Skocz do zawartości

Zdjęcie

"Rolnik szuka żony"

6660 odpowiedzi na ten temat

#3241 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 27 grudzień 2014 - 21:31

"Rolnik szuka żony"

Bardzo dobrze ,że myśli głową ...czy tylko o sex w życiu chodzi ?  Staś zdaje się być odpowiedzialnym mężczyzną i nie rzuca słów na wiatr . Takich ludzi coraz mniej .... Jak on sam mówił w którymś z odcinków ,że dziś ludzie słowo ''kocham cię '' coraz częściej wypowiadają od tak sobie .

A tak do wszystkich . Wierzycie w miłość  od pierwszego wejrzenia  ?    Ja nie wierzę ! 

Edytowany przez Meg5, 27 grudzień 2014 - 21:46.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
"Rolnik szuka żony" Dzisiaj, 15:48
  •  

#3242 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 27 grudzień 2014 - 21:36

"Rolnik szuka żony"

No bo jak idą uprawiać sex to mówią - idziemy się kochać i wszystko im się popierdzieliło już od tego dupcenia     hahahaha.

Staś zdaje się być odpowiedzialnym mężczyzną i nie rzuca słów na wiatr . Takich ludzi coraz mniej

Czasem trzeba stracić głowę    :P      nie mam na myśli kata.        :lol:

Edytowany przez KORSARZ1, 27 grudzień 2014 - 21:39.

#3243 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 27 grudzień 2014 - 21:50

"Rolnik szuka żony"

Z wiekiem coraz trudniej stracić głowę ,bo człowiek już zna różne smaki życia  i na obu   szalach życia  , ''za i przeciw '' jest  coraz więcej .

#3244 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 27 grudzień 2014 - 21:55

"Rolnik szuka żony"

A jak tych "przeciw" jest więcej to zostaje sam jak palec w d*pie.       :P       :lol:

A tak właściwie Meg, dlaczego nie wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia?       :P

Weź mnie jeszcze dobij i Ty i powiedz że takie coś to tylko na Titanicu.       :P

Edytowany przez KORSARZ1, 27 grudzień 2014 - 21:59.

#3245 Share biedroneczka

biedroneczka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów
  • Zainteresowania:Sporty konne, szeroko pojęte życie

Napisany 27 grudzień 2014 - 22:01

"Rolnik szuka żony" Pytanie kobiety do Staszka : to kto ma trzymać kija ? Ja czy ty....hahaha....
" Staszku, powiedz mi, czemu ja tu jestem ? - Nie pamiętam...Przyznam, że czasem swoich decyzji nie rozumiem..." Hahaha...( 18:00-18:30 )
Ja pierdzielę, moj dziesięcioletni syn jest bardziej rozgarnięty....

@Meg5 - kto z miłości nigdy nie umarł, nie potrafi żyć...

#3246 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 27 grudzień 2014 - 22:05

"Rolnik szuka żony"

A tak właściwie Meg, dlaczego nie wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia?

Bo od pierwszego wejrzenia to co najwyżej   można się zauroczyć ,a nie zakochać .  ]

@Meg5 - kto z miłości nigdy nie umarł, nie potrafi żyć... 

A to tylko Brodka  tak śpiewała .  Co powiesz na to, że ludzie właśnie przez tzw . hop siup umierają za życia ,tylko czekają do starości by ich pochowali ? 

#3247 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 27 grudzień 2014 - 22:12

"Rolnik szuka żony"

Bo od pierwszego wejrzenia to co najwyżej   można się zauroczyć ,a nie zakochać .  ]

Tu bym polemizował z Koleżanką.

Co powiesz na to, że ludzie właśnie przez tzw . hop siup umierają za życia ,tylko czekają do starości by ich pochowali ?

To znaczy że myśleli jak tylko czym prędzej dobrać się do majtek.     :P        :D

Edytowany przez KORSARZ1, 27 grudzień 2014 - 22:14.

#3248 Share biedroneczka

biedroneczka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 27 grudzień 2014 - 22:16

"Rolnik szuka żony" Jeśli tak robią, to tylko na własne życzenie.....
Rozpamiętywanie czegoś do końca życia, co było i już nigdy nie wróci , jest wbijaniem sobie gwoździ...
Życie płynie dalej, i trzeba umieć wyciągnąć wnioski z tego, co już za nami.

#3249 Share krilan06

krilan06

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 449 postów

Napisany 27 grudzień 2014 - 22:24

"Rolnik szuka żony"

Mnie co innego rozśmieszyło - mianowicie to, że niby w poprzednich odcinkach Grzegorz całą winę wziął na siebie za nieudany związek . Ja pamiętam coś innego - pomówił Ewę o to, że przez nią wszystko zaczęło się chrzanić - ciągniki, przyczepy itp

#3250 Share biedroneczka

biedroneczka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 27 grudzień 2014 - 22:36

"Rolnik szuka żony" @krilan - ofiara zawsze pozostanie ofiarą.....

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3251 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 822 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja ,nowe technologie ,sztuki walk :-) ,czytanie książek ,pływanie ,komputery,wycieczki ,zdrowe odżywianie ,taniec ,gotowanie ,fotografia ,majsterkowanie .

Napisany 28 grudzień 2014 - 01:00

"Rolnik szuka żony"

Sobotni odcinek utwierdził mnie ,że ten program to słabizna jest ,a zachowanie uczestników też wiele ma do życzenia .Najbardziej szkoda mi Zbyszka z drugiej jednak strony cieszę się ,że  Kasia zrezygnowała ,gdyż nie pasowała do Zbyszka mimo wszystko .Z własnej perspektywy mogę śmiało powiedzieć ,że nie zgłaszam się do nowej edycji i na własną rękę będę szukał tej jedynej :D

I love salsa

#3252 Share malorolniczka

malorolniczka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 28 grudzień 2014 - 02:59

"Rolnik szuka żony"

presja wystawienia się na widok publiczny i świadomość bycia komentowanym na pewno wpływała hamująco na osoby biorące udział w programie

być może, gdyby ci sami ludzie spotkali się w okolicznościach bardziej intymnych, coś by z tego było

#3253 Share Power

Power

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 174 postów

Napisany 28 grudzień 2014 - 07:49

"Rolnik szuka żony"

Szkoda że rolnik szuka zony tylko jest. Ja bym chiał żeby była edycja Rolniczka Szuka męża :)

#3254 Share bhdemeter

bhdemeter

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów

Napisany 28 grudzień 2014 - 09:26

"Rolnik szuka żony"

Ja też bym chciała aby była wersja że to kobieta szuka męża na gospodarstwo. Bo takich facetów co by chcieli jest znacznie mniej. A już nawet jak jakiś się znajdzie to po jkimść czasie jak trzeba naprawdę pracować a jazda traktorami się znudzi to mówi że jest wykorzystywany.

Tak naprawdę moim zdaniem to w związku najbardziej ważny jest szacunek a jak już ludzie się szanują to zawsze idzie się dogadać. 

Co do zakochania od pierwszego momętu. To mnie to spotkało i jakoś nie mogę się odkochać. Pomimo że facet nie zasługuje na tą miłość. 

Moja mama zawsze mi mówiła że dla faceta z sercem najważniejsza jest pierwsza dziewczyna z którą pójdzie do lóżka i z mojego doświatczenia wygląda na to że tak jest. 

#3255 Share Power

Power

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 174 postów

Napisany 28 grudzień 2014 - 09:51

"Rolnik szuka żony"

Ja też bym chciała aby była wersja że to kobieta szuka męża na gospodarstwo. Bo takich facetów co by chcieli jest znacznie mniej. A już nawet jak jakiś się znajdzie to po jkimść czasie jak trzeba naprawdę pracować a jazda traktorami się znudzi to mówi że jest wykorzystywany.

Tak naprawdę moim zdaniem to w związku najbardziej ważny jest szacunek a jak już ludzie się szanują to zawsze idzie się dogadać. 

Co do zakochania od pierwszego momętu. To mnie to spotkało i jakoś nie mogę się odkochać. Pomimo że facet nie zasługuje na tą miłość. 

Moja mama zawsze mi mówiła że dla faceta z sercem najważniejsza jest pierwsza dziewczyna z którą pójdzie do lóżka i z mojego doświatczenia wygląda na to że tak jest. 

Są są,sam się do ich zaliczam, że chciałbym znaleźć przysłowiową rolniczkę ale jakoś ciężko jest znaleźć ze wzg na to ze mieszkam w mieście. Wiadomo z różnych wględów uważa się, że ci z miasta nie nadają się i po częsci jest  to racja ale nie wszyscy:). 

Nie zasługije ale jestem, to po co tkwić w tak toksycznym związku, jaki jest sens ?

Ciekawe powiedzenie Twojej mamy, jednakżę uważam że zależy to od podejściu faceta :)

#3256 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 822 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja ,nowe technologie ,sztuki walk :-) ,czytanie książek ,pływanie ,komputery,wycieczki ,zdrowe odżywianie ,taniec ,gotowanie ,fotografia ,majsterkowanie .

Napisany 28 grudzień 2014 - 09:55

"Rolnik szuka żony" bhdemeter koleżanko zgadzam się z Twoimi słowami ,tym bardziej z ostatnim zdaniem .Jeżeli ktoś czuje się wykorzystywany ,to powinien to powiedzieć ,a jak boi się pracy i ma dwie lewe rączki ,to moje pytanie jest po co chce być taki ktoś na gospodarstwie ?.

I love salsa

#3257 Share dawidki16

dawidki16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 168 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka, rolnictwo i wiele innych

Napisany 28 grudzień 2014 - 10:24

"Rolnik szuka żony"

Szaczunek, ale też zabiegane o względy drugiej osoby, a nie myślenie, że jak już udało nam się "zdobyć" tą drugą połówkę to już jest nasza. Spodobało mi się to jak prowadząca zapytała się Pawła dlaczego innym uczestnikom się nie udało, a on odpowiedział, że byli zbyt pewni tego, że im wyjdzie, a on sam podchodził do tego z dystansem. Uda się do będzie fajnie, a jak nie to na tym programie świat się nie kończy,  

Słyszałem też, że w następnej edycji mają być też rolniczki które szukają.

Są są,sam się do ich zaliczam, że chciałbym znaleźć przysłowiową rolniczkę ale jakoś ciężko jest znaleźć ze wzg na to ze mieszkam w mieście. Wiadomo z różnych wględów uważa się, że ci z miasta nie nadają się i po częsci jest  to racja ale nie wszyscy:). 

Nie zasługije ale jestem, to po co tkwić w tak toksycznym związku, jaki jest sens ?

Ciekawe powiedzenie Twojej mamy, jednakżę uważam że zależy to od podejściu faceta :)

Nie tylko ty się do nich zaliczasz :P Ja z kolei uważam, że znaleźć kogoś na gospodarstwo w wieku 25+ jest znacznie łatwiej aniżeli 20- D

#3258 Share anka1

anka1

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów

Napisany 28 grudzień 2014 - 12:10

"Rolnik szuka żony" No ciekawe co chłopaki z miasta nam tu napiszą...a jak dziewczyna ma starego ciapka, to też tak chętnie przyjdziecie na tą wieś ?

#3259 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 28 grudzień 2014 - 12:22

"Rolnik szuka żony"

A co ma stary ciapek do tego, ze starego też idzie zrobić prawie nówkę, tylko trzeba chcieć przede wszystkim Ciebie i chęci pracować w Waszym gospodarstwie, jak trafisz na lenia śmierdzącego to możesz mieć i nowe JD to i tak tego nie doceni i zniszczy i Ciebie i Twoje ciągniki, łatwo przyszło, łatwo poszło.

Zapamiętaj jedno, jak Twój majątek będzie na pierwszym miejscu a Ty na drugim, to psami poszczuj takiego durnia zawczasu. 

Edytowany przez KORSARZ1, 28 grudzień 2014 - 12:33.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3260 Share darek3

darek3

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,motoryzacja

Napisany 28 grudzień 2014 - 12:43

"Rolnik szuka żony"

Ania, mieszczuchy napiszą pewnie że oni bardzo lubią wieś, że żadnej pracy się nie boją itd. ale jak przyjdzie co do czego to on przecież fizycznie nie będzie pracował bo by się zmęczył, a praca na wsi nie polega tylko na jeżdżeniu nowymi ciągnikami.