Skocz do zawartości

Zdjęcie

"Rolnik szuka żony"

6670 odpowiedzi na ten temat

#241 Share am1609

am1609

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 12 czerwiec 2014 - 06:35

"Rolnik szuka żony" zetorlublin7341 no to się zgadzamy :) ja zawsze mówiłam mężowi ze wredna, pyskata.... to i pretensji teraz nie ma :P widzialy gały co brały :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
"Rolnik szuka żony" Dzisiaj, 18:54
  •  

#242 Share Kasia22

Kasia22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 501 postów
  • Zainteresowania:Zwierzęta
    Rolnictwo
    Muzyka:D

Napisany 12 czerwiec 2014 - 10:30

"Rolnik szuka żony" Jakim się jest człowiekiem, zawsze wyjdzie w praniu :P

#243 Share glicer

glicer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 12 czerwiec 2014 - 11:23

"Rolnik szuka żony" wredna ,pyskata-heh i zarazem zawsze przewidywalna,wiec można zaakceptować :) ,wyjdzie w praniu-pewnie,wylegarnia rozwodow

#244 Share am1609

am1609

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 12 czerwiec 2014 - 14:44

"Rolnik szuka żony" glicer wlasnie z tą przewidywalnością to różnie bywa :P

#245 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 12 czerwiec 2014 - 15:08

"Rolnik szuka żony" Bywa normalnie bo jezeli komuś zależy na drugiej osobie inaczej jeżeli im obydwojgu zależy na sobie to pokazują się jakimi są coś takiego ciężko jest oszukać bo jak można robić coś wbrew sobie. Wiem jedno ja mam coś takiego jak 6 zmysł, mnie nie oszuka choćby nie wiem jak kombinowała bo to widać, z drugiej strony ja nie umiem np oszukać zaraz się plontam w zeznaniach, jak na mnie spojży tymi swoimi oczętami tak świdrująco, no nie potrafię nie nauczyłem sie jeszcze tak :D Mama mi mówi że moja kobieta będzie mieć prosto zaraz po mnie widać jak coś przykombinuje.

Edytowany przez zetorlublin7341, 12 czerwiec 2014 - 15:10.

#246 Share Yvonne

Yvonne

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 74 postów
  • Zainteresowania:Moi drodzy poznałam Tu wiele wspaniałych osób, z niektórymi utrzymuje kontakt do dziś. Bardzo fajny jest ten oto portal,na forum wiele ciekawych rzeczy można się dowiedzieć, samemu opisać czy pomóc komuś. Piszę to iż usuwam konto. Ci którzy chcą nadal utrzymywać ze mną kontakt, proszę o napisanie wiadomości-na pewno odpiszę. Pozdrawiam ;)

Napisany 17 czerwiec 2014 - 10:00

"Rolnik szuka żony" Gdyby nie rodzice to większość z Was nie wiedziałaby co zrobić w danej sytuacji z kobietą :)
Porady mamy, taty...

#247 Share trzebiska

trzebiska

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 17 czerwiec 2014 - 10:53

"Rolnik szuka żony"

I tu, o tym zachodnim postrzeganiu rolników się nie zgodzę. Rok temu w gospodarstwie mojego wuja nocowały Niemki, jedna Emerytka druga Nauczycielka. U Wuja po niemiecku nikt nie mówi, więc zawołali mnie za tłumacza. Gdy ludzie się nie znają to o czym tu rozmawiać, podstawowe pytanie ile masz lat, czym się zajmujesz itd... Gdy dowiedziały się, że mam 25 lat, skończyłem studia i planuję zająć się gospodarstwem kolejne pytanie pytanie brzmiało czy mam dziewczynę, która będzie chciała ze mną w ten sposób żyć. I dalej opowiadały jak to jest w Niemczech. Powiem wam, że z tych opowieści wynikło, że młodzi niemieccy rolnicy mają często bardzo duży problem ze znalezieniem żony jak i rolnicy w Polsce. Dalej tłumaczyła, że zawód rolnika w Niemczech jest klasyfikowany jako zawody niechciane- zawody drugiej kategorii. Na podstawie opisanych przeze mnie doświadczeń wynika, że w Niemczech w cale tak różowo nie jest.
Pozdrawiam
Jacek

Teraz jest mmoda na "dyrektorów". Ale minie. Miasta mają swoje ograniczenia. Dość szybko można je poznać jak już się człowiek przestanie zachłystywać "możliwościami".... Wielu ludziom wydaje się też, że w mieście zginą w anonimowym tłumie. Że nie będzie się o nich gadało. G.... prawda. Ludzie są wszędzie tak samo wścibscy. Chyba, że się mieszka na księżycu...

Jakim się jest człowiekiem, zawsze wyjdzie w praniu :P

Zawsze można zrobić "wstępne" :P

#248 Share trzebiska

trzebiska

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 17 czerwiec 2014 - 11:29

"Rolnik szuka żony"

popieram walczymy z stereotypami. ;)

A mnie to trochę wygląda bardziej na powielanie stereotypów. Każdy po swojej stronie barykady i narzeka. Efekt? Jest jak jest. Ech, pięknie byłoby wyjść zza tych barykad... Naprawdę. Pewnie niejeden by się zdziwił.

No wiadomo jakoś cos o sobie powiedzieć zareklamować swój towar, jaka jest osobowość i może coś się stanie, nie zna się dnia ani godziny, może w końcu sie jakaś trafi niewiasta, z zamiłowaniem do życia na wsi, nie wiem czemu tak dziewczyny się tego boją przecież gospodarka nie gryzie ;)

Gospodarka może nie... :P

#249 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 22 czerwiec 2014 - 07:55

"Rolnik szuka żony" Temat ucichł, trzeba odnowić :)

Gdyby nie rodzice to większość z Was nie wiedziałaby co zrobić w danej sytuacji z kobietą :)
Porady mamy, taty...

Nie no przepraszam bardzo, że niby ja nie wiem? ;)
Nikt mi nigdy żadnych rad nie dawał.

#250 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 22 czerwiec 2014 - 08:20

"Rolnik szuka żony"

Gdyby nie rodzice to większość z Was nie wiedziałaby co zrobić w danej sytuacji z kobietą :)
Porady mamy, taty...

Co sie robi w danej sytuacji z kobieta to ani rodzic ani nikt nie nauczy. To w czlowieku samo sie rodzi.

Przecez matka syna nie bedzie uczyc jak lizac, z jezykiem czy bez. I od czego zaczynac od pieszczot czy pocalunku. :D

No sorki ale jakbym ja miala podrywac to zamiast na necie pisac o sobie, to wolalabym zadzwonic bezposrednio do tej osoby i porozmawiac telefonicznie. :rolleyes:
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#251 Share sebo1986

sebo1986

Staram się byś lepszym..

• Members
  • PipPipPip
  • 767 postów
  • Zainteresowania:Sport motoryzacja i po trochu wszystkiego

Napisany 22 czerwiec 2014 - 09:09

"Rolnik szuka żony"

Porady mamy, taty...

Hahaha dobre :D
..kooperacja na mocy paktu, mocy płynącej z kontaktu..

Zakaz klikania zielonych strzałek przy moich postach i polecania moich komentarzy.

#252 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 22 czerwiec 2014 - 09:15

"Rolnik szuka żony" Sebko nie wiem czy smiac czy plakac.

Pomysl ze bierzesz za zone kobiete ktora cale zycie swoje zycie sluchala swojej mamy.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#253 Share sebo1986

sebo1986

Staram się byś lepszym..

• Members
  • PipPipPip
  • 767 postów

Napisany 22 czerwiec 2014 - 09:19

"Rolnik szuka żony" Czyli teściowej.

Dokładnie, toż to początek dramatu :D

Zakaz klikania zielonych strzałek przy moich postach i polecania moich komentarzy.

#254 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 23 czerwiec 2014 - 19:15

"Rolnik szuka żony" @Sebus to nie dramat. to dopiero poczatek porazki zyciowej

Ktos kto tego nie rozumie, to zrozumie wtedy jak bedzie slyszal jak partnera polowka mowi; BO MOJA MAMA, DZIS MOJA MAMA,

A niech slak trafi tà jego mame

Edytowany przez banan575, 23 czerwiec 2014 - 19:17.

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#255 Share sebo1986

sebo1986

Staram się byś lepszym..

• Members
  • PipPipPip
  • 767 postów

Napisany 23 czerwiec 2014 - 20:00

"Rolnik szuka żony" Moja mama tak robił/robi a ja tak samo bo tak jest najlepiej....porażka

#256 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 23 czerwiec 2014 - 22:09

"Rolnik szuka żony" mlodzi jestescie i nie wiecie ze najczesciej rodzice sa madrzejsi od dzieci ta zyciowa modroscia ktora zdobywa sie latami i doswiadczeniami. ktorych, wy dzieci neostrady nigdy nie posiadziecie, zycie realne to toczy sie racze nie na fb czy af .

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#257 Share chuck00

chuck00

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów

Napisany 23 czerwiec 2014 - 22:51

"Rolnik szuka żony" Wszystkich ludzi nie znasz, wszystkich rodziców nie znasz i ich wszystkich dzieci nie znasz. Z biegiem czasu zmienia się punkt widzenia i podejście do pewnych spraw - to fakt. Ale nie oceniaj osób jeśli ich nie znasz.
Pieniądz podzielił nas, a i tak wszystko zabierze czas...

#258 Share Ate

Ate

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów

Napisany 24 czerwiec 2014 - 13:33

"Rolnik szuka żony"

Teraz jest mmoda na "dyrektorów". Ale minie. Miasta mają swoje ograniczenia. Dość szybko można je poznać jak już się człowiek przestanie zachłystywać "możliwościami".... Wielu ludziom wydaje się też, że w mieście zginą w anonimowym tłumie. Że nie będzie się o nich gadało. G.... prawda. Ludzie są wszędzie tak samo wścibscy. Chyba, że się mieszka na księżycu...

Zawsze można zrobić "wstępne" :P

Ja bym się bała wiązać z mężczyzną z "wyższych sfer" coś w stylu dyrektor dużej korporacji, wysoka ranga w biurze. Ponieważ jak są problemy w związku rolnik czy inny pracownik rozwiąże te problemy normalnie w domu, a nie jak mu się żona przestanie podobać zacznie oglądać się za sekretarką lub co gorsza rozwiąże z pracownicą problemy na biurku... chyba jestem za dużą zazdrośnicą :blink:

#259 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 24 czerwiec 2014 - 14:55

"Rolnik szuka żony" Ate to jak jóż rolnik to co nic na boku nie przytuli. :blink: Śmiech ;) jak żonę kocha to napewno nie :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#260 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 24 czerwiec 2014 - 19:17

"Rolnik szuka żony"

ja nie umiem np oszukać zaraz się plontam w zeznaniach, jak na mnie spojży tymi swoimi oczętami tak świdrująco, no nie potrafię nie nauczyłem sie jeszcze tak :D

To ja tak stane na wprost ciebie i bede sie pod nosem usmiechac. I patrzec Ci w oczy. :D

Zobacze jak dlugo wytrzymasz. :rolleyes: A stane wtedy jak bedziesz mial klijentki. :rolleyes:
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze