kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mapo    7
Korsarz1: czyżbyś się stęsknił za mną? ;) Muszę cię zmartwić, nie mam focha :P Nie odpadło ci czasem dziś jakieś koło? ;)

 

Może na to nie wygląda, ale Adam naprawdę zajmuje się sprzedażą suplementów diety.


Z informacji o produktach: bazują na naturalnych składnikach wytwarzanych z owoców i pozwalają uzupełnić niedobory witamin w organizmie.

 

Katarzyna od Pawła podoba się nie tylko Zbigniewowi, ale też Adamowi i Grzegorzowi.


 

Stanisław nadal poszukuje żony.


W ostatnim odcinku mówił, że podoba mu się Sylwia od Adama, ale ta gustuje w mężczyznach młodszych od niego.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wozak    2

@KORSARZ1 nie dobrze jak tak długo sztywny jest wiesz czym to grozi...bólem... ;) głowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oniak    404

tylko że jedna to jej prywatna a ta co podałaś to lansowanie .... 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

oniak: ale zdjęcia są od niej samej, więc można ją sobie pooglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oniak    404

oniak: ale zdjęcia są od niej samej, więc można ją sobie pooglądać.

nie wiem jak Ty ale nie zamierzam jej oglądać aż tak mi się nie nudzi . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

oniak: ja tam nie gustuje w kobietach ;) Ty możesz nie chcieć jej oglądać, ale może inny mężczyzna się skusi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

traktorów nie widać za to koparkoładowarką dorabia.... tyle czasu ma ? a może tylko do zdjęć przy tych krowach pozuje a robi na budowie bo przecież nikt nie kupuje koparkoładowarki za 100 czy wiięcej tys żeby na podwórku stała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopłaty unijne tysięcy rolników zagrożone, będzie protest

 
SAD | 5 listopada, 2014 - 15:14
dsc_2695.jpg
Dopłaty unijne tysięcy rolników zagrożone, będzie protest

Niezapowiedziana zmiana – w porównaniu z ubiegłymi latami – trybu uzupełniania wniosków o dopłaty rolne prowadzona przez ARiMR może pozbawić duża część rolników dopłat unijnych. W najbliższy piątek rolnicy planują protest pod siedzibą dolnośląskiego oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa we Wrocławiu.

- Opanowana przez PSL ARiMR w ten sposób pozbawi rolników milionów dopłat. - mówi Marcin Bustowski, rolnik gospodarujący w powiecie jeleniogórskim na 70 ha, który na zamieszaniu może stracić ponad 80 tys. zł. Wytyka przy tym Agencji, że jako bastion PSL, dba głównie o organizację drogich niepotrzebnych szkoleń prominentnym działaczom, zamiast dobrze zorganizować pracę biur powiatowych i zadbać właściwie o sprawy rolników. O sprawie wie jeszcze niewielu rolników, bo Agencja z informowaniem ich o nowej sytuacji się nie spieszy. - Nie chcą sobie zaszkodzić przed wyborami - ocenia rolnik, który dotarł do "Kampanii 2014", wewnętrznego dokumentu Agencji, w którym zawarto instrukcje w sprawie postępowania w nowej sytuacji dla pracowników biur powiatowych ARIMR.

W poprzednich latach obowiązywała instrukcja, według której urzędnicy Agencji wzywali rolników do poprawienia wniosków o dopłaty nawet po wymaganym przez Komisję Europejską terminie 9 czerwca. Teraz przyjęto, że wniosek jeśli ma uchybienia formalne, a urzędnicy ARiMR nie wyślą go do poprawy w terminie pozwalającym zachowanie terminu 9 czerwca, nie zostanie uwzględniony, a rolnik nie dostanie w efekcie dopłaty. Waldemar Reduch, z-ca dyrektora dolnośląskiego oddziału ARiMR we Wrocławiu przyznaje, że sytuacja, gdzie w wypadku konieczności uzupełnienia dokumentacji we wniosku o dopłaty, urzędnik powiatowego biura ARiMR nie powiadamia rolnika jest nie do przyjęcia. Na pytanie, co wtedy z możliwością skutecznego złożenia wniosku o dopłaty, odpowiedział, że jeśli termin minął, sytuacja jest już zamknięta. Rolnik na dopłaty traci szanse, swoich racji może dochodzić tylko przed sądem. 

W załącznikach prezentujemy treść nowej instrukcji, która posłuży urzędnikom do odmowy możliwości uzupełnienia wniosków i w efekcie  otrzymnania dopłat.  Poniżej stara instrukcja.

Więcej o tej sprawie w najbliższym numerze "Nowin Jeleniogórskich".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oniak    404

http://www.tvp.pl/bydgoszcz/publicystyka/agroszansa/wideo/22112014/17757976

dokładnie minuta 16:58 coś o Pawełku i gdzie te jego Steyery?

do programu mogli mieć po podstawiane maszyny do nagrań, zresztą było ewidentnie widać jak nimi jeździli, jeśli sprzęt jest Twój i go użytkujesz to od razu widać . 

traktorów nie widać za to koparkoładowarką dorabia.... tyle czasu ma ? a może tylko do zdjęć przy tych krowach pozuje a robi na budowie bo przecież nikt nie kupuje koparkoładowarki za 100 czy wiięcej tys żeby na podwórku stała

dokładnie. 

albo zatrudnia pracowników przy krowach... 

Edytowano przez oniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj