Skocz do zawartości

Zdjęcie

"Rolnik szuka żony"

6909 odpowiedzi na ten temat

#6481 Share krilan06

krilan06

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 608 postów

Napisany 14 listopad 2016 - 09:46

"Rolnik szuka żony"

No u Tomka te komplementy jakieś takie strasznie sztuczne, Monika tak z przymrużeniem oka na nie reaguje

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
"Rolnik szuka żony" Dzisiaj, 19:52
  •  

#6482 Share Pajej

Pajej

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1399 postów

Napisany 14 listopad 2016 - 13:24

"Rolnik szuka żony"

Po obejrzeniu tego odcinka mam ochotę iść i sprawić wp.... Łysemu i Szymonowi.Ja Pi... Jacy Idioci.

Szczególnie Szymon. macie jakies namiary do Marysi? jak jeszcze jest wolna to zaraz napisze do niej

Rolnik z powołania :-)

#6483 Share lukasz1995

lukasz1995

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 355 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,maszyny rolnicze

Napisany 14 listopad 2016 - 14:12

"Rolnik szuka żony"

Ja też z bliskich okolic Przemyśla pochodzę także miły akcent w programie, szkoda że więcej Arłamów pokazali (pewnie sponsorował), niż Przemyśl.

Patrycja nie widać aby miała aż tak straszny charakter, myślę że idzie się z nią dogadać, tylko pewnie już jej w domu dokuczają że studia skończyła i wróciła bez chłopaka do domu. Najgorsze zaskoczenie to amisz, oczywiście na minus

O a skąd jesteś?

#6484 Share solek01

solek01

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 794 postów

Napisany 14 listopad 2016 - 14:59

"Rolnik szuka żony"

pochodzę z Żurawicy

#6485 Share Pajej

Pajej

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1399 postów

Napisany 14 listopad 2016 - 15:14

"Rolnik szuka żony"

Ta miejscowość kojarzy mi sie z firma "kamix" nie polecam nikomu "przyjemności" z współpracy z nimi

Rolnik z powołania :-)

#6486 Share lukasx21

lukasx21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1151 postów
  • Zainteresowania:Szkolenie i egzaminowanie kandydatów na kierowców No i grzebanie w glebie trochę też...

Napisany 14 listopad 2016 - 16:41

"Rolnik szuka żony"

Po obejrzeniu tego odcinka mam ochotę iść i sprawić wp.... Łysemu i Szymonowi.Ja Pi... Jacy Idioci.

A niby z czym tacy idioci?

Kupię pług 2 skibowy obracany hydraulicznie

Kupię sortownik do ziemniaków remprodex lub samro

Sprzedam sadzarkę do ziemniaków gruse, 2 rzędową przystosowaną do sadzenia kiełkowanych

#6487 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 3047 postów
  • Zainteresowania:Żona, rolnictwo, motoryzacja - piękne, szybkie auta i te wolniejsze też :) , mechanikowanie i loty w kosmos :D

Napisany 14 listopad 2016 - 17:17

"Rolnik szuka żony"

a ja tam myślę że lepiej odpuścić jak ciągnąć na siłę, tym bardziej że ta Patrycja to widać kapryśna i uparta, i fochem przyszła i choćby Łysy się dwoił i troił to jej nie minęło

Marek luzak, i tak jak ktoś wcześniej napisał wyjdzie najlepiej z nich wszystkich, kobitki do niego piszą, ale już nie przy kamerach, żadnej spiny, żadnej sztuczności

Monika to sama nie wie czego chce, też już o tym tu pisali, że na początku za wolno, potem że za szybko, teraz że jej nie dogoni, sama nie wie czego chce

porzadnie na "koniu" powinna sie przejechac, wtedy bedzie wiedziec czego chce od zycia :D

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus C-330, Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

#6488 Share marti1980

marti1980

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 241 postów
  • Zainteresowania:Robota za półdarmo

Napisany 14 listopad 2016 - 17:29

"Rolnik szuka żony"

A niby z czym tacy idioci?

