Skocz do zawartości

Zdjęcie

"Rolnik szuka żony"

6673 odpowiedzi na ten temat

#1 Share kubo123

kubo123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 29 grudzień 2013 - 22:37

"Rolnik szuka żony" Próbowałem się podpiąć pod inny temat ale bez odezwy więc zakładam nowy bo strasznie jestem ciekaw czy kogoś z forum spotkało to co mnie. W Listopadzie do moich drzwi zapukali producenci polskiej edycji relity show "Rolnik szuka żony" nakręcili ze mną kawałek jednak nie podpisałem z nimi umowy na wykorzystanie mojego wizerunku. Słyszał ktoś o tym programie(wiem że pochodzi z Australii a w Niemczech jest kilka edycji)? co o nim myślicie ? a może ktoś się zgodził na udział w nim?? :-)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
"Rolnik szuka żony" Dzisiaj, 08:40
  •  

#2 Share maniek20

maniek20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 966 postów

Napisany 29 grudzień 2013 - 23:52

"Rolnik szuka żony" kolego taka kase ci kolo nosa przeleciala ja bym chentnie znimi podpisał umowe a z kąd mieli do ciebie adres masz do nich jakiś namiar

#3 Share OKEY

OKEY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 786 postów

Napisany 30 grudzień 2013 - 00:05

"Rolnik szuka żony" Na takim czymś to można tylko kasę robić a nie szukać żony. Żona to jest reality a nie show. Świat głupieje a jeśli ktos głupieje z nim to be ze mnie :D .Ja mam swój rozum populizm mnie nie interesuje ale i nie na namawiam nikogo do swoich racji :)

#4 Share kubo123

kubo123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 30 grudzień 2013 - 00:11

"Rolnik szuka żony" Maniek Niby jaka kasa i skąd o tym wiesz?? Oni proponowali wycieczki przygodę itp. fakt głupi byłem że o kasę nie pytałem ale podejrzewam że w naszym pięknym kraju to ze mnie by zrobili takiego głupka że i tak żony bym nie znalazł a szukali przez ODR. Zresztą wiecie ja tam choć nie znoszę komercji lubię zabawę i się pośmiać nawet jak to ma być ze mnie ale bez przesady i z honorem oglądałem w necie wersje zagraniczne i np. w niemczech fajnie to zrobili... ale tam się inaczej postrzega rolników bo tam Bauer to jest ktoś a u nas zaściankowe- miejskie myślenie że to facet co tylko gnojem śmierdzi i nie ma wychowania. Widział ktoś "Chłopaki do wzięcia " ? podejżewam że tak samo to by wyglądało

Edytowany przez kubo123, 30 grudzień 2013 - 00:19.

#5 Share maniek20

maniek20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 966 postów

Napisany 30 grudzień 2013 - 00:22

"Rolnik szuka żony" moje piersze pytanie by bylo ile za to dostane ale wycieczke i przygode też bym brał nigdy nie mów nie

#6 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 30 grudzień 2013 - 09:31

"Rolnik szuka żony" A to już wszystko zależy od Ciebie jak Ty się czujesz na siłach, czy się nie boisz, bo zdobyć popularność w takim programie to ma swoje wady i zalety, wszytsko zależy jak się potrafisz pokazać, a to że wystąpił byś w takim programie i fajnie by wyszło, to i na branie byś nie narzekał, ciekawę tylko w jakieś "formie" polska edycja przedstawi wieś rolnictwo i w ogóle bo jak ktoś tu wyżej napisał, "miasto" ale nawet i na wsi ci co nie mają gopodarstwa widzą tylko bród nieład i smród gnoju, jakby to tym niższa sfera się zajmować musiała także tródna decyzja ;) na pewno szansa się pokazać, jak się nie boisz to działaj ;)

#7 Share artursz89

artursz89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 487 postów

Napisany 30 grudzień 2013 - 13:48

"Rolnik szuka żony" Ważne też, która tlewizja to robi:P. Jak MTV czy TVN to raczej odpuść;). Jeszcze z Polsatem to można ryzykować. Raczej żony nie znajdziesz kasę może zarobisz trochę, ale jak będzie program będzie nastawiony na kompromitację uczestnikół to smród pozostanie na długo....

#8 Share maniek20

maniek20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 966 postów

Napisany 30 grudzień 2013 - 15:40

"Rolnik szuka żony" no to koledzy moze zrobimy jakis temat dla wolnych i samotnch panów i pani lub cos podobnego do sympati

#9 Share kubo123

kubo123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 31 grudzień 2013 - 11:24

"Rolnik szuka żony" Ja już przepadłem bo znajomi mi odradzili tego no i wszystko przestawiłoby się do góry nogami u mnie. Nagrania miały ruszyć wiosną teraz szukali "fajnych ludzi" ale to że podpiszę zgodę na mój wizerunek nie gwarantował zaraz udziału w tym programie a już mielby mnie w garści i mogli by pokazać np przy tam jak szukali rolników, choć bardzo chcieli mnie nakłonić i mówili że raczej na pewno będe tym uczestnikem z pomorza (właśnie "raczej") . Generalnie chodziło im aby każdy uczestnik byl z innej części Polski. Jak narazie to miała być tylko produkcja a potem sprzedaż jakiejś stacji nie wiadomo jeszcze jakiej ale jednej z trzech największych, także nic pewnego a podpis by chcieli.

