kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
anka1    1

mapo pasowałby bo np. rolnik szukał żony i znalazł i jest z nią za kopką

 

...ale darek3 coś ci napisze - mapo ci żle radzi, bo może i tak jak pisze pare kopek by teraz postawił na łące ale przy takich mrozach to nie wiem, czy któraś by poszła bo wiesz jeszcze pewna część ciała mogłaby zamarznąć nie w takiej pozycji co trzeba zanim by sie rozpędził i co ???.... rozumiesz

..................................no chyba że by zabrał termos gorącej herbaty sorki ciepłej :D

 

ps.męska część oczywiście

 

Korsarz :D :D

Edytowano przez anka1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

mapo pewnie, że najprościej a przede wszystkim najbezpieczniej ;)

 

Niby taki niepozorny obrazek a ile wszyscy mamy skojarzeń i zgadywania kto kogo szuka :P

 

Aniu no pewnie że trzeba zaczekać do wiosny, nie ma co ryzykować, za dużo do stracenia :lol: :P 

Dobrze że się poprawiłaś z tą herbatą bo już się wystraszyłem :P

Edytowano przez darek3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka1    1

Ah takie świeże pachnące sianko ... :-) niczym nie zmącone ...

 

mcr niech ci sie marzy to pachnące sianko wiosną czy latem bo o tej porze to tylko w nim ...........pająki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

 

ale przy takich mrozach to nie wiem, czy któraś by poszła bo wiesz jeszcze pewna część ciała mogłaby zamarznąć nie w takiej pozycji co trzeba zanim by sie rozpędził i co ???.... rozumiesz

..................................no chyba że by zabrał termos gorącej herbaty sorki ciepłej :D

Ania ale to co, byś sobie polewała "kurkę"  tą herbatą by odmarzła?         :P       :lol:    tylko jak za gorąca to wiesz że mogła byś ją zaraz oskubać.        :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka1    1

Korsarz  zedytowałam posta wyżej ale napisze jeszcze raz męska część :rolleyes: :rolleyes:

ale i tak kurka Ci sie udała he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ale Ania, "ogórek, ogórek ogórek, gumowy ma garniturek"   więc jak może zamarznąć?       :P       :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka1    1

kurcze trzeba by się spieszyć z tym garniturkiem ...a gdzie gra wstępna ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

Przy takiej pogodzie to trzeba się brać od razu do roboty, bez gry wstępnej :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka1    1

albo wskoczyć w środek tej kopki ...no to może wtedy jeszcze by sie coś pomyślało :rolleyes:


nie chyba tak jednak nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Przy takiej pogodzie to trzeba się brać od razu do roboty, bez gry wstępnej :lol:

 

Właśnie, bo w zimnej wodzie to chyba tylko kaczorowi.     Hahahahaha

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

To by trzeba specjalnie taką dużą kopkę postawić i pustą w środku bo w takiej to za ciasno by było, ale dla chcącego nic trudnego :lol: No i jaki romantyzm by był :lol: :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

 

nie chyba tak jednak nie

I bym chciała i boje się.       :P         :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka1    1

I bym chciała i boje się.       :P         :D

 

....no pająków :P

no no no darek3 pisz dalej, będziemy doradzać na bieżąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Spokojnie, przecież dziurkę się zatka, nic tam nie wejdzie.          :P       :lol:  ale to co Ania bała byś się że oplotą pajęczyną i wyjdzie na to że nie używana od bardzo dawna?        :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie no super         :P     jakby tak było to te panie co stoją w lesie , brały by za każdym razem potrójną stawkę chyba.           :lol:  tylko trzeba by mieć miotełkę ze sobą, a najlepiej odkurzacz.       :P

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka1    1

he he he dobre

no i trzeba by ten pomysł opatentować


ale wiesz jakby cena siana poszła do góry :D :D 

Edytowano przez anka1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

O widzę że malutkie literki już dostałaś,   więc pora lulu          :P       Dobranoc

Ps. edytowała cwaniareczka, że niby długo może     hahahahaha,      oczywiście pisanie mam na myśli.        :P              

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedroneczka    16

Jak nieużywana od dawna, to potem rude dzieci na pewno....;-)

(Rdza) :-D

Edytowano przez biedroneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STANK    15

nawiązując do tego obrazka  przypomniała mi się taka sytuacja kiedy  to żona szuka rolnika , (na faktach  prawdziwych ) często tak jest , gdy mąż zabaluje , albo się urwie na piwko lub coś mocniejszego , a gorzej gdy trzyma go taki stan kilka dni

niedawno zasłyszane , nie widziałeś pan chłopa gdzieś , odpowiedz a mało to chłopów ja też chłop , che che ... :lol:

Ale Ania, "ogórek, ogórek ogórek, gumowy ma garniturek"   więc jak może zamarznąć?       :P       :lol:

ciekawe czy takie garniturki gumowe robią w wersji zimowej ...  :D  bo fabryka lusi gum jest na pustyni kara kum a to nie ten klimat ... :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    449

Jak nieużywana od dawna, to potem rude dzieci na pewno....;-)

(Rdza) :-D

 

uzywaj póki młoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedroneczka    16

Ponoć wszystkie dziewczyny lubią "sianko", więc nie martwcie się chłopcy zimną porą roku, tylko ruszajcie śmiało...

Za "sianko" wykupicie wycieczkę w ciepłe kraje, i problem "zamarznięcia" Was już nie będzie dotyczył.....

:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj