Skocz do zawartości

Zdjęcie

"Rolnik szuka żony"

6655 odpowiedzi na ten temat

#2501 Share mapo

mapo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 25 listopad 2014 - 17:11

"Rolnik szuka żony"

Korsarz1: nie rozumiem cię. Chciałeś, bym pokazała twarz. Zrobiłam to, a ty twierdzisz, że to nie ja...

A dlaczego się pokazałam? Bo chciałam wyprowadzić z błędu tych, którzy uważali mnie za ładną, a nawet śliczną.

Paweł i Natalia stali się sławni. Wczoraj wystąpili w programie "Świat się kręci", byli także w TVP info.

(wywiad z nimi zaczyna się między 29 a 30 minutą programu)

(nad tekstem jest filmik)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
"Rolnik szuka żony" Dzisiaj, 11:24
  •  

#2502 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 25 listopad 2014 - 17:23

"Rolnik szuka żony"

Korsarz1: nie rozumiem cię. Chciałeś, bym pokazała twarz. Zrobiłam to, a ty twierdzisz, że to nie ja...

No nie twierdzę kategorycznie że to nie Ty, jeśli twierdzisz że tak jest to nie mam powodu Ci nie wierzyć,  ale trochę już jestem na tym forum i wierz mi, były tu już takie zapewnienia które okazywały się fikcją że przestałem być już tak łatwowierny.

A tak w ogóle to dlaczego masz taką niską samoocenę? a może faktycznie się komuś podobasz, to nie wiem, na siłę chcesz go wyprowadzać z błędu?

#2503 Share glicer

glicer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 25 listopad 2014 - 17:27

"Rolnik szuka żony"

mapo-sławni!!!?uwiązani lub związani umową z TV,no wiec teraz muszą jeździć ,dzięki za taką sławe.Zachwile ktoś napisze ze celebryci się z nich zrobili a w polu nie ma kto robic

#2504 Share mapo

mapo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 25 listopad 2014 - 17:42

"Rolnik szuka żony"
Korsarz1: nie mam zamiaru przekonywać cię do tego, że zdjęcia są moje. Byłeś ciekawy dlaczego w końcu zdecydowałam się pokazać, to ci odpowiedziałam. Swoją drogą ciekawi mnie, czy wg ciebie na tych zdjęciach była ta sama osoba.
Czy ja twierdziłam, że nikomu się nie podobam? Napisałam tylko, że nie uważam się za ładną, tylko za przeciętną.
Gdybym twierdziła, że się nie podobam, to bym kłamała. Podobam się, ale przeważnie są to mężczyźni, którzy mi się nie podobają ;)

glicer: ale zauważ to, że tylko oni się pokazują. Inni z tego programu poszli w odstawkę...

#2505 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 25 listopad 2014 - 17:48

"Rolnik szuka żony"

Wydawało mi się że jednak nie ta sama, chociaż na tak małych zdjęciach i do tego jedno boczny profil to nie podejmuję się jednoznacznej oceny.

#2506 Share mapo

mapo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 25 listopad 2014 - 17:56

"Rolnik szuka żony"

Korsarz1: zdjęcia z prawym profilem były dwa: to obecne i to w czapce.

Mogę cię zapewnić, że kolor włosów, nos i usta na wszystkich trzech zdjęciach były te same.

#2507 Share darek3

darek3

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,motoryzacja

Napisany 25 listopad 2014 - 18:02

"Rolnik szuka żony"

mapo to może napisz jakie masz wymagania co do osobowości i wyglądu kandydatów na męża. Może będą zgłaszać się bardziej odpowiedni kandydaci.

#2508 Share glicer

glicer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 25 listopad 2014 - 18:04

"Rolnik szuka żony"

mapo-kulcie znowu wlazłem w to bagienko.no dobra,Tobie się to podoba ze się pokazują,dla mnie to tragedia

#2509 Share STANK

STANK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 441 postów

Napisany 25 listopad 2014 - 18:11

"Rolnik szuka żony"

korsarz1 mogę potwierdzić że na tym zdjęciu to mapo

mapo ja już gdzieś ciebie widziałem , no i widzisz jednak ładnych dziewczyn się nie zapomina

#2510 Share mapo

mapo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 25 listopad 2014 - 18:30

"Rolnik szuka żony"

darek3: w którym miejscu napisałam, że kogoś szukam? Nikt nie musi się do mnie zgłaszać. Przynajmniej na razie ;)

glicer: weź sobie coś na wstrzymanie.. Cokolwiek napiszę, to się mnie czepiasz, a bardziej tą cechę przypisywałabym Korsarzowi (Korsarz1, bez urazy ;) ). Inni też komentują ten program, więc do nich też się przyczep, a nie tylko do mnie...

Gdzie pisałam, że podoba mi się ich sława? Przecież ten tekst, że Paweł i Natalia stali się sławni, to była ironia...

Stank: Korsarzowi chodziło też o to, że na tych wszystkich trzech zdjęciach, które pokazałam, nie była ta sama osoba, a tego chyba nie będziesz mógł potwierdzić.

Wróciłam do kotka. Nie przypuszczałam, że po ponad roku ktoś mnie jeszcze będzie pamiętał, do tego z zupełnie innego portalu...

Edytowany przez mapo, 25 listopad 2014 - 18:27.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2511 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 25 listopad 2014 - 18:31

"Rolnik szuka żony"

Dawno mnie nie było ale nic się nie zmieniło jedynie przybyło uczestników.

#2512 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 25 listopad 2014 - 18:31

"Rolnik szuka żony"

korsarz1 mogę potwierdzić że na tym zdjęciu to mapo

mapo ja już gdzieś ciebie widziałem , no i widzisz jednak ładnych dziewczyn się nie zapomina

Dajesz głowę że to była Koleżanka mapo?    :P

No właśnie wozak, już byłem mocno zaniepokojony że Masz nas w głębokim poważanku.        :P

Edytowany przez KORSARZ1, 25 listopad 2014 - 18:33.

#2513 Share darek3

darek3

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 139 postów

Napisany 25 listopad 2014 - 18:32

"Rolnik szuka żony"

No niby tak wprost nie napisałaś że szukasz kogoś, jednak z Twoich komentarzy wynika że nie wykluczasz takiej sytuacji że spotkasz kogoś (może nawet na tym forum) ;).

Co do Twojego zdjęcia to najlepiej by było gdybyś zwróciła się twarzą do nas bo tak z boku to jednak nie wiele widać, chociaż to że jesteś ładną osobą to akurat widać ;).

#2514 Share mapo

mapo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 25 listopad 2014 - 18:38

"Rolnik szuka żony"

darek3: takie zdjęcie, gdzie byłam zwrócona twarzą do aparatu, już było. Z resztą zapytaj się Korsarza.

#2515 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 25 listopad 2014 - 18:42

"Rolnik szuka żony"

Potwierdzam, było i nie wróci więcej.        :P   Kolega przespał sprawę.       :P

Edytowany przez KORSARZ1, 25 listopad 2014 - 18:43.

#2516 Share mapo

mapo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 25 listopad 2014 - 18:46

"Rolnik szuka żony"

Korsarz1: Stank raczej głowy nie da, bo tego zdjęcia, na którym byłam w czapce, wcześniej nie widział, bo było zrobione później niż te dwa pozostałe.

Jedna osoba już mnie rozpoznała, więcej już nie będę ryzykowała i zostaje przy zdjęciu z kotkiem :rolleyes:

#2517 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 25 listopad 2014 - 18:48

"Rolnik szuka żony"

mogę potwierdzić że na tym zdjęciu to mapo

Tu nawet nie chodzi o samo zdjęcie, tylko kolega może potwierdzić że to na pewno Ty.        :P

#2518 Share darek3

darek3

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 139 postów

Napisany 25 listopad 2014 - 18:50

"Rolnik szuka żony"

chciałem zobaczyć twarz koleżanki a teraz widzę zdjęcie jakiegoś kota, szkoda że przegapiłem no ale mówi się trudno może jeszcze kiedyś będzie ;).

Korsarz skoro widziałeś twarz mapo to powiedz jak wyglądała bo prawy profil jest niczego sobie :D

#2519 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 25 listopad 2014 - 18:52

"Rolnik szuka żony"

Lewy jeszcze lepszy, nie oglądaj się na nic, tylko jutro wal po kwiaty i pierścionek.         :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2520 Share mapo

mapo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 25 listopad 2014 - 18:56

"Rolnik szuka żony"

Korsarz1: nie wiem, jakiego potwierdzenia od Stanka oczekujesz. On mnie nie zna. Widział mnie tylko na kilku zdjęciach z mniejszymi i większymi byczkami, z czego zostało mi tylko jedno zdjęcie.

Bądź szczery i napisz Darkowi, że na zdjęciach z profilu lepiej wyszłam niż na zdjęciu "en face". A profilu lewego nie było :P