kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bratrolnika    28742

kolejne 100 postów nie na temat, a ja głupi przeglądam ostatnie 4 strony co od wczoraj przybyły...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

@mapo - nic do Ciebie nie mam i bez urazy , ale daj sobie może czasem na wstrzymanie;-) Dajesz do zrozumienia w swoich postach, że masz jakieś kompleksy, m. in. że nie czujesz się ładna, że być może zmarszczki, że przeciętną kobietą, a z każdym spierasz się o byle co, Twoje musi być zawsze na wierzchu, i musisz zawsze mieć ostatnie zdanie. Uwierz mi , że pokora w dzisiejszych czasach to bardzo pożądana cecha. Nawet mieć rację, to jest bardzo niewiele, bo nawet stary bezczynny zegar dwa razy na dobę ma rację.Nie bronię Ci pisać, ale jak każda strona zawiera połowę albo więcej Twoich postów ? Boję się, że jak niedługo otworzę lodówkę, to one też tam będą...Nie mówię tu o dygresjach od tematu głównego, bo każdemu się to zdarza, również mnie, ale o jazgotaniu na byle jaki temat , byleby tylko coś powiedzieć - wiem, że to teraz jest w modzie. Pewne rzeczy może powiedz na prv, jak już musisz się nieraz wg siebie wykazać. Mimo wszystko bez urazy .....;-)

 

Przyglądam się całej dyskusji z boku i powiem, że więcej osób w tym temacie się udziela na błahe tematy ale Ty postanowiłaś zwrócić uwagę koleżance mapo, po to jest forum by w nim pisać nie miej o to żalu bo możesz komuś zrobić przykrość,więc na przyszłość zachowaj dla siebie takie uwagi, a koleżanka mapo nie napisała nic nie stosownego by się jej czepiać, sorry biedroneczka taka tylko mała dygresja...


Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

jaco25-tak to jest,jednemu się podoba corka,drugiemu tesciowa,a trzeci widzi tylko siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

Dokładnie Glicer a powiem jeszcze, że przeczytałem z 10 stron do tyłu i powiem, że koleżanka mapo niczym tu szczególnym in minus  się nie wyróżniła, ja też tu nie za wszystkimi przepadam ale zachowuje to dla siebie z grzeczności do innych.


Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wozak    2

Najważniejsze by pisać w miarę na temat,a nie że każdy wpis jest krytykowany .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedroneczka    16

@jaco - pisanie iluś tam stron odbijając tylko piłeczkę : - ja mam rację, - nie , to ja mam rację, a potem : - jesteś ładna, - nie nie jestem, -ależ jesteś, - nie nie jestem, - ale prawy profil....- nie ja tak nie uważam... nie jestem ... - to tak można do końca swiata, i naprawdę można się tym pożygać. A Ty zawsze chowasz głowę w piasek, jak coś Ci się w kimś nie podoba ?

Każdy może pisać ,co chce, nikomu nie tego nie zabraniałam, bo każdy jest wolnym człowiekiem,ale jak to już wcześniej kiedyś było poruszane -we wszystkim trzeba widzieć umiar.

Sporą część być może i tak tego nie zrozumie, ale cóż, takie życie.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Biedroneczko, ale mi nie chodziło o Twoją krytykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

jaco25: dziękuję, ale nie potrzebuję adwokata ;) a biedroneczka zwyczajnie była zazdrosna, że to nie o niej była mowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oniak    404

Najważniejsze by pisać w miarę na temat,a nie że każdy wpis jest krytykowany .

na a4-klub.pl  mamy specjalny dział "na każdy temat" i tam każdy zakłada temat jaki mu się tylko podoba i są dyskusję o wszystkim i o niczym. Nikt nikomu problemu nie robi że pisze w jakimś temacie nie na temat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Temat się rozwinął nie w tym kierunku troche B) ........jeśli Ewa jest chora tak jak pisano to dlaczego takiej osobie nie należy się szczęście, miłość, normalne życie?

Ciężko bo cięzko ale mamy teraz tyle możliwości w leczeniu, że jesli komuś zależy to  walczy. Widocznie Grzegorzowi nie zależało aż tak.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

mapo ale tu nie chodzi tylko o Ciebie chodziło mi o to by nie czepiać się jednej osoby w kółko, dałem tylko przykład Twojej osoby jeśli coś złego napisałem to przepraszam.


Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wozak    2

Przestańcie na wzajem przepraszać się,kiedyś pisał Góral,Banan i inni ale takich sporów nie było a teraz tragedia.

Edytowano przez wozak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2254

panowie co wy tak przepraszacie na kazdym kroku kobiety nie lubią takich "ciepłych kluchów" facet ma byc stanowczy i nie odpuszczać bo inaczej mamy przejechane po całosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

wozak: czy ty aby nie przesadzasz? Jaka tragedia? Gdzie ty tu widzisz jakiś spór? Chcesz sporu, to zajrzyj sobie na wątek "Dziewczyna na gospodarkę".

 

jaco25: nie napisałeś nic takiego, byś musiał mnie przepraszać, nie mam do ciebie żadnych pretensji i jeżeli nie zauważyłeś, to nawet ci podziękowałam. Chodziło mi tylko o to, że niepotrzebny mi obrońca, bo sama umiem sobie poradzić.

 

tommy66692: masz rację, przeważnie kobiety nie lubią mężczyzn typu "ciepłe kluchy", ale są takie dominy, które wolą takich właśnie mężczyzn, bo z innymi by się nie dogadały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrc1005    53

Oczywiście że "ciepłe kluchy" są fe. Jak kobiecie zrobi się "bardzo dobrze", to wszyscy są spokojniejsi (K+M), napięcia emocjonalne rozładowane i jest dobrze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2254

nie wiadomo jakich facetów dzisiejsze dziewczyny lubią, a moze nie wiadomo jakie kobiety lubią mężczyźni? Tak czy inaczej nie jest łatwo, ale trudno zdobyte lepiej smakuje ;)

Taa tylko trzeba wierzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Kolego

tommy66692 wiadomo jakich facetów  szukają kobiety z grubym portfelem ;)

@jaco - pisanie iluś tam stron odbijając tylko piłeczkę : - ja mam rację, - nie , to ja mam rację, a potem : - jesteś ładna, - nie nie jestem, -ależ jesteś, - nie nie jestem, - ale prawy profil....- nie ja tak nie uważam... nie jestem ... - to tak można do końca swiata, i naprawdę można się tym pożygać. A Ty zawsze chowasz głowę w piasek, jak coś Ci się w kimś nie podoba ?
Każdy może pisać ,co chce, nikomu nie tego nie zabraniałam, bo każdy jest wolnym człowiekiem,ale jak to już wcześniej kiedyś było poruszane -we wszystkim trzeba widzieć umiar.
Sporą część być może i tak tego nie zrozumie, ale cóż, takie życi

 

Zrozumiałem wszystko i masz rację :D Koleżanko mam nadzieję ,że z Twoim zdrowiem lepiej czy dalej się zbiera na wymioty ?.


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

Co tu tak spokojnie tylko jedna strona od wczoraj przybyła?

 

A co do dziewczyn lubiących ,,ciepłe kluchy" to właśnie Ula do nich należy bo ona kompromisów nie uznaje i to ona zawsze musi być górą a Grzesiek na takiego niezdecydowanego wyglądał, ale coś nad nim jednak czuwało bo jej nie wybrał. Najgorzej jak taka dziewczyna popadnie na faceta stanowczego który ma swoje zdanie i żadna ze stron nie ustąpi to wtedy jest wojna na całego ;)

Dlatego takie decyzje powinny być przemyślane żeby nie było później rozczarowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrc1005    53

Ula jest nerwowa bo dawno jej emocji nikt nie rozładował i w środku się gotowało ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj