mam jeżeli ci się nie podoba to nie pisz i mnie nie wmieszaj w to ok, ja myślę inaczej ty inaczej i ok nic do ciebie nie mam więc nie życzę sobie głupich docinek do mojej osoby. W rolniczce nie wystąpię bo zależy mi na tym aby u mnie dzielić się z żoną radościami i smutkami co oczywiscie jeżeli mi los nie poszczęści w drugiej edycji wystartuję rolnik szuka żony :D , i nie wstydzę się tego wcale a wcale, a jeżeli miałbym się przejmować co mówią o mnie na wsi to mi lata koło nosa. I do ciebie jeszcze jedno słowo moja partnerka moja sprawa, jeżeli mnie akceptuje to tobie nic do tego, a póki co ja nie widzę w tym programie wyrywanie prywatności, ciekawe czy ty byś wystąpił w programie o poprawieniu ciała albo top model, jeżeli się wstydzisz to twój problem niektórzy się nie boją i do programu zgłosili. I jeszcze jedno dlaczego uważacie ze ktoś na to pracuje, przecież obejścia rolników wyglądają nieraz bardzo ładnie, z kwiatami, kostką na podwórku, krzewami, no chyba ze u niektórych z was jest nie wiem jak to się mówi sajgon :blink: na podwórku ale zaręczam że to tylko wyjątki B) są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj