Skocz do zawartości

Zdjęcie

"Rolnik szuka żony"

6655 odpowiedzi na ten temat

#2601 Share darek3

darek3

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,motoryzacja

Napisany 26 listopad 2014 - 16:42

"Rolnik szuka żony"

Co tu tak spokojnie tylko jedna strona od wczoraj przybyła?

A co do dziewczyn lubiących ,,ciepłe kluchy" to właśnie Ula do nich należy bo ona kompromisów nie uznaje i to ona zawsze musi być górą a Grzesiek na takiego niezdecydowanego wyglądał, ale coś nad nim jednak czuwało bo jej nie wybrał. Najgorzej jak taka dziewczyna popadnie na faceta stanowczego który ma swoje zdanie i żadna ze stron nie ustąpi to wtedy jest wojna na całego ;)

Dlatego takie decyzje powinny być przemyślane żeby nie było później rozczarowania.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
"Rolnik szuka żony" Dzisiaj, 07:49
  •  

#2602 Share mrc1005

mrc1005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 153 postów

Napisany 26 listopad 2014 - 16:59

"Rolnik szuka żony" Ula jest nerwowa bo dawno jej emocji nikt nie rozładował i w środku się gotowało ...

#2603 Share Jaro71

Jaro71

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 26 listopad 2014 - 17:56

"Rolnik szuka żony"

Masz racie Ula taka była w tym programie :D

#2604 Share 7891Firefox

7891Firefox

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 506 postów
  • Zainteresowania:Hodowla bydła i koni, weterynaria, rolnictwo.

Napisany 26 listopad 2014 - 17:56

"Rolnik szuka żony"

jakoś dziwnie sie zakończył ten program. W pewnych momentach odnosiłam wrażenie jakby chodziło o szukanie darmowych parobków, a nie żon. Kilku zachowało się naprawdę nie w porządku do wybranych dziewczyn. Nie wiem czy to wpływ mamusi czy po prostu niedojrzałość. Masakra.

#2605 Share melon10641

melon10641

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 881 postów

Napisany 26 listopad 2014 - 18:02

"Rolnik szuka żony"

Parobków? Bez przesady a co one tam takiego robiły? 

#2606 Share darek3

darek3

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 139 postów

Napisany 26 listopad 2014 - 18:15

"Rolnik szuka żony"

Z tymi ,,parobkami" to nie przesadzajmy bo nawet Paweł mówił że nie chce aby Natalia pracowała w gospodarstwie tylko żeby była niezależna, i wielu innych rolników też tak myśli, może poza Stanisławem z programu bo on to chyba faktycznie szukał kogoś do pracy. W dzisiejszych czasach kobieta wcale nie musi pracować na gospodarstwie będąc żoną rolnika, ale dziewczyny jeszcze tego nie wiedzą i myślą że jak wyjdą za rolnika to będą musiały harować w gospodarstwie.

#2607 Share biala513

biala513

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów

Napisany 26 listopad 2014 - 18:38

"Rolnik szuka żony"

Gorzej jak rolnik trafi na żonę, która chce pracować w gospodarstwie. Ba! nawet chce się rozwijać a mąż nie ma ochoty wtedy to jest cyrk :P

#2608 Share darek3

darek3

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 139 postów

Napisany 26 listopad 2014 - 18:49

"Rolnik szuka żony"

A dlaczego ma nie chcieć, ale znaleźć taką żonę żeby chciała się rozwijać w gospodarstwie to graniczy z cudem ale pewnie i takie dziewczyny też istnieją. Ja tam jestem tego zdania żeby kobieta mogła wybrać co chcę robić w życiu czy iść do pracy czy pomagać mężowi na gospodarstwie.

#2609 Share biala513

biala513

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów

Napisany 26 listopad 2014 - 18:59

"Rolnik szuka żony"

Znam parę młodych kobiet, które chciałby się rozwijać a mąż jest innego zdania. Ja sama chciałabym rozwijać gospodarstwo w miarę możliwości :)

#2610 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 26 listopad 2014 - 19:06

"Rolnik szuka żony"

W obecnych czasach jest gorzej z inwestycjami w gosp. rolnym,warunki są ale cen niestety nie ma...a chęci i zapał młodych kobiet i owszem jest ale do czego...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2611 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 26 listopad 2014 - 19:55

"Rolnik szuka żony"

Nie wiem czy zauważyliście , ale w czołówce ostatnich dwóch czy trzech programów mówiili o nowym naborze rolnik szuka zony" że to ma być rolnik  z własnym gospodarstwem itp.

... a przed ostatnim odcinkiem , jeszcze w ramach reklam  był spot w którym szukają do tego programu nie tylko mężczyzn- rolników ale i ROLNICZEK więc o ile jakieś się odważą szukać w ten sposób mężów to może być ciekawie  :)

Czyżby zmieniona formuła programu ? a może brak odzewu ze strony mężczyzn :P

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

#2612 Share Rolnik1973

Rolnik1973

Polska w naszych rękach

• Members
  • PipPipPip
  • 2885 postów
  • Zainteresowania:Pamiętaj! Kupując zagraniczne produkty wspierasz konkurencję która wykańcza nasz kraj.

Napisany 26 listopad 2014 - 19:59

"Rolnik szuka żony" teraz adam w tv info

#2613 Share oniak

oniak

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów
  • Zainteresowania:wszechstronne :)

Napisany 26 listopad 2014 - 20:05

"Rolnik szuka żony"

Temat się rozwinął nie w tym kierunku troche B) ........jeśli Ewa jest chora tak jak pisano to dlaczego takiej osobie nie należy się szczęście, miłość, normalne życie?

Ciężko bo cięzko ale mamy teraz tyle możliwości w leczeniu, że jesli komuś zależy to  walczy. Widocznie Grzegorzowi nie zależało aż tak.

zależy na co jest chora ... po tym co powiedziała że nie jest to ani cukrzyca ani aids obstawiam że powiedziała to bo nie chodziło jej o chorobę ciała.

Jemu to chyba na żadnej nie zależało ...

A ten Adam w wiadomościach nawet teraz był i dalszy ciąg jest na info ...

Ula jest nerwowa bo dawno jej emocji nikt nie rozładował i w środku się gotowało ...

Jeszcze to jej słodkie gadanie że ona nie prowokowała Ewy ... jasne .. samo się to robiło ..  

W dzisiejszych czasach kobieta wcale nie musi pracować na gospodarstwie będąc żoną rolnika, ale dziewczyny jeszcze tego nie wiedzą i myślą że jak wyjdą za rolnika to będą musiały harować w gospodarstwie.

dokładnie tak kolego.  To błędne myślenie i stereotypy ... 

#2614 Share mapo

mapo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 26 listopad 2014 - 20:11

"Rolnik szuka żony"

oniak: i co takiego ten Adam w tych wiadomościach mówił?

Co do Ewy, to powstało kilka wersji tej jej choroby, ale biorąc pod uwagę te jej ataki furii nie do opanowania, to najbardziej pasuje tu zaburzenie afektywne dwubiegunowe. Wiadomo, że z taką osobą trudno się żyje, ale czy taka osoba nie ma prawa do szczęścia?

#2615 Share oniak

oniak

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 26 listopad 2014 - 20:17

"Rolnik szuka żony"

oniak: i co takiego ten Adam w tych wiadomościach mówił?

Co do Ewy, to powstało kilka wersji tej jej choroby, ale biorąc pod uwagę te jej ataki furii nie do opanowania, to najbardziej pasuje tu zaburzenie afektywne dwubiegunowe. Wiadomo, że z taką osobą trudno się żyje, ale czy taka osoba nie ma prawa do szczęścia?

a tam ględzi...o programie.... o wsi ,,,  że jakieś dzieci go prosiły o zdjęcie .... 

ale cytując klasyka " z niego taki rolnik jak z koziej .... trąba" 

Ależ oczywiście że ma, tylko na pewno nie z takim Grześkiem, jak dla mnie to ona była "zaszczuta" przez tą Ulkę 

Nerwicę ma ? Skłaniałem się jeszcze ku wersji że ona (Ewa)  mu powiedziała że nie może mieć dzieci .... 

#2616 Share darek3

darek3

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 139 postów

Napisany 26 listopad 2014 - 20:27

"Rolnik szuka żony"

biała513 to ja nie wiem co ci faceci mają w głowie, żona im chcę pomóc, motywować do dalszego rozwoju i do tego robi to z przyjemnością a nie z niechęcią a oni tego nie doceniają. Taka żona to skarb :)

To bardzo  dobrze że chcesz się rozwijać, tak trzymaj i się nie poddawaj ;) 

W wiadomościach mówili że teraz kręcą jeszcze jeden odcinek ,,rolnik szuka żony" i mają go wyemitować 27 grudnia i to będzie już ostatni odcinek tej serii.

#2617 Share mapo

mapo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 26 listopad 2014 - 20:27

"Rolnik szuka żony"

oniak: przy zaburzeniu afektywnym dwubiegunowym nerwica to pikuś...

O tej ewentualnej bezpłodności też już czytałam, ale prawdy i tak się nie dowiemy.

#2618 Share oniak

oniak

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 26 listopad 2014 - 20:35

"Rolnik szuka żony"

oniak: przy zaburzeniu afektywnym dwubiegunowym nerwica to pikuś...

O tej ewentualnej bezpłodności też już czytałam, ale prawdy i tak się nie dowiemy.

ok, ale tak jak piszesz prawdy się nie dowiemy ... a może wszystko ustawione było .. 

skoro była taka oglądalność to będą kręcić dalej ... tak jak i z tym ranczem (co niedaleko ode mnie nagrywali) było - pierwsza seria nawet śmieszna a kolejne to już na siłę kręcone i dla kasy 

#2619 Share mapo

mapo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 26 listopad 2014 - 20:35

"Rolnik szuka żony"

W sumie fajnie, że kręcą jeszcze jeden odcinek. Ciekawe, co tam reżyser wymyśli przy jego kręceniu...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2620 Share darek3

darek3

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 139 postów

Napisany 26 listopad 2014 - 20:41

"Rolnik szuka żony"

Ja myślę że reżyser nic specjalnego nie wymyśli tylko odwiedzą wszystkich uczestników żeby sprawdzić co u nich słychać czy utrzymują ze sobą kontakt i czy Paweł i Natalia dalej są razem. No ale to tylko moje przypuszczenia, a wszystkiego się dowiemy w grudniu.