Skocz do zawartości

Zdjęcie

"Rolnik szuka żony"

6670 odpowiedzi na ten temat

#2581 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 822 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja ,nowe technologie ,sztuki walk :-) ,czytanie książek ,pływanie ,komputery,wycieczki ,zdrowe odżywianie ,taniec ,gotowanie ,fotografia ,majsterkowanie .

Napisany 25 listopad 2014 - 23:17

"Rolnik szuka żony"

To ja będę musiał jednak tą pługopiaskarką podjechać po tyle pierogów :D

I love salsa

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
"Rolnik szuka żony" Dzisiaj, 23:33
  •  

#2582 Share biala513

biala513

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów

Napisany 25 listopad 2014 - 23:29

"Rolnik szuka żony"

Przyjeżdżaj czym chcesz ale wiesz musisz je odebrać jak już zrobię :D 

#2583 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 960 postów

Napisany 26 listopad 2014 - 07:49

"Rolnik szuka żony"

kolejne 100 postów nie na temat, a ja głupi przeglądam ostatnie 4 strony co od wczoraj przybyły...

#2584 Share jaco25

jaco25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 736 postów
  • Zainteresowania:Sport,Rolnictwo,Muzyka

Napisany 26 listopad 2014 - 09:02

"Rolnik szuka żony"

@mapo - nic do Ciebie nie mam i bez urazy , ale daj sobie może czasem na wstrzymanie;-) Dajesz do zrozumienia w swoich postach, że masz jakieś kompleksy, m. in. że nie czujesz się ładna, że być może zmarszczki, że przeciętną kobietą, a z każdym spierasz się o byle co, Twoje musi być zawsze na wierzchu, i musisz zawsze mieć ostatnie zdanie. Uwierz mi , że pokora w dzisiejszych czasach to bardzo pożądana cecha. Nawet mieć rację, to jest bardzo niewiele, bo nawet stary bezczynny zegar dwa razy na dobę ma rację.Nie bronię Ci pisać, ale jak każda strona zawiera połowę albo więcej Twoich postów ? Boję się, że jak niedługo otworzę lodówkę, to one też tam będą...Nie mówię tu o dygresjach od tematu głównego, bo każdemu się to zdarza, również mnie, ale o jazgotaniu na byle jaki temat , byleby tylko coś powiedzieć - wiem, że to teraz jest w modzie. Pewne rzeczy może powiedz na prv, jak już musisz się nieraz wg siebie wykazać. Mimo wszystko bez urazy .....;-)

Przyglądam się całej dyskusji z boku i powiem, że więcej osób w tym temacie się udziela na błahe tematy ale Ty postanowiłaś zwrócić uwagę koleżance mapo, po to jest forum by w nim pisać nie miej o to żalu bo możesz komuś zrobić przykrość,więc na przyszłość zachowaj dla siebie takie uwagi, a koleżanka mapo nie napisała nic nie stosownego by się jej czepiać, sorry biedroneczka taka tylko mała dygresja...

Sprzedam kombajn zbożowy EPPLE MOBIL 940 cena do negocjacji. POLECAM :)

#2585 Share glicer

glicer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 26 listopad 2014 - 09:07

"Rolnik szuka żony"

jaco25-tak to jest,jednemu się podoba corka,drugiemu tesciowa,a trzeci widzi tylko siebie

#2586 Share jaco25

jaco25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 736 postów

Napisany 26 listopad 2014 - 09:20

"Rolnik szuka żony"

Dokładnie Glicer a powiem jeszcze, że przeczytałem z 10 stron do tyłu i powiem, że koleżanka mapo niczym tu szczególnym in minus  się nie wyróżniła, ja też tu nie za wszystkimi przepadam ale zachowuje to dla siebie z grzeczności do innych.

#2587 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 26 listopad 2014 - 10:58

"Rolnik szuka żony"

Najważniejsze by pisać w miarę na temat,a nie że każdy wpis jest krytykowany .

#2588 Share biedroneczka

biedroneczka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów
  • Zainteresowania:Sporty konne, szeroko pojęte życie

Napisany 26 listopad 2014 - 11:00

"Rolnik szuka żony" @jaco - pisanie iluś tam stron odbijając tylko piłeczkę : - ja mam rację, - nie , to ja mam rację, a potem : - jesteś ładna, - nie nie jestem, -ależ jesteś, - nie nie jestem, - ale prawy profil....- nie ja tak nie uważam... nie jestem ... - to tak można do końca swiata, i naprawdę można się tym pożygać. A Ty zawsze chowasz głowę w piasek, jak coś Ci się w kimś nie podoba ?
Każdy może pisać ,co chce, nikomu nie tego nie zabraniałam, bo każdy jest wolnym człowiekiem,ale jak to już wcześniej kiedyś było poruszane -we wszystkim trzeba widzieć umiar.
Sporą część być może i tak tego nie zrozumie, ale cóż, takie życie.

#2589 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 26 listopad 2014 - 11:47

"Rolnik szuka żony"

Biedroneczko, ale mi nie chodziło o Twoją krytykę.

#2590 Share mapo

mapo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 26 listopad 2014 - 11:58

"Rolnik szuka żony"

jaco25: dziękuję, ale nie potrzebuję adwokata ;) a biedroneczka zwyczajnie była zazdrosna, że to nie o niej była mowa ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2591 Share oniak

oniak

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów
  • Zainteresowania:wszechstronne :)

Napisany 26 listopad 2014 - 12:18

"Rolnik szuka żony"

Najważniejsze by pisać w miarę na temat,a nie że każdy wpis jest krytykowany .

na a4-klub.pl  mamy specjalny dział "na każdy temat" i tam każdy zakłada temat jaki mu się tylko podoba i są dyskusję o wszystkim i o niczym. Nikt nikomu problemu nie robi że pisze w jakimś temacie nie na temat. 

#2592 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 26 listopad 2014 - 12:48

"Rolnik szuka żony"

Temat się rozwinął nie w tym kierunku troche B) ........jeśli Ewa jest chora tak jak pisano to dlaczego takiej osobie nie należy się szczęście, miłość, normalne życie?

Ciężko bo cięzko ale mamy teraz tyle możliwości w leczeniu, że jesli komuś zależy to  walczy. Widocznie Grzegorzowi nie zależało aż tak.

#2593 Share jaco25

jaco25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 736 postów

Napisany 26 listopad 2014 - 13:10

"Rolnik szuka żony"

mapo ale tu nie chodzi tylko o Ciebie chodziło mi o to by nie czepiać się jednej osoby w kółko, dałem tylko przykład Twojej osoby jeśli coś złego napisałem to przepraszam.

#2594 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 26 listopad 2014 - 13:20

"Rolnik szuka żony"

Przestańcie na wzajem przepraszać się,kiedyś pisał Góral,Banan i inni ale takich sporów nie było a teraz tragedia.

Edytowany przez wozak, 26 listopad 2014 - 13:21.

#2595 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 26 listopad 2014 - 14:44

"Rolnik szuka żony"

panowie co wy tak przepraszacie na kazdym kroku kobiety nie lubią takich "ciepłych kluchów" facet ma byc stanowczy i nie odpuszczać bo inaczej mamy przejechane po całosci ;)

#2596 Share mapo

mapo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 26 listopad 2014 - 15:19

"Rolnik szuka żony"

wozak: czy ty aby nie przesadzasz? Jaka tragedia? Gdzie ty tu widzisz jakiś spór? Chcesz sporu, to zajrzyj sobie na wątek "Dziewczyna na gospodarkę".

jaco25: nie napisałeś nic takiego, byś musiał mnie przepraszać, nie mam do ciebie żadnych pretensji i jeżeli nie zauważyłeś, to nawet ci podziękowałam. Chodziło mi tylko o to, że niepotrzebny mi obrońca, bo sama umiem sobie poradzić.

tommy66692: masz rację, przeważnie kobiety nie lubią mężczyzn typu "ciepłe kluchy", ale są takie dominy, które wolą takich właśnie mężczyzn, bo z innymi by się nie dogadały ;)

#2597 Share mrc1005

mrc1005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 153 postów

Napisany 26 listopad 2014 - 16:13

"Rolnik szuka żony"

Oczywiście że "ciepłe kluchy" są fe. Jak kobiecie zrobi się "bardzo dobrze", to wszyscy są spokojniejsi (K+M), napięcia emocjonalne rozładowane i jest dobrze ...

#2598 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 26 listopad 2014 - 16:14

"Rolnik szuka żony"

nie wiadomo jakich facetów dzisiejsze dziewczyny lubią, a moze nie wiadomo jakie kobiety lubią mężczyźni? Tak czy inaczej nie jest łatwo, ale trudno zdobyte lepiej smakuje ;)

Taa tylko trzeba wierzyć...

#2599 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 822 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja ,nowe technologie ,sztuki walk :-) ,czytanie książek ,pływanie ,komputery,wycieczki ,zdrowe odżywianie ,taniec ,gotowanie ,fotografia ,majsterkowanie .

Napisany 26 listopad 2014 - 16:39

"Rolnik szuka żony"

Kolego

tommy66692 wiadomo jakich facetów  szukają kobiety z grubym portfelem ;)

@jaco - pisanie iluś tam stron odbijając tylko piłeczkę : - ja mam rację, - nie , to ja mam rację, a potem : - jesteś ładna, - nie nie jestem, -ależ jesteś, - nie nie jestem, - ale prawy profil....- nie ja tak nie uważam... nie jestem ... - to tak można do końca swiata, i naprawdę można się tym pożygać. A Ty zawsze chowasz głowę w piasek, jak coś Ci się w kimś nie podoba ?
Każdy może pisać ,co chce, nikomu nie tego nie zabraniałam, bo każdy jest wolnym człowiekiem,ale jak to już wcześniej kiedyś było poruszane -we wszystkim trzeba widzieć umiar.
Sporą część być może i tak tego nie zrozumie, ale cóż, takie życi

Zrozumiałem wszystko i masz rację :D Koleżanko mam nadzieję ,że z Twoim zdrowiem lepiej czy dalej się zbiera na wymioty ?.

I love salsa

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2600 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 26 listopad 2014 - 16:40

"Rolnik szuka żony"

a faceci szukają takich które na to nie lecą ;)