Skocz do zawartości

Zdjęcie

"Rolnik szuka żony"

6919 odpowiedzi na ten temat

#6621 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4066 postów

Napisany 27 listopad 2016 - 20:58

"Rolnik szuka żony" W TPR jest krótki wywiad z Grześkiem i Anią z poprzedniej edycji. Za kilka tyg rodzinka powiększy sę o małego Jasia.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
"Rolnik szuka żony" Dzisiaj, 16:36
  •  

#6622 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1703 postów

Napisany 28 listopad 2016 - 09:03

"Rolnik szuka żony"

Moim zdaniem jeśli taka formuła będzie utrzymana jak jest, to nie ma najmniejszego sensu ciągnąć tego cyrku a dlaczego bo większości zaczyna palma walić i nie mają zamiaru szukać drugiej połówki, celebryci się znaleźli. Powinni listy dostać na tydzień dobrze się zastanowić i wybierać a nie poza programem kombinować jak koń pod górę a po wyborze listy zdać. Pierwszy kwiatek z brzegu Szymuś nie dość, że jeszcze od pępowiny nie odcięty to on teraz zaczyna sobie robić swój prywatny casting co za imbecyl, po jakiego takie rzeczy wygadywać przed kamerami jak się czuły dziewczyny co u niego były. Monia kolejna z gościem, którego pokazała na końcu spotykała się podobno zanim tamci się do niej zjechali i wymyślała im zadania jak dla specnazu a na boczku flirtowała z p.Filipem K. szkoda tylko w tej całej układance chłopaków, którzy przyjechali a szczególnie Tomka zrobiono z niego kozła ofiarnego. Subiektywnie oceniając to jej nie chodziło o kogoś kto ją zdobywa albo żeby ona zdobywała. Gość z hajsem więc wiadomo. Zbysia nawet szkoda komentować ale co pomacał to jego...

Zapomniałeś  wypowiedzieć się o moim ''faworycie '' . ;) Dziewczyn od  Marka Ci nie szkoda ? Dostały opinie damulek itp .a się okazało, że ''dziedzicowi'' inna zapachniała ,abo i inne...  :rolleyes:  W jednym masz rację ,popieprzeni ci rolnicy do kwadratu ,ale muszą być popieprzeni ....oglądalność się liczy . ;)

#6623 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2064 postów

Napisany 28 listopad 2016 - 10:14

"Rolnik szuka żony"

@ jaco25, w sumie to trzeba CI przyznać racje, chociaż mam jedno "ale" z tym wybieraniem. Ja nie oczekuje, że od tak po paru spotkaniach ktoś ma się na już zdecydować na spędzenie z kimś reszty życia, na dodatek w świetle kamer..., Jednak kręcenie z innymi w czasie trwania programu już jest co najmniej nie fair. No na tyle to już chyba można było mieć przyzwoitości i być w porządku z kandydatami, a nie zrobić z nich wała. Jak oni się teraz czują? Ale czy aby tak naprawdę się temu dziwić? Znajoma mi powtarza, że to naturalne, iż kobiety muszą mieć zawsze plecy w razie W ;), inna znowu twierdzi, że i faceci często grają na dwa fronty wciąż to szukając lepszego towaru;). Generalnie wyszło tak, że co niektórym woda sodowa uderzyła do głowy innym otworzyły się wieksze możliwości i sami nie wiedzą czego chcą.

Edytowany przez grego, 28 listopad 2016 - 10:19.

#6624 Share TOME11

TOME11

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 236 postów

Napisany 28 listopad 2016 - 11:28

"Rolnik szuka żony"

baba bim baba ba jak nic było :D

http://www.fakt.pl/k...zylismy/9tyr7dn

#6625 Share HubertJanSawicki

HubertJanSawicki

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 28 listopad 2016 - 12:57

"Rolnik szuka żony"

heheheheheheheh

#6626 Share Szymi40

Szymi40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1445 postów

Napisany 28 listopad 2016 - 19:53

"Rolnik szuka żony"

http://film.onet.pl/...ne-slowa/d7r2lx      ciekawe  czy  prawda.

#6627 Share maniek20

maniek20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1347 postów

Napisany 28 listopad 2016 - 20:03

"Rolnik szuka żony"

nie no jak oni mają mnie mieć przez rok dla swoje dyspozycji to ja  rezygnuję z tego

#6628 Share biedroneczka

biedroneczka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów
  • Zainteresowania:Sporty konne, szeroko pojęte życie

Napisany 28 listopad 2016 - 21:20

"Rolnik szuka żony"

http://film.onet.pl/...ne-slowa/d7r2lx ciekawe czy prawda.

Ponoć w każdej bajce jest część prawdy.
To by tlumaczyło zachowanie ŁUkasza u Ani, nie mógł zrezygnować ze względu na karę, więc "nic mu się nie chciało robić", nawet wstawać rano. Zero wysiłku, żeby tylko odbębnić to, czego od niego chcą, i jak najszybciej móc się wymiksować z chorego układu.

#6629 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1703 postów

Napisany 28 listopad 2016 - 22:04

"Rolnik szuka żony"

Skąd pewność ,że Łukasz tak nie ma ,czyli  ranne wstawanie nie dla niego ?  Skąd pewność ,czy czasem nie był zbyt krótko na ekranie i teraz szuka rozgłosu ?

nie no jak oni mają mnie mieć przez rok dla swoje dyspozycji to ja  rezygnuję z tego

Masz mocną psychikę ? Mężczyźni pod tym względem są słabi ....Jak nie ...to odpuść sobie ,szkoda zdrowia ....no chyba ,że masz jeszcze inny cel i nerwowo dasz radę ? ;)

#6630 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4617 postów

Napisany 28 listopad 2016 - 22:53

"Rolnik szuka żony"

Nie ważne co mówią, ważne aby coś mówili.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6631 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2064 postów

Napisany 29 listopad 2016 - 07:42

"Rolnik szuka żony"

@Meg, Meg, Meg, a cóż to ani słowa o Monice...? Nic, a nic?

#6632 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1703 postów

Napisany 29 listopad 2016 - 08:04

"Rolnik szuka żony"

Kolega jaco25  o niej  wspomniał ,to co będę  powtarzać ?  ;)    

PS : Jadąc  wczoraj samochodem w radiu usłyszałam ,że kobieta nie wie czego chce ,ale jak tego nie dostanie ,to jest wkurzona . Owe zdanie poprawiło mi humor na cały dzień .  :P  

#6633 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2152 postów

Napisany 29 listopad 2016 - 08:11

"Rolnik szuka żony"

Skąd pewność ,że Łukasz tak nie ma ,czyli  ranne wstawanie nie dla niego ?  Skąd pewność ,czy czasem nie był zbyt krótko na ekranie i teraz szuka rozgłosu ?

Masz mocną psychikę ? Mężczyźni pod tym względem są słabi ....Jak nie ...to odpuść sobie ,szkoda zdrowia ....no chyba ,że masz jeszcze inny cel i nerwowo dasz radę ? ;)

też mi się tak wydaje, że chce chłopaczyna celebrytą zostać, zaraz się okaże że był molestowany przez księdza w dzieciństwie, bo przecież nic tak nie pobudza popularności jak skandal

#6634 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1703 postów

Napisany 29 listopad 2016 - 08:23

"Rolnik szuka żony"

Łukasz  z drugiej edycji  wydaje się być typem mężczyzny co więcej przed lustrem spędza czasu niż kobieta . Ponoć wychowany na wsi ,a w c330 biegi zakleszczył ... :rolleyes: No wiem ,poczciwy ''ciapeczek ''nie powala precyzyjnością skrzyni biegów ,ale to jak najbardziej jeździ . :D  

#6635 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2064 postów

Napisany 29 listopad 2016 - 08:45

"Rolnik szuka żony"

Jadąc  wczoraj samochodem w radiu usłyszałam ,że kobieta nie wie czego chce ,ale jak tego nie dostanie ,to jest wkurzona . Owe zdanie poprawiło mi humor na cały dzień .  tongue.png 

A jak ja to mówiłem to powieki drżały...;). Ja to jeszcze słyszałem w innej wersji "kobieta nie wie czego chce, ale zrobi wszystko aby to dostać" :P.

#6636 Share jaco25

jaco25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 845 postów
  • Zainteresowania:Sport,Rolnictwo,Muzyka

Napisany 29 listopad 2016 - 09:05

"Rolnik szuka żony"

@Meg, Meg, Meg, a cóż to ani słowa o Monice...? Nic, a nic?

A cóż o niej więcej pisać jest jedną wielką oszustką. Nie dziwi Was, że Filip K. człowiek ustawiony z pasją do Koni nie został wybrany do trójki rolników, został przeoczony??? gość na Fb jest w związku od kwietnia, a nagrania u rolników chyba później były...

Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

#6637 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2064 postów

Napisany 29 listopad 2016 - 09:23

"Rolnik szuka żony"

Nie no, ja do wcześniejszych wniosków Meg piałem ;). Tak przecież ją tu wychwalała i złego słowa nie dała powiedzieć, a przecież było widać, że i z nią coś nie ten teges jest, ale przecież to kobieta... ;)

Edit:

Ciekawe tylko czy z premedytacją odrzuciła tego gościa z zamiarem spotykania się poza kamerami, skoro spotykała sie z nim od samego początku? A w takim razie Ci inni wyszli jedynie na kozłów ofiarnych grających w jej szopce..., bo aż dziwne kogo wybrała do dalszych etapów. Sam nie wiem czy jest tak niedojrzała czy tak wyrachowana...

Zresztą tak na dobrą sprawę szukanie i mizdrzenie się przed kamerami jest i tak pomylone. Zmienić formułę na coś w stylu "Rolnik chce się pokazać i może kogoś poznać"

Edytowany przez grego, 29 listopad 2016 - 12:19.

#6638 Share zbycho77

zbycho77

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 105 postów

Napisany 29 listopad 2016 - 12:59

"Rolnik szuka żony"

#6639 Share Genius9872

Genius9872

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 252 postów

Napisany 29 listopad 2016 - 13:12

"Rolnik szuka żony" ja bym startował :) od razu :) nie mam nic do stracenia :) może akurat fajna żonę bym sobie znalazł :) mogli by do mnie przyjechać :) przynajmniej coś w życiu nowego by się wydarzyło, takie moje zdanie jest :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6640 Share Pajej

Pajej

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1401 postów

Napisany 29 listopad 2016 - 15:36