Skocz do zawartości

Zdjęcie

"Rolnik szuka żony"

6675 odpowiedzi na ten temat

#2461 Share Ate

Ate

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów

Napisany 24 listopad 2014 - 18:59

"Rolnik szuka żony"

Dla mnie Grzesiek jest cud miód i orzeszki. Ewa wygląda na walniętą, Grzesiek sam mówił że ciągle go przeklinała i wyzywała jak się nie odzywał. A co do psucia się maszyn, każdy może być wkur***ny.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
"Rolnik szuka żony" Dzisiaj, 09:19
  •  

#2462 Share mapo

mapo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 24 listopad 2014 - 19:16

"Rolnik szuka żony"

Korsarz1: te, które nic nie wydają na poprawianie urody muszą nauczyć się żyć z wiotczejącą skórą i zmarszczkami...

Po obejrzeniu programu "Świat się kręci", gdzie byli Paweł i Natalia, muszę stwierdzić, że trochę jej się przytyło na twarzy i szyi.

#2463 Share biedroneczka

biedroneczka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów
  • Zainteresowania:Sporty konne, szeroko pojęte życie

Napisany 24 listopad 2014 - 19:28

"Rolnik szuka żony" Może to zasługa wiejskiego jedzenia - ponoć się często odwiedzają... Chyba śmietanki.... ;-)

#2464 Share Pajej

Pajej

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1069 postów

Napisany 24 listopad 2014 - 19:28

"Rolnik szuka żony"

co mówili w tym programie, bo przegapiłem?

co do Grzeska, to do konca bede go bronił, bo go rozumiem, te uroki takrze, kiedys w to nie wierzyłem, ale po kilku sytuacjach mam mieszane uczucia, a nawet jestem skłonny uwierzyc w uroki

Rolnik z powołania :-)

#2465 Share szajar

szajar

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 24 listopad 2014 - 19:31

"Rolnik szuka żony"

A wiadomo kiedy dokładniej będą kolejne odcinki, bo była mowa o 2 serii i w niej będzie pozostała piątka czy już inni a tamtych sobie daruja? :D

#2466 Share lukasx21

lukasx21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1115 postów
  • Zainteresowania:Szkolenie i egzaminowanie kandydatów na kierowców No i grzebanie w glebie trochę też...

Napisany 24 listopad 2014 - 19:39

"Rolnik szuka żony"

Druga seria za rok. Teraz szukają kandydatów, na wiosnę i w lecie bedą kręcić a na jesieni puszczać w tv

Kupię pług 2 skibowy obracany hydraulicznie

Kupię sortownik do ziemniaków remprodex lub samro

Sprzedam sadzarkę do ziemniaków gruse, 2 rzędową przystosowaną do sadzenia kiełkowanych

#2467 Share mapo

mapo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 24 listopad 2014 - 19:42

"Rolnik szuka żony"

biedroneczka: może dzidzię zmajstrowali ;)

Pajej: z uczestników "Rolnika..." byli tylko Natalia i Paweł. Były pytania o ich związek, o ich wspólną przyszłość. Pokazywali też fragmenty z "Rolnika...", m. in. to, jak Paweł obcałowywał wszystkie uczestniczki, które zaprosił do siebie. Niebawem pewnie pokażą to na youtube, więc będziesz mógł sobie to obejrzeć.

#2468 Share biedroneczka

biedroneczka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów
  • Zainteresowania:Sporty konne, szeroko pojęte życie

Napisany 24 listopad 2014 - 19:55

"Rolnik szuka żony" @mapo - niech majstrują, daj Boże jak najwięcej....... ;-). Ktoś musi pracować na nasze emerytury .;-)

#2469 Share bystra

bystra

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 24 listopad 2014 - 19:56

"Rolnik szuka żony"

he he  , co do tego że każdy facet to świnia , to mogę zapewnić że my nie z tego rodu my ogonki mamy z przodu ;)

facet nie jest swiną,takie zycie czasem...kobieta tez potrafi byc swina....

No wiesz, to ze świnią chadzasz do łóżka,chyba że każdy facet to świnia oprócz tego jednego  :rolleyes: .

Zarówno u kobiet jak i mężczyzn są gnidy skńczone ale żeby wszystkich do jednego worka wpierdzielać to nie fair dosłownie i w przenośni

To chcesz wyjść za mąż za świnię?       :P   o to po co szukać daleko, w pierwszej lepszej chlewni powinnaś znaleźć kandydata.         :D

A tak w ogóle jeżeli uważasz że wszyscy jesteśmy świniami, to warto z nami rozmawiać?

Chłopaki co wy tacy obrażalscy ja tylko zacytowałam pewne słowa a Wy od razu fochy strzelacie. Panowie co my kobiety słaba płeć bez Was byśmy zrobiły, ludzkość by wyginęła  :lol:

No wiesz KORSARZ1 ja taka urodziwa że nawet świnie z chlewni na mój widok uciekają więc nawet tam kandydata nie znajdę :D

A co do "świń" w ludziach to w rządzie najwięcej ich siedzi ;)

PRZEPRASZAM cała męską społeczność tego portalu za tą świnię mam nadzieje że przeprosiny przyjmiecie :unsure:

#2470 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 823 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja ,nowe technologie ,sztuki walk :-) ,czytanie książek ,pływanie ,komputery,wycieczki ,zdrowe odżywianie ,taniec ,gotowanie ,fotografia ,majsterkowanie .

Napisany 24 listopad 2014 - 20:03

"Rolnik szuka żony"

A wiadomo kiedy dokładniej będą kolejne odcinki, bo była mowa o 2 serii i w niej będzie pozostała piątka czy już inni a tamtych sobie daruja? :D

W Tv mówili ,że kolejna seria 2 będzie na wiosnę .Teraz szukają chętnych i na wiosnę ruszy kolejna edycja tak mi się wydaje .Jeszcze przyjmują zapisy ,tak więc możecie się zapisać :P .Dobrze ,że już Grzegorz pojechał do domu ,bo by jeszcze coś nawymyślał .

I love salsa

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2471 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 24 listopad 2014 - 20:07

"Rolnik szuka żony"

@bystra-świnia powiadasz ? :) "Ludzkie serce wytwarza wystarczające ciśnienie aby wystrzelić krew na odległość 20 metrów. (O ludzie!)

Orgazm świni trwa 50 minut. (W przyszłym życiu chce być świnią)
Karaluch zanim umrze może żyć jeszcze przez 9 dni po odcięciu mu głowy (Ciągle jeszcze myślę o tej świni.)
Uderzając głową w ścianę zużywasz 150 kcal na godzinę (Nie próbuj w domu. Spróbuj w pracy)
Samiec modliszki nie może kopulować dopóty dopóki ma głowę na karku. Samica inicjuje sex przez oderwanie mu głowy. ("Kochanie, jestem w domu! Co do cho....?!) Pchla może skoczyć na odległość 350 długości własnego ciała. To tak jakby człowiek skoczył na odległość boiska. (50 minut... szczęściara z tej świni!
Wyobrażasz to sobie?) Sum ma ponad 27,000 kubeczków smakowych (Co może być tak smacznego na dnie stawu?)
Niektóre lwy kopulują 50 razy dziennie. (Nadal chce być świnią w przyszłym życiu... stawiam jakość nad ilość)
Motyle smakują jedzenie stopami. (Coś co zawsze chciałam wiedzieć)
Najsilniejszym mięśniem jest...język. (Hmmmmmm....)
Osoby praworęczne żyją przeciętnie 9 lat dłużej niż osoby leworęczne. (Jeżeli jesteś oburęczny powinieneś wykalkulować przeciętną?)
Słonie są jedynymi zwierzętami, które nie potrafią skakać (OK, to w zasadzie jest fajne)
Koci mocz świeci w podczerni. (Zastanawiam się komu zapłacono, żeby to zbadał?) Strusie oko jest większe niż strusi mózg (Znam takich ludzi)
Rozgwiazdy nie mają mózgu. (Takich ludzi tez znam)
Niedźwiedzie polarne są leworęczne. (Jak zmienią rękę to będą żyły dłużej)
Ludzie i delfiny są jedynymi stworzeniami, które uprawiają sex dla przyjemności. (A co z tą świnią )  :D -tak chcemy być świniami ! :P 

#2472 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 823 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja ,nowe technologie ,sztuki walk :-) ,czytanie książek ,pływanie ,komputery,wycieczki ,zdrowe odżywianie ,taniec ,gotowanie ,fotografia ,majsterkowanie .

Napisany 24 listopad 2014 - 20:09

"Rolnik szuka żony"

Dla mnie Grzesiek jest cud miód i orzeszki. Ewa wygląda na walniętą, Grzesiek sam mówił że ciągle go przeklinała i wyzywała jak się nie odzywał. A co do psucia się maszyn, każdy może być wkur***ny.

Ate to z Tobą się spotyka Grzegorz ? .Tak go chwalisz ,a wszyscy widzieli ,jak się zachował .

I love salsa

#2473 Share mapo

mapo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 24 listopad 2014 - 20:09

"Rolnik szuka żony"

biedroneczka: jak tak ciągle będą zwiększać ten wiek emerytalny, to mało kto doczeka emerytury...

RafaKdziela: na wiosnę to dopiero zaczną nagrywać 2. serię, a wyemitują ją dopiero na jesień.

#2474 Share bystra

bystra

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 24 listopad 2014 - 20:27

"Rolnik szuka żony"

@bystra-świnia powiadasz ? :) "Ludzkie serce wytwarza wystarczające ciśnienie aby wystrzelić krew na odległość 20 metrów. (O ludzie!)

Karaluch zanim umrze może żyć jeszcze przez 9 dni po odcięciu mu głowy (Ciągle jeszcze myślę o tej świni.)
Uderzając głową w ścianę zużywasz 150 kcal na godzinę (Nie próbuj w domu. Spróbuj w pracy)
Samiec modliszki nie może kopulować dopóty dopóki ma głowę na karku. Samica inicjuje sex przez oderwanie mu głowy. ("Kochanie, jestem w domu! Co do cho....?!) Pchla może skoczyć na odległość 350 długości własnego ciała. To tak jakby człowiek skoczył na odległość boiska. (50 minut... szczęściara z tej świni!
Wyobrażasz to sobie?) Sum ma ponad 27,000 kubeczków smakowych (Co może być tak smacznego na dnie stawu?)
Niektóre lwy kopulują 50 razy dziennie. (Nadal chce być świnią w przyszłym życiu... stawiam jakość nad ilość)
Osoby praworęczne żyją przeciętnie 9 lat dłużej niż osoby leworęczne. (Jeżeli jesteś oburęczny powinieneś wykalkulować przeciętną?)
Słonie są jedynymi zwierzętami, które nie potrafią skakać (OK, to w zasadzie jest fajne)
Koci mocz świeci w podczerni. (Zastanawiam się komu zapłacono, żeby to zbadał?) Strusie oko jest większe niż strusi mózg (Znam takich ludzi)
Ludzie i delfiny są jedynymi stworzeniami, które uprawiają sex dla przyjemności. (A co z tą świnią )  :D -tak chcemy być świniami ! :P 

Mamy wolną wolę i każdy może być czym chce lub kim chce, ale czy dobrze to przemyślałeś ze chcesz być świnią? średni wiek życia świni to jakieś 7-8mieś a potem trafiasz na steki więc czy warto poświecić swoje życie po to by pokopulować 50min?(chociaż mało prawdopodobne że w ogóle ktoś Cię do tego dopuści) jak będąc człowiekiem i żyjąc jakieś 70lat będziesz miał okazję robić to może krócej ale za to wielokrotnie :D

#2475 Share cinek1808

cinek1808

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 730 postów

Napisany 24 listopad 2014 - 20:31

"Rolnik szuka żony"

w drugiej edycji na pewno będzie kobieta szukającego kandydatów na swoje gospodarstwo 

#2476 Share mrc1005

mrc1005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 153 postów

Napisany 24 listopad 2014 - 20:39

"Rolnik szuka żony"

@mapo, mam znajomą która w wieku 48 lat wygląda całkiem sympatycznie, zaznaczam że nie używa dopalaczy (botoks itp. ...) na urodę

@jaro, jak się trenuje to 50 minut można zaliczyć przyjemności + inne (gra wstępna itd. ...), tylko czy partnerka da radę ...

#2477 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 24 listopad 2014 - 20:47

"Rolnik szuka żony"

@bystra i mrc1005-jak was czytam to przypomina mi się stare przysłowie-"nie ucz księdza dzieci robić"  :D

#2478 Share ptaszyna

ptaszyna

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1632 postów

Napisany 24 listopad 2014 - 20:47

"Rolnik szuka żony"

@bystra-przyjęte

@jaro oświeć mnie co twa wypowiedz ma wspólnego z tematem.

Edytowany przez ptaszyna, 24 listopad 2014 - 20:50.

#2479 Share mrc1005

mrc1005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 153 postów

Napisany 24 listopad 2014 - 21:14

"Rolnik szuka żony"

Księża "potrafią imprezować" i nie jeden dziecko ma ... taki jeden proboszcz nie raz jeździł po pijaku, wyzywał innych od "pi pi pi ..." ludzie na niego pisali do kurii i tak z ambony naśmiewał się z nich, że mu nic nie zrobią i pisać dalej mogą ...
A wracając to tematu, może i lepiej jak by Zbyszkowi i Kasi nie wyszło (nie życzę im źle), ale kobieta z miasta faceta ze wsi nigdy nie zrozumie, ze robota na wsi jest prawie 24/24 (jak zwierzęta w zagrodzie) ... paznokcie i dłonie tak pięknie nie wyglądają po robocie, a tak w mieście 8 godzinek i do domku ... ( nie piszę o sprzątaniu domu bo tu i tu trzeba) ...

Edytowany przez mrc1005, 24 listopad 2014 - 21:17.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2480 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 24 listopad 2014 - 21:17

"Rolnik szuka żony"

@ptaszyna-taka tam odpowiedź na to co @bystra o mężczyznach -świniach napisała...