Zgłosili się do programu i zawracają dziewczyną Du....Sami nie wiedzą czego chcą.Jeden szuka ideałów które nie istnieją a drugi szuka partnerki do odmawiania wspólnie z teściową różańca.

#6489 Share lukasx21

lukasx21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1151 postów
  • Zainteresowania:Szkolenie i egzaminowanie kandydatów na kierowców No i grzebanie w glebie trochę też...

Napisany 14 listopad 2016 - 17:40

"Rolnik szuka żony"

Co to za zawracanie d*py, parę spotkań to coś zobowiązującego? Ludzie czasami mają weselicho ustalone i któraś strona się rozmyśla i trudno żyje się dalej. A ty ochajtałes się z pierwszą dziewczyną z którą się spotykałeś? I nie wiem skąd to twierdzenie, że szukają ideałów, pobyli trochę ze sobą w swoim towarzystwie i widzą, że to nie to, normalna sprawa tylko, że w obecności kamer.

Sprzedam sadzarkę do ziemniaków gruse, 2 rzędową przystosowaną do sadzenia kiełkowanych

#6490 Share damianos95

damianos95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 820 postów

Napisany 14 listopad 2016 - 17:55

"Rolnik szuka żony"

Faceci dali czadu Łukasz i szymon Łukasz widac ze mu sie szybko dowidziało i mu rozum wrócił jak sam mowił Szkoda mi Patrycji bo spoko dziewczyna sie wydaje i sympatyczna widac ze emocjonalna i potzrebuje uwagi faceta sam bym sie do niej odezwał chodz nie pamietam ile ma lat ale super dziewczyna moim zdaniem

Szymon chyba widzi jak to jest jak sie samemu nie decyduje tylko słucha mamusi a teraz nic mu nie wychodzi a widac ze ani Marysi do niego jak i jego do niej nie ciagnie i chyba najmniej z nia czasu spedzał a jednak ja wybrał a nie to mama wybrała

Tomek ma ostra spinke przed nia i nie chce urazic Moniki wiec sam wazy słowa i gada tylko cos czego mozna sie wyłuczyc no i widac ze za wszelka cene chce byc z kobieta ale na siłe mu nic nie wychodzi mało szczerosci duzo udawania i ładnych słowek 

Zbysiu jak Zbysiu zawsze z jajem i spoko

A Marek chyba najlepiej wyjdzie na tym ze sie pokazał w TV

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6491 Share STANK

STANK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 477 postów

Napisany 14 listopad 2016 - 18:35

"Rolnik szuka żony"

Patrycja to jak mówił Łukasz gwiazdorzy więcej , dobra z niej aktorka umie odegrać sceny (co ja powiem teraz mamusi i tatusiowi bo ciągle pytają o Łukasza ) . itd

Łukasz wcześniej twierdził że  chyba skrzywdził Anie bo jej nie wybrał i nie może jej spojrzeć w oczy , teraz twierdzi że skrzywdził Patrycję bo ja wybrał melodramat normalnie

Marysia raczej nie rzuciła  by pracy i szkoły widać to było w poprzednim odcinku i reakcję jej rodziców na coś takiego , i raczej propozycję przyjaźni przyjęła na spokojnie , gdyby padło na Ulę to wiadomo jak by to wyglądało jest emocjonalna i widać to było gdy Szymon jej nie wybrał  ,to co by się działo teraz gdyby zaproponował jej tylko przyjaźń

#6492 Share lukasz1995

lukasz1995

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 355 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,maszyny rolnicze

Napisany 14 listopad 2016 - 19:06

"Rolnik szuka żony"

pochodzę z Żurawicy

O to blisko,ja Bolestraszyce

Ta miejscowość kojarzy mi sie z firma "kamix" nie polecam nikomu "przyjemności" z współpracy z nimi

Jest w Zurawicy,a co tam się stało,jeszcze nic tam nie kupowałem

#6493 Share mikcom20

mikcom20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 503 postów

Napisany 14 listopad 2016 - 19:31

"Rolnik szuka żony" zna ktoś facebookowe adresy uczestników programu

#6494 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1700 postów

Napisany 14 listopad 2016 - 20:05

"Rolnik szuka żony"

porzadnie na "koniu" powinna sie przejechac, wtedy bedzie wiedziec czego chce od zycia biggrin.png

Taaaa  ,Monice potrzebny facet ,który jest na tak ,nim ona skończy zadawać pytanie  .  Od początku mówiła ,że chce mężczyznę ,którego nie będzie za rączkę prowadzić ,a Tomek niestety taki jest .  

Nie wiem czy zauważyłeś ,ale koni to ona ma parę ?   :D  

A Marek chyba najlepiej wyjdzie na tym ze sie pokazał w TV

Już wyszedł ,ale drzwiami .  :P  

#6495 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 3047 postów
  • Zainteresowania:Żona, rolnictwo, motoryzacja - piękne, szybkie auta i te wolniejsze też :) , mechanikowanie i loty w kosmos :D

Napisany 14 listopad 2016 - 20:13

"Rolnik szuka żony"

dla mnie ona po prostu nie wie czego chce i tyle, raz mowi ze chce konkretow, a raz ze za bardzo naciska i za szybko, zachowuje sie jak stara panna, a co do koni, to ona bardziej do nich wzdycha i sie slini niz do faceta, rozumiem ze pasja, ale bez przesady, chyba ze za araba(konia) wyjdzie. Co do reszty uczestników to juz tu zostało sporo powiedziane, lukasz wg mnie zle wybrał, a szymon speszył sie rodzicami swojej wybranki i skapitulował.

Edytowany przez Uziu92, 14 listopad 2016 - 20:16.

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus C-330, Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

#6496 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1700 postów

Napisany 14 listopad 2016 - 20:24

"Rolnik szuka żony"

Z wiekiem człowiek bardziej analizuje i ma większe wymagania .wink.png

#6497 Share Lesssiu007

Lesssiu007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 416 postów

Napisany 14 listopad 2016 - 20:25

"Rolnik szuka żony"

łukasz katastrofa ;/ jak można przez mies nie odezwać sie do dziewczyny a kobieta trafiła mu sie super rozgadana ładna itp i dobrrze  że mu wygadała wszystko przy kamerze bo burak z niego niesamowity ja jeździłem kiedyś 100 km do dziewczyny co tydz a on 60 km nie może pojechać to wstyd niesamowity po prostu ją olał. Szymon to samo wielki filozof a Marysia fajna dziewczyna może jej rodzice go troche wystraszyli ale jeśli Marysia chciała być z nim poznać bliżej to powinien o nią zadbać a nie olać ;/ Monika robi sie męcząca wiecznie gada że jaki to ona nie ma charakter a tomek stara sie i powinna też odwzajemnić a nie zgrywać królową. Zbigniew i Irenka super miło sie ogląda. Marek szkoda pisać ...

#6498 Share lukasx21

lukasx21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1151 postów

Napisany 14 listopad 2016 - 20:29

"Rolnik szuka żony"

dla mnie ona po prostu nie wie czego chce i tyle,

Etam nie wie czego chce, ona właśnie wie czego chce i nie dostaje tego od Tomka, dlatego tak się zachowuje. Po prostu wpakowała się w program i jakoś z twarzą musi wyjść ale gdyby nie kamery to pewnie po pierwszej randce, ta znajomość by się zakończyła.

#6499 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 3047 postów

Napisany 14 listopad 2016 - 20:35

"Rolnik szuka żony"

markowi jak zadna nie pasowala to temat sie szybko zakonczyl, monice jak tomek nie pasuje to tez powinna to powiedziec i nie kombinowac.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6500 Share lukasx21

lukasx21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1151 postów

Napisany 14 listopad 2016 - 20:40

"Rolnik szuka żony"

Nie porównuj chłopa do baby...