kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

@biedroneczka Powiedz, w czym ty jesteś szybka? W zmienieniu "rękawiczek". Pewnie hodujesz chomiki tudzież coś podobnego. Więc marchewkę można w biegu rozrzucać. Niektóre tak mówią, że do roboty pierwsze. Chyba w prasowaniu siana luzem. (oczywiście w parach). Twój problem polega na szukaniu z księcia z bajki. Bo zwykłego chłopa w gumofilcach się wstydzisz, chociaż sama w nich chodzisz. Taki mały paradoks.

A moje ogłoszenie ma charakter czysto satyryczny. Więc złapałaś się w grę. Każda jedna może być, byle miała ułożone w głowie.

A tobie współczuje, że jedyny wymiar kojarzy ci się z męskim sprzętem. Pewnie pole mierzysz w ku ta sach, taka nowa jednostka miary. Dziś nie potrzebny gruby portfel, tylko karta bankowa. Nie wiem, na jakim wygnanowie mieszkasz, ale widać, że cywilizacja i XXI, poza netem, tam nie zawitała. Pewnie pożyczkę u jakiegoś bankiera albo żyda bierzesz.

I jeśli szukasz po wymiarach sprzętu, to pewnie w posagu reklamówkę viagry wnosisz. Nie dokazuj, miła nie dokazuj przecież nie jest z ciebie znowu taki cud.

Pozdrawiam Biedroneczkę, Skarbie złość piękności szkodzi.

Miłego dnia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@robert123farmer. Przykro to powiedzieć, ale po kiego grzyba się wtrącasz. Czy ja z tobą konwersuję? Taka przypadłość polaka - cwaniaka, swoje 3 grosze wtrąci tam, gdzie nie ma swojego interesu.

pilnuj najpierw siebie nim kogoś zaczniesz pouczać. Rozmawiać z Biedronką, jak masz inną orientację i wolisz chłopców to nie do mnie. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

 

Maciej_Boryna kolego mało masz jeszcze tego co inni napisali o Tobie ?. Sam się prosisz o więcej ...przykre ,ale prawdziwe .Forum jest dla wszystkich i każdy pisze co chce ,to nie jest Twój prywatny folwark :)

 

  • Like 1

I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pędź gumisia przez stumilowy las RafaKdziela. Następny polaczek - cwaniaczek z ciebie. Masz swój folwark, to się na nim skup, do roboty marsz, bo blondynki z głodu kwiczą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28753

widzę kolejny/kolejna który się tu zalogował tylko po to żeby pokazać co to nie ja, i rzucić parę tekstów, zrobić mały zamęt

a tak przy okazji jak się nazywała ta co tutaj nas obrażała???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala513    68

Rafi no właśnie nie trzeba było tak tego komentować...
Sama bym się zgłosiła ale nie łapię się na wytyczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

Maciuś przyszedł na forum, rzucił wymiarami idealnej panny wg siebie a teraz ma problem do biedroneczki że mu sie odgryzła wymiarem portfela.... no i czego TY chłopie chcesz? monopol na dogryzanie byś chciał mieć? mogła okreslić wymiar penisa który ją interesuje i tez byś był wielce oburzony? tu wymiary i tu wymiary. abo sie smiejemy wszyscy albo lepiej nic nie pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wozak    2

Panowie,co się z wami dzieje czyżby nerwy a raczej emocje biorą górę,to nie tędy droga,tylko spokój nas uratuje tak moja szwagierka zawsze do mnie mówi a we mnie aż się gotuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sporą zaletą jest umiejętność śmiania się z siebie i zgrabnego obracania w żart jakiś swoich potknięć.

 

Chłopaki piszcie, piszcie jakie macie oczekiwania wobec dziewczyny, zachowując przy tym zdrowy rozsądek i kierując się szacunkiem dla drugiej strony. W taki sposób sami kreślicie swój obraz:)

Edytowano przez malorolniczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

buhahah, ale was wkręciłem, i to jest piękne, sam jeden przeciwko owadowi i jej poplecznikom. buhahahah. Mam was :)'

Edytowano przez kris14
Pkt. 1.4, 1.12 +1p. ostrzeżeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

tylko widzisz malorolniczka  nie każdemu takie kreowanie swojego wizerunku wyjdzie na dobre xD..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mnie osobiście zawsze imponowała dziewczyna która życia się nie boji która umie sie odszczeknąć jak trzeba która potrafi żyć, matko szczęście moje że na taka trafiłem he he,  i powiem wam tyle z całego serca życze wam ludziska znalezienia waszej drugiej połówki i szukajcie wszędzie gdzie się da na każdy możliwy sposób, a nie czekajcie bo na cud bo on nie przyjdzie sam, szkoda się kłócić i tyle program RSŻ jaki był taki był, chociaż podobno jednemu się udało ale było minęło i tyle, to samo nie ma co się kłócić ale porozmawiac fajnie zawsze można bo w tym złego nic nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wozak    2

Kiedyś już pisałam brak tych co kiedyś udzielali się na tym forum,kolega wyżej sam pamięta było o wiele spokojniej, to Ja sama zazwyczaj prowokowałam z bananem,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedroneczka    16

@MaciejBoryna - weź mi zacytuj, gdzie ja napisałam, że potrzeba mi wymiaru Twojego ku***a ???

Zaśmiałam się tylko odnośnie grubości portfela spowodowanej ilością kart, poza mną wiele osób żartowało z tego , ale Ty żeś się tylko mnie upier***ił jak bąk końskiej du*y..!!!

Facetów we filcakach nie mam żadnego powodu się wstydzić, a ja nigdy ich nie mówiłam, i raczej nosić nie będę, wiec pisz fakty, a nie pleciesz, co Ci ślina na język przyniesie....!!!

A Ty, zanim byś się odwrócił, to trzy razy bym Cię obskoczyła....

A teraz najważniejsze, cwaniaczku z Koziej Wólki : zarzucasz mi , że mam gówno nie robotę przy chomikach ? Powiedz mi jedynie , jakich osiągnięć w swojej gospodarce dokonałeś ? Czy wyhodowałeś jakieś zboże czy zwierzaka, który byłby np najlepszy choćby województwie ? Jeżeli mówi Ci coś nazwa Polski Koń Zimnkrwisty, to sprawdź sobie w google, jak wielkie i ciężkie są to konie. A co powiesz na to , że OGIERY Z MOJEJ HODOWLI KILKAKROTNIE ZOSTAŁY CZEMPIONAMI na aukcjach, a inne w pozycjach do 4, źrebięta również , a np źrebak został kilka razy czempionem źrebiąt , i został ogłoszony jesienią superczempionem źrebiąt Warmii i Mazur? Podobnie klacze.

I co powiesz na to, że tylko JA SAMA je przygotowuję, od zera uczę do zaprzęgu(kilka razy pierwsze miej!!!ce za najlepiej zdaną próbę zaprzęgową przez ogiera) ?

Nagrody za najlepsze przygotowanie koni do aukcji.

Powiem Ci jeszcze jedno-sama robie w polu i sama wożę swoje konie, nieraz po ponad 300 -400 km w jedną.

Sama też się nimi zajmuję. Oczywiście nie musisz mi wierzyć, bo to i tak dla Ciebie na dziś za dużo.

Następnym razem, jak o czyms napiszesz, to zastanów się ,czy masz chociaż pojęcie o pojęciu, bo wg mnie w d*pie byłeś i gówno widziałeś bo tej pory........!!!

WSZYSTKO NA TEN TEMAT !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

ale macie problemy... na całego, parę dni tu nie zaglądałem a tu normalnie argentyńska telenowela w polskim wydaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Darus musisz częściej zaglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

czasu brakuje wiecznie, coraz bardziej zabiegany a ostatnie dni to już całkiem były koszmarne... chyba zbyt wiele czasu poświęcam pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

Skąd w ludziach tyle złości?

 

 

 

Masz rację iż ten  program ośmieszył rolnika,to było robione pod publikę,jak to mówią ...za pieniądze  ksiądz się modli,

Nie zgodzę się z tobą. To nie program ośmieszył rolnika, tylko występujący tam rolnicy sami siebie ośmieszyli (jednak nie wszyscy) i to im można podziękować za ewentualne postrzeganie rolników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Do  progeamu dobrano paru nieudaczników a na lidera zwerbowano Pawła (celebryte) który wczesniej zaibtniał w ogólnopolskim konkursie rolniczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wozak    2

@mapo a kto wykreował rolników w ten a nie inny sposób TV my nie mamy nic do tego, chyba że Ty sama masz dojście to zrób coś  by następna edycja nie wyszła aż tak  kompromitująca dla wsi piszę dla ogół bo mowa o nas a nie o jednostkach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

wozak: czyli twierdzisz, że producenci kazali im się zachowywać tak, a nie inaczej? Tamci rolnicy pokazywali się tak, jak chcieli się pokazać...


A co do następnej edycji, to myślę, że jednak będzie lepsza. Przynajmniej mam taką nadzieję.


Oglądaliście "Wiadomości"? Komornik zabrał rolnikowi ciągnik za długi jego sąsiada, a następnie sprzedał do komisu za mniej niż połowę jego wartości.

Kolejne potwierdzenie, że Polska to kraj absurdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Wczoraj nadawali reportaż o rolniku ,co to komornik zabrał ciągnik jemu za długi sąsiada .Goś płakał przed kamerą .Ja bym nie dał za nic swojego ciągnika i sprawę załatwił inaczej ;).Ten komornik sprzedał Belarusa za 45 tys .Nie mogę się nadziwić ,że Policja nic nie zrobiła .

Edytowano przez RafaKdziela

I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj