Skocz do zawartości

Zdjęcie

"Rolnik szuka żony"

6909 odpowiedzi na ten temat

#6721 Share damo

damo

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 17 kwiecień 2017 - 14:09

"Rolnik szuka żony"

Oj  Gosiu  po 40  to już po fakcie  ja mam 27 i już od  dawna świecą  mi się  Wielkie czerwone kontrolki ostrzegawcze.....bo znajomi od  dawna mają tą drugą połówkę  a człowiek tylko tą ziemie i obornik  przewraca od nocy do nocy.....

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
"Rolnik szuka żony" Dzisiaj, 17:29
  •  

#6722 Share Pajej

Pajej

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1400 postów

Napisany 17 kwiecień 2017 - 14:11

"Rolnik szuka żony"

Dziewczyna ma 27 lat a piszą blisko 30 letnia rolniczka. To jak policzek dla kobiety.
Gosiu Ty przeprowadzisz się do mnie, bo moje gospodarstwo większe, krówki się sprzeda, albo przeprowadzi, ziemię się obrobi a rodzice zostaną na swoim. Taki jest pewnie tok myślenia większości okolicznych. Jak ktoś na prawdę zajmuje się zwierzętami, gospodarstwem i nie wysługuje rodzicami jak wielu to nie ma na prawdę czasu ani chęci na szukanie.

ja nie mam krówek a szukac tez mi sie nie chce :P

Rolnik z powołania :-)

#6723 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 17 kwiecień 2017 - 14:23

"Rolnik szuka żony"

Mnie u niej jedno zastanawia krów nie ma za duzo a pracuja rodzice ona i pracownik... hym czyzby ona skupiała sie bardziej na rządzeniu niz pracy? nie mam pojęcia. To że ładna to fakt

A może tak jak pisałem wyżej, wiedza kogo chcą promować, wiec zamiast wszystkich krów pokazali np. tylko te które stoją w starej oborze, dostanie mniej listów, to akurat jej do programu nie wezmą. Choć ta teoria trochę spiskowa, bo akurat młoda dziewczynę powinni wziąć, bo chłopaków mają różnych, a z dziewczyn tylko ona jedna, i ta babcia z Bieszczad, ale to już inni odbiorcy wiekiem sa

#6724 Share Goska93

Goska93

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 17 kwiecień 2017 - 14:31

"Rolnik szuka żony"

Oj  Gosiu  po 40  to już po fakcie  ja mam 27 i już od  dawna świecą  mi się  Wielkie czerwone kontrolki ostrzegawcze.....bo znajomi od  dawna mają tą drugą połówkę  a człowiek tylko tą ziemie i obornik  przewraca od nocy do nocy.....

jak odłączysz akumulator wszystkie zgasną  :D  B)

a na poważnie to jedni mają tak a drudzy budzą się już za późno  ;)

"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

#6725 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 17 kwiecień 2017 - 14:50

"Rolnik szuka żony" Jednych do ołtarza zagoni wcześniej, drugich później, moi koledzy z podstawówki co niektórzy jeszcze e kawalerzy, bez upatrzonej dziewczyny, ja w sierpniu będę świętował 8 rocznicę slubu

#6726 Share damo

damo

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 17 kwiecień 2017 - 14:53

"Rolnik szuka żony"

jak odłączę akumulator to zgasną wszystkie lampki i jeszcze co popi****li się w tym moim komputerze

#6727 Share Goska93

Goska93

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 17 kwiecień 2017 - 15:03

"Rolnik szuka żony"

może tak być ale lampki jednak zgasną  :P

"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

#6728 Share Arturo

Arturo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 240 postów

Napisany 17 kwiecień 2017 - 16:56

"Rolnik szuka żony" Jak lampki zgasną to będzie już koniec :P
Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

#6729 Share Tworkowiak

Tworkowiak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 499 postów
  • Zainteresowania:Różne - napisz to się dowiesz ;)

Napisany 17 kwiecień 2017 - 17:26

"Rolnik szuka żony"

W "Nie ma mocnych" jak zgasły świeczki w oknie to wszyscy myśleli, że Pawlak tuż po spowiedzi umarł :lol: 
bratrolnika tą Gosię to oni raczej wezmą do programu bo jak jej nie będzie spadnie im oglądalność :P  
Ja mam prawie 26 ... póki co biorę temat drugiej połówki na spokojnie ... rodzice za to "głowę suszą" ... wnuków już im sie chce :P

...McCORMICK... and ...URSUS... B)

#6730 Share Goska93

Goska93

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 17 kwiecień 2017 - 17:33

"Rolnik szuka żony"

Ja mam mniej a też mi suszą a jak weszło 500+ to żyć mi nie dają  :lol:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6731 Share karol091193

karol091193

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 645 postów

Napisany 17 kwiecień 2017 - 17:40

"Rolnik szuka żony"

@Tworkowiak skąd ja to znam te ,,suszenie głowy" U mnie to norma średnio raz w tygodniu. Mi prawie 24 i też wnuków im się chce. Mają trójkę, ale co z tego jak wszystkie w USA. Siostra już 2 razy była z jednym, ale raz na 2 tyg. a miesiąc temu tylko na tydzień bo do póki nie ma 2 lat, to za bilet dla małego płaci śmieszne pieniądze(chyba 10% ceny jej biletu jak dobrze pamiętam), i jesienią ma przyjechać i męża w końcu nam przedstawić, bo tylko przez skypa mieliśmy okazję trochę pogadać. Trzeba góralowi pokazać podlaskie obyczaje :lol: :lol: :lol: .

@Goska93 możemy nad tym popracować :D 

Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

#6732 Share Kamil1996

Kamil1996

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 428 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,Sport

Napisany 17 kwiecień 2017 - 17:45

"Rolnik szuka żony"

W tej edycji to normalniejsi się wydają. Wiadomo każdy się może zgłosić ale w tym sezonie będą normalne gospodarstwa a nie 200 hektarów i hodowla że Ci co piszą listy liczą tylko $$$ a nie wiedzą ile to ludzie włożyli pracy żeby do tego dojść i że w takich gospodarstwach też trzeba pracować.

Ja też będę kibicował Małgorzacie bo wydaje mi się bardzo fajną kobietką zupełnie inną do tej co wylulała gościa dla bogatszego bo " mają wspólne pasje"

a nie ma co pisać Panowie bo wiadomo że trzeba by się przeprowadzić na podlasie a tam zimno :ph34r: A na serio to ja za młody a kobiety wolą starszych i swojej gospodarki nie zostawił bym ale  po przeczytaniu bloga widzę że Gośka żyje tym co robi. A mało jest ludzi których praca jest jednocześnie pasją :D

Ciekawe czy czytają te nasze wypociny kandydaci :lol:

#6733 Share Goska93

Goska93

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 17 kwiecień 2017 - 17:57

"Rolnik szuka żony"

@Tworkowiak skąd ja to znam te ,,suszenie głowy" U mnie to norma średnio raz w tygodniu. Mi prawie 24 i też wnuków im się chce. Mają trójkę, ale co z tego jak wszystkie w USA. Siostra już 2 razy była z jednym, ale raz na 2 tyg. a miesiąc temu tylko na tydzień bo do póki nie ma 2 lat, to za bilet dla małego płaci śmieszne pieniądze(chyba 10% ceny jej biletu jak dobrze pamiętam), i jesienią ma przyjechać i męża w końcu nam przedstawić, bo tylko przez skypa mieliśmy okazję trochę pogadać. Trzeba góralowi pokazać podlaskie obyczaje :lol: :lol: :lol: .

@Goska93 możemy nad tym popracować :D

Znając moje szczęście to zajdę w ciążę a w kraju braknie pieniędzy na 500+  :P

#6734 Share karol091193

karol091193

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 645 postów

Napisany 17 kwiecień 2017 - 17:59

"Rolnik szuka żony"

@Kamil1996 nie wiem czy ona to czyta, bo ostatnio na forum była zalogowana w marcu, ale bardzo prawdopodobne że czyta

@Goska93 ale dziecko zostanie, a ja uciekać też nie zamierzam ;)

Edytowany przez karol091193, 17 kwiecień 2017 - 18:03.

#6735 Share Adrian_K_90

Adrian_K_90

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 485 postów

Napisany 17 kwiecień 2017 - 18:07

"Rolnik szuka żony"

W "Nie ma mocnych" jak zgasły świeczki w oknie to wszyscy myśleli, że Pawlak tuż po spowiedzi umarł :lol: 
bratrolnika tą Gosię to oni raczej wezmą do programu bo jak jej nie będzie spadnie im oglądalność :P  
Ja mam prawie 26 ... póki co biorę temat drugiej połówki na spokojnie ... rodzice za to "głowę suszą" ... wnuków już im sie chce :P

Znam starszych którzy się doczekali spokojnie wnuków. Mój osobisty dziadek miał grubo ponad trzydziestkę(36 abym nie skłamał) i to w czasach dużo innych niż obecne. Anegdota jest z tym związana, że miał siedmioro chrześniaków przed ślubem a po ślubie już nikt go nie prosił. Jak się śmieli rodzice, to wszyscy krzyżyk już na nim postawili i liczyli, że jako stary kawaler bez rodziny te swoje morgi chrześniakom odpisze. Zaś on im zrobił psikusa i się jeszcze ożenił i dzieci zrobił. 

#6736 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2594 postów

Napisany 17 kwiecień 2017 - 18:14

"Rolnik szuka żony"

Karol przed Gosia nie uciekniesz ;) ,ale jest ryzyko że teście cię zrujnują  ,co miesiąc 500 :P

#6737 Share Tworkowiak

Tworkowiak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 499 postów
  • Zainteresowania:Różne - napisz to się dowiesz ;)

Napisany 17 kwiecień 2017 - 18:32

"Rolnik szuka żony"

Kamil1996 nas tu kilkoro z podlasia i nikt Ci nie powie, że u nas zimno  :P  Gdyby Ci było za zimno Gosia na pewno by Cię rozgrzała. Jakbyś okazał się lepszy od innych to na pewno nie zwracałaby uwagi, na to że jesteś młodszy. Ważne jest to co masz w głowie, czy jesteś dojrzały, a moze dojrzalszy niż rówieśnicy. 
Ja mam nawet niedaleko do Śniadowa, ale ... no swoich rodziców i gospodarkę zostawić ... no nie wiem...

...McCORMICK... and ...URSUS... B)

#6738 Share karol091193

karol091193

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 645 postów

Napisany 17 kwiecień 2017 - 18:42

"Rolnik szuka żony"

Ja wiem jedno. Nie ma opcji abym poszedł do przyszłej małżonki w przystępy. 50-100km to teraz żadna odległość. Utrudnia trochę życie, ale da się to wszystko pogodzić

#6739 Share GR_Stachnik

GR_Stachnik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 17 kwiecień 2017 - 18:56

"Rolnik szuka żony" Wykształcona, inteligentna, zadbana, z pasją i pomysłem na życie. Charakterek też musi być, żeby się nie nudziło

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6740 Share karol091193

karol091193

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 645 postów

Napisany 17 kwiecień 2017 - 19:08

"Rolnik szuka żony"

udziela się publicznie, odbyła staż w urzędzie gminy oraz startowała do rady powiatu Nie zapominajmy, że prowadzi także swój blog. Karierowiczka?