Skocz do zawartości

Zdjęcie

"Rolnik szuka żony"

6939 odpowiedzi na ten temat

#6641 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1703 postów

Napisany 29 listopad 2016 - 17:13

"Rolnik szuka żony"

A jak ja to mówiłem to powieki drżały...wink.png. Ja to jeszcze słyszałem w innej wersji "kobieta nie wie czego chce, ale zrobi wszystko aby to dostać" tongue.png.

Lubię czasem się pośmiać ,a nie zaraz Ci się wydaje że racje miałeś . ;)

. Tak przecież ją tu wychwalała i złego słowa nie dała powiedzieć, a przecież było widać, że i z nią coś nie ten teges jest, ale przecież to kobieta... wink.png

Nie ten teges ,to nie wiem czy zauważyłeś ,ale z większością bohaterów owej maskarady było ? Pisałam ,że jestem w stanie zrozumieć Monikę że nie chce takiego mężczyznę jak Tomek ,że nie ma tego'' coś''. Skąd miałam wiedzieć ,że jedzie na dwa fronty ? Na czole nie miała tego wypisanego ,ani reszta uczestników też nie . Może mimo wysztko jestem jeszcze zbyt naiwna do tego świata ,ponieważ wychodzę z założenia że  ludzie są  jednak z natury uczciwi ? 

Nie dziwi Was, że Filip K. człowiek ustawiony z pasją do Koni nie został wybrany do trójki rolników, został przeoczony??? gość na Fb jest w związku od kwietnia, a nagrania u rolników chyba później były...

Zdziwiłabym się bardziej ,jakby ten program nie był reżyserowany . A to ,że Monika wybrała Filipa, a nie Tomka jest chyba oczywiste ? Ludzi powinni się dobierać w pary z tych samych środowisk . Branie sobie bogatego męża ,czy żony nie wróży szczęścia .  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
"Rolnik szuka żony" Dzisiaj, 23:04
  •  

#6642 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2064 postów

Napisany 29 listopad 2016 - 18:52

"Rolnik szuka żony"

Nie ten teges ,to nie wiem czy zauważyłeś ,ale z większością bohaterów owej maskarady było ? Pisałam ,że jestem w stanie zrozumieć Monikę że nie chce takiego mężczyznę jak Tomek ,że nie ma tego'' coś''. Skąd miałam wiedzieć ,że jedzie na dwa fronty ? Na czole nie miała tego wypisanego ,ani reszta uczestników też nie . Może mimo wysztko jestem jeszcze zbyt naiwna do tego świata ,ponieważ wychodzę z założenia że  ludzie są  jednak z natury uczciwi ?

A wystarczyło się zdać na intuicję mężczyzn tu piszących ;). Oczywiście takiej szopki i związanej z nią genezy przewidzieć nikt nie mógł, ale wymagania stawiane przez nią na początku i późniejsze jej wybory i jej zachowanie wobec Tomka były co najmniej dziiwne i przez wielu zauważone. Teraz po prostu wiemy dlaczego.

Nie wiem czy jest takie oczywiste, bo Filipa przecież nie znamy, zresztą Tomek był ułożonym, pewnie fajnym facetem tylko no... za miłym i za bardzo chciał, a to już przecież poważne wady...;). A nóż Monika lubi jak ją się czasem za włosy potarga ;).

Też uważam, że należało by się dobierać we własnym środowisku, najlepiej z podobnymi zainteresowaniami. I w związku z tym nie dziwi Cię, że odstrzeliła Filipa w preeliminacjach? No przecież nie możliwe aby ktoś taki jej umknął? No kurcze przecież nie napisał tam, że ujeżdża wielbłądy na pustyni..

A inni, cóż.... Marek przynajmniej nikomu nadziei nie robił, zresztą kandydatki jakie były i jakie miały o nim zdanie wiadomo... tu mnie nic nie zaskoczyło, o Zbysiu nawet nie ma co wspominać hehe, Szymon na samym starcie wydal się nie poważny, ale najbardziej to mnie rozczarował jednak Łukasz jako osoba.

#6643 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4066 postów

Napisany 30 listopad 2016 - 15:54

"Rolnik szuka żony" Pamiętacie słowa Moniki jak Marta pytała jakie rady daliby innym? Mówiła, że jak ktoś ma inne intencje niż znalezienie w programie drugiej połówki to niech nie bierze udziału.
Marek też znalazł swoją Olę. Jest mądra, ładna i zgrabna. Jego kandydatki miały te cechy. Jedna była mądra, druga zgrabna a trzecia powiedzmy, że ładna.

#6644 Share jaco25

jaco25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 846 postów
  • Zainteresowania:Sport,Rolnictwo,Muzyka

Napisany 30 listopad 2016 - 19:21

"Rolnik szuka żony"

grego@ no właśnie a z tego co ktoś napisał na jakimś forum to Monika chciała wybrać Filipa ale ten się nie zgodził i postanowili poprowadzić znajomość poza programem a tamci tylko tak od picu tylko nie wiem kiedy się Tomek o tym dowiedział i ile jest w tym prawdy nie wiem, tak czy owak jeśli to prawda to taka osoba nie zasługuję nawet na odrobinę szacunku...

Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

#6645 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2064 postów

Napisany 30 listopad 2016 - 20:15

"Rolnik szuka żony"

Tak właśnie bym obstawiał tą sytuacje, że gość nie chciał iść do TV i się dogadali na boku, a tu tylko odstawiała szopkę i to jeszcze tak nieporadnie. Szkoda tylko Tomka (choć nie był moim ulubieńcem) bo zrobiła z niego frajera.

Edytowany przez grego, 30 listopad 2016 - 20:17.

#6646 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1703 postów

Napisany 30 listopad 2016 - 21:18

"Rolnik szuka żony"

Hej detektywi ,to może inaczej ? Monika wybrała Filipa i jakby mogła zrezygnowałaby z uczestnictwa w programie ,ale producent jej nie pozwolił . Kto się przejmuje ludźmi i ich uczuciami ,przecież oglądalność się liczy, a z tym kasa ?   

A wystarczyło się zdać na intuicję mężczyzn tu piszących wink.png

A od kiedy u mężczyzn intuicja występuje ?  :P

Edytowany przez Meg5, 30 listopad 2016 - 22:03.

#6647 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2064 postów

Napisany 01 grudzień 2016 - 07:15

"Rolnik szuka żony"

Co nie zmienia faktu jaką osobą jest Monika...

A od kiedy u mężczyzn intuicja występuje ?  tongue.png

Oh, przyłapałaś mnie, faktycznie źle się wyraziłem. U nas to się nazywa logiczne myślenie :P.

#6648 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2160 postów

Napisany 01 grudzień 2016 - 08:06

"Rolnik szuka żony"

Tak właśnie bym obstawiał tą sytuacje, że gość nie chciał iść do TV i się dogadali na boku, a tu tylko odstawiała szopkę i to jeszcze tak nieporadnie. Szkoda tylko Tomka (choć nie był moim ulubieńcem) bo zrobiła z niego frajera.

nie chciał iść do TV i napisał list żeby wystąpić programie złożonym z 13 odcinków i emitowanym w czasie największej oglądalności???

#6649 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2064 postów

Napisany 01 grudzień 2016 - 08:18

"Rolnik szuka żony"

Dokładnie tak mogło być. Napisał list bo zobaczył ciekawą dla siebie kobietę i chciał ją sobą zainteresować, zostawić kontakt itd. i tylko tyle. W jaki inny sposób miał to zrobić? Na jego miejscu zrobił bym tak samo gdybym kogoś szukał i ktoś by mnie na tyle zainteresował. Do TV mowy nie ma  :P.

Tylko druga strona powinna mieć na tyle przyzwoitości i zasad powiedzmy moralnych, że takie akcje to po zakończeniu programu się robi, a nie od początku... Zresztą czy chciał wystąpić czy nie.

Edytowany przez grego, 01 grudzień 2016 - 08:50.

#6650 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4066 postów

Napisany 01 grudzień 2016 - 09:38

"Rolnik szuka żony" Jak miał zrobić? Podałem link do jej strony internetowej ze SPA dla zwierząt. Tam jest adres i nr telefonu. Czego więcej potrzeba?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6651 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2064 postów

Napisany 01 grudzień 2016 - 09:48

"Rolnik szuka żony"

Ale o czym my tu w ogóle dyskutujemy? Czy widział Twój link czy nie? Spójrz na fakty, panienka perfidnie kręciła na lewo z kim innym, z kimś kto nie mógł umknąć jej uwadze i chyba najbardziej do niej pasował, a w programie nie wystąpił... Wiesz normalnie powinno byc tak, że w programie nikogo nie poznała ciekawego i siega po kolejne listy, kandytatów, a ona już z nim kręciła zanim się chłopaki do niej zjechały...

#6652 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4066 postów

Napisany 01 grudzień 2016 - 18:18

"Rolnik szuka żony" Wiem, tylko mi chodziło o to, że jak ktoś na prawdę szuka to znajdzie.Ludzie choćby na FB zamieszczają o sobie ogrom informacji. Nie muszę mieć konta by to wiedzieć. Widać ten nowy dobrze szukał po obejrzeniu pilotarzowego odcinka. A nóż Monia ma konto na fb czy innym portalu np dla koniarzy. Znalazł, dogadali się i jest jak piszecie.

#6653 Share miglanc88

miglanc88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 304 postów
  • Zainteresowania:akwarystyka,wędkarstwo ,sporty walki

Napisany 02 grudzień 2016 - 15:03

"Rolnik szuka żony"

szczerze mówiąc ,co komu do tego jak postąpiła . napisał do niej coś zaiskrzyło nie chcieli się afiszować ze swoim związkiem przed całą polską i tyle w temacie. a że teatrzyk musi trwać to logiczne,że musiała kogoś wybrać ,bo umowa chyba do czegoś zobowiązuje ! po 2-gie  skąd  wiadomo,że rola biednego Tomusia  i wyrafinowanej Moniczki nie była wyreżyserowana tylko by podnieść oglądalność??? . 

#6654 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2064 postów

Napisany 02 grudzień 2016 - 15:48

"Rolnik szuka żony"

Jakby nic komu do tego to by co tydzień na kanapach nie zasiadało prawie 5mln widzów, a bieżący wątek nie miałby 330str ;). Taki już urok ludzi i tego programu, że się ocenia uczestników, normalna rzecz ;). Odnoszę wrażenie, że w tym względzie największe kontrowersje wzbudza chyba fakt, że to kobieta i byc może zdaniem co niektórych nie wypada tego robić tzn. oceniać, a szczególnie negatywnie ;).

Generalnie jej zachowanie specjalnie mnie jakoś nie dziwi, bo parę takich Moniczek miałem okazje znać :P. Każdy orze jak może, szczególnie w tym wieku... :D

Edytowany przez grego, 02 grudzień 2016 - 15:55.

#6655 Share miglanc88

miglanc88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 304 postów
  • Zainteresowania:akwarystyka,wędkarstwo ,sporty walki

Napisany 02 grudzień 2016 - 16:36

"Rolnik szuka żony" 330 stron wzięło się z tego, że taka jest ludzka natura, najlepiej jest komentować czyjeś zachowanie i wytykać błędy nie widząc swoich wad ,twierdząc że samemu postąpiło by się w danej sytuacji inaczej niż uczestnicy. Tzn tak jak pisze większość opinii publicznej.

#6656 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2064 postów

Napisany 02 grudzień 2016 - 19:01

"Rolnik szuka żony" No w końcu jakas mądra konkluzja. Prawda, ze tak fajniej?

#6657 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1703 postów

Napisany 06 grudzień 2016 - 08:17

"Rolnik szuka żony"

Tylko druga strona powinna mieć na tyle przyzwoitości i zasad powiedzmy moralnych, że takie akcje to po zakończeniu programu się robi, a nie od początku... Zresztą czy chciał wystąpić czy nie.

Tobie ta'' przypadłość ''którą nabyłeś całkowicie zwoje prostuje . Jakby zrobiła tą ''akcję '' na początku toby programu nie było ,a na to jej zapewne producent by nie pozwolił .

Generalnie jej zachowanie specjalnie mnie jakoś nie dziwi, bo parę takich Moniczek miałem okazje znać tongue.png. Każdy orze jak może, szczególnie w tym wieku... biggrin.png

Wiesz ,czytam , co piszesz i stwierdzam ,że pomoc Ci potrzeba ...fachowa pomoc ,bo zagubiony jesteś .  Życie jest zbyt krótkie by wszystko w nim analizować .....zresztą od tego analizowania można zwariować . 

