Skocz do zawartości

Zdjęcie

"Rolnik szuka żony"

6909 odpowiedzi na ten temat

#6441 Share Pajej

Pajej

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1399 postów

Napisany 10 listopad 2016 - 20:51

"Rolnik szuka żony"

Widze ze wszyscy patrza tylko na wygląd zewnetrzny i to głównie domu a nie patrza na to kim kto jest. czyli wychodzi na to ze liczy sie miec a nie byc. Jak czytam niektóre wypowiedzi to ciesze sie że jestem sam

Rolnik z powołania :-)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
"Rolnik szuka żony" Dzisiaj, 22:11
  •  

#6442 Share damianos95

damianos95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 820 postów

Napisany 10 listopad 2016 - 21:09

"Rolnik szuka żony"

Kolego @Pajej masz absolutna racje mimo ze mało tu pan pisze to jednak czytajac te wypociny niektórych lepiej samemu sie zestarzec.

A po drugie to warto powiedziec ze panie maja teraz mode mówienia pięknych chaseł np nie najwazniejszy jest wyglad tylko charakter, kocha sie sercem nie oczami itd a tez ze pieniadze nie sa najwazniejsze, niewazne gdzie byle z toba i inne tegi typu bajeczki które czesto słyszymy a ja w swoim zyciu moze z 4-5 dziewczyn znam co maja takie podejscie do zycia ale to osoby skrome a nie wyniosłe

Zatem drogie panie warto sie przyznac ze liczy sie i wyglad i charakter kasa jest wazna no i najlepiej jakby kapała z nieba a facet miał zawsze i na wszytsko czas a no i ładny dom i furka najlepiej z 4 pierscieniami na masce

Z własnego doswiadczenia powiem ze łatwiej znalezc faceta w miescie co poleci na ładna buzie i szeroko rozłozone nogi niz na wsi bo widze za takie zwiazki na wsi szybko sie rozpadaja no bo w sumie po co komu taka kobieta co oferuje tylko wyglad i sex ?...

#6443 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1702 postów

Napisany 10 listopad 2016 - 21:31

"Rolnik szuka żony"

Posłuchaj Drogi Panie ,nim coś zrozumiesz dużo jeszcze wody upłynie .  Wielki znawca kobiet się znalazł  :lol:  Zresztą swój ciągnie do swego i nic nie poradzę ,że takie kobiety przyciągasz o których się tu rozpisujesz .  :rolleyes:

Piszemy tu o uczestnikach programu ''Rolnik szuka żony '' i Twoje wywody '' kopanego w d*pę '' nikogo nie interesują ,a o takich kobietach  ,jak piszących tu w temacie możesz tylko pomarzyć ,bo jak napisałam wyżej ,swój ciągnie do swego .  

Edytowany przez Meg5, 10 listopad 2016 - 21:35.

#6444 Share Pajej

Pajej

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1399 postów

Napisany 10 listopad 2016 - 21:39

"Rolnik szuka żony"

Posłuchaj Drogi Panie ,nim coś zrozumiesz dużo jeszcze wody upłynie .  Wielki znawca kobiet się znalazł  :lol:  Zresztą swój ciągnie do swego i nic nie poradzę ,że takie kobiety przyciągasz o których się tu rozpisujesz .  :rolleyes:

Piszemy tu o uczestnikach programu ''Rolnik szuka żony '' i Twoje wywody '' kopanego w d*pę '' nikogo nie interesują ,a o takich kobietach  ,jak piszących tu w temacie możesz tylko pomarzyć ,bo jak napisałam wyżej ,swój ciągnie do swego .  

w tej wypowiedzi doskonale widac ja jakim jestes poziomie. Żal mi Ciebie

Rolnik z powołania :-)

#6445 Share STANK

STANK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 477 postów

Napisany 10 listopad 2016 - 21:44

"Rolnik szuka żony"

Ciekawe  czy   chociaż  pogłaskał... ;)

chyba tylko Halinkę

#6446 Share biedroneczka

biedroneczka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów
  • Zainteresowania:Sporty konne, szeroko pojęte życie

Napisany 10 listopad 2016 - 21:51

"Rolnik szuka żony" Popieracie się sami- męska solidarność, czy aprobujecie sposób życia Marka, bo sami jesteście do niego podobni- Wasza sprawa.
Mówicie, że nie tylko wygląd zewnętrzny jest ważny - dobrze- powiedzcie mi więc, w czym przejawia się ta wielka inteligencja i jakiś niebywały styl bycia Marką, bo ja, i myślę że nie tylko ja, nic szczególnego nie widzę. Facet jest przeciętnym człowiekiem, ani w jakiś wyjątkowy sposób się nie wypowiada, nie wysławia. Wręcz przeciwnie, czesto na zadawane pytania nie wie, co odpowiedzieć. W końcu odpowiada zdawkowo i ogólnikowo. Odpowiedzi : no zobaczymy, czas pokaże, przyśmiewanie się , gdy nie wiadomo, co rzec, nie jest dla mnie żadnym wyczynem zasługującym na jakąkolwiek gloryfikację.
A to, że jest po przejściach, co z tego. Dziś połowa ludzi w jego wieku lub młodszych jest po przejściach, mniejszych lub większych. Również ja.
I ten, co mądry nie będzie ciągle w każdej nadarzającej się okazji robił z siebie ofiary, nie użalał się, jak to go życie pokrzywdziło, tylko będzie darł to życie pazurami jak lew.

#6447 Share bezbarwny

bezbarwny

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 79 postów

Napisany 11 listopad 2016 - 11:32

"Rolnik szuka żony"

:)

Jestem szczerze zdziwiony i rozczarowany Niektórymi wypowiedziami.

Nigdy nie odważyłbym się oceniać kogoś, kogo w ogóle nie znam. Nie znam jego problemów, radości, pojęcia nie mam, co mu w głowie siedzi. Czy ów brudas i niechluj, czy może w którymś momencie życia motywację i marzenia z jakichś powodów zatracił. Ilu z Was zna rzeczonego osobiście i wie, że wie?

Kiedy byłem małym chłopcem, uwielbiałem westerny. Jakżeż zaskoczony byłem, kiedy okazało się, że dzikozachodnie miasteczka frontem zachwycające, z tyłu żerdzie podpierają....

Biedroneczko...prócz lwa, są jeszcze: wodnik, strzelec, panna, waga i wiele innych. Nie każdy z pazurów słynie.

PozdrawiaM.

You Shook Me All Night Long

#6448 Share damianos95

damianos95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 820 postów

Napisany 11 listopad 2016 - 12:47

"Rolnik szuka żony"

Popieracie się sami- męska solidarność, czy aprobujecie sposób życia Marka, bo sami jesteście do niego podobni- Wasza sprawa.
Mówicie, że nie tylko wygląd zewnętrzny jest ważny - dobrze- powiedzcie mi więc, w czym przejawia się ta wielka inteligencja i jakiś niebywały styl bycia Marką, bo ja, i myślę że nie tylko ja, nic szczególnego nie widzę. Facet jest przeciętnym człowiekiem, ani w jakiś wyjątkowy sposób się nie wypowiada, nie wysławia. Wręcz przeciwnie, czesto na zadawane pytania nie wie, co odpowiedzieć. W końcu odpowiada zdawkowo i ogólnikowo. Odpowiedzi : no zobaczymy, czas pokaże, przyśmiewanie się , gdy nie wiadomo, co rzec, nie jest dla mnie żadnym wyczynem zasługującym na jakąkolwiek gloryfikację.
A to, że jest po przejściach, co z tego. Dziś połowa ludzi w jego wieku lub młodszych jest po przejściach, mniejszych lub większych. Również ja.
I ten, co mądry nie będzie ciągle w każdej nadarzającej się okazji robił z siebie ofiary, nie użalał się, jak to go życie pokrzywdziło, tylko będzie darł to życie pazurami jak lew.

A nie pomyslałas ze moze odpowiada tak zeby było ok dla telewizji i nadawało sie do pokazania w TV ??

Ja gdybym był na jego miejscu i miałbym odpowiadac szczerze to co mysle na niektóre zenujace pytania to zapewniam cie ze by tego nie pokazali w TV a po 2 nikt nie wie co sie dzieje poza kamerami zazwyczaj sa 2 zdania pokazane i na tym koniec

#6449 Share biedroneczka

biedroneczka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów
  • Zainteresowania:Sporty konne, szeroko pojęte życie

Napisany 11 listopad 2016 - 17:21

"Rolnik szuka żony" @bezbarwny - w życiu albo przyjmujesz rolę ofiary, albo drapieżnika (czytaj lwa) . Jaką rolę przyjął Marek nikomu nie trzeba wyjaśniać.
Dla mnie wszystko w tym temacie.

#6450 Share damianos95

damianos95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 820 postów

Napisany 11 listopad 2016 - 18:59

"Rolnik szuka żony"

Dla ciebie moze tak ale nie wszyscy traktuja kazda sytuacje i sprawe w systemie 0 lub 1

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6451 Share BoskiElwaro

BoskiElwaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 369 postów

Napisany 11 listopad 2016 - 23:12

"Rolnik szuka żony"

a co was to gówno obchodzi,ma syf to jego sprawa i nie ważne ile ma tego pola,tak mu pasuje to tak sobie żyje że poszedł z tym do tv jego rzecz,będzie miał wene to zrobi porządek a jak nie to nie zrobi,

#6452 Share ptaszyna

ptaszyna

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1875 postów

Napisany 12 listopad 2016 - 00:22

"Rolnik szuka żony"

Najlepsze jego motto; "przewróciło się niech leży", widać żyje gościu bez napinki B)

#6453 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1702 postów

Napisany 12 listopad 2016 - 21:05

"Rolnik szuka żony"

Jestem szczerze zdziwiony i rozczarowany Niektórymi wypowiedziami.

Nigdy nie odważyłbym się oceniać kogoś, kogo w ogóle nie znam. Nie znam jego problemów, radości, pojęcia nie mam, co mu w głowie siedzi. Czy ów brudas i niechluj, czy może w którymś momencie życia motywację i marzenia z jakichś powodów zatracił. Ilu z Was zna rzeczonego osobiście i wie, że wie?

Ty może i byś się nie odważył ,ale jak widzisz inni mają odwagę ...Takie życie i wierz mi każdy ( tak 99 % ;) ) ocenia ,tylko wydaje mu  się że nie . 

Ów rzeczony też ocenił mimo że nie znał ,kwitując ''nie jest żadną pięknością ''. Co za inteligencja  :rolleyes:

Co mają marzenia i motywacja do życia w syfie ? Chyba depresji nie złapał ,skoro postanowił się ''pochwalić ''na cały kraj swoim istnieniem ? 

Wiem ,że wiem ,że jak widzę takich ludzi w tv jestem za cenzurą .  

Kiedy byłem małym chłopcem, uwielbiałem westerny. Jakżeż zaskoczony byłem, kiedy okazało się, że dzikozachodnie miasteczka frontem zachwycające, z tyłu żerdzie podpierają....

Tu trafiłeś w sedno sprawy ...dziki zachód bez wątpienia .  :D

Edytowany przez Meg5, 12 listopad 2016 - 21:24.

#6454 Share bezbarwny

bezbarwny

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 79 postów

Napisany 12 listopad 2016 - 22:11

"Rolnik szuka żony"

Pojęcia nie mam, co za piękność przy inteligencji swojej, wszechobecnym syfem ogarniętej, czelność na całą Polskę miał pochwalić, ponieważ zwyczajnie czasu mi na takie sensacje szkoda.

Ps.

Cieszę się, że w zdrowiu i humorem tryskającą na tym ziemskim dzikim zachodzie...upsss...padole, Cię widzę.

PozdrawiaM ;) .

You Shook Me All Night Long

#6455 Share STANK

STANK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 477 postów

Napisany 13 listopad 2016 - 12:30

"Rolnik szuka żony"

w życiu albo  przyjmujesz rolę ofiary ,albo drapieżnika (czytaj lwa )

drapieżnik czy lew czy inny też  może stać się  ofiarą , i wtedy rozszarpią go sępy

#6456 Share JPH2

JPH2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 652 postów

Napisany 13 listopad 2016 - 12:33

"Rolnik szuka żony"

Ja to tak z pobłazaniem czytam te komentarze, Panie nie przeżywajcie tak tego markowego bałaganu, szkoda na to energii. Powiem tak, a to samo Wasze Mamy i Babcie- starsze pokolenie oczywiście, że panów można podzielić na kilka grup: umiejących gotowac, sprzątać innym słowem wykonywać kobiece prace z podziałem na podgrupy a/ umie wbić gwoździa do sciany itp. b/ nie potrafi zrobić takich rzeczy typowo męskich. Następna grupa to panowie -lewe ręce w kuchni ale złote do majsterkowania, prac typowo męskich .No nastepna grupa to całkowite lewusy do wszystkiego. Wiadomo, że kazda z nas chciałaby Pana z grupy 1a, ale tak pomyśleć, gdzie byłoby wtedy pole dla nas do popisu, jak on wszystko za nas by zrobil? Tacy Panowie to są w mniejszości, a jeszcze jak by miał takie gospodarstwo i tyle drobnicy to za przeproszeniem z palcem do nosa by sobie nie trafił.Takie życie i taka prawda. Dlatego my kobiety w takich sytuacjach jesteśmytymi kapitanami na tym gospodarstwi (podobnie wypoow. się panowie parę postów wyżej) Kobiece oko jest tu najw.- widzi bałagan na podwórku czy gdzie indziej to zarządzi w wolnym czasie od prac p[olowych porządki i tak małymi kroczkami aż w całym obejściu jest  czysto no i oczywiście musi jak herszt tego pilnować ,bo niektórzy panowie to mają talent do robienia bałaganu.Podsumowanie: Pani opowiadała, że musi zawsze pilnować, w co mąż się ubiera jak idzie lub idą na zebranie czy w gości, bo jednego razu patrzy a on ma na jednej nodze jasną na drugiej ciemną skarpetkę. Mąż tej pani jest człowiekiem b. gospodarnym , który zaczynał od zera a teraz zalicza się do elity rolniczej.

#6457 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1702 postów

Napisany 13 listopad 2016 - 21:19

"Rolnik szuka żony"

Panie nie przeżywajcie tak tego markowego bałaganu, szkoda na to energii. 

Słowo ''przeżywanie '' kompletnie tu nie pasuje ,.Ja bynajmniej się tu dobrze bawię .  :P

Pani opowiadała, że musi zawsze pilnować, w co mąż się ubiera jak idzie lub idą na zebranie czy w gości, bo jednego razu patrzy a on ma na jednej nodze jasną na drugiej ciemną skarpetkę. Mąż tej pani jest człowiekiem b. gospodarnym , który zaczynał od zera a teraz zalicza się do elity rolniczej.

Faktycznie , kobieta ma pole do popisu .  :rolleyes:   

Edit : To co tolerowały lub uważały za normalne kobiety w starszych pokoleniach ,dziś już takie normalne nie jest . Cywilizacja ,jednym słowem . 

Edytowany przez Meg5, 13 listopad 2016 - 21:29.

#6458 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2064 postów

Napisany 13 listopad 2016 - 22:05

"Rolnik szuka żony" Nom, teraz zachwyt budzą faceci w rurkach. Ale co do jednego masz racje, dzisiaj wiele kobiet nie potrzebuje męskiego mężczyzny, bo same sobie dają radę i nikt sie nimi nie musi opiekować. Toteż coraz częściej, poszukiwani są "faceci", którzy wręcz wyręczą kobiety w ich obowiązkach.

#6459 Share marti1980

marti1980

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 241 postów
  • Zainteresowania:Robota za półdarmo

Napisany 13 listopad 2016 - 22:07

"Rolnik szuka żony" Po obejrzeniu tego odcinka mam ochotę iść i sprawić wp.... Łysemu i Szymonowi.Ja Pi... Jacy Idioci.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6460 Share lukbold

lukbold

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2972 postów

Napisany 13 listopad 2016 - 22:14

"Rolnik szuka żony" tosz to dramat był... Parę dni minęło i tylko stary chce sobie pomacać