Skocz do zawartości

Zdjęcie

"Rolnik szuka żony"

6658 odpowiedzi na ten temat

#2421 Share jajonasz

jajonasz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 177 postów

Napisany 24 listopad 2014 - 07:11

"Rolnik szuka żony" Choć i tak pewnie nie znamy nawet połowy faktów, to po wczorajszym odcinku wcale się Grzeskowi nie dziwie. Ewa jeśli ma spore problemy ze sobą, a chyba ma, to powinna odrazu o tym powiedzieć. Może gdyby Grześ wiedział o tym od początku to inaczej by to przetrawił. A tak to niespodzianka, która pociągneła za sobą fale nieprzyjemności. Żyć z kimś kto ma problemy emocjonalne, do łatwych nie należy.
To z tymi urokami faktyczne było słabe, no chyba że to magia telewizji tak to zmanipulowała.

Edytowany przez jajonasz, 24 listopad 2014 - 07:15.

Otrzymane zadanie jest świętym, wykonujesz je do końca za wszelką cenę

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
"Rolnik szuka żony" Dzisiaj, 11:55
  •  

#2422 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 960 postów

Napisany 24 listopad 2014 - 07:54

"Rolnik szuka żony"

praktycznie wszystko zostało już napisane, ja tylko dodam od siebie:

-u Adama brakło mi jednego słowa-przepraszam

-Grzesiek wiele stracił w moich oczach tym zaściankowym myśleniem, w sumie pomyśleć tak mógł, ale nie musiał do niej dzwonić i o tym mówić

-Stasiu to trafił, daj pan spokój, dobrze że uciekł

-i ta Ula, znana osoba, nie ma co

-w sumie wszystko już jest jasne, ale chciałbym wiedzieć co za tajemnicę kryje Ewa, bo przecież wydało się że coś ukrywa, i sama stwierdziła że powiedziała o tym Grzegorzowi zaraz po tym jak ją wybrał

#2423 Share solek01

solek01

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 658 postów

Napisany 24 listopad 2014 - 09:10

"Rolnik szuka żony"

Powiem krótko Grześ roz........ił system tym tekstem typu rzuciła mu zły urok i dyszel od przyczepy sie zgiął :lol: albo wysiadły dwa nowe ciągniki.21 wiek a on głupoty tu wygaduje o jakimś rzuceniu uroku na niego, nie no masakra jakaś gratuluje mu podejscia do sprawy i kwitowania w ten sposób wszystkich wątpliwych związków,jednym słowem pojechał po całosci aż wstyd było na to patrzeć,chyba że taka była jego rola i tak było w scenariuszu

najgorzej trafiła uczuciowa Ewa. Grzesiek to szajbus - posądził ją o wszystkie swoje nieszczęścia, że urok na niego rzuciła... w ogóle dlaczego matka jego syna go zostawiła?..

JA myślę że to nie EWA a ULA co jej nie wybrał, szpilki mu nawbijała tu i tam.

A że ostatni kontakt miał z Ewą to ją posądził a zapomniał o Ulce jak im dobrze życzyła.

#2424 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3924 postów

Napisany 24 listopad 2014 - 09:32

"Rolnik szuka żony"

-w sumie wszystko już jest jasne, ale chciałbym wiedzieć co za tajemnicę kryje Ewa, bo przecież wydało się że coś ukrywa, i sama stwierdziła że powiedziała o tym Grzegorzowi zaraz po tym jak ją wybrał

Fakt dobrze postąpiła ale może troszkę za późno.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

#2425 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 24 listopad 2014 - 10:02

"Rolnik szuka żony"

Grzesiek nie jest facetem skoro nie umiał sprostać pewnym sprawom. Dobrze, że wcześniej powiedziała przynajmniej wie, że nie warto tracić czasu na dalsze starania i ten nieszczęsny urok na koło, dyszel i nowy ciągnik hehe. 

Staszek ehhhh filozof od przyjaźni :P ultimatum olał i dalej sam.

