Skocz do zawartości

Zdjęcie

"Rolnik szuka żony"

6655 odpowiedzi na ten temat

#2281 Share mapo

mapo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 21 listopad 2014 - 22:56

"Rolnik szuka żony"

Korsarz1: gdyby tak było, jak piszesz, to od razu by mu przeszło, a on po tym epizodzie ją wybrał. Dopiero później mu się odwidziało.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
"Rolnik szuka żony" Dzisiaj, 21:04
  •  

#2282 Share glicer

glicer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 21 listopad 2014 - 22:57

"Rolnik szuka żony"

biedroneczka,hmm teraz ona spii,ale wiesz ze nigdy mnie o to nikt niie pytał,Nio raczej usta kocie,ciemne,heh cała owłosiona czarną sierścią,szminki brak wiec improwizacja się nie uda.Hmm,dziwnie teraz spii,na pleckach,moze ma seexowny sen? :)

#2283 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 21 listopad 2014 - 23:08

"Rolnik szuka żony"

Korsarz1: gdyby tak było, jak piszesz, to od razu by mu przeszło, a on po tym epizodzie ją wybrał. Dopiero później mu się odwidziało.

Koleżanka Grzesia też Ewie gratulowała a później jej d*pę obsmarowała wiele wlazło, także dziwne to całe towarzystwo.

#2284 Share glicer

glicer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 21 listopad 2014 - 23:14

"Rolnik szuka żony"

mapo-napisz coś o sobie,jestes tak,tak bardzo orginalna,sam się zastanawiam skąd się biorą takie ludzisaka

#2285 Share mapo

mapo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 21 listopad 2014 - 23:20

"Rolnik szuka żony"

glicer: dlaczego uważasz, że jestem oryginalna? To był komplement, czy wręcz przeciwnie?

#2286 Share glicer

glicer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 21 listopad 2014 - 23:27

"Rolnik szuka żony" mapo,niooo sorki,jestem obiektywny ale troszkę chyba masz tupetu,gzie!?a może co ja napisałem!?ze można właśnie tak to odebrać?

dobranoc,wszystkim

#2287 Share mapo

mapo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 21 listopad 2014 - 23:29

"Rolnik szuka żony"

glicer: na razie nijak tego nie odebrałam, bo nie wiem, czy z tą oryginalnością to był komplement, czy przytyk.

Możesz mi napisać dlaczego uważasz mnie za oryginalną? Ale tym razem tak, bym cię zrozumiała ;)

#2288 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 21 listopad 2014 - 23:34

"Rolnik szuka żony"

Ja uważam że to był przytyk     :P   chociaż mogę się mylić, zresztą jak zawsze  według Ciebie.          :D

Edytowany przez KORSARZ1, 21 listopad 2014 - 23:35.

#2289 Share glicer

glicer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 21 listopad 2014 - 23:39

"Rolnik szuka żony"

korsarz,a niech tam Ty może możesz,daj cynka na PRV to dam swego linka na FB i sobie moje dzieciaki zobaczysz :)

#2290 Share mapo

mapo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 21 listopad 2014 - 23:44

"Rolnik szuka żony"

Korsarz1: też mi się wydaje, że to był przytyk, ale wolałam się upewnić, stąd moje pytanie. Chciałam też, by glicer napisał mi dlaczego tak właśnie uważa, ale pewnie się tego nie dowiem...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2291 Share biedroneczka

biedroneczka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów
  • Zainteresowania:Sporty konne, szeroko pojęte życie

Napisany 22 listopad 2014 - 09:08

"Rolnik szuka żony" A ja bym tam stwierdzenie, że jesteś oryginalna, przyjęła jako komplement. Każdy jest oryginalny choćby dlatego, bo nie ma dwóch takich samych ludzi na świecie. A być oryginalną, bo nie podążam ta samą drogą, co wielu bezmózgich lemingów ? Bo nie staram się upodobnić do bohaterów programów telewizyjnych typu " reality " , albo do niewiadomo przez kogo ogłoszonych celebrytów ? Bo jak cała Polska latem jedzie, albo chce jechać , nad morze, to ja wolę góry ? Albo nie słucham wytycznych telewizji, typu : " pij 2.5 l wody dziennie, a latem nawet 5 " , bo piję , kiedy chce mi się pić. To ta nasza " inność " jest właśnie piękna... @glicer - ta Twoja kotka czasem nie śniła o myszkach ?

Edytowany przez biedroneczka, 22 listopad 2014 - 10:52.

#2292 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 821 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja ,nowe technologie ,sztuki walk :-) ,czytanie książek ,pływanie ,komputery,wycieczki ,zdrowe odżywianie ,taniec ,gotowanie ,fotografia ,majsterkowanie .

Napisany 22 listopad 2014 - 10:58

"Rolnik szuka żony"

bratrolnika: to była taka żartobliwa odpowiedź na to, co napisał Korsarz1. Mam nadzieję, że cię nie uraziłam...

A odnośnie tematu wątku taka drobna ciekawostka:

Zaglądaliście może na profil Grzegorza na FB (ten prywatny)? Jeżeli tak, to pewnie zauważyliście, że wśród jego znajomych był profil Ewy. Dziś odwiedziłam ponownie jego profil i zobaczyłam, że Ewa nie jest już jego znajomą. Ciekawa jestem kto kogo usuną

Sądzę ,że to Ewa usunęła Grzegorza .Ta dziewczyna ma coś nie równo pod sufitem i to nie są słowa wyssane z palca .Mnie też usunęła ze znajomych .Dziwna dziewczyna i widzę teraz ,że te wszelkie rewelacje o Ewie się sprawdziły .Grzegorz to równy gość i dobrze zrobił ,że z niej zrezygnował .

I love salsa

#2293 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 954 postów

Napisany 22 listopad 2014 - 11:18

"Rolnik szuka żony"

bratrolnika bez urazy ale jak pod rząd będziesz miał 3 chłopców wtedy możesz być ekspertem w tych sprawach pierwsze to kwestia przypadku a raczej fazy płodności żony ... Ale doradzaj .. udzielaj się... a dla synka dużo zdrowia a Tobie w przyszłości pociechy życzę 

za życzenia dziękuję, oby się spełniły

a co do kolejnych chłopczyków, to działam cały czas :D  staram się

@mapo, ja obraźliwy nie jestem, pozdrawiam

co do Ewy i Grzegorza, to ucieszyłbym się gdyby to wszystko to była taka zagrywka, taki psikus, a im się dobrze ze sobą żyje, ale pewnie niestety, życie to nie jest bajka

jutro wszystko się wyjaśni

Edytowany przez bratrolnika, 22 listopad 2014 - 11:21.

#2294 Share mapo

mapo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 22 listopad 2014 - 11:32

"Rolnik szuka żony"

bratrolnika: nic się jutro nie wyjaśni. Zobaczymy tylko to, co telewizja zechce nam pokazać.

RafaKdziela: znałeś Ewę osobiście, czy byliście tylko wirtualnymi znajomymi?

A poniżej niemiecka parodia programu "Rolnik szuka żony". Szkoda tylko, że "bohaterem" tej parodii jest Polak...

http://wroclaw.nasze...rt,t,id,tm.html

http://wroclaw.nasze...al,t,id,tm.html

#2295 Share Bogdan-BP

Bogdan-BP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, majsterkowanie

Napisany 22 listopad 2014 - 12:36

"Rolnik szuka żony"

zobaczymy co w niedziele bedzie w ostatnim odcinku chyba , ze ktos ma jakis przeciek?

#2296 Share STANK

STANK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 441 postów

Napisany 22 listopad 2014 - 13:07

"Rolnik szuka żony"

pamiętam jak Ewa na samym początku powiedziała do grzesia  czy  nie przeszkadza ci  że jestem trochę inna , nie wiem co konkretnie miała na myśli  , a u grzegorza był ten błysk w oku , jak pamiętam powiedział że może ja lubię taką inność ,czy jakoś tak to było , a teraz grzesio powiedział że zgasłem , nie znam grzesia ani ewy , mogli porozmawiać poza kamerami , i odegrać romea i julie choćby dla publiczności nim kurtyna opadnie  , ogólnie dziewczyny chciały przed kamerami zdeklarować facetów do czegoś więcej przyrzeczenia takiego czy coś w tym stylu a świadkami była by cała polska  , no i grześ powiedział że to koniec on pasuje tyle że on wiedział o tym jak jechał do ewy i zachowywał już dystans , adam i stanisław żę się zastanowią też się nie deklarowali , a u pawła i zbysia sytuacja odwrotna oni deklarowali że by chcieli związku ale dziewczyny nie były od razu takie chętne natalia kręciła głową że ślub , kasia też konkretnie nie powiedziała że będzie ze zbyszkiem

#2297 Share mapo

mapo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 22 listopad 2014 - 13:43

"Rolnik szuka żony"

Bogdan-BP: chyba już ktoś dawał zwiastun jutrzejszego odcinka, ale żebyś nie szukał:

#2298 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 954 postów

Napisany 22 listopad 2014 - 14:43

"Rolnik szuka żony"

moim zdaniem jutro wyjaśni się wszystko, a na pewno dużo, TVP nie będzie chciała nas trzymać w niepewności, i nie zostawi po sobie dobrego wrażenia jeśli pozostanie wiele niedomówień

@Stank Ewa słowami że jest trochę inna mówiła o swojej skórze na policzkach, tak mi się wydaje

#2299 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 22 listopad 2014 - 15:55

"Rolnik szuka żony"

A to widzieliście  ?   

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2300 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 22 listopad 2014 - 16:55

"Rolnik szuka żony"

Kobiety są z Marsa....., no ja to na pewno ;)