kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

nie ma tu nic , nic tu nie napisałam :)

 

No nie ma się czego wstydzić że nie nosisz matek, z resztą teraz to tej "procy" to i tak nie widać,      hahahahaha.

Ania, a może byś się pokazała, chętnie z Darkiem byśmy sobie Ciebie pooglądali.     :P

 

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    416

Korsarz, Ania twarda sztuka i uparta więc raczej nic z tego. Wiem coś o tym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

Oj tam,kawałek sznurka zawsze się przyda.Nie musi przeszkadzać a na sianokosy się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No ale co nie ma co pokazać, czy jak?      :P

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka1    1

edytowałam, bo zapomniałam , że zimą noszę wielkie , bawełniane, różowe reformy :P

I jak dalej chcecie pooglądać :lol:

 

A poza tym o co tu kaman- żeby posta edytować 9 minut ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Zdrowie najważniejsze, ale ja pierdzielę, do Ciebie się dobrać to bank to mały pikuś.     :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    416

gregory a ja ci gwarantuje że Ania się nie obrazi za to. Prawda Aniu?

 

No pewnie że dalej chcemy zobaczyć, jeśli się zdecydujesz to może być nawet na PW :D

Korsarz myślę że Ania ma co pokazać i byłoby na co popatrzeć, Ale jak ją tu namówić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedroneczka    16

Powiedzcie jej, że jak nie objawi swego lica, to koniec z wami ...

:-D

Na pewno się przestraszy, i będzie wtedy tańczyć, jak jej zagracie...hahaha

Ja tam bym tak zrobiła......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

biedroneczka,czasem jednak pokazanie serducha aaa i czasem pokazanie lica,hmmm,moze zaskoczyć,pozytywnie,wiec może jednak ludziska  często z tej strony ,mają(mamy )hamulce,hehehe,moze na wigilie się cos wykoci,bedzie fajnie,kilka sztuk a rok temu owieczka wykociła się o północy,szkoda,nie gadała,za to ja se pogadałem,radosci było,i jakos nie ze świąt!

 


a działosie wszystko w wigilie,wiemy ze to pewnie zbieg okoliczności,ale,ale było miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2647

Oglądaliście "Wielki test o żywności" ? Swoją drogą ciekawe czemu Paweł nie był z Natalią tylko z Katarzyną czyżby nic z tego nie wyszło czy to kolejny tani chwyt tvp ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

Troszke się tu oszukujemy,jestem pewien ze wszystkich nas doświadcza klimat swiąteczny.Sam osobiście jutro choinke odbieram,a miałem dylemat.Troche pustki w domku,leje deszcz,kulawo,a jednak zostane,hmm,nie ma jak stanowcza decyzja,niekoniecznie pragmatyczna

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28702

tez widziałem ich w tym teście o żywności, dla mnie to trochę przerost formy nad treścią, w większości osoby zaproszone to osoby znane już od kilkunastu lat, z pewnymi osiągnięciami, a tu nagle kilka gwiazd sezonowych, tzn. naszych rolników...

sądzę że to taki chwyt żeby znaleźć większą publikę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2647

Mi też się to nie podoba ponieważ na siłę chcą zrobić z nich celebrytów.Upychają ich gdzie się tylko "Familiada" "Świat się kręci" "Pytanie na śniadanie" i wiele innych

Edytowano przez jonek98

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to już przesada, a nadmiar irytuje. Już tylko krok od tego, aby otworzyć lodówkę, a tam panowie rolnicy z pierwszej edycji. Przypuszczalnie w swoich kontraktach mieli zapisany udział w dodatkowych programach. Chyba, że się mylę i propozycje są im składane na bieżąco, a oni korzystają ze swoich 5 minut...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28702

wcześniej chętnie słuchałem o tym wszystkim, teraz mi się to już przejadło, tak jak napisał @jonek98-chcą z nich zrobić na siłę celebrytów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rami    18

ludzie znależli sobie teraz zajęcie po tych odcinkach rolnik szuka żony dla zawsze po zostaną pionierami którzy próbowali przecierać szlak z różnym skutkiem  i nic ale ludzie co niektórzy ale przeważnie dziennikarze robią wodę na młyn bo z tego  czerpią profity 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Sadze iż nie warto tracić czasu na dyskusję o niczym a szczególnie o programach reality show.

Trzeba cieszyć się z zycia i brać je garściami a nie rozmyślać na tematy moim zdaniem mało ważne....

Każdy sam decyduje o swoim życiu, przecież nikt nas do niczego zmusić nie może. :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka1    1

Dobra z powodu tymczasowego braku  "Rolnik szuka..."  może  "uruchomimy" nowy program na czas świąteczny

"Rolnik lubi...ciasto" :D :D

Pisać tu szczegółowo jakie kto lubi  :)    ( zanim sie wszyscy zasłodzimy podczas świąt i już nikomu żadne się nie będzie marzyło :lol: )

 

ps. mam nadzieje że moderator mnie za to nie pogoni :)

Edytowano przez anka1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Wszystko zależy od nas samych trzeba wziąć się w garść i do przodu :)

Nie ma co oglądać sie na innych, przecież każdy człowiek ma swój rozum. :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj