Skocz do zawartości

Zdjęcie

"Rolnik szuka żony"

6909 odpowiedzi na ten temat

#6421 Share MateuszZaczyński

MateuszZaczyński

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 319 postów

Napisany 09 listopad 2016 - 20:26

"Rolnik szuka żony" Co jak co ale Marek swoje przeszedł "Marek, to facet po przejściach. Jak cztramy w Rewii, po bankructwie rodzinnego gospodarstwa, rolnik dwa lata uprawiał we Włoszech winogrona, rok przepracował w Anglii, następnie prowadził własną firmę związaną z produkcją owoców i warzyw. Był też prezesem okolicznego zrzeszenia producentów owoców i warzyw."
RÓB TO CO LUBISZ, A NIGDY NIE BĘDZIESZ MUSIAŁ PRACOWAĆ ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
"Rolnik szuka żony" Dzisiaj, 20:24
  •  

#6422 Share artur125

artur125

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów

Napisany 09 listopad 2016 - 20:28

"Rolnik szuka żony"

a co Wy się Meg5 czepiacie? Prawdę powiedziała, że burdel nie gospodarstwo, a to jest fakt.

Ja to obstawiam, że ten pan, ma gdzieś normalny dom. A to co pokazał, to jakieś zabudowania po dziadkach. Bo przy 200ha, mieć taki burdel to jest wręcz niemożliwe

#6423 Share maniek20

maniek20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1343 postów

Napisany 09 listopad 2016 - 20:31

"Rolnik szuka żony"

a kto powiedział że ma 200 ha a może ma 0.20 ha albo 2 ha lub 20 ha ale 6 klasy

#6424 Share Pajej

Pajej

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1399 postów

Napisany 09 listopad 2016 - 20:31

"Rolnik szuka żony"

Doskonale wiem, że to z odcinka 0 ,lecz chciałam pokazać jak żyje ogarnięty ,inteligentny człowiek . 

Trzeba było pokazac jak sie zmieniło jego zycie a przynajmniej łazienka pod wpływem programu. Nie czepiaj sie go, bo nie kazdy jest tak idealny jak Ty

Rolnik z powołania :-)

#6425 Share maniek20

maniek20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1343 postów

Napisany 09 listopad 2016 - 20:34

"Rolnik szuka żony"

ja bym chciał zobaczyć wszystkich mądrych na jego miejscu

#6426 Share B3Agro

B3Agro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 288 postów

Napisany 09 listopad 2016 - 20:46

"Rolnik szuka żony"

Na jego miejscu? Nikt nie jest na jego miejscu bo to JEGO miejsce :). A że ma chlew to nie mógł sie niczego innego niż to co usłyszał spodziewać. 

A co do utrzymania z 200ha - Panowie i Panie,jeżeli ktoś nie jest w stanie "wyremontować domu" i żyje jak w chlewie a ma 200 hektarowe gospodarstwo to po prostu nie powinien gospodarzyć. I nie ważne czy to 6 klasa (której moim zdaniem uprawa mija się absolutnie z sensem) czy też nie. Jakby chłop miał głowę na karku to z 200ha w obecnej chwii można z samych dopłat żyć jak pączek w maśle (grubo ponad 100tyś zł rocznie na czysto).

#6427 Share JPH2

JPH2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 652 postów

Napisany 09 listopad 2016 - 20:58

"Rolnik szuka żony"

Popieram wypowiedzi grego i pawelol111- macie 100% rację .Krytycy Marka proszę te wypowiedzi przeczytać z pełnym zrozumieniem. Wiem z autopsji, ze osoby afiszujące się zamiłowaniem do porządków itp. , we własnym domu mają burdello burdelini zwanym pospolicie bałaganem.

O ile mnie słuch nie zmylil to Marek ma chyba ok 50ha

#6428 Share dominic

dominic

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Zainteresowania::-)

Napisany 09 listopad 2016 - 21:29

"Rolnik szuka żony"

1. Znam gościa co ma kasy jak wody, a koło domu jak u Marka. Nie każdy lubi się chwalić dostatkiem.

2. Wyślijcie swoją rodzinę na wakacje, a tylko sami w pojedynkę zajmijcie się gospodarstwem przez tydzień.

" Nie oceniaj człowieka - bo nie wiesz przez co musiał przejść, by stać się kim jest"

c 330
4011
mf 255

#6429 Share B3Agro

B3Agro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 288 postów

Napisany 09 listopad 2016 - 22:18

"Rolnik szuka żony"

Tak,tak...znasz ludzi ;). Mają kasy a żyją jak zwierzęta - to najpewniej we łbach mają taki sam gnój jak w domu.

Jak ktoś tak lubi to jego wybór ale niech nie spodziewa się że zaproszeni "goście" to zaakceptują. 

#6430 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1700 postów

Napisany 10 listopad 2016 - 08:03

"Rolnik szuka żony"

Trzeba było pokazac jak sie zmieniło jego zycie a przynajmniej łazienka pod wpływem programu. 

Wiesz co czy Ty naprawdę jesteś tak mało myślący czy udajesz ?  

Jakby nie stworzył choć minimum socjalnego w swoim chlewku ,to by go do programu nie przyjęli . Tak ciężko to pojąć ? Gdzie te kobiety Twoim zdaniem miały się podziać ? 

Do tego  nie mieszka sam jak tu inni ubolewają ,tylko z synem i córką . Ale widać ,że dzieciom jego też tak dobrze . 

Manowska w jednym z odcinków zapytała go jakie  ma wady . Odpowiedział ,że pewien  mądry człowiek powiedział mu, że  o sobie nie mówi się źle .  Ma rację ,nie trzeba o sobie źle mówić ,bo to i tak ludzie widzą . 

Edytowany przez Meg5, 10 listopad 2016 - 08:03.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6431 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2064 postów

Napisany 10 listopad 2016 - 09:49

"Rolnik szuka żony"

Chwila, chwila, tu też nikt nie neguje, że gość ma tam bałagan, bo ewidentnie ma i nobilitujące to nie jest... Wierzcie mi, że gdyby nie kobiety to wiele domów wyglądało by dużo mniej atrakcyjnie niż są.  Mi przynajmniej chodziło o to, że tylko po tym co niektórzy oceniają tego człowieka. Właściwie to mi już nawet nie chodziło o ten konkretny przypadek, bo jest on faktycznie dość drastyczny, ale też ogólniej. Wyobraźmy sobie, że taki Zbyszek i Marek mieszkają w mieście i tam randkują. Który z nich zrobił by większe wrażenie jako człowiek, mężczyzna? Chociaż odpowiedzi kobiet nie jestem pewien... Ja to w ogóle mam wrażenie, że wiele kobiet chce się po prostu dobrze zadekować i być całymi dniami rozbawianymi, rozpieszczanymi przez faceta, a obowiązków jak najmniej. Jak do mnie przyjeżdżają jakieś ciotki, czy znajome z miasta to są w szoku, że można mieć tyle obowiązków, pracy, a tak mało czasu na ciągnące się godzinami ploty, kawki, wyjazdy po rodzinach, restauracjach, nie mówiąc już o wakacjach, sanatoriach.  Parę dni nie ma czasu koło nich latać i spie.... same w podskokach ;). Ale są różni ludzie i różne podejścia, wymagania, nawet jeden z tu piszących stwierdził, że kobieta ma dobrze wyglądać , głośno się bzykać..., no nie każdy, miał mozliwość się tak ustawić z kasą w życiu ;). Wiecie, ja kobiecie zasuwać w gospodarstwie też bym nie pozwolił, bo to domena mężczyzny, ale jednak tym domem to mogła by się nieco interesować...ot taka moja fanaberia, bo jako lalka do pobzykania i pokazania się to raczej nie jest mi kobieta potrzebna. Szkoda kasy... ;)

Tak odnośnie tych wszystkich wzajemnych wymagań, to mam wrażenie, że największe mają jednak kobiety i w sumie słusznie bo to jednak meżczyzna powinien być żywicielem rodziny, opiekunem (choć i tu różnie już bywa), ale jak się postawi pewne wymagania (poza wyglądem, i bzykaniem ;) to często warga już drży ;).

Edytowany przez grego, 10 listopad 2016 - 10:38.

#6432 Share aletes

aletes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Zainteresowania:Produkcja roślinna.

Napisany 10 listopad 2016 - 13:11

"Rolnik szuka żony" Hej @grego- wreszcie jakiś facet nie gada jak potłuczony macho- bo już zaczynałam się czuć niczym ta radziecka kobieta...pozdrawiam wszystkich macho :P

Edytowany przez aletes, 10 listopad 2016 - 13:17.

#6433 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1700 postów

Napisany 10 listopad 2016 - 13:45

"Rolnik szuka żony"

U części piszących tu panów ,jest bardzo  wąski tok myślenia . Kobieta jak nie chce ,lub krytykuje mało rozgarniętego  mężczyznę ,to zaraz otrzymuje  miano damulki ,coby  w gotowe weszła i tylko korzystała . Nie przyjdzie do głowy takiemu jednemu czy drugiemu ,że może być zupełnie inaczej ,że właśnie kobieta rozgarnięta ,pracowita i zaradna powie takiemu nie ,bo po prostu się nie widzi z kimś takim w życiu .

#6434 Share parobas

parobas

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów
  • Zainteresowania:sport, motocykle i inne.

Napisany 10 listopad 2016 - 14:20

"Rolnik szuka żony"

Chyba nie sugerujesz takim świętojebliwym, że złamali 6 przykazanie? Faceta zdobyła to przestała się starać. Brzucha nie trzeba wciągać. :D Kiedy miał przybrać jak odcinki toczyły się pewnie na przełomie max kilku tyg.

Hehe, nawet księdzu może się przytrafić.

#6435 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2064 postów

Napisany 10 listopad 2016 - 15:20

"Rolnik szuka żony"

U części piszących tu panów ,jest bardzo  wąski tok myślenia . Kobieta jak nie chce ,lub krytykuje mało rozgarniętego  mężczyznę ,to zaraz otrzymuje  miano damulki ,coby  w gotowe weszła i tylko korzystała . Nie przyjdzie do głowy takiemu jednemu czy drugiemu ,że może być zupełnie inaczej ,że właśnie kobieta rozgarnięta ,pracowita i zaradna powie takiemu nie ,bo po prostu się nie widzi z kimś takim w życiu .

A no właśnie, aby dużo wymagać to trzeba i sobą też coś reprezentować, coś mężczyźnie zaoferować i to więcej niż tylko szeroko rozłożone nogi, przynajmniej co niektórym ;). A wiele kobiet właśnie tak do tego podchodzi (jestem piękna to płać i płacz :lol: ), a wielu facetom i to starcza..., a właściwie to wielu sie tylko tym kieruje ;). Zresztą zawyżone wymagania to częsty i znany problem obu stron i tu Mareczek też w tym względzie nie odstaje ;) to fakt, a jakie te kobiety było to nie wiem :P

#6436 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów
  • Zainteresowania:życie wśród łąk, pól, wzgórz morenowych, między lasem i rzeką

Napisany 10 listopad 2016 - 15:50

"Rolnik szuka żony"

To macie rozważania....chociaż nie obejrzałam ani jednego odcinka, to napiszę na podstawie tego co przedstawiliście.

Owy bałagan był pewnie wyzwaniem i a la  testem dla kandydatek.

Uważam, że właśnie to jest w tym najfajniejsze, że można coś wspólnie planować i robić a nie przyjść na gotowe, czyli "kochanie ile jesteśmy wstanie przeznaczyć kasiory na remont"...powolutku i do skutku :P

I jak najwięcej robić samemu.....przecież remont jest zwyczajną rzeczą, wystarczy motywacja i chęci.

Ja obecnie robię w oborze, dziś pokleiłam parę pustaków dla moich przyszłych zwierzątek, zaraz idę docinać pod sufitem, tylko że mam niestety tępą piłę i jeden pustak tnę 15minut pewnie. Nie ważne jak długo, ale uskrzydla ta satysfakcja, że jeśli się chce można być w dużym stopniu samowystarczalny.

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.

#6437 Share Mariusz25

Mariusz25

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów
  • Zainteresowania:ROLNICTWO,Technika maszyn, mechanika,

Napisany 10 listopad 2016 - 16:55

"Rolnik szuka żony"

http://party.pl/tv-s...azem-107691-r1/

#6438 Share Szymi40

Szymi40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1443 postów

Napisany 10 listopad 2016 - 17:26

"Rolnik szuka żony"

Ciekawe  czy   chociaż  pogłaskał... ;)

#6439 Share biedroneczka

biedroneczka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów
  • Zainteresowania:Sporty konne, szeroko pojęte życie

Napisany 10 listopad 2016 - 19:33

"Rolnik szuka żony" Nie rozumiem osób, które popierają Marka, i niech nikt mi nie wmawia swoich racji, bo to i tak nic nie da. Facet DOBROWOLNIE zgłosił się do programu, wiedział, że chcąc czy nie stanie się osobą medialną. Każdy normalny człowiek spodziewając się wizyty gości nie tylko dokłada starań, żeby dom czy obejście było w czystości, ale przede wszystkim gospodarz/gospodyni starają się być tego miejsca wizytówką. Tutaj gościem jest TV (!!!) a więc i miliony ludzi. Czy taką wielką trudnością jest dla faceta ogolenie się(chyba tylko w jednym odcinku widziałam do ogolonego) ???!!! Występy w brudnych ubraniach, wyplamionych swetrach. Ile kosztują nowe ubrania, jeśli do tej pory ciężko mu było zadbać choć trochę o garderobę ?? Spodnie plus koszulka czy koszula to ok 100 zł (nie muszą przecież być z najwyższych półek) , a wystarczą przecież na wiele razy.
Flejtuch jednak woli pozostać flejtuchem.
I do tego wiele wymagań od kandydatki, od siebie jednak nie wymagając niewiele. ZAWSZE trzeba zacząć może od siebie ?? I w takim samym podejściu do życia wychować też dzieci....ech...
Remontu też nie trzeba zrobić w pół roku całego domu. Można po kolei robić kolejne elementy, pomieszczenia, i jednocześnie zadbać choć trochę już o to, co jest. W rezultacie po np 8-10 latach można wyprowadzić każde zaniedbane obejście cz budynek, ale TRZEBA CHCIEĆ!!!
Ja 11 lat temu przejęłam gospodarstwo, które naprawdę bylo w opłakanym stanie. Ojciec alkoholik postarał się o to przez wiele lat. Dużo rzeczy robiłam sama, choć większość pierwszy raz w życiu. Wspomagałam się znajomymi budowlańcami, internetem i czym tylko się dało. Komputer nie służy mi do tej pory do siedzenia na fb, wklejajac co parę dni nową fryzurę czy bluzkę, ale jakie np proporcje na tynk, albo jak osadzić drzwi. Jestem dumna z siebie , kiedy ktoś chwali, ładny dom czy piękne obejście.
I to jest chyba jakiś cel w życiu , a nie posiadanie 200 ha w bajzlu, grzybie,wszechobecnym syfie.
NIE WAŻNE ILE MASZ, WAŻNA JEST JAKOŚĆ(!!!) TWOJEGO ŻYCIA !!!
A tak pytanie do panów : a wy do jakiej dziewczyny bardziej bylibyście się skłonni przenieść: do czystej, zadbanej, w czystym domu, obejściu, czy do flei, brudasa, niedbalucha, ktoremu nie zależy na żadnych porządkach???k

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6440 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2064 postów

Napisany 10 listopad 2016 - 19:33

"Rolnik szuka żony"

Oj ta Monika to chłopa szybko sobie nie znajdzie...