Skocz do zawartości

Zdjęcie

"Rolnik szuka żony"

6670 odpowiedzi na ten temat

#2401 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 listopad 2014 - 23:35

"Rolnik szuka żony"

Koleżanka nasłuchała się może o długich "dyszlach"     :P   spokojnie moja droga, tu nie Afryka.          :lol:   Standard  europejski { nie mylić z krzywym ogórkiem}.         :P

Edytowany przez KORSARZ1, 23 listopad 2014 - 23:37.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
"Rolnik szuka żony" Dzisiaj, 17:32
  •  

#2402 Share glicer

glicer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 23 listopad 2014 - 23:39

"Rolnik szuka żony"

nawiedzony facet to kumpel który w swe urodziny puka do Twych drzwi trzymając torbe z butelkami :D

#2403 Share artur125

artur125

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 318 postów

Napisany 23 listopad 2014 - 23:41

"Rolnik szuka żony"

a w portfelu ma "bilety do kina"

#2404 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 23 listopad 2014 - 23:42

"Rolnik szuka żony"

Dzięki Korsarz :) uwolniłeś mnie od lęków :D

#2405 Share glicer

glicer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 23 listopad 2014 - 23:47

"Rolnik szuka żony"

Taa,krzywego ogorka trudno sprzedać,trza samemu zakisić :)

#2406 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 23 listopad 2014 - 23:48

"Rolnik szuka żony"

Ale kiszonki są bardzo zdrowe :D

#2407 Share glicer

glicer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 23 listopad 2014 - 23:51

"Rolnik szuka żony"

w przyjaznych usteczkach :)

#2408 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 listopad 2014 - 23:55

"Rolnik szuka żony"

nawiedzony facet to kumpel który w swe urodziny puka do Twych drzwi trzymając torbe z butelkami :D

O nie mój drogi Kolego, to taki facet, co owszem trzyma "torbę", {bynajmniej nie z butelkami}       :P   , ale to ze strachu żeby mu ją drzwi nie przytrzasnęły.        :P

Edytowany przez KORSARZ1, 24 listopad 2014 - 00:06.

#2409 Share jaroWM

jaroWM

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 499 postów

Napisany 23 listopad 2014 - 23:57

"Rolnik szuka żony"

najgorzej trafiła uczuciowa Ewa. Grzesiek to szajbus - posądził ją o wszystkie swoje nieszczęścia, że urok na niego rzuciła... w ogóle dlaczego matka jego syna go zostawiła?..

Grażyna - fajna, konkretna babka trafiła na fajtłapę życiowego... Stasiek (nienadający się już do żadnego związku) szczęśliwy, że program się skończył i nie musiał szwędać się po Kazimierzu.

zabujaną Ankę zranił Adam - niestety kolejny koleś nie nadaję się, a zapowiadało się dobrze...

Kasia i Zbyszek - dwie niezdecydowane osoby o słabych charakterach. jak się chce spotykać z rolasem, to nie można go do miasta ciągnąć.

najbardziej rokuje Pawcio i Natalka. najmłodsi.

#2410 Share Kamilek1

Kamilek1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 247 postów

Napisany 24 listopad 2014 - 00:00

"Rolnik szuka żony"

Grzesiek  - BUAHAHAHAHA !! ;D beka z typa

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2411 Share TheMariko12

TheMariko12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 377 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja (CC,SC) i wszystkie odmiany sportowych aut
    Lakiernictwo

Napisany 24 listopad 2014 - 00:07

"Rolnik szuka żony"

Dyszel wygięła, a o kole od przyczepy nie wspomnę ! :lol:

Nauka--->Praca--->Zabawa--->Długi odpoczynek :)

Sprzedam

NOWE CZĘŚCI DO URSUSÓW 360/355/4011/330 Z PRL , PISAĆ NA PW

#2412 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 24 listopad 2014 - 00:10

"Rolnik szuka żony"

A co, kwadratowe się zrobiło?      :P 

#2413 Share glicer

glicer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 24 listopad 2014 - 00:13

"Rolnik szuka żony"

JaroWm-hehe,raczej Twoja żona już spii,lepiej tez już idz

#2414 Share Jarecki88

Jarecki88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 307 postów

Napisany 24 listopad 2014 - 00:14

"Rolnik szuka żony"

Ponoć odpadło.

#2415 Share TheMariko12

TheMariko12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 377 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja (CC,SC) i wszystkie odmiany sportowych aut
    Lakiernictwo

Napisany 24 listopad 2014 - 00:20

"Rolnik szuka żony"

Chłopina ciugnął 20 ton, i nagle odpadło :/

Nauka--->Praca--->Zabawa--->Długi odpoczynek :)

Sprzedam

NOWE CZĘŚCI DO URSUSÓW 360/355/4011/330 Z PRL , PISAĆ NA PW

#2416 Share rafto

rafto

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 711 postów

Napisany 24 listopad 2014 - 00:20

"Rolnik szuka żony"

Gdyby żadna para nie rokowała na przyszłość zmniejszyłaby się oglądalność nowych odcinków ;)

Grażynka mnie zszokowała przebierając się za kocice :D  taką scene to mo`ze zrobić facetowi w łóżku a nie wśrud ludzi- znajomych.

Grzesiek ewidentnie widać że ma problemy ze swoją głową więc po co mu druga podobna :D Kobieta  od niego uciekła zabrając mu dziecko od tak ? Grześka zachowanie wskazuje na zaburzenia emocjonalne prościej mówiąc ma burdel na strychu :D

Adam grajek disco polo, kobieciaż i skończony dupek. lepszy kontakt miał z tą rudą w kręconych włosach ale dlaczego jej nie wybrał.

Ania śmieszna, nie wyżyta :D

Stasiek starych drzew się nie przesadza :D

Kasia ma swój świat i zabawki, wiecznie nie obecna .

Paweł i jego mlakomaty. Reklama poszła, radnym został jakiś zamierzony "sukces" odniósł.

Korbanek też reklamę zrobił ciekawe ile ich to kosztowało :D

Czekamy na nowy program - Miastowy szuka żony ;)

Edytowany przez rafto, 24 listopad 2014 - 00:24.

#2417 Share glicer

glicer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 24 listopad 2014 - 00:25

"Rolnik szuka żony"

TheoMariko-jesli z Ciebie jest 20 tonowy słoiczek,ciekawe kto Ciebie pocungnie :D

#2418 Share artur125

artur125

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 318 postów

Napisany 24 listopad 2014 - 00:56

"Rolnik szuka żony"

glicer co ty piłeś? Nie idzie wgle zrozumiec twoich postów .Tak dla odmiany może niech każdy napisze coś o sobie np.jestem egoistą z nikim sie nie licze,bo fajnie się ocenia innych, a może nie słusznie? B)

#2419 Share glicer

glicer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 24 listopad 2014 - 01:08

"Rolnik szuka żony"

artur 125-po prostu nie jestem śpiący,heh jeśli tak nietrafnie oceniam niech może oceniani się wypowiedza

ale masz racje,juz wcześniej napisałem ze nie będę komentował niż związanego z tym wspaniałym serialem,jednak jak widać nie wytrzymałem,sorki

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2420 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 24 listopad 2014 - 07:01

"Rolnik szuka żony"

ale tu większość naskoczyła na facetów (jakby sami inni byli), nikt nie kapnął się że może nie zamierzają się zmuszać do związku z osobą która im nie odpowiada a wybrali te kobiety na zasadzie niejszego zła, zmusicie siebie lub kogoś do miłości? może komuś sie to udało ;)

-Adam zrezygnował bo Anka jest trochę odjechana- żeby nie powiedzieć że mało rozgarnięta- to wielu osobom nie pasuje, twierdzicie że jemu to musi odpowiadać?

-Stanisław... nie no sory on już "trąci" starokawalerstwem ale Grażynka... też żebym musiał być z kimś takim to bym się pochlastał

-Zbyszek ten wygląda na to że by chciał ale Kasia też nie jest taka cudowna i mimo swojego opanowania i spokoju (ślamazarności), ma swojego diabła i zdecydowanie nie jest to osoba z dobrym charakterem i dla jego dobra lepiej by było żeby zakończył tą znajomość a on chyba jeszcze myśli że coś z tego wyjdzie, ona potrzebuje męża na odległość żeby na papierku był a sama dobrym materiałem na żonę zdecydowanie nie jest, najlepszy byłby dla niej rolnik który gospodarstwa nie ma :)

- Paweł osiągnął swoje cele mimo że nie pałałem sympatią do niego to na plus, pokazał że sobie w życiu potrafi poradzić i jakoś ogarnąć życie

- Grzesiek- tutaj fala krytyki, ja aż tak ostry nie mam zamiaru być, ma swoje... jak każdy praktycznie, padł zarzut, że nie dziwne że rozstał się z poprzednią... na jakim świecie niektórzy żyją? to już nie czasy że facet jest tą świnią, chamem i ciemiężcą, rozejrzyjcie się wokół... czemu zaraz że to on musiał być ten zły? zna ktoś jego byłą, wie coś o niej? no to nie piep..yć tu głupot. Ewa też ciężki temat, niektórzy mówią że taka fajna uczuciowa- no dobrze byćmoże się z tym zgodzę... tylko jak zaczęła mówić że jakieś problemy miała i sie zwierzyła mu, zaczęła wymieniać choroby i że nic z tych rzeczy, pierwsze co mi przyszło do głowy w kontekście jej wypowiedzi to choroba psychiczna (może trochę za mocno to ująłem ale...) i to by tłumaczyło tą jej uczuciowość... niektóry sie tak spodobała że wy wynieśli ja pod niebiosa a objektywnie nie patrzą

a tak jeszcze odnośnie przesądów, klątw i ty podobnych... ja zasadniczo za mocno w takie rzeczy nie wierzę, aczkolwiek są osoby które wyjawiają pewne skłonności lub mają jakieś "dziwne szczęście". tak samo można śmiało powiedzieć że różnego rodzaju wróżki (chodzi o przepowiadanie przyszłości) to bzdura- fakt 99% to oszuści ale są lub były takie osoby, mam tu najlepszy przykład swojej matki za czasów swojej młodości poszła do takiej wróżki, ona przepowiedziała jej przyszłość (jak jeszcze była panną) dowiedziała się ile będzie miała dzieci, jak będzie wyglądało jej życie i jeszcze nawet o mnie i mojej siostrze (jeszcze nas w planach nawet nie było) no i z rozczarowaniem muszę stwierdzić że sprawdziło się wszystko. na koniec jeszcze powiedziała że matka do niej jeszcze przyjdzie za jakieś 30 lat ale ona już nie będzie żyła i faktycznie tak wyszło a jeszcze nie była stara tak dla jasności. przez te wszystkie lata matka nie odwiedziła żadnych wróżbitów aż potem zdarzyło się coś w życiu i spełniło się- poszła ale tamta już umarła. na przypadek to trochę za dużo zbiegów okoliczności.

zna też osobę która może nie rzuca uroków ale czasami to na prawdę tak potrafi wyżyczyć człowiekowi że to normalnie w głowie sie nie mieści...

może po prostu są osoby które mają jakieś układy na "górze" he he

kto chce ten wierzy, kto nie to nie, są pechowcy którym w życiu nic sie nie układa po ich myśli a są szczęściarze który wszystko przychodzi lekko, więc zasadniczo jeśli nie każdy ma po równo to niczego wykluczyć na 100% nie można