Skocz do zawartości

Zdjęcie

"Rolnik szuka żony"

6909 odpowiedzi na ten temat

#6521 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1700 postów

Napisany 16 listopad 2016 - 20:11

"Rolnik szuka żony"

No w końcu jakaś konkluzja. Nie dość, że przyciąga to jeszcze sama takich wybiera... smile.png.

Gdzieś zasłyszałam ,że właśnie twarde osobowości przyciągają mięczaków ,bo po prostu im imponują . 

Na dodatek kręcą ją te tanie misiaczkowate teksty...

Hmmm ,ja raczej zauważyłam u niej spokój bez euforii za  to Tomek ....no sam widziałeś ...kogo coś kręciło czy skręcało . :P

M.in z tego względu właśnie już nie.. , ale jak najbardziej służę doświadczeniem wink.png.

Dziękuję , nie skorzystam ,jednak służę doświadczeniem jak już znajdziesz . :P

Aa czyli spisek lub masz coś do zarzucenia ogólnie płci przeciwnej wink.png?

No w końcu jakaś konkluzja i raczej mi płeć przeciwna coś tam zarzucała . :rolleyes:   

Edytowany przez Meg5, 16 listopad 2016 - 20:13.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
"Rolnik szuka żony" Dzisiaj, 19:59
  •  

#6522 Share damianos95

damianos95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 820 postów

Napisany 16 listopad 2016 - 20:26

"Rolnik szuka żony"

Kolezanko a Ty sie chyba zbyt nakrecasz na ten cały program i tyle kazdy powiedział co widział i jakie ma odczucia i schodzicie z tematu. No i wypadałoby zebys umiała uszanowac kogos zdanie nawet jesli jest odmienne niz twoje

#6523 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 3047 postów
  • Zainteresowania:Żona, rolnictwo, motoryzacja - piękne, szybkie auta i te wolniejsze też :) , mechanikowanie i loty w kosmos :D

Napisany 16 listopad 2016 - 20:30

"Rolnik szuka żony"

ten program zrobil sie tak tandetny jak podobne mu np. trudne sprawy, ukryte prawdy, dlaczego ja i inne tego pokroju badziewie.

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus C-330, Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

#6524 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1700 postów

Napisany 16 listopad 2016 - 20:35

"Rolnik szuka żony"

Kolezanko a Ty sie chyba zbyt nakrecasz na ten cały program i tyle kazdy powiedział co widział i jakie ma odczucia i schodzicie z tematu. No i wypadałoby zebys umiała uszanowac kogos zdanie nawet jesli jest odmienne niz twoje

Nudzi mi się ,to i ludzka rzecz pogadać .   :P  A z tym uszanowaniem ,to Ty się zastanów czy aby potrafisz .....nim komuś zarzucisz brak uszanowania . ;)

ten program zrobil sie tak tandetny jak podobne mu np. trudne sprawy, ukryte prawdy, dlaczego ja i inne tego pokroju badziewie.

Poważnie ? :huh:  Tam też jest taka tandeta . No wiesz :P  pytam ,bo nie w temacie jestem . :D  

Edytowany przez Meg5, 16 listopad 2016 - 20:38.

#6525 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 3047 postów
  • Zainteresowania:Żona, rolnictwo, motoryzacja - piękne, szybkie auta i te wolniejsze też :) , mechanikowanie i loty w kosmos :D

Napisany 16 listopad 2016 - 20:57

"Rolnik szuka żony"

nie trzeba byc w temacie, nazwa wskazuje sama za siebie.

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus C-330, Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

#6526 Share damianos95

damianos95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 820 postów

Napisany 16 listopad 2016 - 21:14

"Rolnik szuka żony"

Nudzi mi się ,to i ludzka rzecz pogadać .   :P  A z tym uszanowaniem ,to Ty się zastanów czy aby potrafisz .....nim komuś zarzucisz brak uszanowania . ;)

Poważnie ? :huh:  Tam też jest taka tandeta . No wiesz :P  pytam ,bo nie w temacie jestem . :D  

No wiesz jak sie zgadzasz z czyim zdaniem to go bronisz jak ta lwica co o niej pisałas ( oby zycie ci nie pokazało ze taka lwica tez moze sobie pazurki połamac ) a jesli nie to próbujesz na wszystkie sposoby przekonac do swoich racji albo osmieszasz czyjes poglady

A jak juz do mnie pijesz to ja nie mam nic sobie do zarzucenia to raz a dwa mam podobne poglady jak niektórzy inni panowie tutaj

#6527 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2064 postów

Napisany 16 listopad 2016 - 21:38

"Rolnik szuka żony"

Gdzieś zasłyszałam ,że właśnie twarde osobowości przyciągają mięczaków ,bo po prostu im imponują .

Oczywiście, zresztą to jest dość naturalne, aczkolwiek najczęściej silny facet przyciąga słabsza kobiete, choć to nie reguła. Znam wiele przypadków gdzie to kobieta "rządzi" ;). Tu jest problem taki, że Monika w pewnym względzie jest silna tzn. niezależna, ale w innym to rozchwiana, zagubiona osóbka, która nie wie czego chce. Nie ma ją co winić, bo to dość popularna cecha u kobiet ;). Na początku sprawiała wrażenie pewnej siebie, ale to były tylko pozory. Poza tym tu sie role nieco odwróciły i to ona wybierała, jakąś preselekcje musiała więc zrobić i to tez o niej coś mówi, a Ty nadal na wszystkie sposoby starasz się to zbagatelizować i ją usprawiedliwić. Nie mówię, że musiała kogoś tu wybrać i dobrze, że Tomcia nie wybrała, chociaz pewnie złym facetem nie jest. Po prostu był za miły i za bardzo chciał...Abstrahując nieco, to tez ciekawe, że jak przyjdzie co do czego to to zniechęca..., a która kobieta by nie powiedziała, że chce miłego, spokojnego facety, który straci dla niej głowę :) Czy to logiczne? ;).

Dziękuję , nie skorzystam ,jednak służę doświadczeniem jak już znajdziesz

Dziękuje, nie skorzystam, nie szukam ;)

Edytowany przez grego, 16 listopad 2016 - 21:40.

#6528 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1700 postów

Napisany 17 listopad 2016 - 10:00

"Rolnik szuka żony"

a która kobieta by nie powiedziała, że chce miłego, spokojnego facety, który straci dla niej głowę 

Tu jest problem taki, że Monika w pewnym względzie jest silna tzn. niezależna, ale w innym to rozchwiana, zagubiona osóbka, która nie wie czego chce. Nie ma ją co winić, bo to dość popularna cecha u kobiet

Chciałaby ,ale jeszcze by miał to ''coś '' to niech wtedy traci dla niej głowę ,a ona dla niego ,bo w tym cały ambaras by dwoje chciało na raz .  Kobieta jak sam piszesz ''w innym temacie ''jest  bardziej emocjonalna  ( oczywiście ta co ma  ludzkie uczucia ,nie ta  wyrachowana ) i wierz mi może się taka kobieta zagubić ,gdy czuje ,widzi że mężczyźnie zależy ,a ona nie czuje tego samego w stosunku do niego . Obserwator z boku napisze tak jak Ty i wiele innych osób ''sama nie wie czego chce itp .) ,a tak naprawdę jak tu ktoś napisał ,że'' ona wie czego chce tyle tego nie dostaje ''.  Wbrew temu co piszesz mało jest tu logiki ,wszak od wieków był rozum i serce i one często się wymijają jeśli chodzi o uczucia . 

Co Ty byś zrobił ,jakbyś najpierw zainteresował sobą dziewczynę i byś był jak najbardziej na tak ,ale po pewnym czasie jednak byś czuł ,że nie dotrzymujesz jej kroku w deklaracjach ,bo po prostu nie czujesz tego co ona ? Nie czułbyś się zagubiony ? 

Dziękuje, nie skorzystam, nie szukam wink.png

Nie przekonałeś mnie ,że nie .... ;)

No wiesz jak sie zgadzasz z czyim zdaniem to go bronisz jak ta lwica co o niej pisałas ( oby zycie ci nie pokazało ze taka lwica tez moze sobie pazurki połamac ) a jesli nie to próbujesz na wszystkie sposoby przekonac do swoich racji albo osmieszasz czyjes poglady

Hmmm ,problem w tym że ja o lwicy nie pisałam ,tylko koleżanka Biedroneczka . Znowu lekcji nie odrobiłeś ..ech Ty . :P

A jak juz do mnie pijesz to ja nie mam nic sobie do zarzucenia to raz a dwa mam podobne poglady jak niektórzy inni panowie tutaj

Właśnie w tym cały problem ,że ludziom brakuje samokrytyki i nie mają sobie nic do zarzucenia . Ja natomiast już sobie pluje w nos ,że ciągnę z Tobą ten dialog ,bo bynajmniej splendoru ani mi ,a ni Tobie on nie przynosi . To może kończ Waść ,wstydu oszczędź nam obojgu ?  ;)

#6529 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2064 postów

Napisany 17 listopad 2016 - 11:38

"Rolnik szuka żony"

Obserwator z boku napisze tak jak Ty i wiele innych osób ''sama nie wie czego chce itp .) ,a tak naprawdę jak tu ktoś napisał ,że'' ona wie czego chce tyle tego nie dostaje ''.

A latka lecą i lecą i tego ideału jak nie było tak niema ;). Nie przekonałaś mnie jednak tym stwierdzeniem, że kobiety tak naprawdę wiedzą czego chcą. Sama ich podatność na te emocje (tu się widzę zgadzamy) temu przeczy ;).

Wbrew temu co piszesz mało jest tu logiki ,wszak od wieków był rozum i serce i one często się wymijają jeśli chodzi o uczucia .

No w końcu się w czymś zgadzamy!. Kobiety logicznie nie myślą ;).

Nie przekonałeś mnie ,że nie .... wink.png

No patrz, a tak się starałem ;). Jeszcze pomyślę, że to jakaś zachęta ;)

#6530 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1700 postów

Napisany 17 listopad 2016 - 16:27

"Rolnik szuka żony"

Ostatni post ,ponieważ faktycznie już poza tematem jesteśmy . 

To że lecą latka chyba nie jest czymś gorszym jak małżeństwo z rozsądku ? 

Zgrywasz twardziela ,a tak naprawdę chyba nie doświadczyłeś prawdziwych uczuć ,bo byś nie zarzucał tylko kobietom brak logicznego myślenia . Jeśli w grę wchodzą uczucia ,tak często logika zawodzi ,ale u oby płci ,a nie tylko u kobiet . Od zarania wieków mężczyźni rządzili światem i tracili głowy wraz z majątkami dla kobiet .  Logiczne prawda ? Nie bierz świata z wyuczoną teorią  ,ponieważ kiedyś pojawi się taka osoba w Twoim życiu ,że nic Ci z tej  Twojej  teorii nie zostanie  .  Nie zmienisz natury ,choćbyś chciał i jak najbardziej zachęcam do szukania ,bo mimo Twojego lekko sceptycznego nastawiania do kobiet ,jednak warto . 

Edit: 

Jeszcze tak na sam koniec ,odnośnie tych lat utraconych ,miej na uwadze ,że i Twój kalendarz kartki gubi  i  chyba nie muszę pisać Ci dosadnie ,że i Tobie coś z wiekiem... opadnie .  ;)  :P 

Pozdrawiam i dziękuje za rozmowę .  :)

Edytowany przez Meg5, 17 listopad 2016 - 16:39.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6531 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2064 postów

Napisany 17 listopad 2016 - 17:31

"Rolnik szuka żony"

O mnie się nie martw, co mialem doświadczyć juz doswiadczylem ;). Nawiasem mówiąc zauważyłem, ze wraz z wiekiem mężczyźni zyskuja na wartości w oczach kobiet, na odwrót juz tak kolorowo to nie wygląda ;).Na dodatek nasze wymaganie wtedy tez wzrastają.. Ja nie twierdze, ze faceci zawsze logicznie myślą, roznica taka ze u nas wiadomo o co chodzi niemal od początku, na czym nam zalezy, nie zmieniamy tak szybko i czesto zdania, jestesmy bardziej przewidywalni w dobry lub gorszy sposób i najzwyczajniej w świecie bywają głupi :P  . Je siebie nie nazwal bym pesymistą, a bardziej realistą ;). Również dziekuje za jakże owocną dyskusje :)

Edytowany przez grego, 17 listopad 2016 - 18:56.

#6532 Share damianos95

damianos95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 820 postów

Napisany 17 listopad 2016 - 17:45

"Rolnik szuka żony"

O to dokładnie kolega napisał co miałem sam pisac :)

A ty @Meg5 nie odwracaj kota ogonem i nie uciekaj od rzeczowej dyskusji i nie ucz mnie samokrytyki bo widac ze to własnie tobie jej najbardziej ze wszytskich wypowiadajacych sie  w tym temacie brakuje ale wiadomo ze łatwiej pokazac czyjs bład niz ujrzec własne nie prawdaz ??

Co do samokrytyki mam jej zbyt duzo bo czasami mozna mnie odebrac jako pesymiste chodz nim nie jestem a stwiajac innych na moim miejscu to zapewe by mowili ze sa panami swego losu itp brednie

Nie wiem kim jestes z zawodu i co robisz ale powiem ci jedno lubisz filozofowac na kazdym kroku i pouczac jak nie o psychice kobiet to facetów a nawet za historie sie bierzesz a mimo wszystko w mojej ocenie kiepsko ci idzie

Dziękuje za dyskusje

#6533 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów
  • Zainteresowania:życie wśród łąk, pól, wzgórz morenowych, między lasem i rzeką

Napisany 17 listopad 2016 - 18:16

"Rolnik szuka żony"

Brak zrozumienia wynika z różnicy dojrzałości, doświadczenia :)

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.

#6534 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2064 postów

Napisany 17 listopad 2016 - 18:19

"Rolnik szuka żony"

Tylko teraz komu to tu zarzucić...? Ale nie tylko z tego ;)

#6535 Share Pajej

Pajej

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1399 postów

Napisany 17 listopad 2016 - 18:49

"Rolnik szuka żony"

Ostatni post ,ponieważ faktycznie już poza tematem jesteśmy . 

To że lecą latka chyba nie jest czymś gorszym jak małżeństwo z rozsądku ? 

Zgrywasz twardziela ,a tak naprawdę chyba nie doświadczyłeś prawdziwych uczuć ,bo byś nie zarzucał tylko kobietom brak logicznego myślenia . Jeśli w grę wchodzą uczucia ,tak często logika zawodzi ,ale u oby płci ,a nie tylko u kobiet . Od zarania wieków mężczyźni rządzili światem i tracili głowy wraz z majątkami dla kobiet .  Logiczne prawda ? Nie bierz świata z wyuczoną teorią  ,ponieważ kiedyś pojawi się taka osoba w Twoim życiu ,że nic Ci z tej  Twojej  teorii nie zostanie  .  Nie zmienisz natury ,choćbyś chciał i jak najbardziej zachęcam do szukania ,bo mimo Twojego lekko sceptycznego nastawiania do kobiet ,jednak warto . 

Edit: 

Jeszcze tak na sam koniec ,odnośnie tych lat utraconych ,miej na uwadze ,że i Twój kalendarz kartki gubi  i  chyba nie muszę pisać Ci dosadnie ,że i Tobie coś z wiekiem... opadnie .  ;)  :P

Pozdrawiam i dziękuje za rozmowę .  :)

jak dla mnie sprawa jasna koleżance "honor" nie pozwoli przyznać sie do błędu wiec idzie w zaparte. znam to z autopsji, ale juz z tego wyrosłem

Rolnik z powołania :-)

#6536 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 17 listopad 2016 - 18:58

"Rolnik szuka żony"

Jakiego błędu....nazwij go po imieniu? Błędu dojrzałości, która daję tę elokwentną pewność siebie?

#6537 Share lukasz1995

lukasz1995

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 355 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,maszyny rolnicze

Napisany 17 listopad 2016 - 19:37

"Rolnik szuka żony"

A ja gdzieś czytałem,że kobiety po 30 już są zdesperowane,chcą wyjść za maż,rodzić dzieci i taką lepiej poderwać.Ale jak widać Monice się nie spieszy :P

#6538 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 17 listopad 2016 - 19:52

"Rolnik szuka żony"

Wcale, że nie :P

Znajomy rolnik rozwiódł się po 5 latach z żoną 31 lat(realizowała się we własnej pracy), ponieważ okazało się, że ona nie chce mieć dzieci i koniec!!!! On rozwodnik 37 lat. I co teraz? To też kwestia wychowania, kiedy jej mamusia mówi, że dzieci to kłopot.

Inna znajoma artystka 35 lat nie lubi dzieci po prostu i nie chce mieć. Ma 10 lat młodszego chłopaka, podróżują po świecie już kilka lat i jest im dobrze.

Edytowany przez Ywa, 17 listopad 2016 - 19:53.

#6539 Share maniek20

maniek20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1343 postów

Napisany 17 listopad 2016 - 19:55

"Rolnik szuka żony"

a po co dziecko jak będzie to będzie jak nie to jeszcze lepiej byle było do kogo sie potulić co nocke

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6540 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1700 postów

Napisany 17 listopad 2016 - 19:59

"Rolnik szuka żony"

Dmaianos i pajajos biggrin.png Widzę ,że lubicie szarpać mnie za nogawicę .wink.png Lubicie  też na wzajem 'fajne ''sobie wciskać . laugh.png

Paaa chłopaczki ....  Coś na poprawienie humoru i nie załamujcie się ,zawsze jest jakieś wyjście ... :D    

Rolnik szuka żony .....tak jak w temacie ...  

Edytowany przez Meg5, 17 listopad 2016 - 20:14.