Skocz do zawartości

Zdjęcie

"Rolnik szuka żony"

6909 odpowiedzi na ten temat

#6461 Share qwerkus

qwerkus

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 13 listopad 2016 - 22:15

"Rolnik szuka żony" a wiesz, he he he, pasów to się tak nie zapina hehehe wiesz bo brzuszko będzie bolało , wiesz jakby co he he he :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
"Rolnik szuka żony" Dzisiaj, 17:22
  •  

#6462 Share jaco25

jaco25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 844 postów
  • Zainteresowania:Sport,Rolnictwo,Muzyka

Napisany 13 listopad 2016 - 22:21

"Rolnik szuka żony"

Amisz wymiksował się z związku po angielsku :blink: Za to Zbysiu staję się ,, czarnym koniem" całej serii...

Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

#6463 Share maniek20

maniek20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1343 postów

Napisany 13 listopad 2016 - 22:25

"Rolnik szuka żony"

masakra

#6464 Share Krzysiek5121

Krzysiek5121

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 13 listopad 2016 - 22:26

"Rolnik szuka żony"

Łukasz dał plamę totalnie. Patrycja bardzo fajna dziewczyna chętnie bym ją poznał sam, żeby nie mieć chwili odezwać się do dziewczyny to kiepsko

#6465 Share lukbold

lukbold

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2972 postów

Napisany 13 listopad 2016 - 22:28

"Rolnik szuka żony"

po pysku mu powinna dać i tyle... też bym ją przygarnął... dziewczyna z jajem ;)

#6466 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2594 postów

Napisany 13 listopad 2016 - 22:30

"Rolnik szuka żony"

Tak to jest jak idzie taki do programu i nie wie czego chce im dalej w las tym ciemniej co seria to gorzej

#6467 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1703 postów

Napisany 13 listopad 2016 - 22:31

"Rolnik szuka żony"

Ale co do jednego masz racje, dzisiaj wiele kobiet nie potrzebuje męskiego mężczyzny, bo same sobie dają radę i nikt sie nimi nie musi opiekować

Hehe , no tak prawda ,bo tak do tej pory miały'' duże dziecko do opieki ''. 

Toteż coraz częściej, poszukiwani są "faceci", którzy wręcz wyręczą kobiety w ich obowiązkach. 

O widzę ,że Ty też się znasz na kobietach .  Moje myśli idą jednak innym torem . Cywilizacja czyli wszelkie udogodnienie w zasięgu ręki by żyć lepiej .  Tak jak Marek powiedział w jednym z odcinków ''nie znaczy że ma to robić ,ale dobrze żeby to umiała '' Otóż ,jestem tego samego zdania ,tylko że u niektórych osób kończy się  to tylko na wypowiedzeniu tych słów .   

Cóż po dzisiejszym odcinku ,Zbigniew górą .Patrycja powinna zamówić na Łukasz koszt szampana i się wyluzować .  Szymon ,chyba nie taki święty i ma od innych zachęty . Monika ,hmmm  koniec świat jak powiesz mężczyźnie białe ,a on już bielszego nie widzi ,no i Marek z synem ubolewał ,że odjechały i okien nie umyły  :D

Ale powiedzcie uważni widzowie ,Marek w następnym odcinku marynarkę ubrał ,czy już mam zwidy od tej krytyki kierowanej ku jego osobie ?  :blink:

Edit:

a wiesz, he he he, pasów to się tak nie zapina hehehe wiesz bo brzuszko będzie bolało , wiesz jakby co he he he :) 

Jakby Ci kamera ''świeciła ''w oczy i jeszcze kobieta co budzi Twe zmysły była tuż obok ,to ciekawe gdzie Ty byś miał te pasy zapięte ?  :D

Edytowany przez Meg5, 13 listopad 2016 - 22:46.

#6468 Share lukasz1995

lukasz1995

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 355 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,maszyny rolnicze

Napisany 13 listopad 2016 - 22:32

"Rolnik szuka żony"

Monika i Patrycja nie dziwie się że nikogo nie mają,bo niestety cięzki jest ich charakterek.Tomek jest trochę zdesperowany i wszystko robi na siłe,a ja bym olał tą Moniczkę.Łukasz niestety mógł wybrać Anię,no ale kogoś tam pozna .Zbysiu,tu to zaskoczenie,był w moim rodzinnym mieście na randce :o ,na któraj się troche speszył,jak zaczął mówić o ślubie,ale coś z tego powinno być.U Szymona wszystko wyjaśnione,Marysia widać że skromna.U Marka wkońcu może przyjdzie jakaś kobieta i ogarnie ten dom ;)

#6469 Share jaco25

jaco25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 844 postów
  • Zainteresowania:Sport,Rolnictwo,Muzyka

Napisany 13 listopad 2016 - 22:33

"Rolnik szuka żony"

Macie racje Panowie jak przyszło co do czego Szymon, Łukasz, Tomeczek wszyscy spie*****li w popłochu...

Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

#6470 Share lukasz1995

lukasz1995

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 355 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,maszyny rolnicze

Napisany 13 listopad 2016 - 22:35

"Rolnik szuka żony"

Łukasz dał plamę totalnie. Patrycja bardzo fajna dziewczyna chętnie bym ją poznał sam, żeby nie mieć chwili odezwać się do dziewczyny to kiepsko

Bo jej nie chce :D ,już sami jej rodzice mówili,że z nią ciężko wytrzymać

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6471 Share tom31

tom31

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 161 postów

Napisany 13 listopad 2016 - 22:36

"Rolnik szuka żony"

Powiem krótko ,,więcej seksu na parkiecie" hahahaha

#6472 Share Pros

Pros

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 13 listopad 2016 - 22:36

"Rolnik szuka żony"

Pamiętacie może moment gdy Łukasz wybrał Patrycję? Gdy zostali sami zapytał ją,czy się spodziewała że zostanie wybrana. Ona powiedziała że nie,a on wtedy złapał się za głowę i zaczął zataczać. Pomyślałem że pożałował że nie wybrał Anki.

#6473 Share marti1980

marti1980

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 241 postów
  • Zainteresowania:Robota za półdarmo

Napisany 13 listopad 2016 - 22:44

"Rolnik szuka żony"

Monika i Patrycja nie dziwie się że nikogo nie mają,bo niestety cięzki jest ich charakterek.Tomek jest trochę zdesperowany i wszystko robi na siłe,a ja bym olał tą Moniczkę.Łukasz niestety mógł wybrać Anię,no ale kogoś tam pozna .Zbysiu,tu to zaskoczenie,był w moim rodzinnym mieście na randce :o ,na któraj się troche speszył,jak zaczął mówić o ślubie,ale coś z tego powinno być.U Szymona wszystko wyjaśnione,Marysia widać że skromna.U Marka wkońcu może przyjdzie jakaś kobieta i ogarnie ten dom ;)

Nie zgodzę się z tobą.Mam taką Monikę w domu od 15lat i wiem jak było i wiem jak jest.To samo Patrycja.Jak z taką dziewczyna się dogadasz to nie tylko konie możesz kraść ale i ziemniaki na asfalcie sadzic.

#6474 Share ryzakk1

ryzakk1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 13 listopad 2016 - 22:50

"Rolnik szuka żony" jednak dobrze pamiętałem ze ten od bladyny wyskoczył z tekstem czy jesteś w stanie mnie pokochać hehe:)

#6475 Share solek01

solek01

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 794 postów

Napisany 13 listopad 2016 - 23:07

"Rolnik szuka żony"

Ja też z bliskich okolic Przemyśla pochodzę także miły akcent w programie, szkoda że więcej Arłamów pokazali (pewnie sponsorował), niż Przemyśl.

Patrycja nie widać aby miała aż tak straszny charakter, myślę że idzie się z nią dogadać, tylko pewnie już jej w domu dokuczają że studia skończyła i wróciła bez chłopaka do domu. Najgorsze zaskoczenie to amisz, oczywiście na minus

#6476 Share maniek20

maniek20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1343 postów

Napisany 13 listopad 2016 - 23:18

"Rolnik szuka żony"

To już wiem czemu mi powiedzieli że jestem z bieszczad

#6477 Share lukbold

lukbold

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2972 postów

Napisany 13 listopad 2016 - 23:22

"Rolnik szuka żony"

amisz bez mamusi... potracił się synek. A już widzę te tłumy do niego, które marzą o zamieszkaniu z teściową

#6478 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 14 listopad 2016 - 07:59

"Rolnik szuka żony"

a ja tam myślę że lepiej odpuścić jak ciągnąć na siłę, tym bardziej że ta Patrycja to widać kapryśna i uparta, i fochem przyszła i choćby Łysy się dwoił i troił to jej nie minęło

Marek luzak, i tak jak ktoś wcześniej napisał wyjdzie najlepiej z nich wszystkich, kobitki do niego piszą, ale już nie przy kamerach, żadnej spiny, żadnej sztuczności

Monika to sama nie wie czego chce, też już o tym tu pisali, że na początku za wolno, potem że za szybko, teraz że jej nie dogoni, sama nie wie czego chce

#6479 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2064 postów

Napisany 14 listopad 2016 - 08:28

"Rolnik szuka żony"

I kolega wyżej chyba najlepiej wszystko podsumował ;).

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6480 Share lukasx21

lukasx21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1151 postów
  • Zainteresowania:Szkolenie i egzaminowanie kandydatów na kierowców No i grzebanie w glebie trochę też...

Napisany 14 listopad 2016 - 08:56

"Rolnik szuka żony"

Co niektórzy to przeżywają te wybory jakby to o nich samych chodziło. Raczej wszyscy w tym programie wiedzą po co do niego przyszli, a że nie trafili na odpowiednie osoby to już inna sprawa, możecie sobie pisać i osądzać że ten fajny a ta ładna , no i co z tego skoro samemu zainteresowanemu ta osoba nie pasuje i niczyje gadanie tu nie pomoże.

A jeszcze swoją drogą, ten Tomuś jest tak żenujący, że aż żal na to patrzeć, w ogóle nie ma pojęcia o tym jak powinien się zachowywać, żeby zdobyć Monikę, typowy piesek , gdyby mu pokazała czarny i powiedziała ,że to biały pewnie też by jej racje przyznał :D

Kupię pług 2 skibowy obracany hydraulicznie

Kupię sortownik do ziemniaków remprodex lub samro

Sprzedam sadzarkę do ziemniaków gruse, 2 rzędową przystosowaną do sadzenia kiełkowanych