#6658 Share Ansja

Ansja

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 617 postów

Napisany 06 grudzień 2016 - 10:20

"Rolnik szuka żony" To jest tylko program lekko rezyserowany.Zycie jednak pokazuje i pisxe zupelnie inne scenariusze,ktore tworzymy my sami.Nikt nie jest w stanie przewidziec co kiedy sie wydarzy zwlaszcza w sferze uczuc.Jest tak,ze raz na kogos spojrzymy i juz nie potrafimy przestsc myslec o tej osobie.Staje sie ona dla nas wyjatkowa i najważniejsza i juz nikt inny sie nie liczy.
Nie mozna tsk tez pochopnie sie wzajemnie oceniac,jezeli nie jest sie na miejscu ucxestnikow i nie wiemy jakie sprawy sie toczyly poza kamerami.

#6659 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2064 postów

Napisany 06 grudzień 2016 - 10:43

"Rolnik szuka żony"

@Meg

Bardzo się cieszę, że mogłem cię zainteresować swoimi komentarzami, które tak doceniasz i jak widać śledzisz z wypiekami na twarzy, a może i zaciśniętą pięścią pod stołem ;) Szkoda tylko, że nie wszystko skumałaś... Nie twierdzę, że powinna pokazać środkowy palec producentom, wręcz przeciwnie! Mogła wystąpić w programie, zorientować się jacy są Ci faceci i dopiero wtedy kręcić z innym z programu. Tak wiem trochę to staroświeckie i naiwne, ale po prostu nie lubię dwulicowych, wyrachowanych osób..., a tego jej nieporadnego zachowania i charakteru nawet nie chcę komentować, bo już o tym było. To jak to w końcu z Tobą jest, popierasz jej zachowanie czy nie, bo się już pogubiłem? Czy po prostu nie możesz zdzierżyć komentarzy na jej temat?

Wiesz ,czytam , co piszesz i stwierdzam ,że pomoc Ci potrzeba ...fachowa pomoc ,bo zagubiony jesteś .  Życie jest zbyt krótkie by wszystko w nim analizować .....zresztą od tego analizowania można zwariować .

I to tak z troski o mnie...? Jej;) Gdybym Ciebie nie znał, to jeszcze mógł bym się poczuć urażony, a tak to się tylko uśmiałem, to Ci akurat dobrze wychodzi ;). Jak ktoś lubi analizować to to robi.., ehh jako makler zrobił bym karierę ;). Poza tym to świetna zabawa i nie spinaj sie tak przy niej ;).

P.S

Swoją drogą ciekawe, że zarzucasz mi i innym tą powiedzmy analizę, a sama robisz to tak usilnie ze mną... Hipokryzja? ;)

Edytowany przez grego, 06 grudzień 2016 - 10:47.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6660 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1703 postów

Napisany 06 grudzień 2016 - 12:53

"Rolnik szuka żony"

Bardzo się cieszę, że mogłem cię zainteresować swoimi komentarzami, które tak doceniasz i jak widać śledzisz z wypiekami na twarzy, a może i zaciśniętą pięścią pod stołem 

Jak zwykle się mylisz ,dziś dopiero tu zajrzałam .

Nie twierdzę, że powinna pokazać środkowy palec producentom, wręcz przeciwnie! Mogła wystąpić w programie, zorientować się jacy są Ci faceci i dopiero wtedy kręcić z innym z programu. Tak wiem trochę to staroświeckie i naiwne, ale po prostu nie lubię dwulicowych, wyrachowanych osób...,

Czy Ty aby jesteś z planety Ziemia  ? 

To jak to w końcu z Tobą jest, popierasz jej zachowanie czy nie, bo się już pogubiłem? 

Problem w tym że nie znam naprawdę prawdy . Gość z którym podobno kręciła ma od kwietnia wpisane ,że jest z związku . Cofnąć się w jego osi czasu  to jeszcze ma 2 takie wpisy ,czyli jakiś nowoczesny . ;)  Monika tak czy siak ,była na etapie poznawania i skąd pewność ,że faktycznie nie chciała poznać chłopaków, których do siebie zaprosiła ?  

Gdybym Ciebie nie znał,.......     Swoją drogą ciekawe, że zarzucasz mi i innym tą powiedzmy analizę, a sama robisz to tak usilnie ze mną... Hipokryzja? 

Po co pytasz ,jak mnie znasz ? :rolleyes:

Edytowany przez Meg5, 06 grudzień 2016 - 20:05.