Adam brak słów, sam nie wie czego chce, a z pewnością Judyta nie pasuje do niego i brak słowa Przepraszam jak wyżej napisano. Szkoda Ani bo zakochana nadal.

Paweł no radny w końcu hehe prze na stołek ale bynajmniej coś kwitnie, Zbyszek i Kasia jak dziewczyna pójdzie na kompromis to się uda jeśli dalej bedzie neutralnie to nie.

#2426 Share mrc1005

mrc1005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 153 postów

Napisany 24 listopad 2014 - 10:02

"Rolnik szuka żony"

Jeżeli Ewa ma problemy emocjonalne i wpadła w między czasie w furię a Grzegorz jej nie potrafił uspokoić (opanować) to się jemu nie dziwię. Jeżeli taki stan by mógł się pogarszać to co by było dalej ??? Jakie ma problemy to wiedzą tylko oni. A jeżeli mogłaby wpaść w furię i komuś zrobić krzywdę ( bo tego nie wiemy) a Grzegorz może jest za słaby psychicznie żeby to udźwignąć i co wtedy jak jej nie opanuje???
Każdy jest taki idealny po drugiej stronie ekranu ... Znacie tylko prawdę pokazaną na szklanym ekranie jako mały wycinek całości. Nikogo nie bronię bo idealni nie są.
Jeżeli do programu nie było chętnych i ich wybrali "na siłę" to decydowali żeby było "dobrze" dla nich. A jak ktoś się zakochuje po krótkiej znajomości nie znając "dogłębnie" drugiej osoby to trochę sami sobie robią krzywdę. Idąc takim myśleniem to każdej napotkanej fajnej dziewczynie i randce mógłbym jej powiedzieć że ją "Kocham". Troszeczkę pokory i dystansu do życia.

A co do zbiegów okoliczności to z mojego życia. Jadę rowerkiem po górkę na drodze powiatowej a z naprzeciwka jedzie ciężarówka (TIR) i w pewnym momencie za kabiny wyskakuje duża gaśnica i leci prosto na mnie. I niech nikt nie mówi że nie ma zbiegów okoliczności ...

#2427 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 24 listopad 2014 - 10:14

"Rolnik szuka żony"

marc też masz rację ale sądzę, że skoro wiedział wczesniej to powinien zrezygnować i nie przyjeżdzac do niej lub wprost powiedzieć koniec, w sumie sami sobie winni, bo oboje się zaangażowali.

#2428 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 822 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja ,nowe technologie ,sztuki walk :-) ,czytanie książek ,pływanie ,komputery,wycieczki ,zdrowe odżywianie ,taniec ,gotowanie ,fotografia ,majsterkowanie .

Napisany 24 listopad 2014 - 10:15

"Rolnik szuka żony"

Niestety zakończyła się nasza ulubiona telenowela :D Jestem ciekaw ,czy ktoś się zgłosił do nowej edycji po tym ,co widzieliśmy wszyscy w TV.

I love salsa

#2429 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 24 listopad 2014 - 10:17

"Rolnik szuka żony"

Niestety zakończyła się nasza ulubiona telenowela :D Jestem ciekaw ,czy ktoś się zgłosił do nowej edycji po tym ,co widzieliśmy wszyscy w TV.

Ciekawość moja przemija wraz z następnymi edycjami, zawsze pierwsza najciekawsza.

#2430 Share STANK

STANK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 441 postów

Napisany 24 listopad 2014 - 10:38

"Rolnik szuka żony"

oglądalność wczoraj chyba biła rekordy , i o to chodziło telewizji

grzesio fakt pojechał po bandzie wczoraj , to że psuły mu się maszyny świadczy o złej jakości produkowanych obecnie maszyn ,defetyzm siał tylko bo zepsuło mu się koło czy dyszel a nie cała maszyna , pretensje powinien mieć do producentów maszyn a nie do dziewczyny o to ,

grześ ma za dużo na głowie obowiązków , nieudany związek , ewa dołożyła mu jeszcze swoich problemów i nie udzwignął tego , nie umiał rozwiązać tego , i wyjść z twarzą , nie powinni prac brudów przed kamerą obwiniać się  , tylko się dogadać i z ładnym uśmiechem powiedzieć trudno nie wyszło ,a grzegorz jako facet powinien wziąść to  na klatę

adam chyba nie wie czego chce jeszcze , odgrywał tylko amanta za dychę , ale wziął to na siebie

zbysio powiedział że trzeba brać co życie daje , w sumie miał rację , tyle że on gorący on gorący a ona zimna

stanisław to jest gość oryginał nawet prowadząca marta miała uśmiech jak przyjechał , bo posłuchać jego tekstów to bezcenne , na wszystko ma zawsze odpowiedz i to bardzo oryginalną , umiał się wykręcić 

zresztą mówił cały czas o przyjazni że chce  przyjazni . , a kociczka grażynka , nawet tygrysica można powiedzieć chciała od razu go pożreć , chłopina się wystraszył i zwiał , niektórzy z przed ołtarza uciekają więc nie dziwię mu się

, ale przyjechał odpicowany z klasą , no i krawat czerwony założył (talizman taki )co by  uroki rzucone przez grażyne go nie dosięgły , i kół w drodze powrotnej nie pogubił

paweł wyszedł z programu z dziewczyną , skoro zdeklarowali się że są parą

Edytowany przez STANK, 24 listopad 2014 - 18:10.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2431 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 960 postów

Napisany 24 listopad 2014 - 10:51

"Rolnik szuka żony"

sądzę że do przyszłych serii kandydatów za wielu nie będzie, praktycznie każdy z uczestników został we wczorajszym odcinku pokazany z gorszej strony, choć może sobie na to zasłużyli

najbardziej podoba mi się przemiana Zbyszka, z cichego, zahukanego chłopka wyszedł na faceta który umie się wysłowić, powiedzieć coś z sensem

a Stanisław widać posłuchał głosów że na spotkania ubiera się jak na ryby, wczoraj przyszedł jak na swój ślub, ale  że uciekł to się mu nie dziwię

a Grzegorz??? trochę mojego brata przypomina, kiedy by go nie zapytał co tam słychać to zawsze odpowie że roboty dużo, tak samo Grześ często mówił że jest ciężko

#2432 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 24 listopad 2014 - 11:09

"Rolnik szuka żony"

jaro: jeżeli to prawda, że Katarzyna jest twoją kuzynką, to może napiszesz jak się potoczyła jej znajomość ze Zbigniewem, bo szczerze mówiąc ostatni odcinek niczego nie wyjaśnił w tej kwestii. Zakończyli tą znajomość, czy zdecydowali się ją kontynuować?

Oczywiście że prawda.Jak tylko czegoś sie dowiem to obiecuję że dam znać.Może być tak ?

#2433 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 960 postów

Napisany 24 listopad 2014 - 11:27

"Rolnik szuka żony"

no pewnie, czekamy

#2434 Share aster453

aster453

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 727 postów

Napisany 24 listopad 2014 - 12:41

"Rolnik szuka żony"

fakt jest taki że program coby nie mówić może nie spełnił zadania jakie niósł ze sobą jednak na pewno zyskał ogromną popularność... Mam kilku znajomych których chętnie bym w nim umieścił bo być może przez taki program by się otworzyli wyszli coś zrozumieli jednak oni twierdzą że to pośmiewisko wg mnie nie... Gdybym nie miał żony i lata które mam myślę że byłaby to dla mnie (w moim wieku) ostatnia deska ratunku by nie być samym w życiu i to nawet nie chodzi o to czy jeden z drugim znajdzie coś w tym programie ale jeśli się w miarę otworzy to być może i gdzieś w pobliżu jest jakaś kobieta tylko nie wie boi się etc. a dzięki temu programowi być może spojrzy innym okiem .... Ja osobiście z niecierpliwością czekam na drugą edycję.. Co do uczestników to uważam że szpaner (Paweł) zyskał w moich oczach i jak najbardziej na końcu najlepiej się zachował z nich wszystkich widać że gościa wcięło (jeśli rozumiecie o czym piszę)... Ale czas pokaże ... Który z nich największa d..pa ? Nie wiem czy Adam czy Grzegorz bo Staś to Staś starej gałęzi nie nagniesz prędzej się złamie... Chyba jednak Adam - z niego wyszedł cwaniaczek wydaje mu się że może trafić na coś lepszego niż Ania (uderzyła mu troszkę popularność, to moje odczucia) nic bardziej mylnego najlepsze lata ma za sobą i będzie już tylko ciężko a dodatku ktoś dobrze napisał maminsynek: dobrze zjeść, pospać etc. Grzegorz nie stanął na wysokości zadania też pisałem że wydaje mi się że Ewa ma problemy ze sobą to widać

#2435 Share pawelol111

pawelol111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3821 postów

Napisany 24 listopad 2014 - 14:21

"Rolnik szuka żony"

Mi się wydaje że Ewa ma schizofrenie lub stany depresyjne. Tak czy siak w 1 przypadku z takim człowiekiem nie da się żyć. Wchodzisz do domu i na dzien dobry masz wiązankę od tak. Za pare minut osoba jest do rany przyłóż. Nad tym nie da się zapanować a i wątpię że ktoś z was chciałby z kimś takim żyć. 

#2436 Share solek01

solek01

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 658 postów

Napisany 24 listopad 2014 - 14:33

"Rolnik szuka żony"

Czy do następnej edycji nie będzie chętnych? Myślę że dopiero teraz będą tłumy waliły tylko ten warunek że trzeba mieć swoje hektary a nie tatusia jest nie do przeskoczenia dla niektórych.

#2437 Share mapo

mapo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 24 listopad 2014 - 15:08

"Rolnik szuka żony"

bratrolnika: widzę, że nie tylko ja jestem ciekawa dalszych losów Zbigniewa i Katarzyny (bo ostatni odcinek niczego nie wyjaśnił), ale to mnie oberwało się od glicera...

jaro: jak będziesz coś wiedział w tym temacie, to byłabym wdzięczna za informację (i chyba nie tylko ja).

#2438 Share 8piotrek6

8piotrek6

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 78 postów

Napisany 24 listopad 2014 - 15:21

"Rolnik szuka żony"

Napewno jest coś na rzeczy z zauroczaniem i nawet niedaleko ciebie piotrek w Par....ie mieszka osoba co zdejmuje uroki i ludzie nawet z końca województwa podobno do niej jeżdzą i w kolejkach się ustawiają 

No widzę że i Ty tą kobietę znasz :) no i fakt coś z urokami jest na rzeczy bo sam miałem kilka naocznych przypadków, a słuchając to i owo o urokach jakie są i kto je rzuca dziś bym raczej powiedział temu całemu Grzegorzowi że powinien Ewę przeprosić a się zastanowić bo raczej bym powiedział że to Ulka rzuciła urok :D 
No i jeszcze jedno niektórzy ludzie nieświadomie rzucają urok, ale w słowach inni to dostrzegą.

#2439 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 960 postów

Napisany 24 listopad 2014 - 15:41

"Rolnik szuka żony"

@pawello111 może mieć rację, mimo iż osobiście nie spotkałem się z żadną z tych chorób to sądzę że nie byłoby łatwo mieć takiego kogoś w domu

@mapo jestem ciekawy losów każdego z uczestników, nie tylko Zbyszka i Kasi, będę miał pewien niedosyt jeśli w pierwszym odcinku drugiej serii nie będzie żadnego nawiązania do uczestników pierwszej serii, a nawet choćby zdawkowej relacji co teraz u nich

Edytowany przez bratrolnika, 24 listopad 2014 - 15:43.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2440 Share mapo

mapo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 24 listopad 2014 - 15:59

"Rolnik szuka żony"

bratrolnika: ale w przypadku trzech par wiadomo, że nic z tego nie będzie, a Paweł i Natalia twierdzili, że są razem. Jedynie w przypadku Zbigniewa i Katarzyny nie wiadomo, czy zdecydowali się być razem, czy też zakończyli znajomość.