Skocz do zawartości

Zdjęcie

"Rolnik szuka żony"

6675 odpowiedzi na ten temat

#2061 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 listopad 2014 - 23:29

"Rolnik szuka żony"

Hahahaha Szmergielku i koła by zmieniali bez lewarka.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
"Rolnik szuka żony" Dzisiaj, 03:41
  •  

#2062 Share TheMariko12

TheMariko12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 377 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja (CC,SC) i wszystkie odmiany sportowych aut
    Lakiernictwo

Napisany 16 listopad 2014 - 23:35

"Rolnik szuka żony"

Akurat sponsorzy to mało kogo interesują, ludziom, szczególnie z miasta zależy / najbardziej kręci akcja która będzie się toczyć w odcinku, akurat tutaj emocji nie brakowało :)

Nauka--->Praca--->Zabawa--->Długi odpoczynek :)

Sprzedam

NOWE CZĘŚCI DO URSUSÓW 360/355/4011/330 Z PRL , PISAĆ NA PW

#2063 Share szaman1

szaman1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów

Napisany 16 listopad 2014 - 23:38

"Rolnik szuka żony"

Wyreżyserowane jak w brazzersie, a naiwni czekają na ślub

#2064 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 16 listopad 2014 - 23:39

"Rolnik szuka żony"

To ja chyba jetsem jakaś inna, bo po dzisiejszym odcinku przestanę to oglądać

#2065 Share TheMariko12

TheMariko12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 377 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja (CC,SC) i wszystkie odmiany sportowych aut
    Lakiernictwo

Napisany 16 listopad 2014 - 23:42

"Rolnik szuka żony"

U Natalii podobno będzie mały rolnik :D

Nauka--->Praca--->Zabawa--->Długi odpoczynek :)

Sprzedam

NOWE CZĘŚCI DO URSUSÓW 360/355/4011/330 Z PRL , PISAĆ NA PW

#2066 Share szmergiel

szmergiel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 440 postów

Napisany 16 listopad 2014 - 23:43

"Rolnik szuka żony"

Wyreżyserowane jak w brazzersie, a naiwni czekają na ślub

kolego tam "final " jest zgola inny i na taki wlasnie wszyscy czekali :P

ps.i taki "final"chyba zaliczyl tylko pawel  w zakopcu :P

Edytowany przez szmergiel, 16 listopad 2014 - 23:49.

#2067 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 823 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja ,nowe technologie ,sztuki walk :-) ,czytanie książek ,pływanie ,komputery,wycieczki ,zdrowe odżywianie ,taniec ,gotowanie ,fotografia ,majsterkowanie .

Napisany 16 listopad 2014 - 23:45

"Rolnik szuka żony"

Po dzisiejszym odcinku mam dość i Ci wielcy Celebryci okazali się zwykłymi ciołkami za wyjątkiem Zbyszka i Pawła .Ze Staszka miałem polewkę ,a Grzegorza miałem ochotę skopać ,co za ciołek .Szkoda słów .

I love salsa

#2068 Share mds212

mds212

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 630 postów

Napisany 16 listopad 2014 - 23:45

"Rolnik szuka żony"

Nie wiem czy to może scenariusz tak zakładał.. ale jeśli Zbychu sam wymyślił miejsce na śniadanko to szacunek!!! To połączenie wsi z miastem i dzieląca Wisła.. każdy wypatrywał tylko u niego ubytków w klawiaturze..a tu porządny, ogarnięty chłop :)

Szkoda gadki o starym wuju Stanisławie.. może on naprawdę szuka TEGO "przyjaciela" :lol:  :lol:  mam nadzieję, że już zabrali tego NH od niego!

Ty cieloku widziołes kiedyś Wisłe we Wrocławiu... :D

Edytowany przez mds212, 16 listopad 2014 - 23:46.

#2069 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 16 listopad 2014 - 23:48

"Rolnik szuka żony"

heheh :D

#2070 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2863 postów

Napisany 16 listopad 2014 - 23:50

"Rolnik szuka żony"

Ale to była Warszawa gdzie jedli nad rzeką.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2071 Share RafZielak

RafZielak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów
  • Zainteresowania:Informatyka i Telekomunikacja, Elektrotechnika i Elektronika, Mechanika, Off-Road samochodowy, Muzyka, Fotografia, Sporty ekstremalne

Napisany 16 listopad 2014 - 23:52

"Rolnik szuka żony"

Ty cieloku widziołes kiedyś Wisłe we Wrocławiu... :D

Najpierw zobacz odcinek raz jeszcze bo widać, żeś sam "cielok"

Zbyszek z Kasią byli w stolicy. Jeśli nie wiesz to stolica Polski jest Warszawa. Jeśli nie wiesz, Warszawa leży nad Wisłą.

A w samym temacie ...

Uczepiliście się tu niektórych Pań, a to Kasia taka, a to Ewa inna, a Grażynka to już w ogóle, a prawda jest jedna ...

Jestem facetem, ale zero solidarności plemników ...

Do programu zgłosili się (czy też zostali wybrani) chyba najgorsi możliwi "poszukiwacze" ... może wrażeń, może publiczności, ale na pewno nie żon.

Stasiu ... ktoś to już napisał, a jest to 100% prawdą. Niczego innego tylko "Jak jest dobrze to po co to zmieniać" nie można się było po nim spodziewać. Jeśli 60 letni facet nigdy nie obcował z kobietą, nigdy nie starał się, nie dbał, nie myślał o drugiej osobie, a nie tylko o sobie to już nic go nie zmieni.

Adam ... patentowany leń zafascynowany disco polo i zapatrzony w siebie. Szkoda gadać.

Grzegorz ... facet bez wyrazu, bez krzepy, nijaki ... sterowany odgórnie przez rodziców, a w zasadzie przez mamusię bo ojciec wyglądał równie niemrawo. Program potraktował jako reklamę samego siebie i celebryta szukał sobie na boku wrażeń z hektarami. Po programie jest mi ekstremalnie szkoda Ewy. Na forum tak jedziecie po jej emocjonalności, Grzegorz stwierdził, że on nie jest w stanie jej wspierać, a sam jest totalną pierdoła nie mającą nic wspólnego z płcią męską. Uciekła od niego poprzednia partnerka/żona i brońcie wszyscy by nie skrzywdził więcej kobiet. Maminsynek zawsze zostanie maminsynkiem. Całe zyski z gospodarstwa będzie kiedyś zakopywał u rodziców w grobowcu bo im się przecież należy.

Paweł i Zbyszek ... trudno ich jednoznacznie krytykować. Albo grają do końca, albo faktycznie wiązali jakieś nadzieje z programem, a co z tego wyjdzie ... czas pokaże. Paweł to babiarz, Kasia Zbyszka ciągnie do miasta, ale ... kibicuje obu parkom.

Edytowany przez RafZielak, 17 listopad 2014 - 00:00.

#2072 Share Apista

Apista

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 450 postów

Napisany 17 listopad 2014 - 03:20

"Rolnik szuka żony"

Ja powiem też swoje 3 grosze.

Co niektórzy kompletnie się chyba zapędzili w maliny. Po co te wszystkie komentarze kto co zrobił dobrze czy źle, czy pojechali po bandzie czy nie.

To jest program reżyserowany co widać na każdym kroku, nawet w regulaminie jest napisane że uczestnicy mają zakaz wypowiadania się o programie publicznie bez zgody producenta co ma znaczenie. Co więcej nie mam zamiaru tłumaczyć uczestników, ale co niektóre osoby w programie uwierzyły że życie jest takie piękne że znajdą żonę/męża w programie rozrywkowym, a to jest naiwność! Z kolei nie dziwię się że panowie tak źle potraktowali kandydatki na żony. Gdybym miałbym z góry napisane że mam wybrać z takich dziewczyn co do mnie napisały i potem wybierać tą jedną jedyną w dość krótkim czasie (bodajże tydzień, góra 2 miesiące) to też bym nie wybrał i zaoferował bym przyjaźń.

Jak macie trochę oleju w głowie to przeczytajcie sobie regulamin, domyślcie się że dopiero w kontrakcie na pewno istnieją punkty w których mowa o zapewne karach finansowych w razie z wycofania z programu. Więc muszą tańczyć jak producent zagra, i m.in stąd wyrywanie chwastów w rzepaku, koszenie zbyt młodej trawy itp.

Kupili sobie aktorów jako rolników w szczytnym celu, nie odpowiadają za ich prawdziwe uczucia, toteż ich to nie interesuje kto ile przez to płakać będzie (ten naiwny, ta naiwna) grunt żeby materiał (film) sprzedać. A musieli puścić, w końcu tvp zapłaciło za kontrakt z FremantleMedia czyli producentem (z dziwnie małym kapitałem).

Niby tak fajnie jest ponabijać się z kogoś, oczywiście do momentu kiedy nie nabijają się z was. Jak wyszło każdy widzi.

Ja też się wkręciłem i zacząłem komentować o uczestnikach i teraz aż mi głupio, czego by się tu lepszego spodziewać po tvp, czyli telewizji sprzedanej i propagandowej.

Dobrze jest wyobrazić sobie Martę Manowską (prowadząca), jej słowa o tym jak postara się połączyć czyjeś serca i to w tle tych kontraktów z uczestnikami pod naporem czasu, braku funduszy i marnym scenariuszem.

Ale i tak pewnie niektórym osobom będzie kogoś szkoda, będziecie kogoś krytykować, o czymś lub o kimś gadać trzeba, nie ważne czy ktoś sobie zasłużył czy nie. Takie życie.

#2073 Share jajonasz

jajonasz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 177 postów

Napisany 17 listopad 2014 - 07:00

"Rolnik szuka żony" Ja myśle że specjalnie wprzed ostatnim odcinku wprowadzili troche dramatyzmu. Na koniec okaze sie że wszystko jest słodkie i kolorowe. A jak będzie naprawdę to nikt się nie dowie. Program z odcinka na odcinek jest coraz bardziej sztuczny i wymuszony.

Otrzymane zadanie jest świętym, wykonujesz je do końca za wszelką cenę

#2074 Share robert123farmer

robert123farmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 972 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, sport

Napisany 17 listopad 2014 - 07:36

"Rolnik szuka żony" No ale łzy dziewczyn chyba nie były sztuczne. Jeśli tak to są niezłe aktorki, lepsze od tych zawodowych

#2075 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 962 postów

Napisany 17 listopad 2014 - 07:53

"Rolnik szuka żony"

widzę że wszystkim się odmieniło, kilkanaście stron do tyłu Pawła jechali że burak i się pokazać przyszedł, a teraz całkiem w drugą stronę, że mu wszyscy kibicują że och i ach jest

śmieszne jest to jak łatwo sterować ludźmi, pokażmy że ktoś jest be, i możemy go zniszczyć, a teraz ten sam człowiek pokazany jest z drugiej strony i wszyscy już go kochają i mu kibicują-tu na przykładzie Pawła

albo pokażmy kogoś kto raczej nie jest osoba medialną, jest cichy i spokojny (Zbyszek) i wtedy wszyscy piszą co za muł, wszyscy się śmiali, a teraz to każdy pisze że Zbyszek ogarnięty i mu wszyscy kibicują

wiem że tylko krowa nie zmienia poglądów, ale akurat na tapecie mamy wybory, i śmieszy mnie to jak łatwo można sterować tłumem

Edytowany przez bratrolnika, 17 listopad 2014 - 07:55.

#2076 Share pawelol111

pawelol111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3827 postów

Napisany 17 listopad 2014 - 08:41

"Rolnik szuka żony"

Ale o czym tu debatować. Krytyka ludzi za uczucia jest nie na miejscu. Grzesiek nic nie czuje więc powiedział jasno, jeśli jest tak jak jego kuzynka napisała to się nie dziwię. Zresztą on ma mamusie wariata to nie takie proste z nią wytrzymać.

Stanisław to kawaler i tego stanu już nic nie zmieni a na pewno nie kobieta znana przez niecałe 2 mc.

Adam  wygląda na kogoś kto został skrzywdzony dawno temu a dziś jest ostrożny. Albo to d*pa wołowa. Tak czy siak jeśli coś z tego ma być to będzie w swoim czasie. 

Zbyszek wiedział czego chce i po to do programu przyszedł. Kasia też nie jest ciepłą kluchą jak się wydawało. Umie się odnaleźć, zachować wśród ludzi a na wieś nie chce. To widać. Mają problem. 

Pawełek na koniec. Dostał fajną, konkretną, życiową kobietę. A sam to babiarz jakich mało. Znajdzie jej robotę w swojej okolicy a sam będzie krowy doił.

#2077 Share jaco25

jaco25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 736 postów
  • Zainteresowania:Sport,Rolnictwo,Muzyka

Napisany 17 listopad 2014 - 09:12

"Rolnik szuka żony"

Wiadomo, że program to scenariusz ułożony itd. tylko Ci którzy przyszli do tego programu aktorami w żadnym wypadku nie byli, co scenariusz to scenariusz ale gdzie emocje biorą górę to już inna sprawa, bo nie bardzo chce mi się wierzyć, że łzy Anny i Ewy zostały wyreżyserowane. Po prostu dziewczyny miały nadzieje, a Ci partacze wszystko schrzanili. Ewa widać ma jakiś problem emocjonalny ale nie z takimi problemami ludzie sobie w życiu radzili, a zachowanie Grzegorza tak jak by włączyć i wyłączyć tv, ,,zależało mu-przestało mu zależeć", coś albo ktoś ( może ,,Guru Mamusia") spowodowało, że zachowanie Grzegorza się zmieniło, szkoda mi Ewy, Ani zresztą też. Goście zachowują się co najmniej jakby byli George Clooneyem, mieli po 25 lat i przebierali sobie w panienkach. Może stwierdzili, że rozgłos po programie da im możliwość, z ich punku widzenia na poznanie kogoś lepszego, jak kandydatki co dla mnie jest śmieszne. Grzesiu zostanie sam i tylko sam (no może poza swoimi 100ha).

Zbyszek jako jedyny do początku do końca, nic nie gra widać, że mu na Kasi zależy ale czy jej na Zbyszku??, ciężko mi sobie jest wyobrazić Zbyszka mieszkającego w mieście i dojeżdżającego do pracy we własnym gospodarstwie...

Sprzedam kombajn zbożowy EPPLE MOBIL 940 cena do negocjacji. POLECAM :)

#2078 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 17 listopad 2014 - 09:16

"Rolnik szuka żony"

Kolego Apisat ,w dużym stopniu zgadzam się z Twoją wypowiedzią ,ponieważ jest chyba najbardziej trafna . 

Po dwóch czy trzech miesiącach znajomości trudno składać komuś poważne deklarację ,bo to zbyt wcześnie na miłość ,co najwyżej zauroczenie .  Prawda też może być taka ,że np. Adamowi żadna z dziewczyn nieprzypadła do gustu na tyle, by się zaangażował . 

Program wyreżyserowany co widać gołym okiem  ,ale emocje uczestników już nie . Jednak by coś wyszło ,to potrzeba dwojga zgodnych serc i jeszcze do tego dużo szczęścia ,bo jak sami wiemy  ,czasem miłość musi przegrać z rozsądkiem ,bo nie da  się żyć  bajką . 

#2079 Share Pajej

Pajej

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1069 postów

Napisany 17 listopad 2014 - 09:36

"Rolnik szuka żony"

Jak dla mnie to Paweł i Natalia bawia sie i smieja z ludzi co to ogladają. Miedzy nimi nic nie bedzie po programie kazde pójdzie w swoja strone, ale bez łez i rozczarowan.

Adam moim zdaniem bardzo skrzywdził Anie, bo dawał jej nadzieje, nie mógł od razu jej troche stopowac jak ona sie "napalała" rozumiem ze nie jest jeszcze gotowy na miłość tylko po co dawał te nadzieje i pozwalal na rozpalanie emocji

Stasiu brak słów nie wiem po co przyszedł do programu jak było mowione chyba programy pomylił

Grzesiu... Jesli jest prawda, a chyba jest ze Ewa jest rozchwiana emocjonalnie to... Gdy ja poznał i była słodziutka to sie klei jak pokazała pazurki to sie wycofał i nie udawał że wszystko jest dobrze. na koniec szczerze powiedział ze nic na siłe. szkoda mi Ewy, ale bardziej byłoby mi szkoda ich oboje gdyby na siłe ciagneli to

Rolnik z powołania :-)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2080 Share jaco25

jaco25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 736 postów
  • Zainteresowania:Sport,Rolnictwo,Muzyka

Napisany 17 listopad 2014 - 09:58

"Rolnik szuka żony"

Meg masz racje że ciężko po tak krótkim czasie coś sobie obiecywać, w przypadku Grzegorza i Adama mogli się przynajmniej trochę taktowniej zachować.

Dla Grzegorza ważniejsze ha i nie skończone żniwa, wiadomo to dorobek całego roku, tylko potem zostanie sam jak palec z tymi ha, z Adama też ciężko się wyznać co mu chodzi po głowie...

Sprzedam kombajn zbożowy EPPLE MOBIL 940 cena do negocjacji. POLECAM :)