Skocz do zawartości

Zdjęcie

"Rolnik szuka żony"

6906 odpowiedzi na ten temat

#6541 Share damianos95

damianos95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 818 postów

Napisany 17 listopad 2016 - 20:23

"Rolnik szuka żony"

Dmaianos i pajajos biggrin.png Widzę ,że lubicie szarpać mnie za nogawicę .wink.png Lubicie  też na wzajem 'fajne ''sobie wciskać . laugh.png

Paaa chłopaczki ....  Coś na poprawienie humoru i nie załamujcie się ,zawsze jest jakieś wyjście ... :D    

Rolnik szuka żony .....tak jak w temacie ...  

Jesteś naprawde żałosna i radze nauczyc sie przepisywac jak juz cos robisz to rób to porządnie  :)

A co zaden facet nie szarpał cie za nic innego niz nogawica ??

I gdzie ty widzisz ze ja koledze a on mi fajne wciska ?? bo ja jakos nie widze

Facet ma zawsze wyjcie gorzej z kobietami a w szczegolnosci które mysla podobnie jak ty

Edytowany przez damianos95, 17 listopad 2016 - 20:28.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
"Rolnik szuka żony" Dzisiaj, 06:52
  •  

#6542 Share Sean

Sean

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 246 postów

Napisany 17 listopad 2016 - 20:27

"Rolnik szuka żony"

Wcale, że nie :P

Znajomy rolnik rozwiódł się po 5 latach z żoną 31 lat(realizowała się we własnej pracy), ponieważ okazało się, że ona nie chce mieć dzieci i koniec!!!! On rozwodnik 37 lat. I co teraz? To też kwestia wychowania, kiedy jej mamusia mówi, że dzieci to kłopot.

No i co teraz - usiądź  iiiiiii  płacz     :P 

Inna znajoma artystka 35 lat nie lubi dzieci po prostu i nie chce mieć. Ma 10 lat młodszego chłopaka, podróżują po świecie już kilka lat i jest im dobrze.

Do czasu jak facet znajdzie młodszą.    :P    :)

Czasami człowiek sądzi że ujrzał już dno ludzkiej głupoty,     :) 

ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się,

że ta studnia jednak nie ma dna.      ;) 

STEPHEN KING

#6543 Share JPH2

JPH2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 652 postów

Napisany 17 listopad 2016 - 21:19

"Rolnik szuka żony"

-elokwentna pewność siebie- a cóż to za dziwoląg słowny i co on ma znaczyć. Elokwentny to ktoś umiejący się wypowiedzieć na każdy temat, mający bogate słownictwo,erudyta.

#6544 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2064 postów

Napisany 17 listopad 2016 - 21:30

"Rolnik szuka żony"

A co zaden facet nie szarpał cie za nic innego niz nogawica ??

A co najmniej dawno to musiało być ;), zresztą z niektórych wpisów wynika, że tylko z tego powodu faceci mają szukać kobiety.

Uuu Meg trochę więcej wiary w siebie i ogólnie w kobiety, przecież macie coś więcej do zaoferowania niż umiejętność rozłożenia nóg. Prawda? :unsure:

W końcu jeść też chcemy :lol:

Edytowany przez grego, 17 listopad 2016 - 21:32.

#6545 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1689 postów

Napisany 17 listopad 2016 - 21:49

"Rolnik szuka żony"

No co ja Ci poradzę ,żeś od dawna nic nie jadłeś  i coś Ci tam zalewa umysł . ;)  Jednoręki Bandyta pomocny jak coś .  ;)

Pisz na pw ,jak chcesz temat ten rozwijać ,bo tu dzieci czytają ,a jeszcze 22 nie ma .  :)

#6546 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów
  • Zainteresowania:życie wśród łąk, pól, wzgórz morenowych, między lasem i rzeką

Napisany 17 listopad 2016 - 22:09

"Rolnik szuka żony"

@Maniek20

A kto Tobie czule pieluchę zmieni, kiedy żona umrze szybciej a Ty o broń losie będziesz potrzebował? Chyba nie sąsiad, który będzie już od dawna zacierał ręce na Twe włości z racji Twej bezdzietności. Chyba że wolisz odpłatną obsługę ;)

-elokwentna pewność siebie- a cóż to za dziwoląg słowny i co on ma znaczyć. Elokwentny to ktoś umiejący się wypowiedzieć na każdy temat, mający bogate słownictwo,erudyta.

Tak to ja artystka, "dziwoląg" .  ;) Szkoda, że nie rozumiesz, zamierzałam jak najprościej wyrazić się, bez zbędnej zadumy. Przecież wiele razy powtarzacie, że do mężczyn trzeba prosto i do rzeczy.

Edytowany przez Ywa, 17 listopad 2016 - 22:20.

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.

#6547 Share maniek20

maniek20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1338 postów

Napisany 17 listopad 2016 - 22:15

"Rolnik szuka żony"

o to będę się martwił jak będzie na to pora jak na razie czekam na kamery

@Maniek20

A kto Tobie czule pieluchę zmieni, kiedy żona umrze szybciej a Ty o broń losie będziesz potrzebował? Chyba nie sąsiad, który będzie już od dawna zacierał ręce na Twe włości z racji Twej bezdzietności. Chyba że wolisz odpłatną obsługę ;)

Tak to ja artystka, "dziwoląg" . Twa odpowiedź daje mi obraz Twej osoby ;)

#6548 Share damianos95

damianos95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 818 postów

Napisany 17 listopad 2016 - 22:22

"Rolnik szuka żony"

No co ja Ci poradzę ,żeś od dawna nic nie jadłeś i coś Ci tam zalewa umysł . ;) Jednoręki Bandyta pomocny jak coś . ;)
Pisz na pw ,jak chcesz temat ten rozwijać ,bo tu dzieci czytają ,a jeszcze 22 nie ma . :)

Jeśli sugerujesz się liczba 95 w nicku to jednak strzelasz też kiepsko bo to nie rok urodzin
Apropo dzieci to zachowujesz sie gorzej niż niejedna 18 latka
Kolega ma przynajmniej jedno rekiego bandyte a może ty się pochwalisz co masz ?

#6549 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2064 postów

Napisany 18 listopad 2016 - 06:24

"Rolnik szuka żony"

No co ja Ci poradzę ,żeś od dawna nic nie jadłeś  i coś Ci tam zalewa umysł . ;)  Jednoręki Bandyta pomocny jak coś .  ;)

Pisz na pw ,jak chcesz temat ten rozwijać ,bo tu dzieci czytają ,a jeszcze 22 nie ma .  :)

Heh, mi zalewa? Nie chcę Cię martwić, ale w co drugim Twoim zdaniu widać objawy głebokiego wyposzczenia, do tego ta nerwowość, oj juz źle z Tobą ;). Jak nie ma chłopa to zawsze możesz się posiłkować jakąś zabawką ;), przynajmniej ludzi w koło nie będziesz tak sobą denerwować. ;)

A kto Tobie czule pieluchę zmieni, kiedy żona umrze szybciej a Ty o broń losie będziesz potrzebował? Chyba nie sąsiad, który będzie już od dawna zacierał ręce na Twe włości z racji Twej bezdzietności. Chyba że wolisz odpłatną obsługę

Coś Ci powiem, bo widzę że młoda jesteś, chociaż ja też nie stary, ale tu chodzi bardziej o świadomość. Jako taką godną starość mogą zapewnić jedynie tak, tak... pieniądze, domy seniorów są pełne dzietnych osób i bardzo dobrze tak właśnie powinno być. Co to za obdarowywanie własnych dzieci takimi obowiązkami?, One mają swoje życie, swoje obowiązki, swoje rodziny i niech się nimi zajmują, a nie starym prykiem. Osobiście nigdy bym nie dopuścił do takiej sytuacji. Brak dzieci daje ten plus, że pieniędzy ma się znacznie wiecej :P, także mozna optymistycznej patrzeć w przyszłość, szczególnie, że emeryturki zapowiadają się dość skromnie ;).

Edytowany przez grego, 18 listopad 2016 - 06:36.

#6550 Share damianos95

damianos95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 818 postów

Napisany 18 listopad 2016 - 07:18

"Rolnik szuka żony" Szkoda kolego ze jednak większość sądzi że ma dzieci tylko po to żeby pożyczyć kasę w razie W i po to żeby miał kto koło nich chodzić na starość taka prawda a ja się w zupełności z Tobą zgadzam i nie mówię że Noe można w niczym pomóc bo można i wypada ale nie jak niektórzy mają manie jak są starzy to dzieci mają przy nich siedzieć 24 na dobę bo muszą albo im się należy a sami mogą stracić pracę albo rozwalić swoją rodzinę bo nie przesadzajmy każdy jest tolerancyjny i potrafi zrozumieć pewne sprawy Ale do pewnego czasu

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6551 Share andrewk

andrewk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 442 postów
  • Zainteresowania:.
    III---------------III
    ŻELAZO

Napisany 18 listopad 2016 - 07:45

"Rolnik szuka żony"

Sory ale to nie jest kącik pt. Rozmowy o d*pie Maryni. Dotyczy on konkretnego programu, a teraz aby coś przeczytać trzeba przekopywać się przez wasze mądrości życiowe... bezsens...

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" -_-

#6552 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2129 postów

Napisany 18 listopad 2016 - 07:53

"Rolnik szuka żony"

popieram kolegę wyżej, był fajny temat, a zrobiliście chlew, idźcie do tematu Dziewczyna na gospodarkę czy jakoś tak, i tam róbcie syf do oporu, tutaj ludzie chcą czytac o programie Rolnik szuka żony, a nie przemyślenia paru chłopaków i zapatrzonej w siebie panny

#6553 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 18 listopad 2016 - 08:47

"Rolnik szuka żony"

@damianos i grego nie neguję Waszych opinii na ten temat, szanuję Wasz własny punkt widzenia. Oczywiście, w żadnym wypadku nie po to są dzieci... to ich własny wybór. Mi to wszystko będzie równo. A kochająca osoba przede wszystkim nie chce stać się utrapieniem i ciężarem, jeśli tak to otoczenie odbiera. Z kolei nie wyobrażam sobie, aby rodzice byli gdzieś w domu seniora, po moim trupie chyba.

Jednakże mając takie doświadczenie w życiu myślę, że to człowieka uszlachetnia i uczy pokory

P.S. ROLNIK SZUKA ŻONY

przeprasza za "syf" wg Was....no ładnie.

Nagrodźcie mnie banem i będzie ok.

Życzę najlepszego :)

#6554 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2129 postów

Napisany 18 listopad 2016 - 09:01

"Rolnik szuka żony"

bana nikt ci w Hyde parku nie da, chodzi tylko o to że temat mam w śledzonych, każdego dnia przychodzi kilkadziesiąt powiadomień, wchodzę w temat, czytam, a tu nawet słowa na temat programu czy uczestników, tylko przepychanki słowne, bynajmniej nie na temat

#6555 Share lukbold

lukbold

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2967 postów

Napisany 18 listopad 2016 - 09:08

"Rolnik szuka żony"

temu powiadomienia na temat bzdetów trzeba wyłączyć :P

#6556 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2129 postów

Napisany 18 listopad 2016 - 10:10

"Rolnik szuka żony"

program oglądam, poczytać na temat lubię, więc nie wydaje mi się że powinienem powiadomienia sobie wyłączyć tylko dlatego że ktoś lubi robić syf tam gdzie nie powinien

#6557 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 18 listopad 2016 - 12:54

"Rolnik szuka żony"

Panowie a jaki Wasz wkład w temat, proszę piszcie co myślicie, oceniajcie i wstawiajcie linki????

Bo pisanie "syf" itp o innych i ciągłe kopanie świadczy o piszącym. Rozumiem, że niektórzy tak dodają sobie i lubią rosnąć w siłę.

#6558 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2129 postów

Napisany 18 listopad 2016 - 13:00

"Rolnik szuka żony"

nie o innych a o treści, którą tu wstawiają

a moim wkładem w temat jest właśnie powstrzymanie się od komentowania nie na temat, i niepowtarzanie tego co napisał ktoś kilka postów wcześniej

i widzę lubisz pisać, bo skoro koledzy z poprzedniej konwersacji nie odpowiadają to już piszesz bezpośrednio do mnie, niemniej ja nie mam zamiaru tego ciągnąć, po raz kolejny i ostatni proszę: piszcie na temat, nie róbcie syfu, pozdrawiam

#6559 Share ptaszyna

ptaszyna

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1875 postów

Napisany 18 listopad 2016 - 13:02

"Rolnik szuka żony"

A wydaje się to takie proste... pisać na temat albo wcale ;) .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6560 Share aletes

aletes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 223 postów
  • Zainteresowania:Produkcja roślinna.

Napisany 18 listopad 2016 - 14:54

"Rolnik szuka żony" Mi to się najbardziej pierwsza edycja podobała- ten wojskowy...normalny taki i skromny :)