Skocz do zawartości

Zdjęcie

"Rolnik szuka żony"

6675 odpowiedzi na ten temat

#3281 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 822 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja ,nowe technologie ,sztuki walk :-) ,czytanie książek ,pływanie ,komputery,wycieczki ,zdrowe odżywianie ,taniec ,gotowanie ,fotografia ,majsterkowanie .

Napisany 28 grudzień 2014 - 16:13

"Rolnik szuka żony"

Mam w profilu !!!!!!!!!!

I love salsa

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
"Rolnik szuka żony" Dzisiaj, 17:41
  •  

#3282 Share biedroneczka

biedroneczka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów
  • Zainteresowania:Sporty konne, szeroko pojęte życie

Napisany 28 grudzień 2014 - 16:37

"Rolnik szuka żony" Wybacz mi te cztery klasy podstawówki....
:-)

#3283 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 822 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja ,nowe technologie ,sztuki walk :-) ,czytanie książek ,pływanie ,komputery,wycieczki ,zdrowe odżywianie ,taniec ,gotowanie ,fotografia ,majsterkowanie .

Napisany 28 grudzień 2014 - 16:42

"Rolnik szuka żony"

:)

I love salsa

#3284 Share mrc1005

mrc1005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 153 postów

Napisany 28 grudzień 2014 - 18:31

"Rolnik szuka żony"

Jak ktoś chce pracować, to będzie pracował. Mówienie że faceci to lenie i tylko piwko ...  ;[ 
Jakoś nie mam problemu, żeby pracować zawodowo (8h) a po pracy w "pole" i czasami się kończy robotę po 24.

Wszystko zależy od osoby bez podziału na płeć ...  :huh:

A z chęcią bym dokupił jeszcze kilka ha 

#3285 Share malorolniczka

malorolniczka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 28 grudzień 2014 - 18:33

"Rolnik szuka żony"

racja mrc1005: wszystko zależy od osoby bez podziału na płeć

kwestia tego czy się komuś chce, widzi perspektywy rozwoju i potrafi zakasać rękawy

#3286 Share artur125

artur125

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 318 postów

Napisany 28 grudzień 2014 - 19:36

"Rolnik szuka żony"

mrc1005 kończysz robote po północy i jeszcze byś pola dokupił? Nie masz problemu z pracoholizmem?

#3287 Share Majcin

Majcin

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 118 postów

Napisany 28 grudzień 2014 - 19:57

"Rolnik szuka żony"

artur125, przecież napisał "czasami"

wcześniejsze 10lat też tak jak mrc1005 pracowałem na etacie, później jeździłem na wieś robiło się do późna w polu i powrót do domu. Mieszkałem wtedy w mieście tzn jak nocleg można nazwać mieszkaniem :) teraz tylko meldunek mam w mieście :D.

#3288 Share mrc1005

mrc1005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 153 postów

Napisany 28 grudzień 2014 - 20:13

"Rolnik szuka żony"

@artur125 napisałem czasami jak przychodzi nawał roboty, siewy, żniwa, sianokosy ... a np. spawanie staram się nie robić w nocy, bo już nie raz sobie błysnąłem przez przypadek i trochę bolało chcąc na siłę dokończyć robotę w nocy ... Pracoholikiem uważam że nie jestem bo mam hobby i jak się uda znaleźć wolną chwilę i odpowiednią pogodę to wyjeżdżam się odstresować, choć inni uważają inaczej a ja mówię że samo się nie zrobi a i za firmy np. budowlanka trzeba płacić i uszczupla budżet domowy ... 

Edytowany przez mrc1005, 28 grudzień 2014 - 20:15.

#3289 Share anka1

anka1

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów

Napisany 29 grudzień 2014 - 01:33

"Rolnik szuka żony"

mcr nikt tu nie mówi, że faceci to lenie i że żle jest piwko pić :) To była rozmowa odnośnie facetów z miasta i że mało który się decyduje na wieś przyjść dobrowolnie, skoro przyzwyczajony do miastowego trybu życia i skoro ma wybór. A jeśli wybierze tą wieś i będzie się starał podołać temu wszystkiemu , no to tylko takiego podziwiać :)

I Ty sam napisałeś, że pracujesz zawodowo i na ziemi i   " że z chęcią byś dokupił jeszcze pare ha " i to jest właśnie tooo ...nieważne czy dokupisz 0,5 ha czy 5 ha ważne , że z chęcią. I że z chęcią to i czasami do północy robisz jak trzeba...i weż sobie przypomnij jak to fajnie jak żniwa są i człowiek ukurzony i gorąco o tej północy czasami i jak fajnie wtedy piwko wypić po pracy a jeszcze we dwójke :) ....i co więcej trzeba ?? no może jeszcze po tym kurzu prysznic i dobrego schabowego :D

#3290 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 29 grudzień 2014 - 05:34

"Rolnik szuka żony"

ja tam mam paru kolegów z miasta którzy nie raz mi pomagali w pracy, fakt że następnego dnia spali do południa ale w trakcie pracy 12h w biegu nie wymiękali, reszta to tylko kwestia przyzwyczajenia, ktoś kto na codzień nie pracuje zbyt wiele po pierwszych dniach nie jest w stanie się przestawić ot tak, tak samo jak mi się zdarzyło parę razy wyjechać na 2-3 dni do miasta to godzina 3 rano już mnie nosiło i spać innym nie dawałem bo brakowało pracy a przyzwyczajony jestem że często śpię max 5h, a tam weź połóż się o 21-22 a wstań o 9 albo później, nie da się :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3291 Share glicer

glicer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 29 grudzień 2014 - 09:31

"Rolnik szuka żony"

Jeju,jacy jesteście optymiści.Za chwile uwierzę ze wszyscy rolnicy to pracusie a miastowi nyguski.Dziwne ze patrze przez okno i w małej wiosce już mam 5 nygusów.Obok siebie mam wioske,cała to powojenne przesiedlenie z okolic Opoczna.Buuuu,połowa chłopów to totalne nygusy,fakt ze niektórym to nie przeszkadza b. dobrze sobie radzic.Oczywiscie na przekor temu,ich kobiety(dla mnie)przesadnie pracowite.Hmmm,taka 40 jest,oj jest już umęczona przez zycie.Ale wszyscy zadowoleni.

#3292 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów

Napisany 29 grudzień 2014 - 10:10

"Rolnik szuka żony"

wszędzie jest mnóstwo leniwców czy to wieś czy miasto, pracowitych też się spotyka wszędzie, w sąsiedniej wiosce mam takich którzy swojego gospodarstwa prawie nie mają, pozornie ludzie beznadziejni bo żaden do pracy nie idzie, a z drugiej strony jak zawołać że ktoś potrzebny do pomocy to stawi się godzinę przed czasem aby tylko zarobić. czasami nawet pozory mylą. jak wspomniałem mam kolegów w mieście którzy ciągle innym kolegom pomagają, to mają rodzinę na wsi i też jadą popracować. u mnie w wiosce też jest trochę obiboków mających po kilkanaście ha ziemi i nawet ponad 20 i  jakoś zrezygnowali z gospodarstwa, jeden chociaż poszedł do pracy ciągnąć 2 etaty a reszta coś uprawi albo tylko dopłaty weźmie i odda w dzierżawę no i życie leniwie się toczy

#3293 Share bhdemeter

bhdemeter

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów

Napisany 29 grudzień 2014 - 10:54

"Rolnik szuka żony"

A co ma stary ciapek do tego, ze starego też idzie zrobić prawie nówkę, tylko trzeba chcieć przede wszystkim Ciebie i chęci pracować w Waszym gospodarstwie, jak trafisz na lenia śmierdzącego to możesz mieć i nowe JD to i tak tego nie doceni i zniszczy i Ciebie i Twoje ciągniki, łatwo przyszło, łatwo poszło.

Zapamiętaj jedno, jak Twój majątek będzie na pierwszym miejscu a Ty na drugim, to psami poszczuj takiego durnia zawczasu. 

W 100% się z tobą zgadzam, zawsze idzie zarobić jak się chce. niestety jest tak że bez urazy ale chłopom się niechce pracować. Przynajmniej tak to wygląda z mojego punktu widzenia. 

Z moich obserwacij większość facetów zniewieściało i są takie wygodnickie ciapy, a jak jeszcze trafi na taką naiwną jak ja to uuuuuu ma pole do popisu. 

#3294 Share anka1

anka1

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów

Napisany 29 grudzień 2014 - 11:00

"Rolnik szuka żony"

daremw 5 godzin max ?? zawsze ? O nie nie to musisz się chyba trochę przestawić, bo kobieta nie będzie z Ciebie miała zawielkiego pożytku :P 

#3295 Share malorolniczka

malorolniczka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 29 grudzień 2014 - 11:14

"Rolnik szuka żony"

bhdemeter masz sporo racji o tym zniewieścieniu chłopów, też to obserwuję niestety:(

Oczywiście bez urazy dla męskich facetów:)

Nie daj się, masz już rozeznanie,  nie ciągnij związku, w którym facet wykorzystuje Twoją naiwność

#3296 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 822 postów

Napisany 29 grudzień 2014 - 11:30

"Rolnik szuka żony"

Najlepiej usiąść przy kaloryferku z piwkiem i gazetką ,to jest to ,co chłopacy lubią najbardziej haha ;)

I love salsa

#3297 Share misia8728

misia8728

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 29 grudzień 2014 - 14:17

"Rolnik szuka żony"

Hej jak po świętach ?? kurde ja tak w pracy siedze iiiii z nudow umieram :(

#3298 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów

Napisany 29 grudzień 2014 - 14:35

"Rolnik szuka żony"

daremw 5 godzin max ?? zawsze ? O nie nie to musisz się chyba trochę przestawić, bo kobieta nie będzie z Ciebie miała zawielkiego pożytku :P

nie no nie mówię że pracuję 19 godzin, są przerwy ale ogólnie wieczorkiem trochę przede telewizorkiem/koputerem, kolację sobie zrobić smaczną. także na kobietę też czas by się znalazł :)

#3299 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 29 grudzień 2014 - 14:35

"Rolnik szuka żony"

ja dojadam to co zostało ;) pilnie potzrebna pomoc w jedzeniu ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3300 Share Bogus64

Bogus64

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 29 grudzień 2014 - 15:08