kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
glicer    25

Taka prywata na forum!?heh,na podworku oki,wiec może jakies zmiany obok?A nowy Nh hmm,wczesniejsze dobrze se radzą :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedroneczka    16

Prywata na forum ? A kto bogatemu zabroni ?

Chciałam się przejechać, zanim Ci go producent zabierze..:-D

Edytowano przez biedroneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

buhaha,nio to uczyc się trza,ta pani pracuje w banku!!

 


w banku składania jajeczek


oj,dzisiejszy wieczerk jest optymistyczny


biedroneczka-włazisz z buciorami w tak dobry temat,toc to prawie jak lekcja!Przez ciebie się nie zgłosze!!!A kolega popisze ze to frazesy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedroneczka    16

@glicer - przepraszam Cię ogromnie, pokrzyżowałam Twoje życiowe plany....;-)

Nie ma dla mnie usprawiedliwienia....

Proszę o łagodny wymiar kary . ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

biedroneczka,nie podejmę radykalnych krokow, ;[  tylko mi zadnych powtorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Idąc Twoim tokiem rozumowania, to w innych tematach są sami debile skoro o coś pytają w internecie a nie umieją sobie sami poradzić.       :P

 

Nie o to mi chodziło i nie można tego tak porównywać. A w tym momencie obrażasz innych użytkowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie o to mi chodziło i nie można tego tak porównywać. A w tym momencie obrażasz innych użytkowników.

A Ty nie uważasz że takie porównanie też było nie na miejscu?

 

Czyli wychodzi na to, że tu sami starzy jajarze (tak się u nas mówi na kawalerów, co nie umieją sobie partnerki znaleźć),

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Sam napisałeś, że podniecacie się koleżankami, których nawet nie znacie, więc coś w tym jest. Tak samo jak w galerii pojawi się zdjęcie ładnej dziewczyny, to zaraz się robi 20 stron komentarzy. Ja też jako normalny facet lubię popatrzeć na piękną kobietę, ale zamiast wypisywać komentarze wolę się poprzytulać do żony. A ci co piszą widocznie nie mają do kogo się przytulić więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Zbyt dosłownie bierzesz moje wypowiedzi      :P   no nie wszyscy są równi, jeden tylko popatrzy, a drugi popatrzy i jeszcze skomentuje. Ten temat jest w HP, więc jest to dosyć luźny temat, chyba że  moderatorzy teraz sami zniechęcają do rozmów międzyludzkich na tym forum, wystarczy jasno to powiedzieć i idziemy na inne, gdzie można sobie porozmawiać o pierdołach.       :P  Czyżby moderatorzy teraz interesowali się kto z kim się przytula?  i czy ma czy nie ma?        :P     :D      jakieś nowum chyba.        :P          

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Akurat tu wypowiadam się prywatnie, a nie jako moderator i nikogo nie zniechęcam do rozmowy i nie obchodzi mnie kto do kogo się przytula. Napisałem jakie jest moje zdanie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8piotrek6    111

Tutaj każdy ma pisać zgodnie z zasadami pisowni i przestrzegać regulaminu. Jeżeli się komuś nie podoba, to jest taka opcja "usuń konto". A nawiązując do tematu, to program już się skończył, a nadal się tu wszyscy podniecają. 

Jeszcze się nie skończył jeszcze będzie jeden odcinek "co u kogo słychać i kto z kim kręci, a kto nie" taka tam "Moda na sukces" odcinek xxxxxxx :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawier    222

To może "Moda na sukces" znika na rzecz "Rolnik szuka żony"? Któż to wie co zrobi tvp aby tylko oglądalność wzrosła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychoo124    2

ja jestem ciekawy tylko tego czy to wszystko było takie naturalne, czy po prostu jedno wielkie wyreżyserowanie w tym Rolnik szuka żony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

he he program na tvn gdzie matki szukały żony to ściema była z czasem okaże się że rolnik szuka żony też xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

najlepszy filmik widziałem na YT, gdzie Adam jest na imprezie a Zbyszek Perkowski (zespół Focus) zadaje mu pytanie: Gdzie Twoja żona?

Adam: A po co mi żona? :)

jak znajdę to znowu to wrzucę link :)

https://www.youtube.com/watch?v=WhnDfBOeCDs

Edytowano przez daremw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

To jest ten fragment ;)

Nie rozumiem po co Adam pchał się do tego programu ściemniacz jeden .

Edytowano przez RafaKdziela

I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Inne słowo niż fircyk w różowych okularach nie da się tego określić 16 letni człowiek ma więcej rozumu i bardziej pojmuje życie niż on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka1    1

a dużo rolników się wogóle zgłosiło na początku do tego programu ? Podali to gdzieś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj