Skocz do zawartości

Zdjęcie

"Rolnik szuka żony"

6655 odpowiedzi na ten temat

#2661 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 958 postów

Napisany 27 listopad 2014 - 10:46

"Rolnik szuka żony"

glicer: wiesz, zabawny jesteś, zwłaszcza w niektórych wypowiedziach (mam tu na myśli te wczorajsze wpisy). Z głową u ciebie wszystko w porządku? ;)

bratrolnika: nie wiem, czy wiesz, ale my właśnie jesteśmy w temacie AgroRandki. Miej pretensje do założyciela wątku, że umieścił go w dziale "AgroRandka", zamiast "Muzyka, Kino, TV"...

tylko ten temat dotyczy konkretnie pewnego programu, poniżej linki gdzie można szukać przygody/miłości/drugiej połówki:

http://www.agrofoto....-na-gospodarkę/

http://www.agrofoto....77-szukam-męża/

http://www.agrofoto....ona-szuka-jego/

http://www.agrofoto....-chętnych-brak/

@glicer z tymi trzema odcinkami to sobie jaja ze mnie robisz??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
"Rolnik szuka żony" Dzisiaj, 17:54
  •  

#2662 Share glicer

glicer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 27 listopad 2014 - 10:55

"Rolnik szuka żony"

bratrolnika-z Ciebie nie,ale się lekko wygłupiłem

#2663 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 958 postów

Napisany 27 listopad 2014 - 10:56

"Rolnik szuka żony"

ale to w końcu będzie jakiś ten końcowy odcinek na koniec grudnia czy to plotka poprostu???

#2664 Share glicer

glicer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 27 listopad 2014 - 11:14

"Rolnik szuka żony"

Zabobony-wiara,marzenia,za to nie ma kary wiec nie odbierajmy tego nikomu!KAZDY z nas albo miał albo prędzej czy później będzie miał dziwne zbiegi okoliczności.Pewnie w towarzystwie emocji zwali po prostu wine na kogoś kto akurat nawinie się pod ręke.Sam już to przezyłem,i mało tego ,do moich oskarzen przyłączyły się osoby które ze mną pracowały,tak bardzo to było wiarygodne

#2665 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 27 listopad 2014 - 11:21

"Rolnik szuka żony"

tylko ten temat dotyczy konkretnie pewnego programu, poniżej linki gdzie można szukać przygody/miłości/drugiej połówki:

Ja widzę że Ty bardzo lubisz czytać temat o obrabianiu d*py ludziom z tego programu, bo praktycznie o niczym innym tu się nie pisze, był program kto chciał wyraził swoje poglądy i tyle, a nie ciągle wałkować to samo. Jeszcze żeby to był tylko film czy jakiś program rozrywkowy z udziałem zawodowych aktorów, ale to są zwykli ludzie. Jestem bardzo ciekaw czy założycielowi tego tematu właśnie chodziło o sianie plotek w tym temacie, jestem bardzo ciekaw.     ;[

Zgłoś się do drugiej edycji to się z Ciebie pośmiejemy może trochę co, i wtedy dodaj ten temat do ulubionych by niczego nie przegapić.

Edytowany przez KORSARZ1, 27 listopad 2014 - 11:25.

#2666 Share glicer

glicer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 27 listopad 2014 - 11:33

"Rolnik szuka żony"

A ja se myśle ze do następnego programu zgłosze swoją owce,wrzosowke.One rodzą się czarne,ale po 7-9 miesiącach czarny zostaje tylko łepek.Biorąc pod uwagę kilku miesięczne kręcenie programu,na koniec programu dziewczyny by powiedziały-ale to nie ten,on przecież był czarny!!HEh ,kto wie może w pierwszej edycji dziewczynom nalezał się taki BARAN!!

#2667 Share biedroneczka

biedroneczka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów
  • Zainteresowania:Sporty konne, szeroko pojęte życie

Napisany 27 listopad 2014 - 11:55

"Rolnik szuka żony" Nie obrażaj baranów, bo każdy baran ma jaja, a większość uczestników miała tyle jaj, co im kury naniosą..;-)

Edytowany przez biedroneczka, 27 listopad 2014 - 11:57.

#2668 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 958 postów

Napisany 27 listopad 2014 - 12:31

"Rolnik szuka żony"

Ja widzę że Ty bardzo lubisz czytać temat o obrabianiu d*py ludziom z tego programu, bo praktycznie o niczym innym tu się nie pisze, był program kto chciał wyraził swoje poglądy i tyle, a nie ciągle wałkować to samo. Jeszcze żeby to był tylko film czy jakiś program rozrywkowy z udziałem zawodowych aktorów, ale to są zwykli ludzie. Jestem bardzo ciekaw czy założycielowi tego tematu właśnie chodziło o sianie plotek w tym temacie, jestem bardzo ciekaw.     ;[

Zgłoś się do drugiej edycji to się z Ciebie pośmiejemy może trochę co, i wtedy dodaj ten temat do ulubionych by niczego nie przegapić.

nie zgłoszę się bo żonaty jestem już parę lat, więc poligamia nie przejdzie

lubię czytać na tematy które mnie interesują, i dla mnie normalnym jest jeśli temat się wyczerpał to go zakańczam, a nie ciągnę temat aby tylko pisać

nie mam również zamiaru usuwać tematu z obserwowanych, bo myślę że w późniejszym czasie ktoś może dodać jakąś ciekawą informację, np. co się działo z uczestnikami po programie, jakiś link do wywiadu, itp.

#2669 Share glicer

glicer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 27 listopad 2014 - 12:38

"Rolnik szuka żony"

biedroneczka-takie ciekawe forum,takimi skrajnościami odstraszasz wszystkich ktorzy są proooo...A jeśli ,a jeski nadciągają dla nas gorsze czasy!?Pozostanie karmić się TV

Dziwne ze jeszcze nie wypłynęło ile dostali kasy! Dla mnie akurat mamona nie ma wartości ale pewnie gdybyśmy wiedzieli inaczej byśmy oceniali.

#2670 Share oniak

oniak

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów
  • Zainteresowania:wszechstronne :)

Napisany 27 listopad 2014 - 13:43

"Rolnik szuka żony"

że Grzegorz o 180st zmienił swoje podejście do Ewy. Obwinianie kogoś na samym końcu, że przez nią maszyny się psują... żenada.

na innym portalu czytałem że ponoć rodzice (mający ogromny wpływ na niego)  mu już znaleźli kandydatkę i nie z miasta tylko ze wsi z własnymi ha ... ile w tym prawdy nie wiem, pisał to rzekomo gość co mieszka w jego stronach. 

Adam dał rady w programie TV INFO .Całkiem inaczej zachowywał się ,jak w Rolnik szuka żony .

to już wiecie że zachowanie uczestników programu było wyreżyserowane ,,,, 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2671 Share melon10641

melon10641

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 881 postów

Napisany 27 listopad 2014 - 13:57

"Rolnik szuka żony"

Nie zgodzę się z kolegą wyżej. W tvp info wyraźnie mówił, że oni wszyscy (w miarę możliwości) starali się zachowywać naturalnie. A te rady to on dawał reżyserowi gdzie można dane sceny kręcić np. czytania listów lub pierwsze spotkanie sam na sam. 

Z drugiej strony ciężko się zachowywać naturalnie jak ma się kilka kamer w domu i ekipę do kręcenia 

#2672 Share oniak

oniak

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów
  • Zainteresowania:wszechstronne :)

Napisany 27 listopad 2014 - 14:06

"Rolnik szuka żony"

niemiecka edycja była moim zdaniem lepsza przynajmniej pod względem organizacji. Rolnik wybierał kobietę która mu najbardziej odpowiadała i ona jechała do niego a nie jak u nas że pojechały wszystkie i rodziły się konflikty (np Ewa z Ulą) 

a teraz mają nowy hit, coś w stylu bezludnej wyspy :) płynie tam sam gościu który ma wybierać, przypływa pierwsza kandydatka, po jakimś czasie przypływa druga :) 

najlepsze było jak popłynęła kobieta jako pierwsza czyli ta która wybiera, potem jako kandydat gościu :) a po jakimś czasie druga kobieta (les)  - więc tą pierwszą to przerosło i 'wyszła" z programu 

myślicie że do nas też to przyjdzie ? 

#2673 Share glicer

glicer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 27 listopad 2014 - 14:17

"Rolnik szuka żony" zima przyjdzie to i program przyjdzie

#2674 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 958 postów

Napisany 27 listopad 2014 - 15:07

"Rolnik szuka żony"

@glicer tobie to coś się zmieniło??? jeszcze parę stron temu pisałeś normalnie i z sensem,a teraz to aż oczy bolą i trzeba się domyślać o co chodzi

@melon10641 to że podpowiadali gdzie są ciekawe ujęcia do zdjęć to bardzo dobrze, przynajmniej moim zdaniem, nie każdy reżyser czy kto tam jest odpowiedzialny musi wiedzieć że tu a tu będzie fajnie, a gdzie indziej będzie źle, o to najlepiej zapytać miejscowych

@oniak mam nadzieję że do nas programy w których pokazywane są związki homoseksualne prędko nie przyjdą, ja stanowczo popieram normalny model rodziny, a wszystkie inne zboczenia są wg. mnie złe, i nie naturalne

#2675 Share janosik32

janosik32

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 118 postów

Napisany 27 listopad 2014 - 15:16

"Rolnik szuka żony"

oniak zapomniałeś dodać, że na tej wyspie wszyscy "gracze" są w strojach Adama i Ewy ( program zwie się- Adam szuka/poszukuje Ewy). Widziałem parę odcinków (germański nieco znam). Nie sądzę, że ten typ programu u NAS powstanie. Po pierwsze nie stać na wynajem wyspy, po drugie potrzeba jeszcze z 20 lat na "porzyzwolenie społeczne".  Chociaż jeśli do tego przyzwolenia już dojdzie, będzie  po nas jako kraju z własną myślą. Zostaniemy  przerobieni na tęczowych.

W obecnej TV pełno programów pt: Zdrady, Czemu ja?, Czemu nie ja?, Trudne sprawy, itp reszty nie znam i nie chcę znać.

Zwyczajnie mnie głowa boli gdy usłyszę teksty z któregoś z ww. programów.

Tv bazuje na sensacji, śmierci, sexie i zniszczeniu.

Dodam jeszcze do przedmówcy. U nas nie ma programów "promujących" homosexualistów? Każda tv za punkt obowiązkowy, ma pokazanie parki homo, lub przynajmniej jednego homosexualisty. Zobaczcie jak często w dialogach/sytuacjach występuje nawiązanie do ww.  Szczytem są adopcje dzieci. Promocja trwa cały czas. Jeśli ktoś o nich nie mówi lub odwraca wzrok zostaje homofobem, nietolerancyjnym zacofanym ciemnogrodem. Ten ciemnogród przetrwał setki, lub nawet tysiące lat.  Zjednoczeni z TĘCZĄ nie przetrwają nawet stu.

Edytowany przez janosik32, 27 listopad 2014 - 15:44.

#2676 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 958 postów

Napisany 27 listopad 2014 - 15:29

"Rolnik szuka żony"

@janosik32 popieram to co piszesz, aktualnie w TV większość programów ogłupia nas, nie ma programów kształcących, na poziomie, tylko takie że się niedobrze robi, a głupi ludzie ogladają

te "przyzwolenie społeczne" mam nadzieję że nastanie jak najpóźniej, a najlepiej wcale, chciałbym jeszcze wychować dzieci w kulturze gdzie tradycyjny model rodziny jest najlepszy, a nie jakieś zboczenia, i odchyły od normy

jeśli w tym programie faktycznie chodzą na golasa, to pewnie jest pokazywany w godzinach późnowieczornych, i najczęściej oglądają go faceci z ręką w majtkach, swoich dodajmy

#2677 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 27 listopad 2014 - 15:56

"Rolnik szuka żony"

Nie obrażaj baranów, bo każdy baran ma jaja, a większość uczestników miała tyle jaj, co im kury naniosą..;-)

Biedroneczka, Ciebie okiełznać to myśłę że z dziką klaczą szybciej bym sobie poradził     :P    Bez urazy, to komplement        :P

dla mnie normalnym jest jeśli temat się wyczerpał to go zakańczam, a nie ciągnę temat aby tylko pisać

A nie przyszło Ci do głowy że z takiego pisania to tu się może jakaś para wytworzyć, przynajmniej taki pożytek będzie, a nie pisać o ludziach bez jaj, którzy się tylko ośmieszyli, założenie programu nie wierzę że było takie jak wyszło, tylko "aktorzy" do d*py.

Edytowany przez KORSARZ1, 27 listopad 2014 - 16:00.

#2678 Share janosik32

janosik32

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 118 postów

Napisany 27 listopad 2014 - 15:59

"Rolnik szuka żony"

Po pierwsze to wszystko jest grzebanie w psychikach( porównał bym to do sekcji żaby i podłączaniu prądu) Kto chciałby oglądać jak dwoje czy troje ludzi się poznaje? Dodajmy do tego brak ubrania. Wszyscy chcą zobaczyć jakieś cycki  lub wszystkie jakąś fujarkę. I dochodzimy do secundo: oglądalność>reklamy> pieniądze.

Powiedzmy to jeszcze raz. Te nasze wydanie Rolnik szuka żony  nie powstało by komukolwiek z uczestników dać szczęście.

#2679 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 27 listopad 2014 - 16:03

"Rolnik szuka żony"

Ta akurat, gołym okiem widać że ci panowie do niczego się nie nadają, reżyser im tak kazał pewnie.       :lol:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2680 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 958 postów

Napisany 27 listopad 2014 - 16:05

"Rolnik szuka żony"

Biedroneczka, Ciebie okiełznać to myśłę że z dziką klaczą szybciej bym sobie poradził     :P    Bez urazy, to komplement        :P

A nie przyszło Ci do głowy że z takiego pisania to tu się może jakaś para wytworzyć, przynajmniej taki pożytek będzie, a nie pisać o ludziach bez jaj, którzy się tylko ośmieszyli, założenie programu nie wierzę że było takie jak wyszło, tylko "aktorzy" do d*py.

skoro tak to piszcie, szczęścia na nowej drodze