Maniek ja właśnie się zacząłem zastanawiać nad zrobieniem portalu podobnego do sympatii a dla rolników, ale samemu postawić taki portal i trzymać to ciężka sprawa chyba że bym zostawił gospodarstwo, no ale kasa z tego na pewno by niezła szła, studiowałem trochę informatykę - to coś o tym wiem:-)

#10 Share maniek20

maniek20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 966 postów

Napisany 31 grudzień 2013 - 16:05

"Rolnik szuka żony" ja bym zrobil taki portar ale zbytnio duzo z informatyką niemam wspólnego a kase napewno by leciała ale po jakims czasie dopiero bo reklamy itp też kosztuje

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share leniwiec

leniwiec

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 31 grudzień 2013 - 17:26

"Rolnik szuka żony" Jak ktoś ruszy z takim portalem to mogę pomóc.

#12 Share rollo29

rollo29

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 123 postów

Napisany 31 grudzień 2013 - 20:02

"Rolnik szuka żony" No jeśli ktoś wystąpi w takim programie to pogratulować głupoty na swojej wiosce będzie miał wypominki do końca żywota ,ale to nic TV zmontuje tak materiał aby zrobić z niego niedojdę i żula ,bo program ma się sprzedać .A Polactwo lubi pośmiać się z niepowodzeń innych , a rolnik jest to przecież cham ,burak ,prostak ,wieśniak,itd.itd.itd.itd.itd ;[ ;[ ;[ ;[

#13 Share kubo123

kubo123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 31 grudzień 2013 - 20:13

"Rolnik szuka żony" Leniwiec ,ale jak możesz pomóc?? co potrafisz?? ;-P

#14 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3929 postów

Napisany 31 grudzień 2013 - 20:15

"Rolnik szuka żony" Było już coś takiego "kawalerowie do wzięcia" czy coś podobnie brzmiącego i uważam że ci ludzie tam pozytywnie nie wypadli bynajmniej takie jest moje zdanie - pytanie tylko ile im za to zapłacili a może byli to tylko aktorzy ?

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

#15 Share kubo123

kubo123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 31 grudzień 2013 - 20:16

"Rolnik szuka żony" rollo29 no ja właśnie też tak myśle i po co mi kasa, jak kobiety pewnie i tak bym nie znalazł choć miało top wyglądać tak : najpierw puszczają moją wizytówkę potem dziewczyny mają pisać listy a ja wybrać którą chcę, nastepnie jakaś randka wycieczka i u mnie na gosp jak się sprawuje. Oczywiście wszystko przy kamerach

#16 Share maniek20

maniek20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 966 postów

Napisany 31 grudzień 2013 - 20:32

"Rolnik szuka żony" kto nie ryzkuje ten niema ja bym sprubowal moze by sie jednak udało kto wie

#17 Share Papkin

Papkin

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 31 grudzień 2013 - 21:09

"Rolnik szuka żony" Nigdy nie zgodziłbym się na takie coś, zrobią tylko z Ciebie frajera kolego, zrobisz jak chcesz twoja sprawa,napisz ile płacą to Ci lepiej doradzimy,piszesz coś o jakiejś randce, może coś zaruchasz :lol:

#18 Share karolr2

karolr2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1536 postów

Napisany 31 grudzień 2013 - 21:40

"Rolnik szuka żony" Kolego Papkin lepiej bardziej z rozwagą dobieraj słowa. Kiedyś był jakiś rolnik w rozmowach w toku zrobił z siebie tylko pośmiewisko i tyle.
Oni dobierają raczej takich z których będą mogli zrobić sobie jaja, więc lepiej uważaj.
Nie znam cię i nic nie sugeruje ale jeśli masz dobry bajer i kulturę osobistą umiesz się ładnie wypowiadać to możesz występować wszędzie

Edytowany przez karolr2, 31 grudzień 2013 - 21:41.

#19 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 31 grudzień 2013 - 22:21

"Rolnik szuka żony" Chyba wiem o co chodzi. Na YT są filmy z zagranicznych edycji. Przywożą panny z miasta na wieś i rolnik uczy je pracy w gospodarstwie. Warunkiem jest bycie wolnym kawalerem (wiadomo ze jak ktoś jest zajęty i wierny to będzie nudne).

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share maniek20

maniek20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 966 postów